>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ogarniamy ?!!

v3471 223

v3471

Użytkownik
pomimo nagatywnych doświadczeń z combosami z zeszłgo tygodnia, próbuję dalej:

Lech @1,33 ✅
Man Utd-Leeds, over1,5 @1,16 ✅
AKO: 1,54 3/10 GB
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
v3471 223

v3471

Użytkownik
skromne combo na dziś:

Real Madrid @1,22 ⛔
Barca-Valencia, over 1,5 @1,12 ✅
Atletico Madrid 1X @1,07 ✅
AKO: 1,46 4/10 bwin

--
nie mam słów... co za geje w tym Realu..zero gry
mam nadzieję że będzie choć jakaś korzyść z tego i wypieprzą Murinio
koleś może zostać trenerem Krav Magi a nie piłki nożnej ..debil
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
nie wiem co sie stało z forum, ale &quot;nie zpisało&quot; mi mojego nocnego wpisu; ok 1 w nocy typowałem:

Horejsi-Klasek, @1,971 4/10 Pinnacle ✅
Karakasevic-Golovanov @1,323 4/10 Pinnacle ✅
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
Po tym jaką padakę odwalił Sadilek z Yordanowem ..raczej nie ma szans z Horejsi; UWAGA na stawkę ..radzę mniej ...bo ja jestem w trybie odrabiania strat ...było 9 underów z rzędu :;/:...gnojki z piwnicy

Horejsi-Sadilek, @1,581 8/10 Pinnacle ✅
mecz ok 11:10
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
próbowałem sobie coś wyobrazić.. że Karaś przegrywa z Yordanovem ...myślałem, myślałem co by musiał grać..drugą ręką..z zawiązanymi oczami ...i nic poza klasyczną sprzedażą nie przyszło mi do głowy. zupełnie hobbystyczny typ, tylko 1/10 bo już swoje dziś ugrałem ...

Karakasevic-Yordanov @1,202 1/10 Pinnacle ✅
mecz ok 15:10
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
dwa typy na jutro, trzeci i ostatni dzień challengera w tenisie stołowym. to że to trzeci dzień nie jest bez znaczenia, bo niektórzy zagwarantowali sobie już miejsca w semis i mogą olać mecze..co jest powiedzmy czynnikiem losowym nieuwzględnionym w analizie siły graczy...

Karakasevic-Keinath @1,581 5/10 Pinnacle ⛔
Horejsi-Golovanov @1,85 3/10 bwin (Pinek zamknął już kurs na to zdarzenie co też wskazuje na value...) ✅

Karasia już widziałem jak wygrywał 7 meczy w fazie grupowej, więc efekt trzeciego dnia mam nadzieje go nie dotyczy, a Miro Horejsi to solidna firma, rzadko oddaje i myśle że będzie chciał skończyć na drugim miejscu żeby nie trafić na Karasia w półfinale. Zresztą Golona jest w takej formie że już zdąrzył przegrać z Yordanovem...

--
jednak Karasia dopadł efekt 3 dnia ...
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
Isia zorbiła wczoraj dobre wrażenie, mam nadzieję że wygrana z Jankovic doda jej pewnosci siebie. Umiejętności są, i wszyscy to wiedzą..po rozstaniu z tatą, ponoć w głowie coraz lepiej...
Jej przeciwniczka wczoraj ograła Karoline więc prawd. też nienajgorsza forma. Więc ryzyko jest
H2H 2-0 dla Isi, i jeśli obie są w formie to umiejętności Isi przeważą. Może być bitwa, więc nie biorę 2:0, jeno win ????

Radwańska @1,568 3/10 Pinnacle ✅
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
dwie niespodzianki to już by była sensacja, poza tym Serbki z Polską (właściwie tylko Skowrońska grała) nieźle sie prezentowały...

Serbia-Turcja @1,317 2/4 Pinnacle ✅
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
jeszcze jeden typ, bo się lekko wpieniłem patrząc na wynik Kerber..a wpienia mnie to, że &quot;w głowie&quot; typuje np. 6 meczy potem wybieram jeden i okazuje się, że akurat ten wybrany to wtopa.. Narzuca się więc wniosek aby iść szerzej i bardziej dywersyfikwoać...

Petkovic-Safarova @1,37 1/4 Unibet ✅

Spotykają się rówieśniczki, praworęczna z mańkutem ???? ale chyba nie to będzie miało znaczenie. Petko ma prawdopodobnie sezon życia, w tym sezonie upolowała już o wiele większe skalpy niż jej dzisiejsza przeciwniczka. Gra dość równo (tzn mało UE) i walczy do końca. Lucie to moim zdaniem jedna z najbardziej &quot;psychicznych&quot; zawodniczek WTA. jest lekko nieobliczalna.. jak Petko nie dostanie sraczki, nie skreczuje ..to powinno być dobrze. mecz ok 15:30
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
dwa typy dzisiejszą kolejkę ligi niemieckiej w stołowym; tym razem nie bedę przychylny dla znajomych z challengerów:

Karakasevic-Apolonia @1,585 2/4 Pinnacle ⛔
Keinath-Skachkov @1,478 2/4 Pinnacle ✅

Apolonia wczoraj zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, ograł w lidze mistrzów swojego rodaka Freitasa 3:0, i Matteneta 3:0. To nie były przypadkowe wygrane; z dużą regularnością i pewnością siebie rozstrzygał końcówki. A Karaś wiadomo, wielki talent ale swoje najlepsze lata ma już za sobą. Z Apolonią może być dla niego po prostu za szybko..

Keinath to jeden z największych palatów przy stole jakich ostatnio widziałem. Niereguralny, często zdekoncentrowany traci punkty seriami, latem jego forma był w totalnej dolinie, teraz nieco sie poprawiło ale myślę, że na solidnego, wszechstronnego, dysponującego świetnym zasięgiem Skachkova nie starczy...

---
to było dziwne; nie widziałem tych meczy, śledziłem tylko streaming wyników ..Apolonia gładko 11:2 pierwszego seta, potem streaming zatrzymał się na jakieś pół godziny przy 5:10 dla Karasia; i jak ruszył dalej Karaś dokończył seta i wygrał kolejne dwa ..czyli 1:3 w plecy. co sie działo przez te pół godz.? nie wiem. może jakaś kontuzja. a może niedoceniłem starego lisa jakim jest Karaś, z tym że pierszy set wskazywał na dominację Apoloni. Szkoda że nie widziałem.
Drugi mecz też mnie zdziwił, bo rusek wygrał 2 pierwsze i w trzecim miał chyba 7:2 ..ale ostatecznie go przegrał i następnego ?! wymęczył dopiero w piątym.
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
w poniedziałek tradycyjnie rusza kolejny challernger w stołowym. W piwnicy wiadomo może wydarzyć sie prawie wszystko. typuje znanych i w miarę solidnych zawodników:

Horejsi-Kleprlik @1,51 2/4 Pinnacle ✅

Horejsi-Kleprlik 1,45
Placek-Pistej 1,2
AKO: 1,74 1/4 bwin ✅

--
zgodnie z planem
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
Mirek przed chwilą zaliczył niespodziewaną porażkę i myślę że to dotknie jego ambicje. widać że dziś już nie ma tej reguralności co jeszcze tydzień temu. Ale ok 13:5o spotka sie ze słabiutkim Petrescu. Kilka chwil temu Pistej zdemolował go chyba do 5,6,4.
Nie widzę fizycznej możliwości żeby Mirek to przegrał, chyba że sprzeda. Jak ktoś lubi tak małe kursy to zapraszam.

Horejsi @1,254 4/4 Pinnacle ✅

--
gładkie 3:0
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
analiza w głowie...typ na forum. kto kuma ten korzysta ;)

Tipsarevic-Turnusov @1,329 2/4 Pinnacle ⛔

--
dziwne...po walce w TB 1:2
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
uwaga, zapinamy pasy i ruszamy z WTA. postanowiłem przez jakiś czas pospecjalizować sie w tych wariatkach, pokrakach, wyjcach itd.
obecnie dziewczyny grają w Chinach.
na jutro rano zanalizowałem sobie kilka meczy, tu tylko typy, bo i tak nikt nie czyta ???? . analiza w głowie.

Azarenka-Paluczenkowa @1,49 1/4 Pinnacle ZWROT
Pennetta-Cibulkova @1,53 1/4 Pinnacle ✅

dodatkowo sądzę, że na Paszek i Kanepi jest value, odpowiednio 3,37 i 3,9. Pewnie wezmę te kusy i bedę czatował na kontre na live.
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
kolejny dzień WTA w Pekinie..nie mam dobrych wieści dla Isi, Ana pewniej sie prezentuje niż w pierszej połowie roku a Isia dziś nie przekonywała..chyba widać piersze oznaki zmęczenia.

Kirilenko-Niculescu @1,334 2/4 Pinnacle ⛔
Ivanovic-Radwańska @2,1 1/4 Pinnacle (kurs z ok 18tej) ⛔

wczoraj przewidywane value na kursach &gt;3 nie znalazło potwiedzenia, Paszek baty, a Kanepi nawet miała momenty ale nie zamknąłem. Za to jutro myślę że już sie uda: Pennetta po 4,43 (tak złapałem) to lekka przesada..myślę że już przed meczem będzie można to zamknąć ..

--
ewidentnie sie nie znam..
meczu kirlenki nie widziałem..dobrze zaczęła ale przegrała 1:2
a Ana..cóż ..biegała do kibla co chwila ... dużo błędów i niepewna gra i jeszcze w połowie drugiego seta (po drugim bodajże kibelku) krecz ...dajcie spokój ..co ja mam kalendarzyk prowadzić dla WTA :;/:

kto czytał uważnie mógł jednak skorzystać.. w realu wziąłem Pennettę po 4,43 i odrobiłem straty na dwóch ww meczach ????
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
półfinały w Pekinie; Niculescu już zrobiła niespodziankę..na kolejną moim zdaniem nie będzie jej stać, tym bardziej że spotka chyba solidniejszą przeszkodę w postaci Petkovic. Romunka me też dwie trzysetówki w nogach i to też może być factor.
W drugim meczu będę konsekwentny i stawiam na Pennetę, która już mi dała dziś odrobić po kursie 4,43 (z Woźniacką). Buki ewidentnie nie doceniają Włoszki... Aga owszem wygrała Tokio, ale od dwóch meczy jest &quot;niewyraźna&quot; i o ile na Szwedkę starczyło, to dziś Ivanović ewidentnie jej pomogła (szopka to co dziś Ana robiła). Jeżeli Flavia zagra choćby połowę tego co z Karoliną w drugim secie, to choć kibicuje Isi, to nie będzie co zbierać. Zresztą po 2,85..na 90% mecz będzie wyrównany i będzie można zamknąć (live) z zyskiem.

Petkovic-Niculescu @1,328 3/4 Pinnacle ✅
Pennetta-Radwańska @2,85 1/4 Pinnacle ⛔

--
Petko-dance przejechała sie po rumunce..
a Flavia niestety ...chyba był krótki moment że dało sie zamknąć ten zakład..ale ja nie o tym. Jeżeli chodzi o czynnik, który uznałem za decydujacy w analizie przedmeczowej to było dokładnie odwrotnie..Isia po dwóch nieprzekonywujących meczach dziś wyglądała o wiele świeżej.. Flavia owszem miała dobre momenty ..wynik 6:2 6:4 nie oddaje przebiegu ..była masa gemów do 40. Ale łącznie 29 UE zadecydowało i chyba wynikały one ze zmęczenia ..myślałem że sie zregeneruje po 3 setowej batali z Woźniacką ale ona jeszcze grała debla i tego nie wziąłem pod uwagę !!! mój błąd. Zabrakło sił, nogi nie nadążały i stąd uważam błędy.
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
Petkovic-Radwańska @2,87 2/4 Pinnacle⛔

nie żebym nie był patriotą ???? , ale ten kurs jest za wysoki..chyba przez H2H. Jeśli nawet nie wejdzie to myślę że spoko zamknę na live.

--
brawo Isia!!! Na live zamknąłem więc w realu nie ma straty ???? . Tu do stats policze jako minus.
Ale dowidziałem się czegoś o Petko-dance ..dziewczyna nie ma psychy. Pod presją psuła ..a potem w ryk. Unikała presji..decydujace serwy w siate co by odsunąć presję.. a w decydujacym gemie nonszalancko co jest tylko zasłąną ogromnego stresu..
A drugi set ..no cóż to był trans...ale wtedy nie była pod ścianą. Obie miały podobny poziom UE ..ale Petko miała kilkanaście winnerów więcej w tym secie. Isia tylko patrzyła jak piły latają ..bez szans.
 
Do góry Bottom