>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Oddsring - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Chyba jednak nie można wypłacić, bo: &quot;Środki bonusowe pojawią się na koncie głównym po uzyskaniu wymaganej liczby Oringów.&quot; Czyli jeśli dobrze rozumiem musimy grać depozytem żeby zdobywać oringi. I wtedy uwolni się bonus.

Zgodnie z powyższym obrazkiem mamy konto główne i &quot;konto bonusowe&quot;. Bonus (czyli ok 620zł) można wypłacić jak zrobimy 5000 oringów i wówczas 620zł pojawi się na koncie główny (do wypłaty)
Wpłacona kwota (w tym przypadku 400PLN) można wypłacić. (domyślam się, że minimum jeden zakład trzeba &quot;puścić&quot;, tak jak w większości firm).
Z opisu można stwierdzić, że depozyt oraz zyski z obracanego bonusu można wypłacać.
Tu chyba jednak wychodzi mniej, bo wpisując w kalkulator na stronie kwotę depozytu powyżej 312 zł wartość bonusa już nie rośnie i zatrzymuje się na 621.50 czyli to tak +/- 300 złotych
Na moje oko się zgadza.
Wpłacamy 100$ (310PLN) i otrzymujemy bonus w wysokości 200$ (620PLN), zakładając, że 1$ to 3,10PLN.
KLIKNIJ i zarejestruj się na [URL='http://www.OddsRing.com']www.OddsRing.com[/URL]
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tu chyba jednak wychodzi mniej, bo wpisując w kalkulator na stronie kwotę depozytu powyżej 312 zł wartość bonusa już nie rośnie i zatrzymuje się na 621.50 czyli to tak +/- 300 złotych
No, czyli dostajesz 621,50 zł bonusa i 300 zł depozyt to razem będziesz miał 921,50 zł. Ja to tak rozumiem. Ale sposób obrotu czyli zdobywanie oringów to osobiście nie dla mnie...
Wpłacona kwota (w tym przypadku 400PLN) można wypłacić. (domyślam się, że minimum jeden zakład trzeba zawrzeć, tak jak w większości firm).
Raz kwotę 400 zł ? Czy rozbitą ? Mógłbyś się dokładnie dowiedzieć o to ? Chciałem spytać na chacie, ale chyba nie mają...Bo jeśli można wypłacić depozyt to bym się pobawił oringami, a jeśli zablokowany to nie bardzo.
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Można wypłacać depozyt. Bonus jest uwalniany po uzbieraniu okreslonej sumy punktów. Bonus nie służy do gry. To coś jak nagroda za lojalność. Z 400 zł to raczej nie zrobisz 5000 oringów. Za przegrany zakład za 450 pln dostałem 144 pkt , także liczą obrót w dolarach.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Można wypłacać depozyt. Bonus jest uwalniany po uzbieraniu okreslonej sumy punktów. Bonus nie służy do gry. To coś jak nagroda za lojalność. Z 400 zł to raczej nie zrobisz 5000 oringów. Za przegrany zakład za 450 pln dostałem 144 pkt , także liczą obrót w dolarach.
Czyli depozyt wypłacić można dopiero po uzbieraniu 5000 oringów - wtedy uwolnimy bonus...A żeby uzbierać te 5000 oringów trzeba zrobić wynika z tego kosmiczny obrót...Bynajmniej jak dla mnie.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik

Na moje oko się zgadza.
Wpłacamy 100$ (310PLN) i otrzymujemy bonus w wysokości 200$ (620PLN), zakładając, że 1$ to 3,10PLN.
No, czyli dostajesz 621,50 zł bonusa i 300 zł depozyt to razem będziesz miał 921,50 zł. Ja to tak rozumiem.
A to chyba, że tak - ja kombinowałem w ten sposób, że wpłacam te 310 złotych i po dodaniu bonusa mam 620, ale chyba lepiej kombinujecie. W takim razie wszystko jest ok ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czyli depozyt wypłacić można dopiero po uzbieraniu 5000 oringów - wtedy uwolnimy bonus...A żeby uzbierać te 5000 oringów trzeba zrobić wynika z tego kosmiczny obrót...Bynajmniej jak dla mnie.
Zysk z grania oraz depozyt można wypłacić w każdej chwili. Nie jest to sparowane z kwotą bonusową. Jednak jak zdecydujesz wypłacić to stracić możliwość grania i zdobywania oringów, bo za kwotę bonus jednak grać się nie da.
Co do oringów w PLN
Gracz postawił za 200.00 PLN po kursie 1.85, zakład wygrany -&gt; 370 pln dodane do salda, punktów bonusowych -&gt; 54.50
200pln x 1,85 = 370pln - 200pln = 170PLN
170PLN to 54,5$
KLIKNIJ i zarejestruj się na [URL='http://www.OddsRing.com']www.OddsRing.com[/URL]
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Zakładamy konto, wpłacamy i wypłacamy kiedy i ile chcemy (oczywiście po jakimkolwiek obrocie depozytem zapewne), za każdy puszczony kupon dostajemy oringi, po zebraniu odpowiedniej ilości oringów zostaje nam automatycznie dopisany do konta &quot;bonus od pierwszego depozytu&quot;.
A więc konto po prostu należy założyć, jeśli ktoś gra setkami to szybko zbierze pkty, a jak ktoś potrafi &quot;przegrywać&quot; to już w ogóle.
Czasem zdarzają się tam fajne rzeczy, dość szybko wystawiają oferty na sporty halowe...
Limity stosunkowo szybko... Grałem tylko live (polecam siatkówkę w oddsring i np.marathonie a konkretnie handicapy punktowe na live ???? ), po paru dniach grania wszystkich zakładów po 150e, limit na wszystko miałem 25e, potem spadło nawet do 10e, więc teraz korzystam z niego tylko w ramach jakichś okazji na zakłady przedmeczowe, a w tych limit także od początku był 150e, a teraz już 140e, więc jak na miesiąc gry tam, to szybko spadają maksymalne stawki...
Bonus ogólnie jak najbardziej do wyrobienia. Wpłaćcie kasę, normalnie sobie grajcie, bo na sporty halowe linie i kursy dość db, live mają bardzo fajny jak dla mnie, z dość odbiegającymi liniami od innych, więc wcześniej czy później nazbieracie sobie tych punktów i 200euro zasili wasze konto.
W międzyczasie tak jak pisałem można dokonywać kolejnych wypłat/depozytów, więc ten bonus to swego rodzaju program lojalnościowy ;)
Polecam ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Bonus ogólnie jak najbardziej do wyrobienia.
Jeśli ktoś gra stawkami jak napisałeś typu 200E to jak najbardziej do wyrobienia. Ale jeśli ktoś gra powiedzmy do 50 zł, a czasem od święta 100 zł to to wyrobienie oringów potrwa bardzo długo...Poza tym osobiście gram większość koszykówkę, a brak linii HC na koniec spotkania to dla mnie dyskfalifikacja raczej...Ale być może kiedyś spróbuję.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Przy większości zakładów jakie do tej pory zwierałem u tego bukmachera przy ostatnecznym potwierdzeniu zakładu maleje kurs. Zdarzają się takie sytuacje wszędzie, ale w Oddsring nagminnie. Też tak macie?
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
ja tak nie miałem ,a gram tam -niezłe live raz mi zakładu nie przyjęli zostało zdjęte zablokowane nie pamiętam co to było
 
K 26

krom

Użytkownik
1. Po wpłacie ile razy musimy obrócić pieniędzmi żeby móc je wypłacić ?
2. Jak długo trwa wypłata na moneybookers ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1. Z regulaminu
Jeżeli wartość depozytu nie została postawiona w całości przed złożeniem prośby o wypłatę lub też seria zakładów została postawiona na gwarantowane rezultaty, zastrzegamy sobie prawo do pokrycia kosztów transakcji ze środków gracza.
4.21 Jeśli w momencie wypłaty, aktywność gracza jest nieistniejąca lub uważana za niewystarczającą, zastrzegamy sobie prawo do pobrania 5% prowizji od wartości depozytu.
2. Do 10 godzin.
 
cfc004 5

cfc004

Użytkownik
Wypłata poprzez przelew bankowy jest już dostępna. Minimalna wypłata to 104,53 zł. Jednak należy się liczyć z opłatą za przyjęcie zagranicznego przelewu przez nasz bank. U mnie w Alior Banku to 50 zł.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Oferta w tym buku jest po prostu słaba, ja sobie nie wyobrażam kiedy zrobię obrót by dostać te 622 zł, bo tam nie ma co grać, jedynie oferta na biathlon jest konkretna. Ale na pozostałe dyscypliny po prostu słaba. Na siatkówkę to tylko możliwość obstawiania zwycięzcy meczu po kursach @1,02 ????
4.21 Jeśli w momencie wypłaty, aktywność gracza jest nieistniejąca lub uważana za niewystarczającą, zastrzegamy sobie prawo do pobrania 5% prowizji od wartości depozytu.
Czyli jeśli wypłacę teraz całą kasę od tego bukmachera to mi zabiorą 5% od kwoty :?: jak można rozumieć niewystarczającą aktywność :?:
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Czyli jeśli wypłacę teraz całą kasę od tego bukmachera to mi zabiorą 5% od kwoty :?: jak można rozumieć niewystarczającą aktywność :?:
Musisz raz obrócić depo. Kurs nie ma znaczenia ;) Chciałem wypłacić od razu, ale cofnęli wypłatę i na mejla wysłali info, że jeżeli jeszcze raz zlece wypłatę bez obrotu depkiem to zabiorą 5%. Po rozliczeniu zakładu wypłaciłem bez żadnej prowizji.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Musisz raz obrócić depo. Kurs nie ma znaczenia ;) Chciałem wypłacić od razu, ale cofnęli wypłatę i na mejla wysłali info, że jeżeli jeszcze raz zlece wypłatę bez obrotu depkiem to zabiorą 5%. Po rozliczeniu zakładu wypłaciłem bez żadnej prowizji.
Ok dzięki więc all in (żeby później czegoś się nie doszukali:razz ???? na kurs @1,02 co by na piwo było :grin: i ewakuacja z tego słabego buka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom