>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Oddsring - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Angielski support zignorowal mnie. Dopiero gdy nawiazalem kontakt z Polskim supportem udalo sie sprawe wyjasnic .
Potwierdzam. W wypadku tego buka akurat support polski jest lepszy od angielskiego.

Ja tego buka oceniam na 9/10.

Jedynie z wypłatą mnie zaskoczyli... Na stronie, realizacja wypłaty na Neteller - 1 dzień roboczy.

w e-mailu napisali mi, że może to potrwać do 4, więc czekam (weekend wykluczyć).

Ale ogólnie mimo poirytowania tym, w innych aspektach złego słowa nie powiem, a pochwalę.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Ja osobiście odradzam tego buka !!!
Po wpłacie od razu zablokowali mi konto, pisałem do nich o co chodzi napisali mi, że konto Skrill i konto u nich się nie zgadza i trzeba je zweryfikować.
Zrobiłem tak jak kazali i odpisali mi następująco:

Witam,
dziekujemy za przeslanie dokumentu.
Niemniej jednak uprzejmie informujemy, ze konto MB jest zarejestrowane na inną osobę.
Konto moze zostac odblokowane w momencie otrzymania dokumentow weryfikacyjnych obu osób.
Uprzejmie prosimy o przeslanie zdjecia z dowodem w reku ( konto uzytkownika )
zdjecia dowodu właściciela konta MB
zdjecia właściciela konta MB z dowodem w reku
W razie jakichkolwiek pytan, prosimy o kontakt.
Pozdrawiam,
Jak dla mnie jest to spore przegięcie i nigdzie z takim czymś się nie spotkałem dlatego poprosiłem o odesłanie pieniędzy z powrotem na moje konto Skrill i jak chcą to niech sobie zamykają u nich te konto bo jak już więcej nie mam zamiaru się u nich bawić w bukmacherkę.
Dla mnie więc duży ⛔ dla tego buka.
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Po wpłacie od razu zablokowali mi konto, pisałem do nich o co chodzi napisali mi, że konto Skrill i konto u nich się nie zgadza i trzeba je zweryfikować.
Ale tak naprawdę nie opisałeś, czy dane co podałeś przy rejestracji zgadzają się z danymi z konta SKRILL (czy są na Ciebie, czy na kogoś innego) ?? W tym przypadku sprawa jest dla mnie jasna, dlaczego Ci zablokowali konto, jeżeli widnieją różne dane i tu i tu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W większości firm kont mb użyte na dwóch konta może oznaczać multikonto i zablokowanie obu kont.
Sprawa jest jasna. Podaj na priv login.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
50PLN czeka na Ciebie w Oddsring.com
Do 31 marca masz szansę na dodatkowy bonus w wysokości 50PLN! TYLKO u NAS!
&lt;script language=&quot;javascript&quot; src=&quot;http://s1.ad.oddsring.com/banner/175_3.js?t&quot;&gt;&lt;/script&gt;
Poniżej krótka instrukcja:
1. Wystarczy zarejestrować się z promocyjnego linku, który upoważnia do udziału w promocji.
==&gt; nie zwlekaj, zarejestruj się już teraz &lt;== (Tylko rejestracja z tego linku upoważnia do otrzymania BONUSU w wysokości 200$ lub 200 Eur)
2. Wpłać depozyt i dokonaj obrotu w wysokości minimum 1000PLN do 31.03.2013r.
3. Wyślij zgłoszenie na adres e-mail: [email protected] w tytule wpisując &quot;Promocja Oddsring&quot;. W zgłoszeniu musi zostać uwzględniony login z oddsring, data założenia konta, data obrotu 1000PLN (może być więcej niż 1000PLN)
4. To wszystko, 10 zwycięzców ogłosimy na początku kwietnia w temacie promocyjnym.
Pamiętajcie, że tylko konta założone z promocyjnego linku wezmą udział w losowaniu!
Promocyjny link
Nagroda nie podlega obrotowi, czyli można wypłacić od razu!
W Styczniu tylko 3 osoby dokonały wpłaty - więc duże prawdopodobieństwo wygrania 50PLN!
 
artsik 3

artsik

Użytkownik
50PLN czeka na Ciebie w Oddsring.com

Do 31 marca masz szansę na dodatkowy bonus w wysokości 50PLN! TYLKO u NAS!

&lt;script language=&quot;javascript&quot; src=&quot;http://s1.ad.oddsring.com/banner/175_3.js?t&quot;&gt;&lt;/script&gt;

Poniżej krótka instrukcja:

1. Wystarczy zarejestrować się z promocyjnego linku, który upoważnia do udziału w promocji.

==&gt; nie zwlekaj, zarejestruj się już teraz &lt;== (Tylko rejestracja z tego linku upoważnia do otrzymania BONUSU w wysokości 200$ lub 200 Eur)

2. Wpłać depozyt i dokonaj obrotu w wysokości minimum 1000PLN do 31.03.2013r.
3. Wyślij zgłoszenie na adres e-mail: [email protected] w tytule wpisując &quot;Promocja Oddsring&quot;. W zgłoszeniu musi zostać uwzględniony login z oddsring, data założenia konta, data obrotu 1000PLN (może być więcej niż 1000PLN)

4. To wszystko, 10 zwycięzców ogłosimy na początku kwietnia w temacie promocyjnym.

Pamiętajcie, że tylko konta założone z promocyjnego linku wezmą udział w losowaniu!

Promocyjny link

Nagroda nie podlega obrotowi, czyli można wypłacić od razu!
W Styczniu tylko 3 osoby dokonały wpłaty - więc duże prawdopodobieństwo wygrania 50PLN!
Jeżeli założyłem konto jakieś 3 dni temu to się kwalifikuję?
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
A czy w przypadku założenia konta w złotówkach też dostaje się jakiś bonus od pierwszej wpłaty, czy dotyczy to tylko euro i dolarów?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ważna informacja dla wpłacających depozyt przez moneybookers:
4.10 W przypadku dokonywania płatności przez Moneybookers pamiętaj, aby e-mail używany na koncie Moneybookers pokrywał się z e-mailem używanym na koncie OddsRing. W przeciwnym razie konto gracza może zostać zablokowane do czasu, aż skontaktuje się on z obsługą klienta i zweryfikuje swoją tożsamość.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No tak, ale brak np linii HC w NBA :| Jest linia do połowy spotkania a nie ma na koniec...
Rozumiem, że obowiązuje też bonus rejestracyjny w złotówkach ? Bo osobiście nie lubię grać w obcej walucie. I jeśli tak do do jakiej kwoty zł ?
I czy jest gdzieś jakiś link odnośnie tych punktów obrotowych ? Ktoś też pisał o tym, że można wypłacić depozyt i grać samym bonusem ? Sorry, ale nie mogę znaleźć informacji o tym bonusie i jego warunkach.
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
Jak tam jest z wypłatami na konto bankowe sa jakieś prowizje np.jak mam w e to przelewają bez problemu czy tylko na zl bo z netkiem i skrilem chyba normalnie bez różnicy
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
No tak, ale brak np linii HC w NBA Jest linia do połowy spotkania a nie ma na koniec...
Oferta w Oddsring systematycznie ulega polepszeniu i są wprowadzane nowości.
Rozumiem, że obowiązuje też bonus rejestracyjny w złotówkach ? Bo osobiście nie lubię grać w obcej walucie. I jeśli tak do do jakiej kwoty zł ?
Maksymalny bonus to 200$, czyli około 600zł w przeliczeniu na PLN.
I czy jest gdzieś jakiś link odnośnie tych punktów obrotowych ? Ktoś też pisał o tym, że można wypłacić depozyt i grać samym bonusem ?
Na stronie gdzie jest info o promocji masz przelicznik po prawej stronie. Jak wejdziesz w &quot;moje konto&quot; to też będziesz miał informacje ile takich punktów musisz zdobyć, aby wypłacić bonus.
Depozyt nie trzeba obracać, więc można go pewnie wypłacić.
Jak tam jest z wypłatami na konto bankowe sa jakieś prowizje np.jak mam w e to przelewają bez problemu czy tylko na zl bo z netkiem i skrilem chyba normalnie bez różnicy
Wypłaty na konto bankowe są realizowane tylko w E, $ i GBP, więc na pewno jest przewalutowanie. Dodatkowych opłat nie ma.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Depozyt nie trzeba obracać, więc można go pewnie wypłacić.
Chyba jednak nie można wypłacić, bo:
&quot;Środki bonusowe pojawią się na koncie głównym po uzyskaniu wymaganej liczby Oringów.&quot;
Czyli jeśli dobrze rozumiem musimy grać depozytem żeby zdobywać oringi. I wtedy uwolni się bonus.
Oferta w Oddsring systematycznie ulega polepszeniu i są wprowadzane nowości.
OK, ale dawanie linii do połowy spotkania, a brak linii na koniec to jest troszkę absurd.
I czy skrillem można wpłacać jeśli chodzi o bonus ?
No i jak to jest z tymi oringami nieszczęsnymi... ?
&quot;
Jak to działa? Obstawiasz 50$ po kursie 2.5
  • W wypadku wygranej:
    Wygrana = $50*2.5 - $50 = $75. Przyznajemy Tobie 75 Oringów.
  • W wypadku przegranej:
    Przegrana = $50. Przyznajemy Tobie 50 Oringów.&quot;

Czy to samo jest ze złotówkami ? Czyli zamiast $ wstawiamy złotówki ? Powiem szczerze bardziej skomplikowanej metody obracania nie mogli sobie wybrać...
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Jak to działa? Obstawiasz 50$ po kursie 2.5
  • W wypadku wygranej:
    Wygrana = $50*2.5 - $50 = $75. Przyznajemy Tobie 75 Oringów.
  • W wypadku przegranej:
    Przegrana = $50. Przyznajemy Tobie 50 Oringów.&quot;

Czy to samo jest ze złotówkami ? Czyli zamiast $ wstawiamy złotówki ? Powiem szczerze bardziej skomplikowanej metody obracania nie mogli sobie wybrać...
Chyba niestety $ nie są przeliczne na złotówki.
Konto w złotówkach ale obrót jak w $.
Skrillem mozna wplacic jezeli chodzi o depozyt.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Maksymalny bonus to 200$, czyli około 600zł w przeliczeniu na PLN.
Tu chyba jednak wychodzi mniej, bo wpisując w kalkulator na stronie kwotę depozytu powyżej 312 zł wartość bonusa już nie rośnie i zatrzymuje się na 621.50 czyli to tak +/- 300 złotych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom