>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Oddsring - opinie

R 36

rafal919

Użytkownik
Też jestem zadowolony z tego buka jeśli chodzi o piłkę natomiast od wczoraj mam z nim pierwszy kłopot. Wypłacam zawsze na skrill i zawsze kilkanaście minut do godzinki i kaska była. Natomiast wczoraj zleciłem po 17stej i ciągle nic. Nigdy tak długo nie czekałem, miał ktoś też takie opóźnienia?
Swoją drogą napisałem też email bo czatu na stronie nigdzie nie widzę ale też od wczoraj żadnej odpowiedzi.
Tydzien temu mialem to samo. Zawsze szybko kasa była a w piątek zlecilem wypłatę o 1 i cały dzień nic.. dopiero o 22 w sobotę wyplacili. Także nie masz powodów do niepokoju.
Na maile też mi nie odpisywali cały dzień .
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Tydzien temu mialem to samo. Zawsze szybko kasa była a w środę zlecilem wypłatę o 1 i cały dzień nic.. dopiero o 22 w sobotę wyplacili. Także nie masz powodów do niepokoju.
Na maile też mi nie odpisywali cały dzień .
To akurat mnie zmartwiłeś ;) Mam nadzieje że ja 4 dni nie będę aż czekał :/ Na stronie mają podane 1 dzień więc mogli by chociaż odpisać na email że coś się zmieniło z czasem wypłat na stałe lub chwilowo. Jak nie zapomnę to napiszę jak dojdzie cash ile musiałem czekać.
 
R 36

rafal919

Użytkownik
To akurat mnie zmartwiłeś ;) Mam nadzieje że ja 4 dni nie będę aż czekał :/ Na stronie mają podane 1 dzień więc mogli by chociaż odpisać na email że coś się zmieniło z czasem wypłat na stałe lub chwilowo. Jak nie zapomnę to napiszę jak dojdzie cash ile musiałem czekać.
Oczywiście mój błąd.. myślałem o piątku, napisałem środa..

Czekałem niecałe 22h na wypłatę.

Przepraszam za zamieszanie
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Aha, no to okey ???? Jak doszło w ciągu doby to bez problemu ???? Mam nadzieje zatem że też dziś otrzymam ???? Dzięki za informacje.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Potwierdzam że kaska doszła ok 13stej wiec wszystko działa ???? czekałem ok 20 godzin ale jak by nie było podają na stronce w 24 godziny więc się wyrobili.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Z nieskrywanym żalem informujemy, że w związku z planowanymi zmianami w systemie prawnym, wraz z końcem marca będziemy zmuszeni zamknąć konta wszystkich graczy zamieszkałych na terenie Polski. Do tego czasu nasz serwis pracuje bez zmian, a wszystkie postawione zakłady są ważne i będą rozliczone normalnie.

Jeśli na Twoim koncie gracza znajdują się dostępne środki, prosimy o wypłacenie ich przed 31.03.2017, gdyż tego dnia będziemy musieli zamknąć wszystkie polskie konta.
Tu też skończy się granie...
 
R 36

rafal919

Użytkownik
Szkoda wielka. Solidny bukmacher jak dla mnie. Kursy fajne , często jakiś prezent wystawili ???? , szybkie wypłaty..
Ehhh ????
 
S 31

szynka

Użytkownik
Mam problem z wypłatą z OddsRing, zawsze robiłem to bez problemu na Skrilla i teraz też to chciałem zrobić w związku z tym że się wynoszą od kwietnia. No i tu problem, bo mimo że miałem zweryfikowane dokumenty chcą ode mnie czegoś jeszcze, a ja za bardzo nie wiem nawet czego? Załączam screeny z konta u nich i maila od nich. Odnoszę wrażenie, że chcą mnie zwyczajnie wycyckać, żebym się nie wyrobił w 2 dni i żeby kasa przepadła..

 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Nie wiem czego tu nie rozumieć.
Wyślij im to co chcą... Rachunek za media (tj. za gaz,media,telefon,prąd,cokolwiek co masz na swoje dane lub wyciąg bankowy)...
 
S 31

szynka

Użytkownik
Dobra, poszedł wyciąg z banku, potwierdzili mi weryfikację- zleciłem wypłatę na Skrilla i czekam- mam nadzieję, że zgodnie z tym co mają napisane będę czekał max 1 dzień roboczy i że nie wywiną mi jakiegoś numeru na pożegnanie.
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
U mnie również bez problemu. Bonus obróciłem. Weryfikacja konta szybka i bezproblemowa. Wypłacone 1400 zł zaraz pojawiło się na koncie.
 
Do góry Bottom