>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Od zasypiania na kasie w Biedronce do spania na kasie w wakacje w kurorcie!

gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Hejka, jestem tu nowy i będę podawał tutaj swoje typy, analizy i przemyślenia na temat Piłki Siatkowej Mężczyzn. Przeważnie ligi europejskie czy europejskie puchary ale czasami też trafi się coś na przykład z Brazylii.

Taki dziennik typów od Gustlika z mam nadzieję pełnymi statystykami miesiąc w miesiąc, żeby wiedziec jak to wygląda na cyferkach.

#1: Lega Pallavolo

Cuneo - San Giustino 1.14
Macerata - Casa Modena 1.15
Sir Safety Perugia - CMC Ravenna 1.21

Stawka: 200.00
Kurs: 1.59
Betsafe (Obracamy sobie bonus)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
#2: National Basketball Association ⛔ 100
Świetny dzień Baranowicza, Celitansa i Marcina Gortata. - W tym tygodniu nie mam za wiele czasu, więc atakujemy pewniaczki z siatkarskiej Ligi Mistrzów i może coś będzie przed weekendem jak mi czasu starczy.
#3 Liga Mistrzów CEV
Trentino + Skra + Arkas + Resovia = 1.506 Marathonbet
Stawka: 113 Euro x 4 = 452 PLN.​

Bilans: - 300 PLN​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
#9 Serie A1 &amp; Serie A2 &amp; Superliga ✅ 391 PLN


#10 Liga Mistrzów CEV &amp; Puchar CEV

ZAKSA + Resovia + Dinamo Moskwa + Lokomotiw Charków = 2.534 Marathonbet

Stawka: 324 PLN x 2.534 = 821 PLN


Kilka słów komentarza do tego zestawu. ZAKSA, Resovia i Dinamo Moskwa musza wygrać najlepiej za 3 punkty i najlepiej 3:0 żeby mieć większe szanse na awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów.​

Do składu ZAKSY wraca Felipe Fonteles, więc praktycznie jedynym osłabieniem będzie brak gwiazdy zespołu - Pawła Zagumnego, którego zastąpi Kolega Pilarz. Spora strata, ale liczę na dokładne rozgrywanie Grzesia i siłę w ataku Felipe, Ruciaka i Rouziera. No i oczywiście blok Gladyr &amp; Możdżonek.​

Resovia w optymalnym skladzie, po blamażu ze Skrą Bełchatów znowu okazja do rehabilitacji. Liczę na 3:0 i awans do nastepnej rundy bo pojechałbym sobie na mecz z Trentino, Maceratą czy Zenitem ????​

Dinamo Moskwa podobna sprawa. Rosjanie walczą o awans w LM, Tomis natomiast o awans do Pucharu CEV. Zapewne nie będzie Kurka, ale wrócił Peter Veres, jest Markin - także na przyjęciu spoko.​

Lokomotiw Charków uzależnione bardzo mocno od Sergieja Tjutlina. Killer odpoczywał ostatnio między innymi w spotkaniu z Górnikiem Soligorsk. Widocznie odżył a Charków pokonał z małymi problemami Greków na wyjeździe oraz także na wyjeździe i to 3:1 zmęczoną zapewne pojedynkiem z Halkbankiem Ankara - Iskrę Odincowo z Redwitzem czy Schimttem w składzie. - Tutaj moim zdaniem formalność.​

Środa z Liga Mistrzów - będzie trochę odpuszczania, więc w HP może znajdzie się jakieś ciekawe info - a&#39;la ostatnie Cuneo w spotkaniu z Arago de Sete ;)
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
#11 National Basketball Association



Deron Williams over 18.5 1.952 Marathonbet

Stawka: 100 PLN x 1.952 = 195.2 PLN


Miałem nie grac więcej NBA bo się za bardzo na tym nie znam, ale zauroczyła mnie NBA i lubię sobie pograc i obejrzec widowisko za Oceanem. Po wtopie na Miami Heat zarządzam płaską stawkę na NBA = 100 PLN, chyba że mój budżet się w niedalekiej przyszłości mocno zwiększy :cool:
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
#13 Plus Liga &amp; Superliga &amp; Lega Pallavolo

PGE Skra Bełchatów + Gubernia Niżnyj Nowogorod + Copra Piacenza + Bre Banca Lannutti Cuneo​

Marathonbet

Tego człowieka w Charkowie już nie ma.
Stawka: 800 PLN x 2.000 = 1600 PLN​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik


Piękny mecz... Kazyisky, Zaytsev, Raphael, Stankovic... - Klasa.

Bilans po #16:
Wyłożone: 5799 PLN
Wyjęte: 6302PLN
Bilans: -5799 PLN + 6302 PLN = 503 PLN
Yield: 7.98%


Od autora: Tyle na grudzień. 500 PLN w kieszeni jeżeli chodzi o sam temat. Zarzucic sobie mogę jedynie kilka betów z NBA. Uległem zauroczeniu i oglądałem sobie po nocach jak afroamerykanie kicają z pomarańczową piłką po parkiecie - zajebista sprawa, ale raczej nie do gry z mojej strony. Co w przyszłości? - Nie wiem czy temat jest wystarczająco wartościowy dla innych użytkowników Forum a i chęci z mojej strony na prowadzenie go jest tak nie za dużo. Ale myślę, że od czasu do czasu coś wartego polecenia będę tutaj wrzucał :cool:

Życzenia z okazji Nowego Roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Do góry Bottom