>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Od 25zł do 1000 - 40 kroków do tysiaczka niskimi kursami.

K 123

karwan1988

Użytkownik
Witam

Jako że mam ostatnio dużo wolnego czasu a mimo wszystko nie chcę ładować większej gotówki w grę u bukmachera postanowiłem wpłacić 25zł do Bet365 celem grania all&#39;inów po kursie ok. 1,1 - 1,2. Nie wykluczam zagrania czasem kursu niższego lub nieco wyższego niż te 1,2. Temat traktuję jako zabawę, wiem że były tu już próby gry tym sposobem od 1000zł i kończyły się klapą, wiem też że zaraz ktoś mi powie &quot;skończ bo to bez sensu, zaraz wtopisz&quot;, ja jednak nie podejmuje wielkiego ryzyka, bo 25zł to mała pizza + piwo i porażka nie będzie bolesna.
Aby osiągnąć cel trzeba zagrać około 40 kuponów z kursem 1,1 pod rząd - oczywiście wygranych. Grane będą zazwyczaj spotkania live - piłka nożna, siatkówka, tenis itp gdzie ujrze że tak to ujme &quot;Value za 1,1&quot; ???? , wysokie undery na bramki, rożne, sety w tenisie, końcówki setów w siatkówcę gdy zespół prowadzi kilkoma punktami. Jeśli macie jakieś wskazówki co jeszcze warto pograć to śmiało piszcie. Pierwsze typy jeszcze dziś. Życzcie powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 123

karwan1988

Użytkownik
JEDZIEMY!
Kupon 1:
AKO: 1,11
Long An u19 - 1 1,05
Thua Thien Hue u19 - x2 1,055
STAWKA: 25zł
EWG: 27,57zł ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 123

karwan1988

Użytkownik
Kupon 6:
AKO: @1,08
Lpool u23 - MU u23 - under5,5 goli - @1,04
Southampton u23 - Arsenal u23 - under5,5 goli @1,04

STAWKA: 42,99zł
EWG: 46,50zł ✅
 
M 358

miliondolaroww

Użytkownik
Polecam granie live&#39;ów piłki nożnej, gdy któraś z drużyn ma dwu bramkową przewagę, lub przy jedno bramkowym prowadzeniu, granie na wygraną tej drużyny z podpórką. Szybki rzut oka na statystyki na całorocznym plus sprawdzenie aktualnej formy i pozycji w tabeli daje mi ostatnio stały profit. Staram się grać takie zakłady w double&#39;ach kurs oscylujący wokół 1,10. Zwracam też uwagę na to by przeciwnik miał max około 30 minut na odwrócenie losów meczu, chyba, że statystyki+forma+tabela jasno wskazują, że nie powinni tego &quot;wypuścić&quot;. Mam ustalony cel na każdy dzień i staram się go trzymać. Dla jasności nie gram all in&#39;ów. Powodzenia!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 123

karwan1988

Użytkownik
Kupon 9:
Siatkówka
Altai K - Omsk K - 2 wygra 1 set @1,10

STAWKA: 58,46zł
EWG: 64,30zł
⛔ ⛔ ⛔
PATOLOGIA...z 18-22 przegrać seta będąc zdecydowanym faworytem meczu. Głupie babska z Rosji ;)
Cóż, dziękuję za uwagę!
Najwidoczniej tym systemem nic nie da się wygrać, albo trzeba lepiej dobierać, ale tak przegrać seta to trzeba mózgu nie posiadać
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Trzeba odpowiednio selekcjonować typy a nie grać jakieś wynalazki
To wiem, ale nie było nic do gry i poszło na to ;) wcześniej na byle jakich ligach szło zarobić ale cóż. Uważam że da radę trafić 40 razy z rzędu takie kursy ale przede wszystkim trzeba być CIERPLIWYM i mieć trochę fuksa.
Typ przegrany może był z dupy ale pre na te ruskie było @1,10 bodajże na mecz, i mając 22-18 i będąc faworytem przegrać, zdarza się ale była to patologia.
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Kobiety ... ;D ja już się nauczyłem i nigdy więcej nie tykam siatkówki i tenisa w wydaniu żeńskim.
Też sobie to mówiłem ale wygrała pazera, nie było nic ciekawego w ofercie do szybkiego zarobku i klops ???? ale to nie tylko kobiety mają czasem raka mózgu, ostatnia Zaksa przegrała z 24-18 jak ktoś pisał powyżej. To już idzie się pochlastać ????
 
D 238

daru

Użytkownik
Powiem tak Karwan1988 chcialem napisac Bartek (czyt,Bartek Karwan przypomnialo mi sie ) bukmacherka to trudny chleb niestety ,chciales odrazu mega zysk z 25 zl zrobic,powiem Ci tak jak mialem sporo czasu ,dwa lata temu to zaczelem grac dwu stopniowa progresje All in na podwojeniu wkladu i to mi sie udawalo ,budzet mialem 800zl ,podzielilem to tak na 200zl i na 600 zl,gralem za 200zl 1 kupon za 10 % czyli 20zl kurs 1,15 (ako czy single ,wszystko live co szlo ) jak pierwszy próg nie wchodzil zawsze to mialem 180 zl na drugi próg razy kurs 1,15 i tak 47 kroków i podwajalem kapitał,ale udawalo sie czasochlonne,wiadomo kazdy nastepny próg to stawka wieksza ,np wygrana byla juz 300zl to 1 prog 30zl,a drugi 270zl,zacznij moze tak grac,bankrutem jestesmy jak nie trafimy 4 razy pod rzad kursu 1,15 ;)pozdrawiam
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Powiem tak Karwan1988 chcialem napisac Bartek (czyt,Bartek Karwan przypomnialo mi sie ) bukmacherka to trudny chleb niestety ,chciales odrazu mega zysk z 25 zl zrobic,powiem Ci tak jak mialem sporo czasu ,dwa lata temu to zaczelem grac dwu stopniowa progresje All in na podwojeniu wkladu i to mi sie udawalo ,budzet mialem 800zl ,podzielilem to tak na 200zl i na 600 zl,gralem za 200zl 1 kupon za 10 % czyli 20zl kurs 1,15 (ako czy single ,wszystko live co szlo ) jak pierwszy próg nie wchodzil zawsze to mialem 180 zl na drugi próg razy kurs 1,15 i tak 47 kroków i podwajalem kapitał,ale udawalo sie czasochlonne,wiadomo kazdy nastepny próg to stawka wieksza ,np wygrana byla juz 300zl to 1 prog 30zl,a drugi 270zl,zacznij moze tak grac,bankrutem jestesmy jak nie trafimy 4 razy pod rzad kursu 1,15 ;)pozdrawiam
Bartek to mój ulubiony piłkarz z dawnej Legii ???? ale to pseudonim od nazwiskami, mniejsza. Nie jestem nowicjuszem w bukmacherce, swoje już wygrałem i przegralem jak każdy ???? Ale powiem Ci że niezły jest Twój sposób. Moja próba była bardziej dla zabawy, stratny wiele nie jestem ale mimo wszystko szkoda że to był dopiero 9 próg. Powiem szczerze że do tej gry trzeba cierpliwości zanim pojawi się coś sensownego o kursie 1,10 czy podobnym, nie grałem na pałę tylko z głową, zresztą większość weszła na luzie, ostatni typ był nieco na siłę i efekt wiadomy ???? gdy dodamy że była to 2 liga ruska kobiet w siatkę zapala się lampka że mógłbyc jakiś fix ale cóż, w planach i tak miałem modyfikacje, w między czasie gdybym osiągnął ok 200zl odlozylbym połowę do banku na kolejne próby ale nie poszło. Na tę chwilę szkoda mi ładować większej gotówki w bukmachera, nie czuje takiej weny do gry, przyjdzie głód , czysta głowa i lepsza sytuacja z kasą to będę grał cos sensownego z normalnym budżetem startowym, bo 25, 50 czy 100zl to żaden budzet na start, zazwyczaj konczy sie dość szybką porażką ;) choć zdarzyło mi sie kiedys z 40zl zrobić 800. Mimo wszystko uważam że jest to do zrobienia, grając sensowne, przeanalizowane mecze a nie ligi 3 świata ???? . Dzięki za rady! Pozdro
 
Do góry Bottom