>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Od 25zł do 1000 - 40 kroków do tysiaczka niskimi kursami.

K 123

karwan1988

Użytkownik
Witam

Jako że mam ostatnio dużo wolnego czasu a mimo wszystko nie chcę ładować większej gotówki w grę u bukmachera postanowiłem wpłacić 25zł do Bet365 celem grania all&#39;inów po kursie ok. 1,1 - 1,2. Nie wykluczam zagrania czasem kursu niższego lub nieco wyższego niż te 1,2. Temat traktuję jako zabawę, wiem że były tu już próby gry tym sposobem od 1000zł i kończyły się klapą, wiem też że zaraz ktoś mi powie &quot;skończ bo to bez sensu, zaraz wtopisz&quot;, ja jednak nie podejmuje wielkiego ryzyka, bo 25zł to mała pizza + piwo i porażka nie będzie bolesna.
Aby osiągnąć cel trzeba zagrać około 40 kuponów z kursem 1,1 pod rząd - oczywiście wygranych. Grane będą zazwyczaj spotkania live - piłka nożna, siatkówka, tenis itp gdzie ujrze że tak to ujme &quot;Value za 1,1&quot; ???? , wysokie undery na bramki, rożne, sety w tenisie, końcówki setów w siatkówcę gdy zespół prowadzi kilkoma punktami. Jeśli macie jakieś wskazówki co jeszcze warto pograć to śmiało piszcie. Pierwsze typy jeszcze dziś. Życzcie powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 123

karwan1988

Użytkownik
JEDZIEMY!
Kupon 1:
AKO: 1,11
Long An u19 - 1 1,05
Thua Thien Hue u19 - x2 1,055
STAWKA: 25zł
EWG: 27,57zł ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 123

karwan1988

Użytkownik
Kupon 6:
AKO: @1,08
Lpool u23 - MU u23 - under5,5 goli - @1,04
Southampton u23 - Arsenal u23 - under5,5 goli @1,04

STAWKA: 42,99zł
EWG: 46,50zł ✅
 
M 358

miliondolaroww

Użytkownik
Polecam granie live&#39;ów piłki nożnej, gdy któraś z drużyn ma dwu bramkową przewagę, lub przy jedno bramkowym prowadzeniu, granie na wygraną tej drużyny z podpórką. Szybki rzut oka na statystyki na całorocznym plus sprawdzenie aktualnej formy i pozycji w tabeli daje mi ostatnio stały profit. Staram się grać takie zakłady w double&#39;ach kurs oscylujący wokół 1,10. Zwracam też uwagę na to by przeciwnik miał max około 30 minut na odwrócenie losów meczu, chyba, że statystyki+forma+tabela jasno wskazują, że nie powinni tego &quot;wypuścić&quot;. Mam ustalony cel na każdy dzień i staram się go trzymać. Dla jasności nie gram all in&#39;ów. Powodzenia!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 123

karwan1988

Użytkownik
Kupon 9:
Siatkówka
Altai K - Omsk K - 2 wygra 1 set @1,10

STAWKA: 58,46zł
EWG: 64,30zł
⛔ ⛔ ⛔
PATOLOGIA...z 18-22 przegrać seta będąc zdecydowanym faworytem meczu. Głupie babska z Rosji ;)
Cóż, dziękuję za uwagę!
Najwidoczniej tym systemem nic nie da się wygrać, albo trzeba lepiej dobierać, ale tak przegrać seta to trzeba mózgu nie posiadać
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Trzeba odpowiednio selekcjonować typy a nie grać jakieś wynalazki
To wiem, ale nie było nic do gry i poszło na to ;) wcześniej na byle jakich ligach szło zarobić ale cóż. Uważam że da radę trafić 40 razy z rzędu takie kursy ale przede wszystkim trzeba być CIERPLIWYM i mieć trochę fuksa.
Typ przegrany może był z dupy ale pre na te ruskie było @1,10 bodajże na mecz, i mając 22-18 i będąc faworytem przegrać, zdarza się ale była to patologia.
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Kobiety ... ;D ja już się nauczyłem i nigdy więcej nie tykam siatkówki i tenisa w wydaniu żeńskim.
Też sobie to mówiłem ale wygrała pazera, nie było nic ciekawego w ofercie do szybkiego zarobku i klops ???? ale to nie tylko kobiety mają czasem raka mózgu, ostatnia Zaksa przegrała z 24-18 jak ktoś pisał powyżej. To już idzie się pochlastać ????
 
D 238

daru

Użytkownik
Powiem tak Karwan1988 chcialem napisac Bartek (czyt,Bartek Karwan przypomnialo mi sie ) bukmacherka to trudny chleb niestety ,chciales odrazu mega zysk z 25 zl zrobic,powiem Ci tak jak mialem sporo czasu ,dwa lata temu to zaczelem grac dwu stopniowa progresje All in na podwojeniu wkladu i to mi sie udawalo ,budzet mialem 800zl ,podzielilem to tak na 200zl i na 600 zl,gralem za 200zl 1 kupon za 10 % czyli 20zl kurs 1,15 (ako czy single ,wszystko live co szlo ) jak pierwszy próg nie wchodzil zawsze to mialem 180 zl na drugi próg razy kurs 1,15 i tak 47 kroków i podwajalem kapitał,ale udawalo sie czasochlonne,wiadomo kazdy nastepny próg to stawka wieksza ,np wygrana byla juz 300zl to 1 prog 30zl,a drugi 270zl,zacznij moze tak grac,bankrutem jestesmy jak nie trafimy 4 razy pod rzad kursu 1,15 ;)pozdrawiam
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Powiem tak Karwan1988 chcialem napisac Bartek (czyt,Bartek Karwan przypomnialo mi sie ) bukmacherka to trudny chleb niestety ,chciales odrazu mega zysk z 25 zl zrobic,powiem Ci tak jak mialem sporo czasu ,dwa lata temu to zaczelem grac dwu stopniowa progresje All in na podwojeniu wkladu i to mi sie udawalo ,budzet mialem 800zl ,podzielilem to tak na 200zl i na 600 zl,gralem za 200zl 1 kupon za 10 % czyli 20zl kurs 1,15 (ako czy single ,wszystko live co szlo ) jak pierwszy próg nie wchodzil zawsze to mialem 180 zl na drugi próg razy kurs 1,15 i tak 47 kroków i podwajalem kapitał,ale udawalo sie czasochlonne,wiadomo kazdy nastepny próg to stawka wieksza ,np wygrana byla juz 300zl to 1 prog 30zl,a drugi 270zl,zacznij moze tak grac,bankrutem jestesmy jak nie trafimy 4 razy pod rzad kursu 1,15 ;)pozdrawiam
Bartek to mój ulubiony piłkarz z dawnej Legii ???? ale to pseudonim od nazwiskami, mniejsza. Nie jestem nowicjuszem w bukmacherce, swoje już wygrałem i przegralem jak każdy ???? Ale powiem Ci że niezły jest Twój sposób. Moja próba była bardziej dla zabawy, stratny wiele nie jestem ale mimo wszystko szkoda że to był dopiero 9 próg. Powiem szczerze że do tej gry trzeba cierpliwości zanim pojawi się coś sensownego o kursie 1,10 czy podobnym, nie grałem na pałę tylko z głową, zresztą większość weszła na luzie, ostatni typ był nieco na siłę i efekt wiadomy ???? gdy dodamy że była to 2 liga ruska kobiet w siatkę zapala się lampka że mógłbyc jakiś fix ale cóż, w planach i tak miałem modyfikacje, w między czasie gdybym osiągnął ok 200zl odlozylbym połowę do banku na kolejne próby ale nie poszło. Na tę chwilę szkoda mi ładować większej gotówki w bukmachera, nie czuje takiej weny do gry, przyjdzie głód , czysta głowa i lepsza sytuacja z kasą to będę grał cos sensownego z normalnym budżetem startowym, bo 25, 50 czy 100zl to żaden budzet na start, zazwyczaj konczy sie dość szybką porażką ;) choć zdarzyło mi sie kiedys z 40zl zrobić 800. Mimo wszystko uważam że jest to do zrobienia, grając sensowne, przeanalizowane mecze a nie ligi 3 świata ???? . Dzięki za rady! Pozdro
 
Do góry Bottom