>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Obstawianie zakładu.

L 2

lesnygandalf

Użytkownik
Mam 16 lat ( za niedługo 17). Chciałbym się zapytać czy jak pójdę do punktu naziemnego (fortuna) to bezproblemowo jakoś zawrze zakład ? Mogli by się wypowiedzieć ci co chodzili nie miejąc osiemnastki. Gram maksymalnie do 5 zł i chciałbym już sam spróbować iść.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Mam osiemnastkę skończoną i wyglądam na takiego. Jeśli obsługa będzie miała wątpliwości mają prawo Cię wylegitymować.
 
M 0

mc1908

Użytkownik
W naziemnym byłem raptem kilka razy w życiu, ale pamiętam, że kiedyś prosili o dowód. Tak jak z piwem, zależy jak wyglądasz i jaka obsługa.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Weź starszego brata, daj mu 2 złote i niech Ci puści kupon. Nie mówmy tutaj od razu o przestępstwie. Policja niech łapie morderców.
Powodzenia młody :]
 
L 2

lesnygandalf

Użytkownik
Zapytałem się bo tak czytałem starsze tematy i opinie to więcej osób pisało, że udawało się jedni mówią iż mi wydadzą drudzy, że raczej nie. Chyba sam spróbuję tam pójść zobaczyć a co będzie to będzie.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Zapytałem się bo tak czytałem starsze tematy i opinie to więcej osób pisało, że udawało się jedni mówią iż mi wydadzą drudzy, że raczej nie. Chyba sam spróbuję tam pójść zobaczyć a co będzie to będzie.
Nie aresztuję Cię, bez obaw :]
 
P 1

pavlossss

Użytkownik
Ah te lata przed 18stką, nie wyglądało się wtedy na tego dorosłego/pełnoletniego a kombinowało się 2 lata przed otrzymaniem dowodu. Podchodziło się po prostu do kogoś i prosiło o wysłanie kuponu , odmowy były sporadyczne , więc na ogół opcja kończyła się sukcesem. W późniejszych latach sam byłem kilkakrotnie proszony o wysłanie kuponu komuś kto się czaił bez dowodu .. nigdy nie odmówiłem. Zdarzały się wyproszenia z punktu , wtedy czyhało się pod drzwiami. Trochę obciachowo ale prawie zawsze skutecznie - ot takie uzależnienie , bez obstawiania nie potrafiłem - musiałem jakoś kombinować ;).
 
S 4

sokolpl

Użytkownik
Przy zawieraniu zakładu nie powinieneś mieć problemów, natomiast po odbiór ewentualnej wygranej, radziłbym Ci jednak iść z kimś pełnoletnim ????
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Ja przed 18 gotowe numerki dawałem kumplowi, który paradoksalnie też nie miał 18 ale miał zarost jak 30-latek ????
 
snajp 561,8K

snajp

Użytkownik
Mnie spotkało coś bardziej ciekawszego w Fortunie, a mianowicie kiedyś w nie dzielę poszedłem sobie na spacer z moim 4-ro letnim synkiem i postanowiłem sobie puścić kuponik.Przemiła pani mnie po prostu nie obsłużyła,kazała mi małego zostawić przed punktem.Tak że zależy na jaką Jędzę trafisz. ???? ;)
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Mnie spotkało coś bardziej ciekawszego w Fortunie, a mianowicie kiedyś w nie dzielę poszedłem sobie na spacer z moim 4-ro letnim synkiem i postanowiłem sobie puścić kuponik.Przemiła pani mnie po prostu nie obsłużyła,kazała mi małego zostawić przed punktem.Tak że zależy na jaką Jędzę trafisz. ???? ;)
Przed każdym punktem widnieje tabliczka informująca o tym, że niepełnoletnim wstęp wzbroniony i dotyczy to również niepełnoletnich w towarzystwie dorosłych. Sam kiedy czasem śmignę przy okazji do fortuny (dobra oferta na strzelców) widzę 5-cio, 6-cio letnie dzieciaki czekające przed drzwiami na swoich rodziców. Kiedyś była awaria systemu trwająca jakieś pół godziny, a rodzic w tym czasie ani razu nie sprawdził, co się dzieje z jego pociechą :zoltakartka:
 
snajp 561,8K

snajp

Użytkownik
a rodzic w tym czasie ani razu nie sprawdził, co się dzieje z jego pociechą
Oczywiście nie zostawiłem małego,zrezygnowałem z obstawienia zakładu.
Tylko dla mnie to jakieś porąbane,ale cóż takie życie.
 
M 125

max-payne

Użytkownik
Serio ktokolwiek pytał was o dowód u bukmachera? Gram od 16. roku życia u różnych buków i ani razu mnie coś takiego nie spotkało. Mało tego, czasem obsługa zwracała się do mnie &quot;na ty&quot;, więc raczej wiedzieli, że nie mam 18.
Za to jeśli chodzi o małe dzieci to faktycznie się tego bardzo pilnuje.
 
captain 0

captain

Użytkownik
W sumie ma to swoje plusy i minusy z tym zwracaniem uwagi jeśli chodzi o dzieci ,ale jak to się zdarza sporadycznie to powinni trochę przymykać na to oko, przynaj.jak dziecko ma do 4/5 lat , to już bez przesady tlenu obsłudze nie zabraknie ...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ten zakaz przebywania dzieci w kolekturach, jest przykładem totalnego idiotyzmu w zakresie interpretacji przepisów wynikających z Ustawy hazardowej* - bo ten zapis dotyczy przecież jedynie tego, aby nie przyjmować zakładów od nieletnich, ale nie tego że rodzic nie ma prawa wejść z dzieckiem np. w wózku i nadać kuponu!

Sam byłem kiedyś świadkiem jak obsługa kazała ( w zimę! ) wyprowadzić klientowi na zewnątrz punktu wózek ze śpiącym w nim dzieciakiem - bo takie są przepisy....

Przecież to jest całkowite poplątanie z pomieszaniem, a w tym zakresie Ustawa hazardowa ma w zamyśle niedopuszczenie do tego, aby to nieletni ( młodzież ) sami zawierali zakłady lub też nakłaniali dorosłych do nadania im ich kuponów.

*
Rozdział 4
Ograniczenia w urządzaniu gier hazardowych
Art. 27. 1. Wstęp do ośrodków gier oraz do punktów przyjmowania zakładów wzajemnych dozwolony jest dla osób, które ukończyły 18 lat.
2. W grach losowych, z wyjątkiem loterii fantowych i loterii promocyjnych, a także w zakładach wzajemnych urządzanych przez sieć Internet, mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat.
3. Podmioty urządzające i prowadzące działalność w zakresie gier hazardowych są obowiązane do umieszczenia w miejscu urządzania gier, w widocznym miejscu, informacji o zakazie uczestniczenia w grach osób, które nie ukończyły 18 roku życia.
4. W przypadku wątpliwości co do wieku uczestnika gry hazardowej, osoba kierująca ośrodkiem gier lub przez nią upoważniona, osoba sprzedająca losy lub inne dowody udziału w grach losowych oraz osoba przyjmująca zakłady wzajemne jest upoważniona do żądania okazania dokumentu potwierdzającego tożsamość i wiek uczestnika gry hazardowej.

.................

Wymierzanie ostrza ograniczeń opartych o w/w Ustawę i kierowanie ich w szkraby czyli małe dzieciaki będące przecież pod opieką rodziców - jest po prostu chore, bo przepis dotyczy potencjalnych graczy under 18 a takimi nie są choćby brzdące czy przedszkolaki...

.
 
Do góry Bottom