>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

O co tutaj chodzi?

vrc1983 12

vrc1983

Użytkownik
07/10/16 - czternasty dzień walki

Znów musiałem zaakceptować niewielką stratę. Mecz zakończył się 4:3, więc byłoby dobrze, niemniej jednak staram się wypracować u siebie &quot;nawyk cięcia&quot;.
 
vrc1983 12

vrc1983

Użytkownik
08/10/16 - piętnasty dzień walki

Minęło nieco ponad dwa tygodnie. Stan konta to 22.88 funtów, czyli osiągnąłem na ten moment podwojenie początkowego banku.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Znów musiałem zaakceptować niewielką stratę. Mecz zakończył się 4:3, więc byłoby dobrze, niemniej jednak staram się wypracować u siebie &quot;nawyk cięcia&quot;.
W meczu, w którym musiałeś ciąć straty przy jakim wyniku wchodziłeś w rynek, a kiedy ciąłeś straty?
Gram podobnie od dwóch dni i szukam jakiegoś złotego środka przy sytuacjach awaryjnych ????
 
vrc1983 12

vrc1983

Użytkownik
Wszedłem w mecz przy 1:0 dla Niemców w 13. minucie. Wychodziłem ze stratą przy wyniku 3:2 około minuty 50. Oglądałem zawody i obie drużyny grały &quot;cios za cios&quot;. Non stop ataki i wjazdy w pole karne rywala. Zapowiadało się, więc mocno overowo, dlatego ciąłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
vrc1983 12

vrc1983

Użytkownik
11/06/16 - osiemnasty dzień walki

Wciąż niewielkie zarobki (chociaż 2-3% dziennie uważam za całkiem sporo), ale po pierwsze gram mocno zachowawczo i staram się nie łapać wszystkiego co gra danego dnia. Po drugie zaś, mam niewiele czasu i mało poświęcam go na trading póki co niestety.
 
vrc1983 12

vrc1983

Użytkownik
Niestety dwudziestego dnia walki poległem. Za szybko jak na mój gust. Wyzerowałem konto na meczu Pogoń - Legia. Miałem under 4.5 z gotowością na ugranie ticka przy wyniku 2:1 dla Szczecinian. Rzecz jasna nie trzymałem się planu i wszedłem va bank nie tnąc, gdy była jeszcze szansa. Póki co, nauka kosztuje mnie 11 funtów ????
Kolejny plan i kolejny test - wchodzę tylko w rynki na bardzo niskich kursach. 1.01 zostawiam do końca. W razie czego będę reagował. 1.02 będę starał się złapać jednego ticka. Zaczynam od 5 funtów i jadę za wszystko, póki co.
Celem jest złapanie 70 takich spotkań pod rząd. 1.01^70 da mi podwojenie sumy (mniej więcej, bo jeszcze prowizja). Łatwo nie będzie ;)
 
D 77

dalik

Użytkownik
Bardzo niskie kursy baaaardzo powoli spadają, co za tym idzie często będziesz miał zamrożenie kapitału w postaci bramki.
Przykład:
Postawisz under 5.5 po kursie 1.04 i zanim spadnie ci kurs to wpadnie bramka i będziesz czekał jak na zbawienie aby nie wpadła kolejna. Oczywiście mecz może się zakończyć 3:0 ale ty będziesz zamrożony licząc na zysk 0,15 euro.
Nie polecam
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Prawdopodobienstwo dla kursow 1.01 jest dokladnie zwykle oszacowane , czyli raz na to 100 meczy bedzie wtopa , zeby grac takie kursy musisz wypracowac edge , a mozna go osiagnac jedynie przez selekcje .Wszystkie rynki pre przy tak niskich kursach , prawie napewno dadza strate . Ewentualnie live mozna cos wyciagnac , ale przy takiej plynnosci i tak nie liczylbym na kokosy.
A skalpowanie na rynkach pilki noznej tez uwazam za slaby pomysl , zreszta sami widzicie .
 
vrc1983 12

vrc1983

Użytkownik
@Dalik - masz sporo racji. Jednak nie będę grał kursów 1.04, tylko 1.02, licząc na jednego ticka (wszak między 1.04, a 1.02 jest już spora różnica jeżeli chodzi o samo prawdopodobieństwo wejścia), lub 1.01 wychodząc w razie awarii. Wiadomo, że z 1.02 na 1.01 będzie spadał powoli i wiele może się wydarzyć, ale coś, jakoś, trzeba popróbować ;)
@ozon1 - tak, wiem, że dla kursu 1.01 prawdopodobieństwo wynosi około 99% i, że teoretycznie 1 na 100 nie wejdzie. Pre z takim kursem nie gram. Wyłącznie live i to tylko w większości gdy widzę spotkanie. Tak jak pisałem wyżej - dopiero poznaję ten rynek i sam, empirycznie muszę to poczuć ????
Dzięki za opinie Panowie.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Na wstępie gratuluję pierwszego dnia, ale mam takie pytanka.
1) Ile czasu poświęciłeś na ugranie tej 10% banku?
2) Czy zdarzyło Ci się to o czym pisałem wyżej ? (zanim spadł kurs to wpadł gol i musiałeś sporo czekać)
3) To były operacje na kursach 1.01 i 1.02 ?
 
vrc1983 12

vrc1983

Użytkownik
Na wstępie gratuluję pierwszego dnia, ale mam takie pytanka.
1) Ile czasu poświęciłeś na ugranie tej 10% banku?
2) Czy zdarzyło Ci się to o czym pisałem wyżej ? (zanim spadł kurs to wpadł gol i musiałeś sporo czekać)
3) To były operacje na kursach 1.01 i 1.02 ?
1 - tylko tyle ile potrzebuję na zawarcie zakładu w trakcie meczu (lub przed). Łącznie pewnie około godzinki. Część meczy i tak oglądam, bo to kocham, absolutnie nie z przymusu.
2 - nie. Duża większość z tych zakładów jest na kursie 1.01, więc tylko mam odpalony livescore z powiadomieniem w telefonie (gdy nie oglądam), w razie gdyby działa się tragedia. Na szczęście wszystko zgodnie z planem szło.
3 - tak, tylko i wyłącznie 1.01 i 1.02, taki jest plan.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Dzięki za odpowiedzi.
Ale zdajesz sobie sprawę z tego jak któryś z meczy pójdzie nie zgodnie z planem to cały twój tygodniowy zarobek może pójść w piach?
Skoro grasz 1.01 i 1.02 to zainteresuj się rynkiem Corret Score.
 
vrc1983 12

vrc1983

Użytkownik
Dzięki za odpowiedzi.
Ale zdajesz sobie sprawę z tego jak któryś z meczy pójdzie nie zgodnie z planem to cały twój tygodniowy zarobek może pójść w piach?
Skoro grasz 1.01 i 1.02 to zainteresuj się rynkiem Corret Score.
Zdaję sobie sprawę. No, ale w końcu jestem nowicjuszem, więc porażki mam wkalkulowane. Dlatego właśnie mam 5 funtów. A nie 1000 ???? Inaczej nie obadam tego tematu.
LAY correct score, bo o tym chyba mówisz, już sobie patrzyłem co i jak. Jeśli uda mi się podwoić te 5 funtów to właśnie zarobek przeznaczę na testy.
 
vrc1983 12

vrc1983

Użytkownik
2. Dzień
Zrealizowano/Cel: 14/70

Pierwsza i trzecia pozycja to szybkie ticki o które aż się prosiło w trakcie oglądania spotkania (przerwa w grze i kilka sekund w zapasie). Niestety, wczoraj, mimo ogromu meczów w LM nie zdołałem nic ugrać, ponieważ byłem na meczu Leicester - Kopenhaga. Dzisiaj nadrobię ;)
Stan konta: 5.71 funta
 
vrc1983 12

vrc1983

Użytkownik
3. Dzień
Zrealizowano/Cel: 22/70


Na dzisiaj zdecydowanie wystarczy. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Oprócz pozycji numer 2 (skalp, 1 tick), wszystko grane po kursie 1.01 bez komplikacji.
Stan konta: 6.20 funtów
 
G 0

grazz

Użytkownik
Gratuluje że Ci się chce ???? to po pierwsze.
Po drugie, chyba powinieneś przenieść temat do innego działu, bo to jednak trading nie jest ????
A po trzecie, myślę że powinieneś poszukać alternatyw ???? większe zyski mógłbyś osiągać na zwykłym skalpingu np. na rynkach Under/Over first half ????
Tam kursy lecą szybko i oglądając mecz można bardzo bezpiecznie urwać 2-4 ticki ???? a da to większy zysk ????

Pozdrawiam i powodzenia ????
 
Do góry Bottom