>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NPB - Japan Baseball

Status
Zamknięty.
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
rozwaliło mnie wczoraj że pograłem w meczu karpi over 6,5 runa z dodatkowymi zmianami

mieliśmy po 9 zmianach 3:3 i już wyłączyłem mecz :D nie ogarnąłem że oni tam grają tylko jedną extra zmianę i może być remis
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Yomiuri Giants(T Sugano) vs Yokohama BayStars(S Inoh)
typ 1st Inn. under 0.5 ❌ ❌ ❌
kurs 1.82
buk 1xbet
$1/10 lub 0.1% budzetu lub 10euro

OPIS: po cyrku wczoraj gdzie Spencer Patton wraz z menedzerem zawalili BayStars wygrany mecz w 8mym(vs Carp)pobrane oto, Meksyki już zbili na 1.77 krzak jeszcze 3ma, tylko Soto (jak dla mnie) może tutaj zawalczyc na poczatku ze strony kasztanów i naprzeciw jednemu z Najlepszych aktualnie miotaczy w Japonii..troche gorzej jesli chodzi o Ino(różna pisownia) vs ofensywa Giants ale chlopak ma tu cos do udowodnienia i obstawilem ze po 1szym będzie nadal 0:0🍀
{e}szybki ---
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Yomiuri Giants(T Sugano) vs Yokohama BayStars(S Inoh)
typ 1st Inn. under 0.5
kurs 1.82
buk 1xbet
$1/10 lub 0.1% budzetu lub 10euro

OPIS: po cyrku wczoraj gdzie Spencer Patton wraz z menedzerem zawalili BayStars wygrany mecz w 8mym(vs Carp)pobrane oto, Meksyki już zbili na 1.77 krzak jeszcze 3ma, tylko Soto (jak dla mnie) może tutaj zawalczyc na poczatku ze strony kasztanów i naprzeciw jednemu z Najlepszych aktualnie miotaczy w Japonii..troche gorzej jesli chodzi o Ino(różna pisownia) vs ofensywa Giants ale chlopak ma tu cos do udowodnienia i obstawilem ze po 1szym będzie nadal 0:0🍀
Widzę ze zainteresowales się tym samym meczem z tym ze ja stawiam -1.5 na korzysc Giants. Sugano póki co świetna robota i raczej jutro nie powinno być inaczej i liczę na zdecydowany win
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Lecimy do Japonii

Yakult Swallows - Yomiuri Giants

Typ: 2(-1.5) Kurs: 1.75 STS

Krótko bo nie ma się zbytnio nad czym rozwodzić. Goście do gry wychodzą z dotąd niepokonanym Sugano. Gość ma na koncie 8 gier i jeszcze nie znalazł pogromcy tak więc i dziś nie widze innego wyniku zwłaszcza,że rywal nie ma zbytnio czym się pochwalić. Całkiem niedawno Yomiuri z Sugano na "górce" roznieśli rywali 8:1 tak więc widać,że skoro jest forma i dobra passa trwa to trzeba grać.

Wynik: 4:8
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +85
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Rakuten Gold. Eagles vs Chiba Lotte Marines
typ Under 5.5 1st half Innings❌❌❌
kurs 1.78
$ 3/10 lub 0.5% budżetu
buk Pinnacle

OPIS: jeszcze emocje nie opadły po meczu Pachuca vs Mazatlan 4:3 gol z karnego Victora Guzmana dajacy zwyciestwo w doliczonym czasie gry a tymczasem 2.5 godziny do ostatniego(dla mnie) zakladu w sierpniu..upublicznilem wczoraj na Twitterze a osobiscie zagralem(tez jeszcxze wczoraj) po 1.82 u innego buka(London BETTING) za 60.98€, Manabu Mima po stronie Lotte, ogladalem 90% jego meczów w tym sezonie, Chiba po 2ch porazkach z rzedu wystawiają strażaka, gdzie kolejny test dla niego, galgany podniesli kursy(nawet na Caliente ta linia--> kurs skandal 1.6)bo sugerują sie ostatnimi H2H i tym że SP Eagles Hayato Yuge tego nie ogarnie ale ja w niego wierze, najwazniejsze to powstrzymac Kubańczyka Leoyns Martina(nie interesuja mnie suche cyfry i ze na ta chwile sa lepsi od niego) to będzie kluczem do tego zakładu, Rakuten ma ogromne problemy a Manabu Mima jeszcze mnie nie zawiódł, ..sprawdziłem nawet na ziemniakach(trzech głównych)i.. oczywiscie nie ma w ofercie takiego zakładu, jest na betclic żenujący kurs 1.6..to Baseball, Król Sportu i w każdej chwili wszystko sie może zmienić a jakies annały i wypiswanie analiz mozna sobie darować ale 1.78(56.18%) to nadal value(ja mam zlapane 1.82-->54.95%)z naprawde minimalną marżą🍀

{edit}ten zaklad przejdzie do historii jak i te wygrane, najwazniejsze(Salernitana vs Vicenza, Inter vs Bayern, czy Niemcy vs Szwedy na ost. MŚ ale i te przegrane jak Chievo vc jufe--potem sie okazalo sprzedany mecz, jak wtedy co na live Inter strzeli karnego co Pazzini sie poslizgnal i zaliczyli to jako przestrzelony karny)nie interesuje mnie tez to za ile to bylo zagrane, sierpien i tak wydarlem od łobuzów min.zakladany profit, gram po to zeby z nimi wygrać, ta bitwa(ost.w sierpniu) przegranaale konca wojny nie widac, dlatego tez rozdziellem typy publ--.priv. bo na dluzsza mete nie ma szans tego polacyc a kazdy, KAZDY powtarzam kto twierdzi ze jest inaczej poprostu klamie albo...SAM TEGO NIE GRA ZA REALNA $$$, amen.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +85
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Rakuten Gold. Eagles vs Chiba Lotte Marines

Typ: 1 Kurs: 1.6

Typ: 1(-1.5) Kurs: 2.25

STS

No cóz mozna by zrobić kopiuj wklej tego co było dziś. Gospodarze do gry wystawiają dotąd niepokonanego Wakui. 8 gier i wżadnej ne znalazł pogromcy tak więc gramy skoro forma jest. Ostatnio Rakuten bodaj 3 porażki tak więc tym razem licze,że ruszą po drodze zwycięstwa. Rywal jest ciut lepszy niż to było dziś ale skoro Wakui gra to trzeba próbować. 1 wydaje się być pewna ja jednak próbuje zagrać hc

e: 2x HR i po zabawie

Wynik: 0:2
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Coś się nie mogę wstrzelic w tą Japonię ale cóż próbuje dalej

Fukuoka S.Hawks - Chiba Lotte Marines

Typ: 1 Kurs: 1.55

Typ: 1 (-1.5) Kurs: 2.25

STS

Cóż bez zbędnego rozpisywania się. Jest to tzw. must win dla Fukuoki. 2 mecze i 2 porażki tak więc tym razem pasuje się sprezyc. Do gry wchodzi Ischikawa który dotąd w 6 występach nie przegrał i liczę na to,ze ten trend zostanie dziś utrzymany. Rywal ze zmiennym szczęściem wiec napewno jest to na plus dla typu.

Wynik: 2:4
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
W ten weekend ruszył kolejny sezon
Zapraszam do analizowania i typowania
Damy Japonii trochę czasu i po świętach sprobujemy
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Sezon baseballa powoli rusza. Japonia zaczęła,MLB startuje dziś Korea również wnet ruszy tak więc zapowiada się kolorowo(oby).
Póki co damy się im rozegrać natomiast w pełni sezonu jest Tajwan więc spróbujmy zaglądnąć właśnie tam


Fubon Guardians - Chinatrust Brothers

Typ: 2 Kurs: 1.96

fortuna

Mecz na szczycie tabeli. 2 mecz serii i jak to zwykle bywa lecimy na przełamanie. W pierwszym spotkaniu Fubon było górą więc teraz mocno kibicujemy gościom.
Licze,że zadziała tu prawo serii. Obie ekipy wygrywają na przemian mecze więc kto wie może i dziś to będzie miało miejsce.
Kurs fajny więc gramy. Spotkanie o 12:35

Wynik: 6:3
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dobra czas zacząć

Na niedzielny poranek próbujemy Japonie

Orix Buffaloes (Miyagi H) - Nippon Ham Fighters (Kato T)

Typ: 1 Kurs: 1.76

fortuna

Goście zaczęli sezon od falstartu. Na bodaj 11 pierwszych tylko 1 win i 2 remisy,a tak to same porażki. Dopiero w starciu z Orix zanotowali dwa winy no i mamy trzecie spotkanie w którym liczymy na gospodarzy. Jeśli chodzi o "górke" to obaj panowie póki co bez porażki. Miyagi 2 winy a Kato z 1 winem tak więc zapowiada się ciekawe spotkanie.Czas na zwycięstwo Orix


Wynik: 4:4
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Znów zaglądamy do Japonii

Rakuten GOld Eagles - Chiba Lotte Marines

Typ: 1 Kurs: 1.69

Typ: 1 (-1.5) Kurs: 2.48

fortuna

Spróbujmy - Rakuten póki co zdecydowanie lepszy od rywali aczkolwiek w serii mamy win Chiba i remis tak więc dziś gramy na gospodarzy. Jeśli chodzi o miotaczy to póki co żaden specjalnie się nie wyróżnia. Rakuten od 5 spotkań bez zwycięstwa więc czas przełamać niemoc

Wynik: 3:7
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Rakuten Gold.Eagles - Seibu Lions

Typ: 2 Kurs: 2.16

Fortuna

Kiedy jak nie dziś?! Seibu bodaj od 7 czy 8 spotkań bez zwycięstwa ,a więc powoli trzeba wracać do swojej dobrej dyspozycji. W starciu z Rakuten również ostatnio bilans nie najlepszy więc dziś nadarza się okazja na poprawe zwłaszcza, że na górce Hirai który w tym sezonie w 3 spotkaniach nie zaznał porażki. Jego vis - a - vis ze zmiennym szczęściem tak więc szanse
:plus:
są spore. Jak będzie przekonamy się o poranku

Wynik:
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom