>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowy Temat

dyles 186

dyles

Użytkownik
Koledzy nie spamujcie mu w temacie, bo tylko go zaśmiecacie, będzie miał jakiś typ i będzie chciał go podać to na pewno napisze. Cierpliwości :).
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
A 960

adam44

Użytkownik
Spokojnie, i prosze nie spamować mi na PW z takimi zapytaniami, jeśli coś bede miał na oku i uznam że się tym podziele to na pewno wrzuce. A pałowanie typów na siłe do niczego dobrego nie prowadzi ( wiem z autopsji). Śledzić wątek i tyle. Pozdrawiam.
 
A 960

adam44

Użytkownik
Dostałem typ ze Szwedzkiej,
IK Oddevold - Norrby IF
Norrby IF X2 2.1 bet365

mecz jest o 19:00
stawka wysoka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
A 960

adam44

Użytkownik
Dostałem typ ze Szwedzkiej,
IK Oddevold - Norrby IF
Norrby IF X2 2.1 bet365

mecz jest o 19:00
stawka wysoka.
Ja rozliczam już na ✅✅✅ zaklad zamknięty z prawie całym zyskiem, bo mamy 1.03 kurs na x2 obecnie. każdemu kto zagrał też polecam, aczkolwiek przy 2-0 bedzie ciężko by to nie weszło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
A 960

adam44

Użytkownik
Dobry typ, zagralem z Toba tylko ciekaw jestem jak Ty to wyczailes... bo szweckiej dywizji 1 pewnie nie ogladasz...
przewiń sobie moje posty i dowiesz się że od tych szwedzkich lig mam informatora. Sam ich nie wymyślam a osoba która Mi je podaje nie jest postacią fikcyjną - istnieje na prawdę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 0

typer01

Użytkownik
szkoda bo zapisałem sobie jego nick żeby korzystać z tych typów które podaje, znacie ktoś jeszcze w miarę skutecznych typerów?
 
G 7

garrgas

Użytkownik
typer01:
Na tym forum jest dziwna tendencja do banowania typerow co maja dobre typy, bo np. maja tzw &quot;niewyparzony język&quot; tak mi super typera od tenisa zbanowali a wcześniej by się tez znalazło ????
 
Do góry Bottom