>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowe programy bukmacherskie

bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Czy polska? Na pewno zarejestrowana w Polsce. Właścicielem nie jest Polak
Jest wywiad po polsku, ale nie będę robić tym cieciom reklamy. Wystarczy posłuchać, co oni wygadują, że to ciecie malinowe i o bukmacherce pojęcia bladego nie mają. Poza tym każdy typ z linkiem partnerskim. To mnie bardziej &quot;przekonuje&quot; do nich niż CNN
 
J 0

jakub75

Użytkownik
Nawiązując do wcześniejszej rozmowy o BETEGY, to gdyby ktoś chciał się przekonać, czy jesteśmy rzeczywiście &#39;ciecie malinowe&#39; (jak pisał bmw 14.5), czy jednak nie, to od niedawna

1. rozbudowaliśmy nasze prognozy (opis na podstronie FEATURES na stronie BETEGY)

2. uruchomiliśmy 7-dniowy darmowy trial.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
- fOOtbe -​

Strona oficialna
: http://footbe.net/
Licencja : darmowa
Język : angielski
Zdjęcia : http://footbe.net/features
Ciągle wersja beta i nadal rozwijana. Z waszych programów które tu przedstawiliście
to ta ma najładniejszą oprawę graficzną i przejrzysty interfejs.
Aplikacja posiada mozliwość tworzenia własnych kuponów, posiada w swoim zakresie najlepsze
Europejskie ligi tak więc wszystkiego tu nie znajdziecie. W TOP MATCHES OF THE WEEK
znajdziecie ofertę kilku bądź jednego meczu który został wybrany na tle statystyk jako
ten najbardziej prawdopodobny w skali %. Osobiście przyglądam się temu jak go programiści
czy też autorzy bardziej rozwijają. Przyglądam się jego skuteczności i jak często jest
aktualizowany. Oczywiście póki co wszystko jest okej.. ciągle coś dodają od siebie. Na forum
jest temat poświęcony co byśmy my czyli użytkownicy chcieli aby tam zostało dodane,
tak więc autorzy wychodzą naprzeciw naszym wymaganiom. Program jest w wersji Freeware
i wystarczy tylko zarejestrować swoje konto oczywiście za darmo. Podkreślam że
nie robię tu żadnej promocji, nie ma tu reflinku czy coś po prostu jak inni użytkownicy
polecam wam coś godnego sprawdzenia. Na dziś oferują nam do zagrania :
Hannover - Bayern / goście 73 % ✅
Toulouse - PSG / goście 74 % ✅
Lille - Lyon / remis 46 % ✅
Parma - Fiorentina / gospodarze 37 %
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Sytuacja widzę, dynamiczna. Może im bliżej meczu tym większe/mniejsze szanse na remis? ???? . Takim sposobem można podawać wszystkie możliwe wyniki dla konkretnego meczu.
I nie ma siły, żeby nie trafił ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Patrzysz na procenty czy na litery? Bo procenty mówią np. Remis, a litery Win A/B
To pytanie prawdopodobnie nie do mnie. Na nic nie patrzę (nie mam zainstalowanego tego programu). Powołałem się na opinie wyżej.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
24.02.2014 :
Napoli - Genoa / gospodarze 87 % ⛔
Espanyol - Villareal / goście 40 %
+ wczoraj podany typ na dziś: Parma - Fiorentina / gospodarze 37 % ⛔
---------------------------------------------------------------------------------
Grając typy z wczoraj na Bet365 ładnie do przodu by było :
Kurs: 1.25 Hannover - Bayern / goście 73 % ✅ Kurs: 1.50 Toulouse - PSG / goście 74 % ✅ Kurs: 3.20 Lille - Lyon / remis 46 % ✅
ostatni raz podaje typy z tego programu, nie każdy instaluje, a
chciałbym mniej więcej +/- zobrazować ich skuteczność ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie chcę Was wprowadzać w błąd więc się wypowiem w formie zapytania.
Czy nie jest tak, że Autorzy programu Footbe prognozują wyniki piłkarskie, na podstawie siły aktualnego składu osobowego konkretnej drużyny a nie na podstawie statystyk (np. wyników meczów) z przeszłości?
 
Do góry Bottom