>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nowe logo forum

arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Nie jest to jeszcze wersja ostateczna, jesli macie jakies pomysly co mozna zmienic, dodac, prosze o sugestie.
Zdecydowanie bardziej na miejscu by byl Kobe Bryant anizeli Lebron - Lebron jeszcze nie jest gotowy na taka nobilitacje.
Kobe 4-krotny mistrz bardziej by sie nadawal
 
A 0

astralproject

Użytkownik
logo beznadziejne, zero smaku i kompozycji, natłuczone i jakoś nie pasuje do siebie ????
zaraz pojawią się głosy krytyki, czy bym zrobił lepsze, pewnie, że tak, ale nie za darmo ???? (grafika to praca, nie zabawa ???? )
 
januask 48

januask

Użytkownik
Za ciemne, słabo widoczne cienie postaci w dolnym lewym rogu.
Zdecydowanie wolałbym postacie ujęte w akcji(przy piłce) a nie faciaty jak teraz.
Ale jak już muszą być to Kobe Bryant a nie Lebron. Na takie miejsce trzeba sobie zasłużyć.
Piłka pod napisem zdecydowanie jak już to powinna być piłkarska a nie tenisowa...W końcu najwięcej typowania mamy z piłki, a dopiero kosz,hokej czy tenis.
Przy adresie http://forum.bukmacherskie.com/ wyskakuje wciąż stare logo,
tylko po wpisaniu http://forum.bukmacherskie.com/ wyskakuje nowe, więc trzeba coś z tym zrobić.
Ogólnie rzecz biorąc kilka poprawek i będzie ok.
 
dawidek_23r 0

dawidek_23r

Użytkownik
Fajne logo, aczkolwiek zamiast kopacza Barcy dalbym tam legende pilki noznej Alexa del Piero, najlepszego bramkarza na swiecie Buffona badz tez wschodzaca gwiazde futbolu Giovinco i by bylo mega. W sumie to moglby byc tam kazdy tylko nie Messi czy Krystyna, bo to kojarzy mi sie z forum dla dzieci, ktore zapatrzone sa w te komercyjne pseudo gwiazdki...
 
A 0

astralproject

Użytkownik
no dobra, powiem co nie pasuje, czarne postacie przy napisie+półksiężyc całkowicie niekompozycyjny z piłką(sterczy sobie bez celu)+odbicie lustrzane (o to chodzi, że wszystkie te elementy są natłuczone...wzorki w tle są robione innymi filtrami, to widać, bo są inne, grafiku, robisz logo, zastosuj ten sam filtr w tle, troszkę zbyt świecące:] poprzednie logo było kolorystycznie dostosowane do belki forum, tutaj mamy belkę(starą), matową, a logo świeci jakby ktoś halogen pod nie wsadził
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
również wg mnie te litery i cienie jakoś nie współgrają, a ten odcień czerwonego wrzucony na pozostałe, białe litery, bardziej przypomina kolorystykę PRLu ;)
a ten półksiężyc... po co? zamiast napisu, to on jako pierwszy rzuca się w oczy :|
o sportowców moglibyśmy się kłócić godzinami: może Polak? może jakaś przedstawicielka płci pięknej? dlaczego nie piłkarz MOJEJ ulubionej drużyny? to powinniśmy odpuścić i pozostawić twórcom ;) przecież nie logo jest najważniejsze na tym forum, a z czasem i tak się przyzwyczaimy ;)
pzdr ;)
PS: i dołączam się do próśb sporej części userów... przywróćcie stary układ tematów ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Fajne logo, aczkolwiek zamiast kopacza Barcy dalbym tam legende pilki noznej Alexa del Piero, najlepszego bramkarza na swiecie Buffona badz tez wschodzaca gwiazde futbolu Giovinco i by bylo mega. W sumie to moglby byc tam kazdy tylko nie Messi czy Krystyna, bo to kojarzy mi sie z forum dla dzieci, ktore zapatrzone sa w te komercyjne pseudo gwiazdki...
Patrząc na Twój avatar oraz Twoje propozycję to wszystko już staje się jasne...
Spójrz teraz na mój avatar. Ja bym tam widział Vadera z mieczem...
Trochę obiektywizmu... Na logo są osoby, które teraz są &quot;na topie&quot;. I można się spodziewać, że będą &quot;na topie&quot; jeszcze kilka lat.
A nie osob
Chociaż faktycznie Kobe byłby chyba bardziej na miejscu.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Patrząc na Twój avatar oraz Twoje propozycję to wszystko już staje się jasne...
Spójrz teraz na mój avatar. Ja bym tam widział Vadera z mieczem...
Trochę obiektywizmu... Na logo są osoby, które teraz są &quot;na topie&quot;. I można się spodziewać, że będą &quot;na topie&quot; jeszcze kilka lat.
A nie osob
Chociaż faktycznie Kobe byłby chyba bardziej na miejscu.
No i to jest pomysl :spokodfhgfh:
A tak na serio to kogo by sie na to logo nie dalo to i tak wiekszosc bedzie niezadowolona bo niemal kazdy ma jakies sympatie i antypatie kibicowskie.
Jeszcze sie taki nie urodzil co by kazdemu dogodzil
Tez bym mogl powiedziec ze brakuje Fabregasa, przeciez jest na topie i rozwoj jego kariery pozwala przypuszczac ze bedzie jeszcze przez dlugie lata.... ale po co jak zaraz jakis fan United napisze ze tylko Rooney,z koleji kto inny ze Lampard, takie dywagacje nie maja sensu. Moim zdaniem warto by wyprobowac pomysl z trojka sportowcow i dwoch panow rozdzielic jakas tennisowa pieknoscia a zeby nie bylo natloku to odrobine zmniejszyc sylwetki zawodnikow.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Jak dla mnie napis za duży i nie za bardzo komponuje się z tłem, te postaci w lewym rogu za ciemne no i ten półksiężyc to jakaś tragedia ???? Tyle ode mnie... W sumie powielam tylko to co innym nie przypadło do gustu ???? W sumie ten kleks po prawej stronie całkiem też taki sobie. Jednym zdaniem lewa strona nie dorównuje prawej która według mnie i tak ma malutki mankament, ale ogólnie źle nie jest. No i ta piłka tenisowa jakoś tez bez łądu i składu tam jest ???? Albo to taka jakośc tej piłki sprawia wrażenie, że tam nie pasuje ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ktoś tu mówił, żeby Polaka, a co Wy na to, żeby Polska repa w piłkę nożną była :jezora: ?

A tak serio to mnie się te co teraz jest bardzo podoba.Super :spokodfhgfh:.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
nowe logo kapitalne:spokodfhgfh: tylko zeby jeszcze wrócił stary układ tematów:-|
Co się tak przyczepiliście do tego układu tematów. Tak teoretycznie jest lepiej, bo od razu są tematy chyba najbardziej popularne. A wydaje się, że wcześniej było lepiej, ale prawdziwym powodem jest przyzwyczajenie. Będzie tak przez miesiąc i gdyby admini zmienili zapewne chciałbyś, by było tak jak teraz jest. Przyzwyczaicie się. ????
 
Do góry Bottom