>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
B 0

barti

Użytkownik
Z tym przelewem z nielegalnego źródła to wielka lipa.... juz widzę jak banki sprawdzają od kogo klienci otrzymują przelewy. Inna sprawa, że osobiście nie dokonywałbym takich bezpośrednich przelewów od buka... od tego jest MB i ich karta.... kombinacja nie do namierzenia!
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
Nie wierzcie w tą historię z 600zł. Urząd Skarbowy nie może zarządać podatku uzyskanego z nielegalnego źródła, w skrócie: &quot;nie możesz płacić podatku od nielegalnie zarobionej kasy&quot;. Zakłady online nadal się w Polsce nielegalne (przynajmniej tak wmawiają nam autorzy najnowszej ustawy), więc nikt was nie zmusi do płacenia podatku od kasy wygranej np. w expekt. To jedno. A poza tym, co trzeba być za leniem i ignorantem, żeby w dobie kart Moneybookers itd. zlecać przelewy z buków na konta w polskich bankach. Trochę oleju w głowie i wysiłku, panowie!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
E-hazardowy sponsor Delekty do sprawdzenia
http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35591,7446080,E_hazardowy_sponsor_Delekty_do_sprawdzenia.html
Siatkarzy Delekty mogą dostać mniej pieniędzy z powodu nowej ustawy antyhazardowej, bo ich sponsorem jest firma bukmacherska betsafe.com. - Liczymy się z takim problemem - przyznaje Janusz Zacniewski z Delekty.
Od początku roku weszły w życie przepisy błyskawicznie napisanej i uchwalonej przez sejm ustawy antyhazardowej. Generalnie mają one ograniczyć dostęp do hazardu, także w internecie, stąd oczywiście zakazy reklamowania i promowania podobnych firm także przez sportowe kluby.
Reklamowanie swoich e-hazardowych sponsorów ograniczyły już niektóre kluby piłkarskiej ekstraklasy. Futbol był bowiem najczęściej zasilany przez pieniądze z tego biznesu. Firma expekt.com jest przecież nawet jednym ze sponsorów naszej reprezentacji. Na razie z oficjalnych stron internetowych Wisły Kraków i Lecha Poznań zniknęły reklamy podobnych firm zajmujących się tym biznesem, a drużyny te dostawały za to po 4 mln zł za sezon.
 
A 0

antyhazardowy

Użytkownik
Witam,
Podnoszę temat do góry, bo mam ciekawe pytanie.
Co się stanie jeśli stworzę angielską stronę o bukmacherce (na domenie .eu i zagranicznym serwerze) i będę ją promował, zarabiał poprzez program partnerski.
Jak teraz oddzielić kwotę, którą się zarobiło w ten sposób od kwoty, która pochodzi z zaprzeszłego polecenia polskich użytkowników?
No bo co ja zrobię, że nawet usunę całkiem stronę jak pieniądze przychodzą nadal - jak na złość :/
W sumie chyba mogę się z nich rozliczać jako z zarobku z programu partnerskiego, pochodzącego z zagranicznej strony?
Przychodzi mi czek i gdyby się urząd skarbowy pytał, to mam zagraniczny program partnerski i stąd te pieniądze...

I jeszcze ostatnia sprawa.
Czy zabronione jest reklamowanie angielskiej strony, która z kolei reklamuje bukmacherów?
Czy jest więc jakieś powiązanie łańcuszkowe, że np. reklamuję stronę X, strona X reklamuje Y, zaś Y reklamuje Z (bukmacherów internetowych).
Czy w takim wypadku mogę reklamować stronę X ?
Oczywiscie właścicielem X, Y i Z jestem ja.
Pozdrawiam
 
R 125

roger12

Użytkownik
Sorki że nie opisałem tej sytuacji z kolegą więc ta sprawa była jedną wielką pomyłką ale opisywał jej nie będę ponieważ znajomy nie wyraził zgody mogę jedynie powiedzieć że nie ma nic wspólnego z tym z ustawą hazardową
 
R 125

roger12

Użytkownik
buhahah &quot;gdyz znajomy nie wyrazil zgody&quot; ???? Dobre dobre nie ma to jak wierni przyjaciele ????
kolego nie chodziło o to że chciał mnie zrobić w balona tylko o co innego ja tego kolege znam od paru lat i robiłem z nim tego typu przelewy na kwoty 3k nawet i wszystko było ok lecz to całkiem inna sytuacja teraz
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
Roger12, nie tłumacz się. Każdy kto przeczytał twoje banialuki i ma choć trochę oleju w głowie wiedział od początku, że gadasz bzdury. Zresztą próbowaliśmy Ci to uświadomić ale cóż...
PS: Panowie, bądźcie czujni!!! Głupoty od razu prostujemy, a prowokacje (patrz 1 post na forum niejakiego &quot;antyhazardowy&quot;) z miejsca ignorujemy ????
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
e-mail od betsson



BETSSON PRZYPOMINA: E-ROZRYWKA JEST W 100% LEGALNA W UE
Ustawa hazardowa, która weszła w życie z dniem 1 stycznia 2010 roku w Polsce nie wprowadziła żadnych zmian odnośnie gry na Betsson.com z punktu widzenia polskiego Użytkownika.

Usługi świadczone są w rzeczywistości poza granicami Polski i zgodne są z Artykułem 49 traktatu o swobodzie przepływu osób, usług i kapitału na terenie Unii Europejskiej.

Zgodnie z prawem UE, podmiot z innego kraju członkowsiego (Malta) może świadczyć usługi w innym kraju członkowskim (Polska) bez potrzeby posiadania w nim jakiegokolwiek stałego zakładu pracy/filii/przedstawicielstwa.

Przypominamy także, że w Polsce nie ma prawa, na podstawie którego ktokolwiek może mieć wgląd w nasze konto bankowe bez toczącego się postępowania i żadania sądu lub prokuratora.
Również nie istnieje prawo, które zezwala na blokowanie licencjonowanych serwisów zajmujących się e-rozrywką na terenie Uni Europejskiej lub monitorowanie ich Użytkowników.

Warto być doinformowanym i walczyć o swoje swobody obywatelskie!

Pozdrawiamy,
Betsson.com
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
Usługi świadczone są w rzeczywistości poza granicami Polski i zgodne są z Artykułem 49 traktatu o swobodzie przepływu osób, usług i kapitału na terenie Unii Europejskiej.
Zgodnie z prawem UE, podmiot z innego kraju członkowsiego (Malta) może świadczyć usługi w innym kraju członkowskim (Polska) bez potrzeby posiadania w nim jakiegokolwiek stałego zakładu pracy/filii/przedstawicielstwa.

Ta wypowiedź jest prawdziwa, ale jest kilka nieścisłości. Owszem, Betsson nadal legalnie świadczy usługi polskich klientom na podstawie traktatu o swobodzie przepływu osób, usług i kapitału na terenie Unii Europejskiej. Nasz Rząd może jednak (a przynajmniej chciałby) ścigać nie tylko usługodawców, ale i usługobiorców e-hazardu! Jeśli politycy przegłosują odpowiednie prawo to służby ścigania będą mogły np. wejść do domu, zarekwirować dyski twarde itd. i jeśli udowodnią, że grałeś online (co wtedy nie będzie takie trudne, jak będą mieli twoje dyski itd.) to kara od ręki, na początek ileś-tam-stawek dziennych. Na dzień dzisiejszy takiej sytuacji nie wyobrażam sobie, ale jak koalicja rządząca będzie dalej takie banialuki uchwalać to kto wie....czy do tego nie doprowadzą, aby było w Polsce takie prawo.

Przypominamy także, że w Polsce nie ma prawa, na podstawie którego ktokolwiek może mieć wgląd w nasze konto bankowe bez toczącego się postępowania i żadania sądu lub prokuratora.

A przepraszam co to za problem dla prokuratora taki nakaz wystawić?

Również nie istnieje prawo, które zezwala na blokowanie licencjonowanych serwisów zajmujących się e-rozrywką na terenie Uni Europejskiej lub monitorowanie ich Użytkowników.

To akurat kłamstwo. W zeszłym roku byłem na nartach we Włoszech i próbując wejść na stronę expek t albo bwi n wyświetlała mi się blokada strony, założona online przez włoskie służby wykonawcze.
Warto być doinformowanym i walczyć o swoje swobody obywatelskie!
Hipokryzja. Ja chętnie powalczę o swoje &quot;swobody obywatelskie&quot;, ale niech mi Betsso n opłaci dobrego prawnika!
 
S 0

srw

Użytkownik
Masz rację, ale nie popadajmy w panikę. W Polsce e-hazard uprawia pewnie kilkaset tysięcy ludzi i nie wyobrażam sobie żeby nagle zaczęli wszystko sprawdzać, bo prokuratorzy musieli by cały dzień wystawiać nakazy - bez nich nikt Ci do domu nie wejdzie.
Pozatym jeśli do tego dojdzie to jest coś takiego jak weto ludowe - zbieramy 500 tysięcy podpisów i blokujemy ustawę ????
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Masz rację, ale nie popadajmy w panikę. W Polsce e-hazard uprawia pewnie kilkaset tysięcy ludzi i nie wyobrażam sobie żeby nagle zaczęli wszystko sprawdzać, bo prokuratorzy musieli by cały dzień wystawiać nakazy - bez nich nikt Ci do domu nie wejdzie.
Pozatym jeśli do tego dojdzie to jest coś takiego jak weto ludowe - zbieramy 500 tysięcy podpisów i blokujemy ustawę ????
Weto ludowe? Z tego co wiem w Polsce jest tylko inicjatywa ludowa, jeżeli chodzi o takie stanowienie prawa.
 
rostek_93 0

rostek_93

Użytkownik
Politycy zapomnieli o drugiej stronie medalu chyba, ale to właśnie teraz wychodzi. Chodzi mi o Puchar Świata w Zakopanem (sponsor BAH), MŚ w Austrii w piłkę ręczną (BAH), sponsoring polskich klubów m.in Wisły czy Lecha (BAH), sponsoring 1 ligi (Unibet)... Przecież to są ogromne pieniądze wkładane w nasz sport czy MŚ w Austrii nie da się tego ukryć przed oglądającymi :p
 
S 0

srw

Użytkownik
Szczególnie ciekawa jest sprawa Zakopanego. Organizatorzy już zapowiedzieli, że wypełnią umowę i reklamy bah będą widniały podczas konkursów. Zobaczymy jakie będą konsekwencje.
radek - mój błąd, w Polsce weto ludowe nie obowiązuje. A szkoda.
 
A 0

antyhazardowy

Użytkownik
Ponowne zapytanie
Witam,
Oczywiście nie było żadnej prowokacji jak ktoś już słusznie zauważył i jestem ciekaw czy ktoś podzieli się ze mną swoim punktem widzenia...
Pozdrawiam
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Bardzo ciekawy artykuł i oczywiście jestem ciekawy jaki będzie sposób zakończenia tej sprawy,ale nawet sam pomysł czy też próba ukarania firmy bukmacherskiej za to, że jest sponsorem zawodów jest śmieszna.A poza tym dlaczego w takim przypadku Ministerstwo Finansów samo nie zasponsoruje tych zawodów. Polecam zapoznać się z treścią http://www.sport.pl/skoki/1,65075,7461427,Sponsor_Pucharu_Swiata_w_Zakopanem_nielegalny_.html
Podobny artykuł jest na Onet, ale tam nawet bali się podać nazwy sponsora pisząc o &quot;jednej z firm bukmacherskich&quot; ???? To pisać o bukmacherach też nie wolno?? Parodia.
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
A nie można, bo podanie nazwy bukmachera jest w rozumieniu nowej ustawy reklamą tego bukmachera. Czyli jeżeli piszę &quot;BAH jest najgorszym bukiem jakiego znam&quot; to wg bardzo mądrych pupilków Donalda T. (dla mnie jest już kryminalistą, dlatego nie piszę nazwiska) reklamuję buka.
Eat this shit yourself Donald.
 
B 0

barti

Użytkownik
No i w końcu coś sie dzieje konkretnego. Wprawdzie na razie dotyczy to jednorękich, ale pewnie analogiczna sytuacja będzie w przypdaku e-hazardu...
http://wiadomosci.onet.pl/2112771,11,skarga_przeciwko_polsce_rozpatrywana_w_komisji_europejskiej,item.html
Skarga przeciwko Polsce rozpatrywana w Komisji Europejskiej
Uchwalenie ustawy hazardowej może pociągnąć za sobą poważne konsekwencje dla Polski. Komisja Europejska przewiduje 130 tysięcy zł kary za każdy dzień obowiązywania ustawy i wielomilionowe odszkodowania dla właścicieli jednorękich bandytów – podaje portal Wprost24.
Polska Izba Gospodarcza Producentów i Operatorów Urządzeń Rozrywkowych zrzeszająca właścicieli jednorękich bandytów, złożyła w Komisji Europejskiej skargę na ustawę hazardową.
Jest to ustawa przeciwko Rzeczpospolitej Polskiej i dotyczy naruszenia prawa unijnego w zakresie niepowiadomienie KE o wprowadzeniu przepisów – pisze &quot;Wprost&quot;.
W 2002 roku podobną skargę złożyli greccy właściciele jednorękich bandytów. Sprawa trafiła do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. Jak informuje portal Wprost24, w 2009 roku zapadł wyrok i nałożono na Grecję karę w wysokości 31 799 euro (około 129 tys. zł) za każdy dzień zwłoki w poprawieniu ustawy.
Znalazłem też coś o blokowaniu stron...
http://technowinki.onet.pl/wiadomosci/czarna-lista-stron-internetowych-zmiany-w-projekci,1,3116484,artykul.html
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom