>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
J 0

johny-walker

Użytkownik
No właśnie. Mi nie chodzi o zapewnienia, tylko o konkretną odpowiedź. Kto jest właścicielem forum??
Bo jeśli się okaże, że jest zarejestrowane przez jakąś polską spółkę/osobę, to trzeba będzie się stąd zmywać. Wkońcu to najłatwiejsza droga do wytropienia graczy.
Tak więc czekam na konkrety.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Forum &quot;stoi&quot; w Honolulu, nie w Polsce, więc polskie prawo nie ma się czego czepiać.
A niby z jakiej racji ktoś będzie chciał wasze IP? Bo piszecie tylko na forum? Bez przesady, nie popadajmy w hipokryzję... To że napiszesz sobie post jaki mecz grać a jaki nie nie oznacza, że grasz w bukach.
 
J 0

johny-walker

Użytkownik
Gdyby prześledzili forum i widzieli kto jak często i za ile gra, to mieliby jakiś punkt zaczepienia i zawężone pole poszukiwań.
Mam tylko nadzieję, że z tym Honolulu to prawda :p
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Johny Walker , Nie sądzę aby ktokolwiek tropił tak graczy bo mogę grać w ziemniaku podawać tutaj typy i co gram legalnie.... Widać trochę ustawa narobiła szumu a władzy oto właśnie chodziło. Z tym Honolulu to święta prawda;)

Ass miałem namyśli że nikt tutaj nie zarządza adresami IP i niema do tego wglądu prócz administracji.
 
J 0

johny-walker

Użytkownik
No tak, tyle to wiem. Tylko jeśli forum byłoby zarejestrowane w Polsce to wystarczyłby jakiś nakaz i admin musiałby ujawnić te informacje.
Jak z tą ustawą wogóle. Przestaje ktoś grać teraz przez tą ustawę? Jak to będzie wyglądać w praktyce?
Tylko niech wypowiedzą się osoby, które coś o tym wiedzą, nie wiem, admin np. A nie każdy napisze &quot;myślę, że...&quot;.
 
heroes89 547

heroes89

Użytkownik
Przypominam, że żyjemy w państwie demokratycznym o ile mi wiadomo. Więc każdy może wyrażać swoje opinie.To forum nie jest dowodem na to ze obstawiles dany kupon. No chyba ze zrobisz zdjęcie. A co do ustawy to weź spytaj się expertow co siedzą w supportach bukmacherskich. Każdy buk internetowy takich posiada ???? . Do nich zawsze możesz napisać i odpowiedzą ci czy coś się zmieniło w ich regulaminie względem polski. Tam maja dostęp do twoich danych i jeśli było by coś nie tak to już byś był na czarnej liście i nie mógłbyś obstawić nic.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Faktycznie konkretna osoba z Ciebie...w 6 dni 44 posty...po drugie przemyśl o co pytasz, gdyż pytasz &#39;kto przestaje grać?&#39; a potem &#39;chce żeby wypowiedział się admin&#39; a po wtóre, jak ten temat Cie interesuje bo widze strasznie to zerknij 10 stron wstecz...na każdej pada odp, że w kwesti buków internetowych jest po staremu. Żadnych rewalacji od 1 stycznia. nie wiesz jak było? Również poczytaj. gora 20 stron wstecz.
 
S 0

srw

Użytkownik
Forum &quot;stoi&quot; w Honolulu, nie w Polsce, więc polskie prawo nie ma się czego czepiać.
A niby z jakiej racji ktoś będzie chciał wasze IP? Bo piszecie tylko na forum? Bez przesady, nie popadajmy w hipokryzję... To że napiszesz sobie post jaki mecz grać a jaki nie nie oznacza, że grasz w bukach.

A gdzieś tutaj czytałem, że macie serwery w Wielkiej Brytanii. Czy &quot;pochodzenie&quot; strony nie zależy czasem od serwera?
 
dafy 10

dafy

Użytkownik
Serwer może stać nawet i w Singapurze. Liczy się to, że zarządzany jest z Polski i działa na rynku Polskim. Tyle na ten temat.
 
S 0

srw

Użytkownik
Czyli mam rozumieć, że administrator mówiąc, że &quot;forum stoi na Honolulu&quot; mieli na myśli, że mieszkają na Honolulu?
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
a nie uważacie, ze administratorzy, właściciele forum, wiedzą co robią jeśli przenoszą strone na inny serwer, do innego kraju ?
 
F 0

fietisow

Użytkownik
MB
Odnośnie moneybookers. Przelewając kwotę z własnego konta bankowego na konto MB już jesteśmy potencjalnie podejrzani. W razie kontroli naszych przelewów bankowych fiskus może dociekać po co przelewamy pieniądze na MB. Co o tym sądzicie?
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
BARTON mam dla ciebie jedna rade - nie wiesz to nie pisz. Granie u bukow bylo jest i bedzie nielegalne w naszym kraju. Podatku odprowadzac nie mozna od czegos co jest nielegalne.
 
rostek_93 0

rostek_93

Użytkownik
Panowie chyba za dużo emocji u Was :p
Tak naprawdę aż takich konkretów nie ma, a jak będą i przejdzie ta ustawa (wg. praw UE itp.) to buki internetowe ruszą do akcji ????
Przecież sport w naszym kraju (a szczególnie piłka) jest uzależniona od buków.
Zakaz gry u buków internetowych = 0 jakiejkolwiek reklamy buków (bo to bez sensu) i np. Unibet wycofuje się ze sponsoringu klubów, a trochę kasy daje (dla każdego klubu w 1 lidze), więc jest protest klubów i łańcuszek ciągnie się dalej...
To jest tylko pomysł polityków, a do realizacji jeszcze dalej niż bliżej ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom