>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Norwegia - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Z typem na Sparte się zgadzam. Ja postawiłem na gospodarzy handicap -1,5 bo dwoma bramkami to oni powinni spokojne wygrać. Pomimo, że w ostatnim czasie nie idzie im najlepiej bo np. porażka w Lillehammer bez strzelonej bramki to już wstyd. Myślę, że w końcu drużyna się przełamie i odniesie pewne zwycięstwo. ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Frisk - Storhamar

Obie ekipy jeśli chodzi o formę jaką ostatnio prezentują wiodą prym w lidze ;)
Od razu należy również nadmienić to, że kilka dni temu obie ekipy grały ze sobą i wygrał wtedy Storhamar uwaga ... aż 11:3 ???? To zapewne robi wrażenie jednak skłania do myślenia ... Wnioskuję, że gospodarze po raz 2 takiej klęski na pewno nie będą chcieli ponieść i zagrają na 200% żeby &quot;oddać&quot; kibicom należne ... Jednak czy aby presja oczekiwań i chęć rewanżu nie przerośnie &quot;grajków&quot; z Frisk ? Wydaje mi się, że tak i to goście po raz kolejny wyjadą z kompletem punktów ... Niepokoi mnie jednak seria Storhamar na wyjeździe ... Bo wygrali już 4 spotkania z rzędu i czas najwyższy się zatrzymać ... Jeśli nie zrobią tego dzisiaj to w przyszłym meczu chyba już na 200 % Dlatego też nie polecam tego grać ;) Podaje ten typ tylko z tego względu, że go grałem :] Wiem, że analiza to taki nijaki, szybki zlepek myśli, ale coś nie mam dzisiaj weny :-? Mam nadzieję, że wybaczycie...

Moje typy:
2

Kursy: 2,07
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Storhamar - Stjernen

Jednostronne widowisko zobaczą kibice Storhamar, ich zespół bowiem podejmować będzie słabą drużynę Stjernen. Storhamar zajmuje trzecie miejsce w tabeli i do pierwszego miejsca traci zaledwie 4 punkty. Natomiast Stjernen zajmuje przedostatnią pozycje w lidze, i najprawdopodoniej na tej pozycji zakończą sezon, chyba że... wyprzedzi ich ostatni zespół. Drużyna gospodarzy jest klasową drużyną która nikogo sie nie boi i bez problemu może ograć nawet najlepszych w swojej lidze. U siebie grają świetnie co pokazuje bilans - na 15 meczy przed własną publicznością Storhamar wygrało aż 11 spotkań, zaledwie 2 razy remisowali i także tylko 2 razy ponosili porażke. Trzeba także powiedzieć ze dzisiejsi gospodarze u siebie lubią sobie postrzelać - średnio na mecz strzelają aż 4,4 goli, a tracą tylko 2 gole na mecz. Under/Over w meczu tego zespołu to częsciowo loteria. Więc odradzam typowanie tego spotkania w taki własnie sposób. Ostatnie 7 spotkań Storhamar to 1 porażka, 1 remis i aż 5 zwycięstw. Słaba obrona atak jeszcze słabszy - tak można opisać drużynę Stjernen która schodzi na dno, na początku sezonu hokeisci Ci jeszcze notowali jakieś przyzwoite wyniki ale teraz grają już naprawde beznadziejnie. Stjernen na wyjazdach gra najgorzej z całej ligi. Na 15 spotkań wyjazdowych wygrali zaledwie 1 raz, 2 razy notowali remis i aż 12 razy schodzili pokonani. Nie dość ze grają słabo to tracą także dużo bramek, średnio na wyjazdach 4,73 a strzelają zaledwie 1,87. Ostatnie 7 spotkań tego zespołu to 1 zwycięstwo z jeszcze słabszymi od siebie &quot;Panterami&quot; i aż 6 porażek. Zespoły te w tym sezonie spotkały sie już dwukrotnie i dwukrotnie górą byli hokeiści Storhamar. Pierwszy mecz wygrali na wyjezdzie 2:1, natomiast w spotkaniu u siebie pokonali gości juz 4:1. Moim typem jest w tym spotkaniu pewne zwycięstwo gospodarzy, bo nie wieże ze zespół Stjernen ma jakiekolwiek szanse w dzisiejszym pojedynku. Jeśli miałbym typować pewność tego spotkania to dałbym 9,5/10 . Jeśli ktoś ma w swoim buku to polecam także zagrani z Handi na gospodarzy.

Typ: Storhamar
Kurs: 1,30

Hmmm... spodziewałem sie wyższego wyniku niż 2:1 ale widocznie gospodarze oszczędzali siły przed pojedynkami z mocniejszymi rywalami. Niestety Handi nie weszło a szkoda....
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Sparta Sarpsborg - Stavanger Oilers
Mecz w lidze norweskiej, miejscowa Sparta podejmować będzie średniaka ligi zepół Stavanger. Tutaj goście poprostu nie mogą urwac punktów takiej druzynie jak Sparta - cuda sie zdarzają ale nie tym razem. Sparta gra na własnym lodowisku poprostu niesamowicie, najlpiej w lidze, nikt nie ma takiego bilansu. Sparta na 16 spotkań przegrała tylko 1 raz, 1 raz takze remisowała i aż 14 razy wygrywała - bilans naprawde świetny. Zespół Sparty strzela takze duzo bramek u siebie bo az 4,75 na mecz a traci tylko 2,13 goli. Ostatnie 7 spotkan Sparty to 5 zwycięstw i tylko dwie porazki. Ostatni raz Sarpsborg straciła punkty 4 listopada - bardzo dawno. Stavanger natomiast tak jak pisałem jest typowym średniakiem, który nie walczy o mistrzostwo ale tez spokojnie sie utrzyma. Oilers na wyjazdach nie gra znowu aż tak źle jak niektóre zespoły ale postrachem tez nie jest. Na 17 spotkań wyjazdowych hokeiści Stavanger zanotowali 5 zwycięstw (29,4%), 4 remisy (23,5%) i 8 porażek (47,1%). Średnio w meczu wyjadowym zespół ten strzela 2,41 goli a traci równe 3. Ostatnie 7 spotkań Stavanger to 4 zwycięśtwa, 1 remis i 2 porązki. Bilans wygląda całkiem nieźle ale tylko dlatego ze Stavanger miał rywali z samego dołu tabeli. Zespoły te w tym sezonie spotakły sie juz 4 razy i 3 razy wygrywali hokeiśći Sparty a tylko raz Stavanger (na własnym lodowisku.) W dzisiejszym spotkaniu wszystkie punkty zostaną w domu - w tym wypadku w drużynie Sparty ponieważ nie wyobrażam sobie ab Stavanger potrafiło nawiązać równorzeną walke z zespołem pokroju Sparty. Sarpsborg jest po prostu zespołem o klase lespzym. Pewność typu oceniłbym na 8,5/10.
Typ: Sparta
Kurs: 1,65
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Trondheim - Valerenga

Ostatni zespół ligii podejmować będzie lidera rozgrywek zespół Valerengi. Tutaj nie może paść inny wynik jak zwycięstwo gospodarzy, co prawda cuda się zdarzają ale nie tym razem. Tronheim ma w swoim dorobku zaledwie 19 punktów kiedy Valerenga ma tych punktów aż 78. Gospodarze w tym pojedynku są na straconej pozycji. W tym sezonie przed własną publicznością wygrali zaledwie 2 spotkania, 2 remisowali i az 14 przegrywali, co nie jest bilansem godnym pozazdroszczenia. U siebie &quot;Pantery&quot; więcej goli tracą niż zdowbywają. Średnio na mecz do ich bramki wpada az 4,5 goli, a sami strzelają zaledwie 2,5 goli na mecz. Tak wiec nie dość że mają słabą obrone, to atak mają jeszcze gorszy. Ostatnie mecze tej drużyny to praktycznie same porażki. Na 7 ostatnich spotkań wygrali zaledwie 1 raz i aż 6 razy ponosili porażki. Trondheim jest to bardzo overowa druzyna - na 18 spotkan az 14 konczyło sie wynikami powyzej 5 bramek. Valerenga jak na lidera przystało na wyjazdach gra najlepiej z całej ligii. Na 19 spotkań wyjazdowych drużyna ta wygrała aż 13 spotkań, tylko raz remisowała i zaledwie 5 razy ponosiła porażki. N wyjazdach Valerenga strzela średnio 3,63 gole na mecz a traci 2,63 - zawsze jest o tą jedną bramke lepsza od rywala. Ostatnie 7 meczy dzisiejszych gości to 4 zwycięstwa i 3 porażki. Valerenga takze lubi sobie postrzelac na 19 spotkan wyjazdowych tego zespołu az 12 razy padł over 5,5 - dzisiaj bedzie podobnie. Zespoły te w tym sezonie spotkały sie juz pięciokrotnie i tylko raz lepszy był zespół &quot;Panter&quot; a cztery razy wygrywał zespół Valerengi. Trzeba powiedziec ze na 5 meczy między tymi druzynami az 4 razy padał Over 5,5 - w dzisiejszym spotkaniu takze spodziewam sie duzej ilości goli. Nie widze tutaj innego wyniku jak pewne a co za tym idzie wysokie zwyciestwo Valerengi. Polecam

Typ: Valerenga | Over 5,5
Pewność: 9/10 | 9,5/10
Kurs: 1,35 | 1,40
P.S Nie polecam grac teraz Frisk - patrzyłem na składy i z podstawowego składu jest tylko 4 graczy. Sparta szykuje sie juz na Playoffy...
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
vs

Spotkanie: Lillehamer - Valerenga
Typ: 2
Kurs: 1.50
Bukmacher: BAH

Faworytem jest Valerenga i to bez dwóch zdań. Wczoraj dostali baty, a dzisiaj znowu odniosą zwycięstwo i jestem o tym przekonany. Lillehamer nie będzie stać na walke z tak silnym rywalem dzień po dniu i pewnie zakończy się to pogromem. A jak widać ktoś sobie bez powodów odpuścił mecz, tylko dlaczego?. Jeśli nie wygrają to pewnie znowu siły nadprzyrodzone wezmą góre nad umiejętnościami. Skład gości jest pełny, nie ma powodów żeby nie postawić znów na Valerenge. Forma przed play-off Lillehamer była tragiczna, nic nie wygrywali, a do tego na ostatnie 10 meczy strzelili 19 goli. Ja nie wiem jak oni wbili te 7 bramek. Acha oddali 22 strzaly heheh przy 40 Valerengi . Ahhh ta słaba mobilizacja na ważne mecze.

Wynik: 5:2 ⛔
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Wynik: 5:2 ⛔. Te ukryte moce Lillehamer.
W sumie Valerenga to nie jest czysta drużyna, a w play offach przegra przeważnie jakiś mecz. Zresztą jak ktoś obserwował tą drużynę to co jakiś czas gdy byli pewniakami przegrywała. W powyższym oczywiście jakiś pewniak to nie był.

Zigi świetne analizy na forum podajesz :spokodfhgfh:
Tak trzymaj. :spokodfhgfh:
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
FRISK ASKER - COMET 1.38

Frisk Asker to świetna drużyna i widząc słabą postawe Valerengi to oni są faworytami na mistrza norwegi. W pierwszym meczu u siebie Comet wygrał po dogrywce 5-4, kolejne spotkania wygrywało Frisk Asker stosunkiem 7-3, 4-0, 7-4 i prowadzą 3-1, a do awansu prakuje im jednego zwycięstwa które czuje że dziś zobaczymy i będą mogli przed własną publicznościa świetować awans do finału.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Poza zagraniem na zwycięstwo jak pisze Sparta można także spróbować over 5.5 (@1.40)⛔ lub over 6.5⛔ już po niezłym kursie @1.70 w bwin. Choć chyba wydaje się &quot;pewniejszym&quot; zagranie win Frisku po mniejszym kursie.
Można także pokusić się o granie Valerengi po kursie @1.91 ✅ w bwin. Chłopaki stoją pod ścianą. Dwa dni temu przegrali u siebie ze Smokami ze Storhamar. Obecnie stan rywalizacji to 3-1 dla przyjezdnych. Więc czemu nie próbować grać na gospodarzy. Jeśli dziś przegrają to odpadają z walki o tytuł. Motywacja powinna być. Pytanie czy wystarczy umiejętności sportowych.
Powodzenia.
EDIT: No niestety ale Frisk dzisiaj się nie popisali... poza tym mało było goli. Jedynie Valerenga powalczyła i wygrała 4-1.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : Storhamar - Frisk/Asker
Typ : 1 ⛔⛔???? 2-2 zabrakło 14 sekund ????
Kurs : 2.10
Buk. : Expekt
Analiza : Spotkanie finzałowe play off hokeja na lodzie ligi Norweskiej. Spotykają sie Strohamar który w sezonie zasadniczym zajoł 4 miejsce w tabeli i mieli u siebie bilans 15 zwycięstw i 7 porazek a ich bilans bramkowy wynosił 87 - 51 ! A ich przeciwnikiem bedzie Frask/Asker który w sezonie zasadniczym zajoł 1 pozycje i mieli bilans na wyjeździe 11 zwycięstw i 11 porazek a w bramkach 92 - 78 , a więc dzisiajsi Gospodarze widać ze są mocni na własnej tafli . Storhamar droge do Finało rozpoczoł od pokonania Stevangera Bilansem 4-0 a wiec wtgrali wszystkie mecze a następnie Pokonał w półfinale niesamowicie mocną Valerenge Bilansem 4-2 wygrywająć z nimi na własnej tafli 4-1 4-2 i 4-1 !!
Natomiast droga do finału dzisiajszych gości rozpoczeła sie od pokonania w ćwierćfinale bilansem 4-1 bardzo słabiutkie Furst . Następnie w półfinale pokonali bilansem 4-1 Comet przy czym przegrali jeden mecz na wyjeździe 5-4 ! Stawiam ze ten finał jest godu obydwu druzyn ale myśłe ze bedą one głównie dominowały na własnej tafli i dzisiaj Wygrają Gospodarze conajminiej 4-1 . Historia spotkań miedzy tymi druzynami też przemawia za Storhamarem gdzie 16 razy wygrali i tylko 3 razy przegrali !@!!
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : Frisk/Asker - Storhamar
Typ : 1 ✅✅✅ 7-1
Kurs : 2.25
Buk. : Expekt
Analiza : Spotkanie w fazie play off hokeja na lodzie ligi Norweskiej ! Spotykają sie 1 w sezonie zadadniczym frisk/Asker które zgromiadziło 93 pk i ich bilans na własnej tafli wyniusł 18 zwycięstw i tylko 4 porazki a bilans bramkowy wyniusł 113-64 a wiem bradzo mocni są na własnej tafli . Dzisiajsi goście to zespół Storhamar który w sezonie zadaniczym zajoł 4 pozycje w lidze mając 81 pk na ich bilans na wyjeździe wyniusł 12 zwycięstw i 10 porazek a w bramkach 74-66 , a zatem widać kto może być dzisiaj zdecydowanym faworytem tego spotkania ! Jest to jak wiadomo finałowe spotkanie i gra sie do 4 zwycięstw a aktualny stan wynosi 0-3 na kozyść Storhamaru ! A wiec jakby dzisiaj Frisk przegrał to by to spotkanie finałowe zakończyło sie zwycięstwem Storhamaru. Myśłe ze dzisiaj Frsk/asker zagra całą swoią siła i wygrją to spotkanie , i tak mi sie wydaje ze Storhamar może sobie dziaj odpuścić spotkanjie po to aby w następnym już meczu odebrać puchar na własnej tafli !!
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : Frisk/Asker - Storhamar
Typ : 1 ⛔⛔⛔ 3-3 po dogrywce 4-3 :-| tym razem 54 sekund zabrakło:cry:
Kurs : 1.90
Buk. : BAH
Analiza : Spotkanie w fazie play off hokeja na lodzie ligi Norweskiej ! Spotykają sie 1 w sezonie zadadniczym frisk/Asker które zgromiadziło 93 pk i ich bilans na własnej tafli wyniusł 18 zwycięstw i tylko 4 porazki a bilans bramkowy wyniusł 113-64 a wiem bradzo mocni są na własnej tafli . Dzisiejsi goście to zespół Storhamar który w sezonie zadaniczym zajoł 4 pozycje w lidze mając 81 pk na ich bilans na wyjeździe wyniusł 12 zwycięstw i 10 porazek a w bramkach 74-66 , a zatem widać kto może być dzisiaj zdecydowanym faworytem tego spotkania ! Jest to jak wiadomo finałowe spotkanie i gra sie do 4 zwycięstw a aktualny stan wynosi 1-3 na kozyść Storhamaru ! A wiec jakby dzisiaj Frisk przegrał to by to spotkanie finałowe zakończyło sie zwycięstwem Storhamaru. Myśłe ze jutro Frsk/asker zagra całą swoią siła i wygrją to spotkanie , tak jak w Poniedziałek kiedy to Ograli Storhamar przed własną publicznością aż 7-1 ! A wiec myśłe ze jutro też tak mniej więcej podobnym wynikiem wygrają ! Mam takie dzwine przeczucie ze Storhamar po prostu odpuszciło sobie te dwa spotkania wyjazdowe i bedą chceli w nestępnym spotkaniu wygrać przed własną publicznością ( a bedą mieli 2 spotkania wrazie czego ) i odebrać puchar razem ze swoim wspaniałymi fanami !
--------------------------------------------------------------------------------
Wyniki półfinałów i finału play offs Get-Ligaen 2008

Mistrzem kraju został: Storhamar
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom