>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Norwegia - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
a czemu nie grac Valarengi? gra ostatnio ponizej oczekiwan ale nie az tak slabo zeby nie pokonac outsidera z Trondheim
mysle, ze sie specjalnie zmotywuja by nie stracic kolejnych glupich punktow....
Siemka. Smieszny kurs to raz. Valerenga meczyla sie z Trondheim w ostatnim meczu kilka tygodni temu lewo ugrali 4:5. W oslo bylo 4:3 tez dla Valerengi ale rowniez ledwo ugrane. U siebie Valerenga gra przecietnie 5-6-1. Jednak Trondheim ostatnie 13 meczy to 12 porazek jeden remis. Ja osobiscie rzadko kiedy stawiam na mecz mistrza z ostatnia druzyna.

Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
K 0

kamilosz

Użytkownik
witam... na bah jest do obstawienia mistrz norwegi w hokeja? jutro jest ostatni mecz? bo pewnie zdobedzie mistrza albo valerenga albo sparta... a sa dobre kursy! jak myslisz kto bedzie mial mistrza ?
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
Storhamar Dragons - Furuset IShockey IF ✅ 5:2
1 kurs: 1.35

Storhamar druzyna, ktora od kilku sezonow znajduje sie w czolowce norweskiej UPC Ligaen na wlasnym lodowisku podejmuje slabo grajaco ekipe Furuset. Dragons u siebie graja dosyc dobrze bilans spotkan to 9-1-2. Przegrywali u siebie tylko z najsilniejszymi zespolami ligi tj. Valerenga, Sparta. Bilans bramkowy jest imponujacy: 4.25 bramek strzelonych, 2,25 bramek straconych swiadczy o ofensywnym stylu gry Storhamar. Bilan spotkan w wyjazdowych spotkaniach gosci dzisiejszego spotkania to: 2-1-9. Zbieg okolicznosci?:-D. W tym sezonie obydwie ekipy graly ze soba2 razy. Za kazdym razem wygrywali gracze Storhamar (4:0, 4:2).

Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
IF Frisk/Asker Tigers - Stjernen Hockey
Trzeci zespół ligi - Frisk podejmowac bedzie na własnym lodowisku przedostatnią druzyne w ligowej tabeli a mianowicie Stjernen. Tygrysy traca zaledwie 4 punkty do lidera, ale tylko dlatego ze mają rozegrane o 2 mecze mniej. Tak wiec dzisiejsza wygrana bardzo przyblizy zespół Frisk do pierwszego miejsca w tabeli. Przed własną publicznością Frisk są praktycznie niepokonani. Na 13 meczy rozegranych u siebie wygrywali oni az 11 razy (84,6%) ani razu nie remisowali i tylko 2 razy ponosili porazki (15,4%). U siebie strzelają ogrom bramek - srednio 4,85 bramek a tracą tylko 2. Druzyna Frisk jest ostatnio w bardzo dobrej formie - na ostatnie 7 meczy wygrali Oni az 6 spotkan ! Teraz kilka słów o druzynie gosci. Stjernen na wyjazdach zupełnie sobie nie radzi. Na 12 meczy wyjadowych wygrali tylko 1 raz (8,3%) remisowali 2 razy (16,7%) a przegrywali az 9 razy (75%) przy czym tracili srednio 4,17 bramek na mecz a strzelali 1,83. Strjernen jest wręcz przeciwnoscią druzyny Frisk . Otóż Stjernen na ostatnie 7 meczy wygrali zaledwie 2 razy! ( z dwoma najgorszymi zespołami w lidze) Podsumowując Frisk ma ogromne szanse na zajecie pierwszego miejsca w lidze na koniec sezonu i mecze z najgorszymi zespołami w lidze muszą wygrywac - nie mają innego wyjscia. Dzisiaj Frisk pokona druzyne Stjernen wysoko i pewnie !!! Aby Was upewnic w tym typie dodam tylko ze Frsik w ostanim meczu pokonał u siebie lidera rozgrywek zespół Sarpsborg az 4:0.!! Początek spotkania godzinie 18:30.

Mój typ: Frisk
Kurs: 1,35
Pewność typu: 9,5/10
-----------------------------------------------------------------------
Sparta Sarpsborg - Stavanger Oilers
Drugie spotkanie to także pojedynek w lidze norweskiej pomiędzy liderem - Sarpsborg a zespołem zajmującym 6 miejsce w tabeli - Stavanger. Ten pojedynek równiez zapowiada sie jednostronnie... Sarpsborg u siebie grac wrecz niewiarygodnie na 13 meczy na własnej tafli wygrał 12 razy i tylko raz musiał uznac wyzszosc rywala (miało to miejsce 4 października). U siebie hokeisci Sparty strzelają takze duzo goli bo srednio az 4,69 a tracą zaledwie 2,15. Sarpsborg na własnym lodowisku gra najlepiej z całej ligi. W ostatnich 7 meczach zespół Sarpsborg wygrał 4, a przegrał 3 (wszystkie na wyjezdzie) Ale trzeba powiedziec ze mieli strasznie mocnych rywali. Teraz kilka słów o druzynie gosci. Stavanger na wyjazdach gra przecietnie - wygrali 4 razy (28,6%) remisowali 3 razy (21,4%) a przegrywali 7 razy (50%). Na wyjazdach strzelają srednio 2 gole na mecz a tracą 2,99. Stavanger w ostatnich 7 meczach tylko 2 razy wygrywał (oba zwyciestwa na własnym lodowisku) i az 5 razy ponosił porazki. W tym meczu faworyt jest tylko jeden i jest nim druzyna gospodarzy. Nie tak dawno pomiędzy tymi dwoma druzynami odbyło sie spotkanie i wgrała je Sparta 3:0. Sparta, która jest liderem tabeli napewno marzy o zajeciu pierwszego miejsca przed play offami i bedzie o nie walczyła. Sparta wygra dzisiejsze spotkanie aby zając jak najwyzsze miejsce i w play off -ach grac ze słabszymi zespołami. Nie widze innego wyniku jak wygrana gospodarzy.
Mój typ: Sarpsborg
Kurs: 1,55
Pewność typu: 9/10
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Zgadzam się z typami nowaka. Kurs na Sarpsborg zadziwiająco wysoki. Pomimo porażki w ostatnim meczu z Frisk Asker, to już ze Stavangerem powinni sobie spokojnie poradzić. Typ na Frisk Asker również bardzo dobry. Na chwile obecną są chyba w lepszej formie od Sarpsborgu, a ponadto grają z gorszym przeciwnikiem. Sam postawiłem te dwa zdarzenia i myślę, że kupon będzie wygrany. :jezora:
 
K 0

kamil6

Użytkownik
Na Frisk Asker można dać z handi -1.5. Sam tak dałem kurs 1.40 całkiem spoko. Spodziewam się zwycięstwa co najmniej trzema bramkami.
 
P 0

preton

Użytkownik
Mam pytanie do obeznanych w tej lidze co do meczu:
IK Comet - Lillehammer IK

Wszystkie znaki na niebie wskazuja ze wygra Lillehammer jednak przerazil mnie kurs na nich 3,55
Lillehammer ostatnio zaczal wygrawac, a comet gra przecietnie remisy porazki czasem jakas wygrana. Poza tym Lillehammer bardzo dobrze radzi sobie na lodowisku przeciwników.

Comet otrzymalo ostatnio jakies znaczace wzmocnienie lub w tym meczu nie zagra jakis kluczowy zawodnik Lillehammer ? Kurs bardzo wysoki i zachęcający do gry ...
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Mam pytanie do obeznanych w tej lidze co do meczu:
IK Comet - Lillehammer IK

Wszystkie znaki na niebie wskazuja ze wygra Lillehammer jednak przerazil mnie kurs na nich 3,55
Lillehammer ostatnio zaczal wygrawac, a comet gra przecietnie remisy porazki czasem jakas wygrana. Poza tym Lillehammer bardzo dobrze radzi sobie na lodowisku przeciwników.

Comet otrzymalo ostatnio jakies znaczace wzmocnienie lub w tym meczu nie zagra jakis kluczowy zawodnik Lillehammer ? Kurs bardzo wysoki i zachęcający do gry ...
Ja bym w tym meczu zagrał X2 ????
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Sparta Sarpsborg - Stavanger

Tak więc pierwszy mecz, to spotkanie dwudziestej siódmej kolejki norweskiej UPC Ligaen. Na własnej tafli lider rozgrywek będzie podejmował szóstą drużynę w tabeli. Gospodarze, czyli Sparta Sarpsborg ten sezon mogą zaliczyć do naprawdę udanych. Zajmują obecnie pierwsze miejsce w tabeli. Ich najgroźniejszy rywal ma tyle samo punktów co oni, tak więc nie mogą oni pozwolić sobie na stratę niezwykle cennych punktów. U siebie dzisiejsi gospodarze szusują sie najlepiej w lidze. Ich bilans gier domowych to jedenaście zwycięstw jeden remis i tylko jedna porażka. Jest to na prawdę świetne osiągnięci. Dodając do tego ,ze strzelili oni sześćdziesiąt trzy bramki, przy czym stracili zaledwie dwadzieścia osiem... Fakty mówią same za siebie. Teraz może przejdźmy do gości. w tabeli zajmują oni szósta opozycje i do ich dzisiejszego przeciwnika tracą dziewiętnaście punktów,. Jest to typowy ligowy średniak, który co sezon musi walczyć o utrzymanie . na wyjazdach również nie spisują sie jakoś zachwycająco i swoją grą na pewno nie mogą postraszyć rywali. W tym spotkaniu upatruje pewna wygraną gospodarzy.

Typ:Sparta Sarpsborg 1,50
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
✅ IF Frisk/Asker Tigers - Stjernen Hockey ✅

Trzeci zespół ligi - Frisk podejmowac bedzie na własnym lodowisku przedostatnią druzyne w ligowej tabeli a mianowicie Stjernen. Tygrysy traca zaledwie 4 punkty do lidera, ale tylko dlatego ze mają rozegrane o 2 mecze mniej. Tak wiec dzisiejsza wygrana bardzo przyblizy zespół Frisk do pierwszego miejsca w tabeli. Przed własną publicznością Frisk są praktycznie niepokonani. Na 13 meczy rozegranych u siebie wygrywali oni az 11 razy (84,6%) ani razu nie remisowali i tylko 2 razy ponosili porazki (15,4%). U siebie strzelają ogrom bramek - srednio 4,85 bramek a tracą tylko 2. Druzyna Frisk jest ostatnio w bardzo dobrej formie - na ostatnie 7 meczy wygrali Oni az 6 spotkan ! Teraz kilka słów o druzynie gosci. Stjernen na wyjazdach zupełnie sobie nie radzi. Na 12 meczy wyjadowych wygrali tylko 1 raz (8,3%) remisowali 2 razy (16,7%) a przegrywali az 9 razy (75%) przy czym tracili srednio 4,17 bramek na mecz a strzelali 1,83. Strjernen jest wręcz przeciwnoscią druzyny Frisk . Otóż Stjernen na ostatnie 7 meczy wygrali zaledwie 2 razy! ( z dwoma najgorszymi zespołami w lidze) Podsumowując Frisk ma ogromne szanse na zajecie pierwszego miejsca w lidze na koniec sezonu i mecze z najgorszymi zespołami w lidze muszą wygrywac - nie mają innego wyjscia. Dzisiaj Frisk pokona druzyne Stjernen wysoko i pewnie !!! Aby Was upewnic w tym typie dodam tylko ze Frsik w ostanim meczu pokonał u siebie lidera rozgrywek zespół Sarpsborg az 4:0.!! Początek spotkania godzinie 18:30.

Mój typ: Frisk
Kurs: 1,35
Wynik: 7:3
Pewność typu: 9,5/10
-----------------------------------------------------------------------

Sparta Sarpsborg - Stavanger Oilers

Drugie spotkanie to także pojedynek w lidze norweskiej pomiędzy liderem - Sarpsborg a zespołem zajmującym 6 miejsce w tabeli - Stavanger. Ten pojedynek równiez zapowiada sie jednostronnie... Sarpsborg u siebie grac wrecz niewiarygodnie na 13 meczy na własnej tafli wygrał 12 razy i tylko raz musiał uznac wyzszosc rywala (miało to miejsce 4 października). U siebie hokeisci Sparty strzelają takze duzo goli bo srednio az 4,69 a tracą zaledwie 2,15. Sarpsborg na własnym lodowisku gra najlepiej z całej ligi. W ostatnich 7 meczach zespół Sarpsborg wygrał 4, a przegrał 3 (wszystkie na wyjezdzie) Ale trzeba powiedziec ze mieli strasznie mocnych rywali. Teraz kilka słów o druzynie gosci. Stavanger na wyjazdach gra przecietnie - wygrali 4 razy (28,6%) remisowali 3 razy (21,4%) a przegrywali 7 razy (50%). Na wyjazdach strzelają srednio 2 gole na mecz a tracą 2,99. Stavanger w ostatnich 7 meczach tylko 2 razy wygrywał (oba zwyciestwa na własnym lodowisku) i az 5 razy ponosił porazki. W tym meczu faworyt jest tylko jeden i jest nim druzyna gospodarzy. Nie tak dawno pomiędzy tymi dwoma druzynami odbyło sie spotkanie i wgrała je Sparta 3:0. Sparta, która jest liderem tabeli napewno marzy o zajeciu pierwszego miejsca przed play offami i bedzie o nie walczyła. Sparta wygra dzisiejsze spotkanie aby zając jak najwyzsze miejsce i w play off -ach grac ze słabszymi zespołami. Nie widze innego wyniku jak wygrana gospodarzy.

Mój typ: Sarpsborg
Kurs: 1,55
Pewność typu: 9/10
Frisk zgodnie z planem pokonał pewnie zespoł Stjernen, natomiast mecz Sparty nie doszedł do skutku.. z tego co zrozumiałem na norweskiej stronie to poszło cos o samolot Stavanger który musial zaqwrócic. Tak czy siak jeden typ wszedł.

PzDr nowak.
 
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
:hokej: typ na 28.12
Stavanger-Frisk
2
2.39
bet354

analiza meczu rano :spokodfhgfh:
Mecz ligi norweskiej. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.30. Frisk w wyśmienitej formie. 7 ostatnich meczy wygranych i nie wydaje mi się ze drużyna Stavanger powstrzymała tą fantastyczna passę. Frisk po tak dobrej grze zajmuje 3 pozycję w lidze ze stratą 4 punktów do lidera Valarengi.( Frisk rozegrał 2 mecze mniej.) Frisk jest drużyna zdecydowanie lepsza od swoich dzisiejszych rywali, jedyną rzeczą jaka przemawia za Stavanger to fakt ze na 10 pojedynką wygrali aż 7.
⛔
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Stavanger - Storhamar
Liga norweska obfituje w dużą liczbę goli. Dotyczy to szczególnie Storhamar, który jest na drugim miejscu pod względem skuteczności. Pomimo, że Stavanger zdobył o prawie 30 goli mniej to i tak ich średnia na mecz jest dość wysoka, a nieco gorzej bywa jedynie ze skutecznością w meczach wyjazdowych. Jednak tym razem to oni są gospodarzami. Storhamar jest obecnie w znakomitej dyspozycji i bardzo możliwe, że dziś znowu odniosą kolejne zwycięstwo. Obecna wysoka pozycja jest związana z dużą skutecznością. W ostatnim meczu rozgromili Frisk/Asker aż 11-3, a wcześniej strzelili Sparcie 7 bramek. Tutaj proponowałbym granie na więcej niż 1,5 bramki w pierwszej tercji. Dwie bramki drużyny powinny spokojnie strzelić. W ostatnim meczu Stavanger strzeliło 2 gole, a Storhamar 6. ???? Kurs jak dla mnie zadowalający więc postawiłem na ten typ. ????
Typ: więcej niż 1,5⛔ (1 tercja) Kurs: 1.55 || Bukmacher: Bwin
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
✅ Sparta Sarpsborg - Stjernen Hockey ✅

Kolejny w dniu dzisiejszym typ który wchodzi na 99%. Sparta jest u siebie rewelacyjna a w tabeli zajmuje 4 miejsce ponieważ na wyjazdach gra troszke gorzej. Tak wiec u siebie bilans Sparty jest rewelacyjny, nie wiem czy ktos moze sie takim pochwalić. Na 14 spotkań na własnej tafli Sarpsborg wygrała aż 12 spotkań, zaledwie 1 raz remisowali i tylko 1 raz przegrała. Sparta u siebie jest takze bardzo bramkostrzelnym zespołem - średnio na mecz strzelają prawie 5 goli, dokładnie 4,64, a tracili 2,21 bramki na mecz. Ostatnia forma Sparty może być myląca ponieważ na ostatnie 7 spotkań wygrali oni zaledwie 3 razy ale to tylko dlatego że na 7 meczy rozegranych, aż 5 były to mecze wyjazdowe. U siebie same zwycięstwa. W tym sezonie Sparta grała juz dwa razy z Stjernen i dwa razy wygrała bez większych problemów. Teraz coś o Stjernen. Zespół ten zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli ze stratą aż 11 punktów do kolejnego zespołu. Praktycznie juz o nic nie walczą. Na wyjazdach Stjernen jest wręcz przeciwienstwem Sparty. Na obcym terenie grają po prostu beznadziejnie - nie bójmy sie użyć tego słowa. Na 14 spotkan na wyjzedzie zaledwie 1 raz wygrali, 2 razy remisowali i aż 12 razy ponosili porazkę. Tracą średnio (oczywiscie w meczach wyjazdowych) 4,57 goli na mecz a zdobywają zaledwie 1,93. Jeszcze tylko powiem jak grają ostatnio. A ostatnio ściślej mowiąc nie grają nic zupełnie nic - 8 ostatniich meczy tej drużyny to 8 porażek. Tak wiec tutaj nie może, po prostu nie może paść inny wynik jak zwycięstwo gospodarzy. Zdecydowanie najpewniejszy mecz dzisiejszego dnia. Strasznie pewna &quot;1&quot;.

Szybko miło i przyjemnie ???? 8:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom