>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

No Deposit 10$ na remika ;-)

bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Soft nie dzialal, poniewaz cos tam grzebali na stronie. Teraz juz jest wszystko ok. pzdr
Po jaką cholere robisz zamęt?
Soft będzie działał od 15:00!
DZC pogram jeszcze trochę i postaram się wypłacić. :p
Może nie trzeba depozytu.
 
M 0

mateusz88

Użytkownik
No jednak jeszcze nie dziala. Firma chyba wyplacalna przed wyplata trzeba zrobic depozyt i dopiero potem mozna wyplacic.
 
K 6

koziuch

Użytkownik
A ty po jaka cholere robisz zamet? Trzeba zrobic depozyt, chyba ze jestes madrzejszy od livechatu. A co do softu to myslalem ze juz dziala gdy ruszyl update.
a mozesz w takim razie powiedziec czy wystarczy zrobic depozyt i mozna wyplacic czy trzeba depozytem tez obrocic?
 
A 0

andrewhawk

Użytkownik
Kaska na koncie ???? fajny ten remik , troszeczke inne zasady niz gralem z rodzicami ale przyjemna gierka ???? wczoraj w tym turze odpadlem w 5 rundzie chyba :p
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
A ty po jaka cholere robisz zamet? Trzeba zrobic depozyt, chyba ze jestes madrzejszy od livechatu. A co do softu to myslalem ze juz dziala gdy ruszyl update.
Człowieku nie napisałem, że nie trzeba, tylko może nie trzeba.
A co do zamętu to Ty napisałeś, że działa, a nie działało już 4 godziy wcześniej (nie napisałeś nigdzie prawdopodobnie czy coś)
Więc nie czepiaj się na siłę, zwróciłem Ci uwagę, bo miałem racje.
Poza tym bez off topu. :/
A do tematu:
Dzisiaj będzie drugi turniej, również o 21:00 (tak napisał gość z supportu na chacie, na sofcie.). :p
 
M 0

mateusz88

Użytkownik
No juz dobrze dobrze ????

Na livechacie poweidzieli, ze nie trzeba obracac zdeponowana kasa- mozna od razu wyplacac.

Jak jest z tymi turniejami? Wysoki poziom czy latwo zgarnac jakas kase?
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ja grałem pierwszy raz i od razu 3 miejsce.
A pewnie bym wygrał, gdybym wiedział, że do wyłożenia się nie jest potrzebny sekwens. :/
Wystarczy wpłacić i od razu wypłacać mogę?
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
jak będzie ktoś miał hasełko do tego ewentualnego freerolka to poprosze ????
a widze ze bez hasełka, ale niema żadnej puli wygranych?:O
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
Skończyłem 5, Major 4 :p
PS
Kase można wypłacać jak się uzbiera 30 royal stars
niezaleznie od tego czy sie składało depozyt czy nie? JEDYNY warunek to 30 punktów?
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Wejdź sobie w cashier i później my bonuses i tam masz podane w requirements (jak najedziesz na ten pasek).
 
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
Wejdź sobie w cashier i później my bonuses i tam masz podane w requirements (jak najedziesz na ten pasek).
Czyli ten pasek ma sie cały zapełnic rozumiem? Jak tak to to chyba wieki będzie trwało, ja zagrałem juz z 9 partii z czego 2 z pula 12$ a mam dopiero 0,95.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Czyli ten pasek ma sie cały zapełnic rozumiem? Jak tak to to chyba wieki będzie trwało, ja zagrałem juz z 9 partii z czego 2 z pula 12$ a mam dopiero 0,95.
Tak ma się zapełnić cały.
Nie przesadzaj, że zagrałeś tyle rozdań.
Tam tyle punktów dochodzi, ile jest pobieranej prowizji na wejście w gre.
Looooool mam 30 punktów, też nie mogę wypłacić, bo wygrałem kase we freerollu i przez to najpierw muszę wpłacić kasę, żeby móc wypłacić.
 
Do góry Bottom