>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

No Deposit 10$ na remika ;-)

D 0

dzc

Użytkownik
sciagam testuje ???? zbiore 20$ i wyplacam ???? ma ktos jakies zasady remika spisane gdzie? bo nigdy w to nie gralem xD
 
K 84

kpk25

Użytkownik
Ok zapisalem sie. Kaska od razu na koncie teraz tylko pomnożyć :spokodfhgfh: Tylko ciekawe czy są wypłacalni i jaki ten depozyt ma być :-? Jak ktoś się coś dowie to piszcie ????
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ja tam grałem już dawniej z rodzicami w remika 14 kart 15 ciągniesz :p ????
I grałem jeszcze na kurniku. :p więc tez polecam,a le tam troszke, inny niż to co grałem z rodzicami.
Długoćzekaliście na vaildation code?
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Lol na yahoo musiałem się upomnieć, ale prawdopodobnie zrobiłem jakąś literówke, bo mi się przełączyło na polski 214. :p
Jak bym chciał żeby taki sam poziom był na real, jak na practice. :p
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ramzi do &quot;wyłożenie wszystkich kart na stół&quot; jedną odrzucaszw stos.
Wyłożyć mozesz karty tego samego typu np JJJ (muszą byc minimum 3 i każda innego koloru), wykładać też możesz np A23 QKA, oczywiście musi być w kolorze.
No właśnie sprzydało by się to hasełko. :p
 
D 0

dzc

Użytkownik
Wlasnie potwierdzilem email mam 10$ na koncie. Zapraszam do obejrzenia Tutorialu grajac play money (guzik w gornym lewym rogu na stoliku) odrazu zaczelem wygrywac ????
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Nie pytałem się czy ktoś dostał, tylko czy działa (soft).
Chyba jest różnica. :p
&quot;Działa komuś 10$?&quot; - śmiesznie brzmi :p
Ale mniejsza z tym. Chodziło oto, że grałem wczoraj ten freeroll o 1000$ i się nagle wyłączył, jak zostało nas 16, ale później zaczął działać i 120$ wpadło. :p
 
D 0

dzc

Użytkownik
ja tak samo mialem error podczas pierwszej przerwy... wystarczylo wlaczyc od nowa ;) sprawdz czy sa wyplacalni ???? jak mozesz Bananeq wyplac z 20$
 
K 6

koziuch

Użytkownik
ja mam juz prawie 20$ i chcialem dograc teraz ale nie dziala mi soft, caly czas pisze &quot;checking for updates&quot; czy cos takiego
 
Do góry Bottom