>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niskie kursy = nieopłacalność?? Dowód że NIE!! - pomysł na ogranie Bet365

S 21

sztuk18

Użytkownik
Witam..
Już po raz kolejny próbowałem wymyśleć system który pomoże nam ograć buka. Za każdym razem ta próba kończyła się ????. Teraz zamiast zaśmiecać forum najpierw przetestowałem swój system na niskie kursy. Wiele osób pisze żę granie niskich kursów jest nie opłacalne itd... Mój system polega na graniu aż 4-5 zdarzeń które dają nam AKO: 2.00 Nie gram progresją. Gram normalnie płaską stawka ale skuteczność grania takich kursów jest naprawde zadziwiająca.. Żałuje że nie grałem za wyższe stawki.

Niedawno wpłaciłem 40zł do bet365 na próbe. Grałem kiedyś tym systemem ale brałem kursy na pałe. Teraz przynajmniej patrze w statystki oraz skuteczność obu dróżyn ponieważ właśnie mój system polega na graniu głównie strzelonych bramek i zawsze gram na under.. Właśnie w dniu dzisiejszym zdąrzyłem podwoić swój kapitał co moim zdaniem bardzo dobrze wróży. Jak na razie zagrałem 6 kuponów z czego tylko w jednym musiałem się ratować kontrą na któryj i tak dobrze wyszedłem. 6 kupon jest w grze i jak widać wszystko idzie po mojej myśli..

Podsumowując chciałem pokazać iż granie nieskich kursów niesie z sobą korzyści i tak naprawde w tych kuponach nie było żadnych dużych fartów tylko przemyślane typy dobrze wchodziły. Tam gdzie jest under np 2.5 jest np na 1 lub 2 połowe. Naprawde wiem że wielu powie że najlepiej grać singla po kursie 2.00 ale też to przerabiałem i tak naprawde migdy nie miałem takiej skuteczności a gram już pare ładnych lat. Chciałem tymi screenami udowodnić iż to może być doby pomysł na gre. Chcem aby wypowiadały się osoby które naprawde coś mają mądrego do powiedzenia a nie że będzie czarna seria że i tak będe na tym do tyłu. Każdy system przechodzi swoją czarną serie nawet single. Kopenchaga ładnie wchodzi... Jak narazie z 40zł jestem 50zł do przodu w ciągu 4 dni. Gdyby nie przerwa w weekend mogłoby być więcej. Ale to tylko gdybanie..
Po prostu prosze o wypowiedz. Mam nadzieje że screeny są dobrym dowodem i podstawą do poważnej rozmowy nad tym &quot;systemem&quot; jak można tak to nazwać choć bardziej będzie pasować mądre dobieranie typów..
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
dokładnie podobne granie sobie symuluję i zauważam w tym duże szanse, ale ja częsciej gram over 0,5 lub over 1,5 na konkretny zespół, zwłaszcza w takim meczu gdzie można sie tych bramek na prawdę spodziewać (np. rewanż meczu pucharowego). granie underwydaje mi się bardziej ryzykowne, ae takie symulacje też czasami stosuję i narazie wygląda to równie dobrze jak zaprezentowałeś na screenach... chyba czas wrzucić kaskę do buka ;)
do takiego grania chyba lepiej sprawdzi sie TOBET
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Widzisz ty jesteś overowy natomiast ja od zawsze czy piłka nożna czy hokej szukam underów. Nigdy nie grałem overów ale to zależy kto co lubi.. Jak wspominałem kiedyś już to grałem ale niestety typy na pałem i zbyt wysokie kursy oraz duże taśmy np zamista zagrać tak jak tutaj na AKO 2.00 i 5 typów to grałem 3-4 typy i kurs 3.00. Więcej wpadek oraz głupota z nieprzemyślonymi typami.. Ale teraz widzę że dobrze idzie. I podstawa nie być zachłannym... grać swoja stawke a do tego trzymać się kursu 2.00.
Niestety nie zgodzę się z tobą. Tobet ma dużą oferte ale napewno nie porównywalną do Bet365. Zobacz sobie np 2 lige niemiecką i już tylko 2 oferty są. do takiego grania najlepszy jest Bet365 ponieważ ma dużo większą ogerte na gole i nie tylko...
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Moim zdaniem za krótko jeszcze grasz żeby mówić o powodzeniu tego systemu na dłuższą metę. Puść więcej kuponów i za jakiś czas zrób jakieś statystyki lub podsumowanie. Może rzeczywiście dobrze typujesz, ja też lubie grać na niskie kursy ale kilka kuponów to za mało bo równie dobrze mogłeś mieć szczęście.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
jestem zdania ze gra u/o jest opłacalna przy kursach 2 wzwyż , jest to jakas tam loteria ile padnie bramek i grajac niskie kursy na takie zdarzenia zbankrutujesz.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Warto jeszcze dodać jedną rzecz. Jeśli Twoje szczęście, bo inaczej tego nazwać nie można, będzie trwało dłużej to mogę Ci zagwarantować, że bet365 nałoży Ci limit i nie będzie kokosów.
Pozdro.
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Limity moim zdaniem to nie problem, można się przenieść np. na giełdę typu Betfair, po prostu potrzeba więcej czasu żeby zweryfikować ile w tym szczęścia a ile rzeczywiście trafnych typów.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Prawda jest taka, że niskie kursy łapią mało doświadczeni, którym wydaje się że 1.01 nie może nie wejść (!) ... Niskie kursy skumulowane do kursu załóżmy na to 1.50 mają mniejsze szanse powodzenia niż jeden kurs 1.50 (dwudrogowy) ... Nie kombinujcie systemami a głową.. porządna analiza, znajomość dyscpliny którą się obstawia, i chłodna głowa przede wszystkim.. łatwo się pisze.. powodzenia ! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
nie przejmuj sie, np vde czy koneser piszą tak, a sami maja straty, albo są na zero, inaczej by ich tu nie było...
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Oczywiście że się nie przejmuję. Ja tylko przedstawiłem wraz z dowodami to co mi wychodzi... Cóż limity za granie góra 50zł?? a i tak gram narazie po 10zł. Wiedziałem że będą takie komentarze. To wam chłopcy powodzenia w analizowaniu a ja robię swoje... Ważne aby być na plus a nie jakieś głupie gadanie że to nie tak że to szczęście. Szczęście?? Dziękuje. Oby trwało jak najdłużej ???? Nawet jak teraz wtopie 5 kuponów z rzędu to i tak nie jestem w plecy. wystarczy 60% skuteczności i po malutku do przodu. Jak narazie nie licząc kontry to i tak jest super. Zobaczymy co dziś będzie....
PS: Koneser - poczekamy zobaczymy.. Obiecuje że jak stracę te całe 40zł co wpłaciełm to się przyznam i napisze że to kolejna lipa... Ale jak narazie nie mam czego się bać...
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Sztuk18 nie twierdzę że miałeś szczęście, trochę może nie dokładnie przeczytałem Twój post, nie wiem czemu ale granie za niskie kursy skojarzyło mi się z tym postem od 100 do 100 tys. czy jakoś tak czyli z graniem za całość stawki. Napisałeś że podwoiłeś kapitał i pomyślałem że to po jednym kuponie. ???? Fakt 5 kuponów na 6 to już coś, jakbyś utrzymał taką skuteczność lub nawet tak jak napisałeś te 60% to byłoby super ale z drugiej strony to tylko 6 kuponów dlatego napisałem że potrzeba więcej czasu i kuponów żeby to zweryfikować. Oby Ci się udało.
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Ok ja się nie gniewam... Dzisiejszy kupon.

Szkoda że tylko zdążyłem na późniejsze mecze obstawić bo tak może bym miał na 2 kuponiki jak bym zaczą od początku obstawić LE. Więc jak narazie ✅✅✅✅✅✅✅✅✅ :grin:
 
T 16,7K

tadzin

Użytkownik
Niskie kursy skumulowane do kursu załóżmy na to 1.50 mają mniejsze szanse powodzenia niż jeden kurs 1.50
Ciekaw jestem jak do tego doszedłeś ???? , dla mnie totalna bzdura.

Co do autora tematu, to niskie kursy też trzeba umieć dobierać i mieć ciut ponad 50% skuteczność. I tylko w tych dwóch rzeczach tkwi problem ;)
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Tadzin dokładnie masz racje. Jak czytałeś to widziałeś że wcześniej też miałem z tym przygode ale kursy brałem na pałe, teraz każdy mecz jest przemyślany. Np Fulcham under 3.5 gola i kurs 1.20. Bardzo wysoki moim zdaniem ale Fulcham tak naprawde nic nie pokazał wilkiego w tych eliminacjach dlatego na to postawiłem. Tak samo mecz lokomopivu z polakami. mimo kursów to śląsk pokazał więcej w pierwszym meczu i był faworytem tego rewanżu i dla mnie absurdem by było żeby przegrali a tym bardziej dali sobie strzelić 3 gole. Do pozostałych meczów także mam swoje małe analizy nawet do tych (nie padnie bramka przez pierwsze 10 minut).
A co do postu Vde to dla ja wole 2 mecze że nie padnie bramka przez 10 minut postawić (oczywiście przeanalizować) niż 1.50 niepewne. Np elfsborg spadał mocno kurs i był 1.50-lepszy zespół a jednak zremisował. Tak jak mówimy dobra analiza pomoże ci z 3 meczów sklepać kurs 1.50 i wygrać, tak samo i singla. Dla mnie przychodzi łatwiej to pierwsze. Widoczeni @ vde preferuje to drugie - życzę powodzenia i wysokich wygranych..
 
R 0

referback

Użytkownik
Ja jestem akurat zwolennikiem niskich kursów i wydaje mi się że ta strategia jest jak najbardziej na miejscu, gra dużym stawkami to raczej loteria nie analiza.
 
nerox 7

nerox

Użytkownik
Sztuk18
A Ty te analizy bierzesz z jakiejs strony w internecie, czy sam przeprowadzasz analize i stawiasz?
Bo mnie dosc zaciekawil ten temat.
 
T 16,7K

tadzin

Użytkownik
Ja jestem akurat zwolennikiem niskich kursów i wydaje mi się że ta strategia jest jak najbardziej na miejscu, gra dużym stawkami to raczej loteria nie analiza.
Co ma piernik do ... ? ????
Wpierw piszesz żę granie niskich kursów jest ok, po czym stwierdzasz że wysokei stawki są be, ale co to ma wspólnego ? ????
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Sam analizuje. Tak jak wcześniej napisałem przykładowe analizy. niestety wczoraj dopiero o 12 w nocy skończyłem robote i nic nie dałem rady obstawić. Tyle dzisiej meczy a ja dalej nie mam czasu :/ Mam teraz 15-20 minut wolnego ale to za mało, nie chcem na pałe obstawiać tych spotkań bo może to się skończyć ???? Dlatego dzis pewnie nic nie obstawie chyba że coś z Francuskiej jak zdąrze. Jutro na 100% puszcze kupon a może i dwa..
 
kipikwb 1

kipikwb

Użytkownik
Jeżeli będziesz miał zamiar puścić kupon to mile widziany jest na forum ( w tym temacie ) ????
Chcę zobaczyć co z tego wyjdzie.
 
Do góry Bottom