>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niemcy - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
B 94

bart7890

Użytkownik
Spotkanie: ERC Ingolstadt (-1) - Kassel Huskies
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: bwin
Analiza: Spotkanie najwyższej ligi niemieckiego hokeja pomiędzy zajmującym 5. pozycję Ingolstadtem, a plasującym się na 13. miejscu Kassel Huskies. Gospodarze tego spotkania w tabeli spotkań u siebie zajmują bardzo wysoką 3. lokatę z bilansem bramkowym 82-60 co jest świetnym wynikiem. Kassel Huskies na wyjazdach nie gra nic, ostatnie miejsce w lidze pod względem meczów wyjazdowych, jak na razie 2 zwycięstwa i aż 15 porażek, bilans bramkowy 41-80. W bezpośrednich spotkaniach między tymi drużynami Ingolstadt u siebie wygrał 7-4, a Kassel Huskies u siebie wygrało 3-2, więc gospodarze meczów wygrywają. Ostatnie spotkania ligowe potwierdzają świetną formę gospodarzy na własnym terenie i fatalne występy i same porażki dzisiejszych gości na wyjazdach. Moim zdaniem typ bardzo pewny i warto go zagrać.
 
D 22

dabros_89

Użytkownik
Spotkanie: Kassel Huskies - Hamburg Freezers
Typ: Kassel Huskies
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bwin

Analiza:
W niedzielę, dnia 10 stycznia o godzinie 18:30, odbędzie się spotkanie hokejowe, (myślę że godne uwagi) w Niemieckiej lidze DEL, pomiędzy Kassel Huskies a Hamburg Freezers. Jeżeli chodzi o drużynę gospodarzy to mają oni na koncie 10 zwycięstw i 7 porażek na swoim lodowisku. Zespół Hamburga ma bilans na wyjazdach zdecydowanie gorszy 4 zwycięstwa i aż 13 porażek. Ostatni mecz Kassel u siebie to zwycięstwo 4-3 z zespołem Iserlohn. Po pierwszej tercji prowadzili już 4-1! Widocznie rozluźnienie w grze sprawiło, że przyjezdni o mały włos nie doprowadzili do remisu. No nic, będzie nauczka na przyszłość. Przedostatni mecz mecz wygrali również skromnie 2-1 z drużyną Augsburger&#39;a. Mimo że przegrywali po pierwszej tercji 0-1 w drugiej podnieśli się z kolan i zwyciężyli ostatecznie 2-1. Drużyna Hamburgera ostatnie mecze na wyjeździe to dwie wysokie porażki 5-1, oraz 4-0. W tym że mój typ wydaje się być dobry utwierdza mnie historia spotkań pomiędzy tymi drużynami. W ciągu ubiegłych siedmiu lat drużyna Hamburg Freezers tylko raz wygrała na lodowisku w Kassel. Było to dnia 13 marca 2005 roku. Mecz zakończył się wynikiem 2-4.

PS. Kupon na jutro:
Iserlohn Roosters - Grizzly Adams 1

HC Litvinov - HC Geus Okna Kladno 1
Kassel Huskies - Hamburg Freezers 1 !!!
 
J 0

joachim1983

Użytkownik
Spotkanie:Adler Mannheim - DEG Metro Stars
Typ:Adler Mannheim - DEG Metro Stars (0:2)-1
Kurs:4.15
Bukmacher:BET-AT-HOME
Analiza:Mannheim zajmuje dopiero dziewata pozycje w tabeli i na chwile obecna jest poza play off .Choc rozgrywki sa dopiero na polmetku to trzeba sie wziac do pracy .Moze nie jest to odpowiedni moment i przeciwnik zeby ich mobilizowac,poniewaz DEG jest rewelacyjny i wygrywa prawie wszystko .W ostatnich szesciu meczach przegral tylko z Hamburgiem (NIESPODZIANKA).Obecnie DEG jest wiceliderem tabeli itraci do prowadzacego Eibaren 12 punktow.Manheim w szesciu meczach wygral raz i piec porazek takze forma calkiem odwrotna do przeciwnika.Takze wszystko przemawia przeciwko gospodarzom ale sa dwie rzeczy dla ktorych ja postawie na ALDER MANNHEIM .Po pierwsze historia przemawia na korzysc gospodarzy 14/12-08 DEL Mannheim vs. DEG 3:2
02/11-08 DEL Mannheim vs. DEG 4:0
23/12-07 DEL Mannheim vs. DEG 7:2
12/10-07 DEL Mannheim vs. DEG 1:1
2:1 (OT)
30/01-07 DEL Mannheim vs. DEG 1:1
2:1 (OT)
27/10-06 DEL Mannheim vs. DEG 5:3
20/12-05 DEL Mannheim vs. DEG 5:3
08/09-05 DEL Mannheim vs. DEG 5:5
6:5 (Po karnych)
30/12-04 DEL Mannheim vs. DEG 2:3
24/09-04 DEL Mannheim vs. DEG 2:3
13/02-04 DEL Mannheim vs. DEG 3:1
16/11-03 DEL Mannheim vs. DEG 1:1
1:2 (Po karnych)
22/12-02 DEL Mannheim vs. DEG 4:2 a po drugie to hokej i wszystko co piekne musi sie skonczyc .Dodatkowo postawie ze wygraja handicapem kurs jest dwa razy wyzszy
 
polczas111 145

polczas111

Użytkownik
Kölner Haie-Straubing Tigers ⛔
Typ: Over 6.5
Kurs: 2.00

Nie ma co sie rozpisywać ... Jak wiemy jest to liga w której pada najwiecej goli ... na dodatek sa to 2teamy które na swoim koncie maja znaczna ilość bramek. Nie widze tutaj innego przebiegu spotkania niż strzelania przez oba zespoły dużą ilość GOLI ????

Wynik 2:2 ????
 
O 17

oli

Użytkownik
Spotkanie: Cologne - Straubing
Typ: HANDICAP / Cologne(-2) - Straubing / 1
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet-At-Home

Analiza: Spotkanie w ramach niemieckiej DEL Bundesligi. Starcie pomiędzy ekipą środka tabeli - Cologne (zajmuje obecnie 8 lokatę) i drużyną zaplecze drabinki - Straubing (przedostatnia - 15 lokata). Cologne świetnie spisuje się w tym sezonie we własnej hali, pod tym względem ustępuje jedynie niekwestionowanemu liderowi (Eisbaren Berlin). Gospodarze notują świetną serię bez porażki u siebie, to już 7 meczy z rzędu z takimi rywalami jak choćby: Mannheim, Frankfurt, Ingolstadt. Goście natomiast po 2 wygranych u siebie przesunęli się z o 1 pozycje z ostatniego miejsca w tabeli. Mimo ostatniej zadziwiającej wygranej z Mannheim, w tym meczu nie upatruje ich jako zwycięzców, gdyż na wyjeździe ta drużyna spisuje się strasznie słabo. 5 porażek z rzędu na wyjazdach mówi swoje. Jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze, a pokusiłem się o handi, ponieważ oglądając ostatnie mecze tej drużyny, już dawno nie widziałem, aby któraś inna ekipa strzelała dużo goli i to z taką łatwością. Szanse: 90%.
 
el-loco 211

el-loco

Użytkownik
Spotkanie: Kolner Haie - Straubing Tigers
Typ: 1
Kurs: 1,60
Buk: Centrebet

Analiza:

Dzisiejsi gospodarze grają fantastycznie u siebie, a zespół Straubing spisuje się bardzo słabo na terenie rywali.

Straubing Tigers doznało 8 porażek w ostatnich 9-ciu meczach wyjazdowych a Kolner Haie ma na swoim koncie 7 zwycięstw z rzędu, to statystyki raczej wystarczające do bycia przekonanym, że podopieczni z Kolonii powinni odnieść cenne zwycięstwo i walczyć o jak najwyższe miejsce przed zbliżającym się play-off. Gospodarze są w dodatku bardzo skuteczni, ponieważ w każdym meczu na własnej tafli strzelali minimum 4 bramki i zajmują 8. miejsce w tabeli tracą tylko 6 pkt do trzeciej drużyny w stawce Ingolstadt.

Natomiast dzisiejsi goście zajmują przedostatnią pozycję w lidze i są bardzo blisko spadku, a liczba najmniej strzelonych bramek ze wszystkich zespołów w lidze dowodzi, że w każdym meczu bardzo ciężko im będzie zdobywać jakiekolwiek punkty.
Będący w dobrej formie zawodnicy Haie powinni wykorzystać atut własnego terenu i zdobyć dziś 3 punkty, gdyż przeciwnik nie wydaje się być w na tyle wymagający, aby mógł im w czymkolwiek przeszkodzić.
 
P 1

pladi

Użytkownik
Spotkanie: Wolfsburg Grizzly Adams - Eisbären Berlin
Typ: X
Kurs: 4,50
Bukmacher: Centerbet
Analiza:
Dziś o 19:30 zostanie rozegrane kolejne spotkanie niemieckiej ligi hokeja. W najciekawszym według mnie spotkaniu spotkają się ze sobą Wolfsburg Grizzly Adams i Eisbären Berlin. Te zespoły tworzą czołówkę DHL. Gospodarze zajmują 4 miejsce, a goście plasują się na pozycji lidera. Strata Wolfsburgu do pierwszego miejsca jest spora - wynosi 16 punktów. W historii ich konfrontacji Grizzly wygrały dwukrotnie, a Eisbären 4. Remis padł tylko raz w 2004 roku. Ostatnie 3 spotkania Berlin przegrał. Każda seria porażek musi się w końcu zakończyć. W tym spotkaniu mają na to szansę. Sądzę jednak, że nie uda im się tego w czasie regulaminowym. Wolfsburg ostatnie mecze raczej wygrywa. U obu drużyn dawno nie padł remis, co jeszcze bardziej zachęca mnie do zaryzykowania.
 
rex 144

rex

Użytkownik
Spotkanie: Wolfsburg Grizzly Adams - Krefeld Pinguine
Typ: X
Kurs: 4,65
Bukmacher: unibet

Analiza:
Jak wcześniej wspominałem Wolfsburg już powinien się wypalić w meczu z Kasselem ale to Kassel zawiodło i Wolfsburgowi się upiekło. Dziś do Wolfsburga przyjedzie napewno przyzwoity Krefeld zajmujący 11 miejsce w tabeli i mający apetyt przynajmniej na remis bo Krefeld dzieli już tylko 3 pkt. od strefy premiowanej Kwalifikacjami PlayOff.

Wolfsburg nie przegrał od 4 meczów, czyli 4 mecze z rzędu ostatnie wygrał. Przed tymi 4 wygranymi meczami miał jeszcze 2 &quot;remisy&quot;. I jak pisałem wcześniej po 2 remisach i 3 zwycięstwach następny mecz czyli czwarty (tutaj z Kassel 0:3) musi się zakończyć przegraną lub remisem jednak ze względu na słabą grę Kassela (m. in. nie wykorzystanie 5/3 przez 1,5 minuty i nie strzelenie gola Wolfsburgowi) Wolfsburgowi poprostu się upiekło i to dziś Wolfsburg powinien już napewno zwolnić i zremisować.
Co do Krefeldu - nie jest z nimi tak źle , przedostatni mecz na wyjeździe przegrany z drugim w tabeli mocnym DEG-iem 4:2 - czyli jakiś kontakt nawiązują z przeciwnikiem, gole strzelają, gdy dziś przyjdzie im się zmierzyć z wypalonym już Wolfsburgiem to powinni z nimi bez problemu zremisować. Ostatni mecz to dość wysokie zwycięstwo z raczej słabym Iserlohnem 4:1 więc forma Krefeldu jest. Także sądze że Wolfsburg zwolni, Krefeld mający aspiracje na oczko wyżej w tabeli to wykorzysta ale nie na tyle by wygrać w końcu Krefeld jest o klase niższe od Wolfsburga i w dodatku bedą grać na obcej tafli ale remis powinien paść.
 
bobelmc 0

bobelmc

Użytkownik
Spotkanie: Kölner Haie - Nürnberg Ice Tigers
Typ - Nürnberg Ice Tigers
Kurs - 2,70
Bukmacher - bet365

Anzliza:

Jutro o godzinie 19:30 dojdzie do pojedynku w ramach 47 kolejki niemieckiej bundesligi DEL, między 8. w tabeli Kölner Haie a 4. Nürnberg Ice Tigers.
Gospodarzami i faworytami u bukmacherów jest zespół Kölner Haie, moja analiza pozwoli przybliżyć mój wybór i przekonąć iż mój typ jest trafny, otóż drużyna Kölner Haie na 6 ostatnich spotkań przegrała 4 razy a wygrała tylko 2, zdobywając przy tym tylko 6 pkt. i strzelając 17 a 24 tracąc.

Nürnberg Ice Tigers ma 6 ostatnich spotkań wygrała 4 razy i przegrała tylko 2, zdobywając 14 pkt. i strzelając 24 a 18 tracąc.

06.12.2009 Kölner Haie - Nürnberg Ice Ti 4-3
19.01.2010 Nürnberg Ice Ti - Kölner Haie 4-1
27.01.2009 Kölner Haie - Nürnberg Ice Ti 1-2
06.10.2009 Nürnberg Ice Ti - Kölner Haie 4-5
16.11.2008 Kölner Haie - Nürnberg Ice Ti 5-1
20.02.2009 Nürnberg Ice Ti - Kölner Haie 4-3 ot

Jak widąc spotkania miedzy tymi dwoma drużynami są wyrównane, ale zespół gości fantastycznie radzi sobie na wyjazdach.

Nürnberg Ice Tigers na 21 spotkań: 10 /2 /9 = 33 pkt

co daje im 3 miejsce pod tym względem w lidze.
 
E 0

ethan

Użytkownik
Spotkanie : Grizzly Wolfsburg -Augsburger Panther
Typ:1
Kurs: 1,75
Bukmacher : Bettson

Witam. Na dzisiejszy dzień wybrałem jak dla mnie dość pewne spotkanie pomiędzy zajmującym ostatnie miejsce na podium Niedzwiedziami z Wolsfburga, a Panterami z Augsburga które plasują się w środku stawki.
Dlaczego tak?
Otóż hokeiści Grizzly&#39;s radzą sobie na własnej tafli całkiem dobrze odpowiednio 11-6-5. A ostatnio mają świetną passę, wygrali ostatnie 5 pojedynków w tym 3 u siebie co najmniej różnicą 3 bramek.
Ślizgacze z Augsburga natomiast w meczach wyjazdowych prezentują się przeciętnie, a nawet można powiedzieć, że dosyć słabo 4-6-12, a czysto ostatni mecz wygrali 1.11.2009. Z ostatnich 5 meczy wygrali aż 4 ale z tego 3 u siebie i wyjazdowy po dogrywce, nie spodziewam się jednak, że mogą cokolwiek ugrać w Wolfsburgu.
Dodać do tego można że w ostatnim pojedynku H2H w Wolfsburgu, gospodarze rozbili Pantery 7:2.
Moim zdaniem typ spokojnie do grania, a dodatkowo bardzo możliwy over 5,5.
 
P 1

pladi

Użytkownik
Spotkanie: Kassel Huskies - Hannover Scorpions
Typ: 2
Kurs: 2,00
Bukmacher: BAH
Analiza:​

Jutro o 19:30 ostatni zespół niemieckiej ligi hokeja na lodzie (DHL) Kassel Huskies podejmie skorpiony z Hannoveru. No cuż nie spodziewam się wyrównanego ani zaciętego spotkania. Emocji również może zabraknąć. Skorpiony zajmują 6 miejsce i mają, aż 22 punkty przewagi nad dzisiejszym rywalem. Ja uważam, że jest to przepaść. Kassel ostatnie punkty zdobył 6 kolejek temu, gdzie po dogrywce pokonał drużynę z Mannheim. Z jednej strony pasja porażek kiedyś musi się skończyć, z drugiej jestem prawie pewien, że nie uda im się to w tym spotkaniu. Mieli w tym sezonie już wiele okazji nawet, gdy grali u siebie. Niestety z nich nie skorzystali. Tak to już bywa w sporcie. W historii ich konfrontacji jest remis. Oba zespoły ogrywały siebie na wzajem 4 razy. Jednak ostatnie spotkanie, w którym skorpiony grały w Kassel wygrały i to dość gładko. Dlaczego tym razem miałoby być inaczej?
 
K 12

krzysieeek25

Użytkownik
Spotkanie: ERC Ingolstadt vs. Adler Mannheim
Typ: + 5,5 bramek w spotkaniu
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bwin

Witam.

Typ z kategorii ostrożniejszych, poparty jedynie statystykami, mianowicie w tym sezonie drużyny ERC i Adler&#39;a spotkały sie dotychczas ze sobą 3krontie i zawsze padał wynik +5,5. Ponadto drużyna Ingolstadt na 22 mecze u siebie strzeliła 112 bramek co daje nam średnią ok 5 bramek na mecz. Natomiast Adler nie wygrało od 12 kolejek meczu wyjazdowego tracąc przy tym sporo bramek. Obie drużyny plasują się w środkowej strefie tabeli, faza play-off coraz bliżej, motywacji do strzelania bramek nie zabraknie. Pozdrawiam i &quot;życzę wysokich wygranych&quot; :p ????
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
SPOTKANIE: Ingolstadt ERC - Mannheim (Hohej Niemcy)
TYP: 1
KURS: 1.9
BUK: Bet365

:hokej: &gt; ANALIZA &lt; :hokej:

Jedyny na dzisiaj zaplanowany mecz German DEL Bundesliga pomiędzy Ingolstadt ERC - Mannheim zapowiada się: mało ciekawie :rolleyes: a dlaczego mało ciekawie, ponieważ nie będzie wyrównanej gry, wspaniałego widowiska i festiwalu bramek. Taka smutna szara rzeczywistość, mecz który musi się poprostu odbyć, bo jest zaplanowany w terminarzu, nic więcej. Dlaczego taki sceptyczny jestem już wam mówie. Goście przyjeżdzają na halę do Ingolstadt ERC w fatalnej formie. Szczęście ich opuściło. Ostatnie mecze to jakas kompromitacja. Zespół Mannheim to nie jakaś kiepska drużyna, ależ skąd oni sa średniakiem ligowym, jakiś miesiąc temu nawet nieźle grali, ale teraz?

prosze tylko popatrzeć na ostatnie 3 ich mecze:
Mannheim - Eisbaren 3:6 ⛔
Frankfurt - Mannheim 2:1 ⛔
Köln - Mannheim 5:1 ⛔
Zgodzę się z tym że Eisbaren to lider rozgrywek, ale Frankfurt i Köln są niewiele wyżej w tabeli od dzisiejszych gości. Prezentują oni taki sam poziom jak dzisiejszy gospodarz. Dlatego scenariusz zapowiada się także podobny.

Gospodarze grają w kratkę:
Hamburg - Ingolstadt ERC 4:2 ⛔
Ingolstadt ERC - Frankfurt 6:3 ✅
Ingolstadt ERC - Nurnberg 2:3 ⛔
Kassel - Ingolstadt ERC 2:3OT ✅
Na przemian wygrana i przegrana. Ostatnio była przegrana to teraz... wygrana ???? jakas analogia w tym jest. Obydwie drużyny zmierzyły się ostatnio z Frankfurtem, dla porównania Ingolstadt ERC rozgromił ich 6:3, natomiast Mannheim uległo 2:1. Goście na wyjazdach nie &quot;fruwają za wysoko&quot;. Natomiast gospodarze są jedną z tych ekip które mają doskonały bilans meczy na własnej hali.

Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami wyglądał następująco:
Mannheim - Ingolstadt ERC 5:3
Dużo bramek, Mannheim jeszcze wtedy cokolwiek pokazywali, nie to co teraz.
Natomiast przedostatni mecz pomiędzy tymi drużynami wyglądał następująco:
Ingolstadt ERC - Mannheim 6:1
kompromitacja gości na maxxxa. Jedną brameczkę tylko strzelili hokeiści Mannheim. Już mogli sobie darować i tak nic to nie zmieniło. Atut własnego lodowiska jest ważny jak widac. Dzisiaj ten atut ponownie wykorzysta drużyna Ingolstadt ERC.

Zagaję teraz wam o tym jak wygląda sytuacja w tabeli, a skończe już nawijać o tyc spotkaniach :rolleyes: Ingolstadt ERC bije się o czołowe lokaty, w tej chwili zajmują miejsce 5 (na 15), goście Mannheim są na miejscu 10. Strata pomiędzy tymi dwoma zespołami wynosi 15 pkt. Od miejsca 11 drużyny spadają z ligi, więc Mannheim wisi nad przepaścią, ale im to chyba obojętne z tego co widać. Oni wierzą że w końcu ta passa ostatnich meczy zostanie przerwana. Tak tak, wierzyć a móc to dwie inne sprawy. Gospodarze natomiast mogą wygrać i dziś wygrają. Dzięki temu umocnią się w górnej części tabeli. Ingolstadt ERC ma w końcu 72 pkt! Do miejsca na pudle (tutaj chodzi mi o trzecie miejsce) dużo im nie brakuje bo tylko 6 pkt. Jakaś tam abicja w nich drzemie. Mistrzostwo i wicemistrzostwo jest już przesądzone, ale o lokatę w pierwszej wspaniałej trójce można powalczyć. Tak czy siak Ingolstadt ERC jest na dzień dzisiejszy lepiej wyglądającą drużyną od Mannheim. Jestem pewny że to udowodnią na lodzie i wygrana będzie ich.
 
em-de 0

em-de

Użytkownik
Spotkanie: ERC Ingolstadt - Adler Mannheim
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet-at-home

Dziś na szybko.
5 w tabeli Ingolstadt podejmuje na własnej tafli 10 drużynę-Mannheim.
Ostatnie 6 meczy gospodarzy to bilans 4Z i 2P , natomiast goście mają bilans 1Z i 5P.Bilans spotkań to 4-3Remisy-6 na korzyść gości.Dodatkowo drużyna z Mannheim bardzo słabo gra na wyjazdach bilans 6-16.
Zastanawiałem się nad overem, ale uważam że gospodarze są w dużo lepszej formie niż drużyna z Mannheim co potwierdzają powyższe statystyki.
 
blackman 0

blackman

Użytkownik
Spotkanie: Eisbaren - Wolfsburg
Typ: 2
Kurs: 4.90
Buk:bwin
Analiza:
Dzis wieczor o 19.30 Berlińczycy podejmowac beda na wlasnej tafli druzyne Wolfsburga. Mecz nie bedzie nalezal to łatwych (chociaz kursy moga mylic nowicjuszy). Niemniej ja nie gram po kursach. Jest kilka interesujacych faktow dotyczących tego spotkania. Nie rozumiem dlaczego kurs na Eisbaren jest tak wysoki. Co prawda druzyna gospodarzy zajmuje 1 miejsce w tabeli z duza przewaga punktowa nad druzyna druga (13pkt), ale to moim zdaniem bardziej minus - brak czyjegos oddechu na plecach nie motywuje do lepszej gry. Ponadto Berlinczycy przegrali ostatnio spotkanie z bardzo ale to bardzo przecietnie grajacym Krefeld, ktore zajmuje 12 miejsce w tabeli... Wrocmy teraz do typowanego przeze mnie jako zwyciezce tej konfrontacji Wolfsburga. Druzyna ta ma wygranych 6 ostatnich spotkan, zajmuje 3 miejsce w tabeli i goni poprzedzajacy ja DEG, ponadto ma naprawde niezla obrone (124 stracone bramki) sadze ze jedna z lepszych w lidze(wyprzedza ich w tej statystyce tylko DEG). Zatem reasumujac mysle ze typ warty zagrania. Stawiam na Wolfsburg.
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Spotkanie: Landshut - Kaufbeuren (0-1,5)
Typ: Landshut
Kurs: 1,86
Buk: bet365

Na dziś wybrałem spotkanie z 2.Bundesligi w hokeju na lodzie. Piąty Landshut gra z 10 Kaufbeurenem. Wydaje mi się, że spotkanie zakończy się wysoką wygraną gospodarzy. Oto powody:
Po pierwsze znakomita forma jaką prezentują gospodarze. Na ostatnich 7 spotkań, wygrali sześć, remisując ostatni z liderem EHC Munchen na wyjeździe. Goście natomiast radzą sobie przeciętnie, by nie powiedzieć słabo. W 7 ostatnich meczach zaledwie raz wygrali, trzy razy zremisowali i trzy razy przegrali.
Po drugie, Landshut świetnie gra na własnej tafli. Ich bilans w tym sezonie to 14/7. Kaufbergen ma odwrotny bilans na wyjeździe: 7/14. Nic nie wskazuje na to, by goście poprawili swój dorobek punktowy.
W poprzednim sezonie Landshut pokonał Kaufbergen 4-3 po dogrywce. Dziś dogrywka nie będzie potrzebna i gospodarze wygrają okazale.
 
P 1

pladi

Użytkownik
Spotkanie: Kassel - Frankfurt Lions (handicap +1,5)
Typ: 2
Kurs: 2,65
Bukmacher: bwin
Analiza:
Dziś o 19:30 rozegrane zostanie kolejna kolejka niemieckiego DEL. Ostatnia drużyna cyklu Kassel podejmie 4 zespół ligi Frankfurt Lions. Stawiam handicap bo wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że się sprawdzi. Kasel jest słaby o czym świadczy nie tylko ranking, ale i jego mecze które widziałem. W ataku nie potrafią rozegrać akcji tak jak to robią ich przeciwnicy, a o obronie wolę nie wspominać. Niestety są słabi. Tak to już jest ten świat złożony, że jedni są gorsi drudzy lepsi. Frankfurt powinien wygrać gładko to spotkanie. W ostatnich kilku kolejkach również radzi sobie o wiele lepiej od Kasela. Ostatnie spotkanie tych drużyn zakończyło się wynikiem 7:5 dla Frankfurtu. W bezpośrednich spotkaniach Lionsu z Kaselem bywało różnie. Jest to spowodowane tym, że w poprzednich latach Kasel grał o niebo lepiej.
 
A 0

abradabb

Użytkownik
Spotkanie: Frankfurt - Eisbaren
Typ: over 5,5
Kurs: 1.55
Bukmacher: Interwetten
Analiza:
Moim dzisiejszym typem jest spotkanie niemieckiej ligi hokeja pomiedzy Frankfurt a Eisbaren Berlin!!!Typuje wynik powyzej 5,5 bramek z kilku powodow:
-obie druzyna strzelaja duzo bramek (goscie sa najskuteczniejsi w lidze pod tym wzgledem),
-srednia bramek:Frankfurt 3,4-3 (w tym u siebie 3,6-3,3) ???? , Eisbaren 3,9-2,9 (w tym na wyjezdzie 3,6-3,1) ???? ,
-Frankfurt w ostatnich 6 meczach: 5 razy over 5,5,
-Eisbaren w ostatnich 6 meczach: 5 razy over 5,5,
-w 5 ostatnich spotkaniach miedzy tymi druzynami : 4 razy over 5,5!!!!
Mysle ze ten typ powinien wejsc, wszystko na to wskazuje ????
 
P 1

pladi

Użytkownik
Spotkanie: Kölner Haie - Wolfsburg Grizzly
Typ: 2
Kurs: 2,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś o 19:30 w jednym z 3 spotkań miejscowy zespół Kölner Haie podejmie Wolfsburg Grizzly. Mecz powinien być hitem kolejki. Pomimo, że drużyny dzieli 8 miejsc (gospodarze są 10, a goście 2) mecz powinien być bardzo wyrównany. Jak widzicie już po suchych faktach łatwo wskazać faworyta, choć bukmacherzy go nie zauważyli ???? . Stawiam na Wolfsburg ponieważ w tym sezonie pokazują kto tu rządzi. Przed nimi w tabeli jest tylko Berlin do którego Grizzly tracą aż 20 punktów. Wracajmy do tego spotkania. W ostatnich kolejkach również goście radzą sobie lepiej od przeciwników. W ostatnich 10 kolejkach przegrali tylko dwukrotnie z liderem. Kölner grają ostatnio jeszcze gorzej niż zwykle. Tracą sporo bramek, strzelają niewiele. Jedynym niepokojącym faktem jest to, że Wolfsburg przegrywał ze swoimi dzisiejszymi rywalami aż 6 razy. Sam wygrał tylko raz. Ten jeden raz miał miejsce w tym sezonie. Widać, że Grizzly się już przełamali i są w stanie pokonać Haie.
 
K 0

kiater

Użytkownik
Spotkanie:Krefeld Pinguine-Straubing Tigers (hokej)
Typ:1
Kurs:1.95
Bukmacher:Bwin
Analiza:

Obie drużyny są w dolnej części Tabeli Niemieckiej ligi, lecz Straubing na wyjazdach spisuje się słabo mimo ostatniego zwycięstwa. Kreflerd w ostatnich meczach pokazał, że walczy o przełamanie złej passy i był już tego naprawdę bliski. Sadzę, że z drużyną swojego pokroju pewnie wygra wykorzystując atut własnego lodowiska i przełamie swą niemoc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom