>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Niemcy - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
underover 0

underover

Użytkownik
Augsburg - Hamburg 1-2 ⛔
typ: over 5,5
Betway: 1,58



Trzecia drużyna ligi niemieckiej i oprócz Ingolstad najbardziej bramkostrzelna ekipa podejmuje ostatnich w tableli hokeistów z Hamburga. pierwszy mecz w tym sezonie to porażka Hamburga na własnym lodzie 3:5. We własnej hali Augsburgowi powinno pójść jeszcze łatwiej gdyż nie ma słabszej wyjazdowej druzyny w lidze niż Hamburg a co za tym idzie gospodarze sami zapewnia over w tym meczu. Bilanse bramkowe obu druzyn patrząc pod kątem overów są dobre Augsburg (69-55) Hamburg (46-65). Gospodarze po ostatniej niespodziewanej porażce z kassel beda chcieli sie zrehabilitować przed własna publicznoscią a lepszego rywala niz słabiutki Hamburg będzie trudno znaleźć.
 
underover 0

underover

Użytkownik
Iserlohn - Straubing 2-2 ⛔
typ: over 5,5
Betway: 1,60


Będący ostatnio bez formy iserlohn (cztery porazki) podejmuje bedących na fali hokeistów straubing (cztery zwycięstwa). Komu tygodniowa przerwa wyjdzie na dobre? W czterech ostatnich kolejkach Iserlohn strzelił zaledwie 4 bramki! a Straubing pięć ostatnich meczy to undery. Czas na przełamanie passy. Mysle że Iserlohn to lepsza druzyna i udowodni to dzisiaj strzelając duzo bramek gosciom a że są w stanie to zrobić dowodzą tego mecze sprzed ich kryzysu (8-3 z hamburgiem czy 8-1 z kassel). Pierwszy mecz w tym sezonie to porazka Starubing na własnym lodzie 0-3. W ubiegłym sezonie oba mecze w którym gospdarzami był Iserlohn kończyły się overami (4-4, 5-5), dzisiaj powinno byc podobnie.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
spotkanie : Augsburger Panthers - Hamburg Freezers
TYP - 1
KURS - 1.70
BUK - BAH
ANALIZA :
Dziś o godzinie 19.30 odbedzie sie mecz DEL w Augsburgu. Gospodarze to trzecia druzyna w tym sezonie natomaist goscie zajmuja ostatnie miejsce z zaledwie 15 oczkami. Zdecydowanym faworytem sa pantery i nie wiem skad taki kurs na gospodarzy. Goscie z Hamburga przegrali w ostanich 5 meczach wyjazdow 5 spotkania i raz zremisowali. Jest to informacja ze nie sa w stanie nawiazac walki z lepszymi od siebie. Jeden remis z przed ostatnia druzyna w stawce nie jest wielkim wyczynem. Pantery przegraly 2 mecze z ostatnich pieciu ale ostatnie 2 rowniez wygrali i mysle ze sa na fali wznoszacej i dzisiaj sie rozprawia spokojnie z Freezersami. Wiadomo hokej to nieprzewidywalny sport ale na 90% typuje zwyciestwo gospodarzy ! pozdrawiam
 
kulba 0

kulba

Użytkownik
Spotkanie : ERC Ingolstadt - Kölner Haie (20.11.2009 g.19.30)
Typ: Over 5,5
Kurs: 1,5
Buk: bwin
Analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie Niemieckiej Bundesligi w hokeja, pomiędzy 6 w tabeli zespłem ERC Inglostadt, a 10 w tabeli Kölner Haie. Jak widać oba zespoły dzieli tylko 4 miejsca, więc uważam, iż będzie to ciekawe spotkanie z duzą ilością bramek. Oba zespoły strzelają ich mnóstwo . Ostatnie dwa mecze ERC u siebie zakończyły się wynikami 5:2 i 6:5. Warto dodać, iż statystyka meczów z Overem 5,5 w przypadku Inglostadt w spotkaniach u sibie wynosi 88.9 % (8/9 spotkań miało over 5,5) . Również w meczach wyjazdowych gości pada wiele bramek a ich OVER 5.5 na wyjeździe wynosi 70% (7/10 spotkań z overem 5,5). Te argumenty skłaniają mnie na pewne over 5,5 w tym spotkaniu.
 
underover 0

underover

Użytkownik
Frankfurt - Kassel
typ: over 5,5
Betway: 1,60



Spotkanie lidera DEL lwów z Frankfurtu z najsłabiej spisującą się drużyna na wyjeździe czyli Kassel. Tylko Ingolstadt przewyzsza gospodarzy dzisiejszego meczu pod względem liczby strzelonych bramek bilans Frankfurtu to (83-56) natomiast gosci (67-84). Frankfurt w czterech ostatnich meczach na własym lodzie strzelił aż 19 bramek tracąc 12 co daje nam bardzo dobra średnia do overa. Kassel na wyjazdach nie potrafi wogóle grać 49 straconych bramek w 10 meczach to zaraz po Koln 51 straconych bramek (które ma dwa mecze więcej) najgorszy wynik w lidze. Kassel w ostatnich trzech kolejkach trochę się rozstrzelał (17-17) także myslę że, wytarczy to do overa w tym meczu gdyż pomimo iż Frankfurt dużo strzela to do zera meczy nie wygrywa i te 2-3 bramki goście powinni ustrzelić.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Spotkanie: Kölner Haie - Hannover Scorpions
Typ: X
Kurs: 4,50
Buk: Unibet
Naprzeciw siebie wyjadą 12 i 13 drużyna w DEL. Obie ekipy prezentują stosunkowo wyrównany (w stosunku do siebie), ale nie najwyższy poziom. Świadczy o tym seria ostatnich 10 spotkań rozegranych w lidze, po której lepsze wspomnienia maja goście notując 4 zw. i 6 por., z czego aż w 5 spotkaniach po dogrywce lub karnych. Hokeiści z Köln wypadają dużo gorzej, gdyż przegrali 8 z 10 pojedynków. Znaczącym faktem są rozmiary tych przegranych... Jednak doszukałem się również plusa w tych spotkaniach, którym jest duża ilość strzelonych bramek, która powinna dać drużynie kilka zwycięstw. Niestety 4 – 5 goli to jednak za mało, skoro traci się ich koło 8.
Köln – Hamburg 4:8
Kassel – Köln 6:5
Köln – Frankfurt 4:8
Ingolstadt – Köln 5:8
Straubing – Köln 3:1 (tu akurat mało)
Köln – Berlin 5:3
Sądzę, że pora zacząć bronić lepiej, gdyż otwarty styl gry drużyny Köln nie daje zamierzonych efektów. Ostatnie 3 porażki powinny wpłynąć mobilizująco na gospodarzy.
Formacja obronna ekipy z Hannoveru wygląda nieco lepiej (tylko, a może i aż 35 bramek straconych w 10 meczach)niż u przeciwników (50 straconych w 10).
Forma, bardzo nieregularna, porażki przeplatane ze zwycięstwami, ale po bardzo wyrównanej walce, czego efektem jest aż 5 dogrywek.
Reasumując, remis ponieważ:
-po 3 porażkach hokeiści z Köln powinni zdobyć jakiś punkt (przy zakładanej lepszej obronie)
-nie grali dogrywki od 8 spotkań,
-ich przeciwnikiem jest wyrównana poziomem drużyna (sąsiad w tabeli),
-Hannover ma tendencje do częstego rozstrzygania spotkań po dogrywce lub karnych (aż 9 w 22 spotkań)
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Spotkanie: Hamburg Freezers - Hannover Scorpions
Typ: X
Kurs: 4,50
Buk: Interwetten
Na dzisiaj proponuje coś z DEL liga. Pojedynek pomiędzy drużynami raczej z dolnej połówki tabeli, co nie oznacza, że wcale nie ciekawy. Naprzeciw siebie wyjadą 12 drużyna - Hamburg Freezers, oraz 9 - Hannover Scorpions. Obie drużyny walczą zapewne o jakiekolwiek miejsca gwarantujące grę w play-offach. Chociaż zostało jeszcze dużo spotkań, a w tabeli panuje ścisk, to pewną strategię trzeba już opracowywać.
Tak jak już napisałem, drużyny prezentują na pewno zbliżony poziom gry. Zasadniczo w lepszej dyspozycji wydają się goście, którzy wygrali ostatnie 3 spotkania, jednak ich przeciwnicy (oprócz Manheim) to raczej nie za silne drużyny.
W zgoła odmiennych nastrojach są zawodnicy z Hamburga, którzy przegrali ostatnie 3 spotkania i z pewnością, będą chcieli zdobyć w końcu jakieś punkty. Bolączką drużyny gospodarzy wydaj się obrona, co widać w tabeli (101 straconych goli jest drugą najgorszą obroną w lidze) i ostatnich wynikach.
Ogólnie, oceniłbym spotkanie jako trudne do przywidzenia, gdyż o jego przebiegu nie zdecyduje jakaś forma (której tak naprawdę nie ma) ale dyspozycja w danym dniu. Sądzę, że w końcu Hamburg zagra lepsze spotkanie, bo ze strzelaniem problemów nie mają, ale czy będą w stanie uchronić się przed stratą 8 bramek – tak jak z Wolfsburgiem? Tego nie wiem, ale myślę, że po 3 gorszych spotkaniach musi przyjść lepsze.
Goście, uskrzydleni ostatnimi dobrymi wynikami, wyjadą na taflę z nastawieniem na kolejne zwycięstwo. Dlatego też przewiduję tutaj wyrównane spotkanie i remisowy wynik po 60 minutach gry.
Hannover potrafi walczyć i gonić wynik, udowodnili to 1 grudnia w Kolonii, gdzie przegrywali już 1:5 a do końca pozostało 20 minut gry. Potrafili doprowadzić do remisu strzelając 4 bramki, w tym tą na 5:5 w ostatniej minucie, po czym w dogrywce udowodnili że są jednak lepsi.
Dzisiaj również typuję na remisowy mecz.
 
underover 0

underover

Użytkownik
Deg Metro Stars - Erc Ingolstadt
typ: over 5,5
Betway: 1,52[/b]

Rozpędzona drużyna gospodarzy z Dusseldorfu podejmuje dzisiaj na swoim lodzie dziewiątą drużynę DEL Ingolstadt. Gospodarze jak do tej pory to najlepiej grająca u siebie druzyna ligi z całkiem niezłym bilansem bramkowym (50-28) natomisat gościom na wyjazdach nie idzie za dobrze ale bilans bramkowy pod kątem overa też nie najgorszy (47-45). W ostatnich czterech meczach Deg strzelił aż 19 bramek! co daje rewelacyjna srednia na mecz. Cztery ostatnie mecze na swoim lodzie to aż 21 strzelonych bramek co pokazuje że forma strzelecka jest. Co ciekawe H2H zarówno w tym jak i ubiegłym sezonie na korzyść Ingolstadt (może po prostu gospodarzom &quot;nie leży&quot; druzyna z Ingolstadt). W tym sezonie Deg nie wygrali ani razu doznając upokarzającej porazki u siebie 1-5. Biorąc pod uwage formę obu druzyn w ostatnich 10 meczach to obie druzyny należą do najbardziej bramkostrzelnych w lidze a dodatkowo goście starcili najwięcej bramek spośród wszystkich zespołów DEL.

Mecz przerwany po 2 tercji przy stanie 3-0
 
B 0

barj

Użytkownik
NIEMCY: 2. Bundesliga
Spotkanie:Munchen - Schwenninger
Typ:1
Kurs:2,00
Bukmacher:Interwetten

Analiza:
Dziś w meczu na szczycie 2 ligi niemieckiej w hokeju na lodzie zmierzą się ze sobą wicelider Munchen z liderem Schwenninger. Ja stawiam na zwycięstwo tych pierwszych, ponieważ u siebie graja oni rewelacyjnie. Gospodarze w ostatnich 6 meczach mają bilans 5 zwycięstw i 1 porażkę, a w bramkach 30-15, co daje średnio 5 bramek strzelonych na mecz. W dodatku Munchen w meczach u siebie ma 12 wygranych i tylko 1 porażkę. Natomiast goście w ostatnich 6 meczach tez maja bardzo dobry bilans 5 zwycięstw i 1 porażka, jednak nie były to zbyt przekonywujące zwycięstwa w dodatku aż 3 z 6 meczy kończyły się remisami i dopiero po dogrywce został wyłoniony zwycięzca meczu. Stawiam na gospodarzy, którzy według mnie powinni pokonać Schwenninger i wskoczyć na fotel lidera.
 
underover 0

underover

Użytkownik
Eisbaren - Wolfsburg 4-3 ✅
typ: over 5,5
Betway: 1,43


Lider z Berlina podejmuje dzisaj bedących ostatnio bez formy hokeistów z Wolfsburga. 106 bramek strzelonych przez berlińczyków musi robić wrażenie. Na 12 spotkań u siebie tylko 3 hokeiści Eisbaren zakończyli underami i tylko raz strzelili mniej niz 3 bramki. Ostatnie spotkania na własnym lodzie pokazały że, berlińczycy lubia tez duzo tracić (w 4 ostatnich meczach u siebie stracili aż 19 bramek ale strzelili tez 17). Wolfsburg natomiast na wyjazdach spisuje sie dobrze (46-40) i chociaz jest bez formy to coś napewno w Berlinie ustrzeli.
 
boracz 12

boracz

Użytkownik
Spotkanie: Eisbären Berlin - Wolfsburg Grizzly
Typ: Handicap (0:2) 1
Kurs: 2,75
Buk: Bet-at-home

Analiza:

W piątek o godzinie 19.30 rozegrane zostanie spotkanie w ramach Deutsche Eishockey Liga.
Naprzeciwko siebie staną drużyny Eisbären Berlin - Wolfsburg Grizzly.
Drużyna gospodarzy lideruje tabeli zgromadziwszy do tej pory 57 punktów w 27 spotkaniach.
Ich rywale okupują 5 miejsce z dorobkiem 45 punktów zgromadzonych w 28 meczach.

Jeżeli spojrzymy na ostatnie 6 meczy to widać że różnica w dyspozycji obu drużyn jest większa niż wydawać by się mogło z tabeli całego sezonu.

W ostatnich 6 meczach drużyna z Berlina wywalczyła 14 punktów a przeciwnicy z Wolfsburga jedynie 4 punkty. Zdecydowanie lepszą więc formę prezentują gospodarze.

Drużyna Eisbären trzy ostatnie mecze grała na wyjeździe i wraca do domu z trzema zwycięstwami ( jedno po OT ). Myślę więc że po tak udanym tournee nie będzie problemu z podtrzymaniem passy we własnej hali.

Co do Wolfsburga to dwa ostanie mecze przegrali różnicą 2 bramek, choć trzeba przyznać że rywali mieli dość mocnych. Z drugiej strony dali sobie wbić 6 bramek w spotkaniu ze słabiutkimi Hamburg Freezer. Łącznie w trzech ostatnich meczach stracili 16 bramek! ( Eisbären dla przykładu tylko 6 )

W konfrontacjach H-2-H także zdecydowanie lepiej radzą sobie zawodnicy Eisbären. W meczach u siebie wygrali 5 ostatnich spotkań.

Podsumowując, dziś wygra drużyna będąca obecnie w lepszej formie czyli gospodarze. Osobiście mam nadzieję że będzie to wygrana co najmniej 3 bramkami.
 
rex 144

rex

Użytkownik
Spotkanie: Eispiraten Crimmitschau - Heilbronner EC (NIEMCY: 2. Bundesliga)
Typ: 2
Kurs: 2,35
Buk: Bwin

Analiza:
13/12-09 Hannover vs. Crimmitschau 1:5
11/12-09 Crimmitschau vs. Dresden 1:1 (OT)
2:1 (Po karnych)
06/12-09 rimmitschau vs. Riessersee 3:4 (OT)

Jak widzimy w ostatnich 3 meczach Crimmitschau wygrało albo zremisowało. Korzystając z zasady że po 2 remisach i jednym zwycięstwie w hokeju przychodzi porażka stawiam na gości.

3/12-09 Munchen vs. Heilbronn 5:2
11/12-09 Heilbronn vs. Hannover 3:3
3:3 (OT)
3:4 (Po karnych)
06/12-09 Bremerhaven vs. Heilbronn 4:1
04/12-09 Heilbronn vs. Landshut 1:1
1:1 (OT)
2:1 (Po karnych)

Jak widzimy powyżej dzisiejsi goście w ostatnich 4 meczach ani razu nie wygrali czysto i pewnie, jedynie po remisach jakieś tam zwyciestwo sie zdarzyło. Dziś Eispiraten to drużyna z dolnej półki - idealna do ogrania, a przypominam że Heilbronn to drużyna z górnej półki bo zajmuje 6 miejsce w tabeli i musi już zacząć wygrywać by móc trzymać się zielonej strefy PlayOff a Eispiraten miejsce 12 więc są nisko. Także zwycięstwo gości jak najbardziej mi się tu widzi.

✅ Wynik 2:4 ✅
 
rex 144

rex

Użytkownik
Spotkanie: ERC Ingolstadt - Adler Mannheim
Typ: X
Kurs: 4,30
Bukmacher: Bet at home

Analiza:
15/12-09 Cologne vs. Ingolstadt 3:3
4:3 (OT)
13/12-09 Ingolstadt vs. Berlin 3:5
06/12-09 Straubing vs. Ingolstadt 2:5
04/12-09 Ingolstadt vs. DEG 2:2
3:2 (OT)

Ingolstadt bardzo dobrze gra, remis z drugim DEGiem, potem zwycięstwo z Straubingiem, dobra walka u siebie z Berlinem który jest liderem i w końcu remis na wyjeździe z bardzo dobrym Cologne. Więc Ingolstadt jest jak najbardziej dobrą drużyną.

15/12-09 Augsburg vs. Mannheim 2:2
2:2 (OT)
3:2 (Po karnych)
13/12-09 Mannheim vs. Iserlohn 0:4
11/12-09 Cologne vs. Mannheim 2:1
08/12-09 Mannheim vs. Krefeld 3:2
06/12-09 Kassel vs. Mannheim 2:2
2:2 (OT)
2:3 (Po karnych)
03/12-09 Mannheim vs. Hannover 2:3

Mannheim jest wysoce nieskuteczne, jednak trzeba pamiętać że przez dośc dlugi okres czasu Mannheim zajmował pozycję lidera w tabeli. W ostatnich meczach Manheim zawodziło, dziś już nie mogą pozwolić sobie na porażke, no nie tej klasy drużyna.
Dobra forma Ingolstadu + nie mogąca sobie pozwolić na porażke drużyna Mannheimu + do tego w ostatnich 2 meczach obu zespołów gdy Mannheim grało na wyjeździe to wlaśnie z Ingolstadem wygrywali wysoko musi skończyć się remisem. Nie ma faworyta, obie drużyny mają coś do udowodnienia. Także remis Przewiduje tu też under 6,5.

⛔ Wynik 6:1 ⛔
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Eisbären Berlin - Straubing Tigers
Typ: over 5,5
Kurs: 1,45

Liczę na to, że lider rozgrywek Eisbären rozgromi okupującą przedostatnie miejsce ekipę z Straubing i tym samym sprawi miły świąteczny prezent dla kibiców. W sześciu ostatnich meczach na tafli Berlińczyków 6 razy padł over.

Kassel Huskies - Augsburger Panther
Typ: over 5,5
Kurs: 1,45

Over w tym spotkaniu wybrałem z kilku powodów:
- Ekipa Kassel straciła w tym sezonie najwięcej bramek w całej lidze, bo aż 119, co daje 4,07 bramki straconej na mecz!
- Augsburg zaś jest jedną z bardziej bramkostrzelnych drużyn w lidze, 104 bramki w 30 meczach (śr. strzelonych/mecz: 3,47)
- Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem bardzo overo&#39;wym 4-5 dla Kassel
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
ERC Ingolstadt - Augsburger Panther (under/over 6.5) 2 (2,00)

W trzeci dzień nowego roku dorobiłem się naprawdę bardzo dobrego typu. Spotkanie dwóch bardzo ofensywnych drużyn, które równie bardzo często zapominają o defensywie. Wystarczy spojrzeć w statystyki. Po pierwsze Inglostadt zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelonych bramek, w tejże klasyfikacji goście plasują się na bardzo wysoki trzecim miejscu. Spoglądając na tabelę z drugiego bieguna czyli na bramki stracone Augsburger zajmuje czwarte miejsce, zaś klub z Bawarii plasuje się dwa oczka niżej na miejscu szóstym. Forma obu drużyn jest również z dwóch różnych biegunów. Gospodarze cztery kolejne zwycięstwa i coraz mocniejsze miejsce w górnej części tabeli. Natomiast goście pięć porażek z rzędu i coraz bardziej topniejąca przewaga nad dołem tabeli. Jest natomiast jedna rzecz, która w ostatnich meczach obu drużyn je łączy. W sześciu poprzednich meczach, zarówno Inglostadt jak i Augsburger przekraczały linię 6.5 bramki w aż 5 z nich! Mało argumentów? W drużynie gospodarzy występuje lider klasyfikacji strzelców Thomas Greilinger, który jest również najlepiej punktującym zawodnikiem w lidze. Równie wysoko, bo na szóstym miejscu jest najlepszy strzelec drużyny gości Darin Olver. Co ciekawe historia spotkań obu drużyn w Bawarii również przemawia za tym, że zobaczymy 7 lub więcej bramek. W 10 ostatnich meczach we wszystkich 10 padł standardowy over 5.5 bramki. Jeżeli chodzi o typ over 6.5 to, aż w 8 z 10 spotkań obie drużyny przekraczały tą wartość! Jak dla mnie kurs wystawiony przez Sportingbet jest prezentem i każdemu kto ma możliwość jak najbardziej polecam ten typ!

Kurs z: Sportingbet
 
grembi 70

grembi

Użytkownik
Spotkanie: :hokej:Frankfurt Lions vs Grizzly Wolfsburg:hokej:
Typ: Grizzly Wolfsburg
Kurs: 3,30
Bukmacher: Bet-at-home

Analiza: W dzisiejszym spotkaniu niemieckiej Bundesligi hokejowej siódma drużyna w tabeli podejmie na własnym lodowisku trzecią ekipę. Gospodarze tego spotkania czyli Frankfurt są ostatnio w słabej formie, przegrywając 3 mecze z rzędu, w tym dwa z niżej notowanymi rywalami. Grizzly Wolfsburg z czterech ostatnich spotkań wygrało 3 i w jednym zremisowali w regulaminowym czasie. W tym sezonie te dwie drużyny spotkały się już raz ze sobą, co prawda wtedy Frankfurt wygrał 2:0, ale to był wypadek przy pracy drużyny z Wolfsburga i myślę, że tym razem się zrewanżują, tym bardziej, że Wolfsburg lepiej radzi sobie na wyjazdach gdzie ich bilans to 8-1-7. Frankfurt ma taki sam bilans u siebie, jak i na wyjeździe: 7-3-6. Wolfsburg wygrywając dzisiaj, ma szanse awansować na pozycję vice-lidera i myślę, ze chęć awansu i forma, zadecyduje o dzisiejszym wyniku i to zawodnicy Wolfsburga wrócą do domu z tarczą.
 
M 0

mistrzu123

Użytkownik
NIEMCY: DEL
Spotkanie:Frankfurt - Wolfsburg
Typ:2 (+1,5)
Kurs:1,60
Bukmacher:bwin

Analiza:
Na dziś wybrałem mecz z hokeja z ligi niemieckiej. Bardzo zainteresowało mnie to spotkanie i według mnie faworytem tego meczu są goście, a buki wystawili bardzo wysoki kurs na nich, więc ja zabezpieczę się handi. Gospodarze ostatnie kompletnie bez formy. Przegrali ostatnie 3 mecze z rzędu w słabym stylu i spadają w dół tabeli. Z kolei goście ostatnio zwyżka formy. Z ostatnich 4 meczy wygrali 3, a na uwagę zasługuje zwycięstwo w ostatniej kolejce z drużyna Straubing aż 6:1 oraz z mocnym Mannheim na wyjeździe 4:1. W tej sytuacji uważam, że taka linia handi to prezent od buka i według mnie bez większego problemu typ wejdzie, a dla bardziej odważnych proponuję zagrać na zwycięstwo gości po bardzo kuszącym kursie.
 
fuzik 0

fuzik

Użytkownik
Spotkanie: Mannheim - Ingolstadt
Kurs: 3.6
Buk: unibet

37 runda niemieckiej ligi hokejowej DEL. Druzyna Mannhein na własnej tafli spotka się z rewelacyjnie grającą druzyną Ingolstadtu. Postanowiłem zagrać na ten mecz ponieważ zauważyłem na gwałtownie kursy na druzynę z Mannhein zaczeły rosnąć. Przyglądając się bliżej analizie ostatnich 6 spotkań obu dryżyn:

Poz. Druzyna M Z P Gole Roznica goli Pkt. Tendencja
2. Ingolstadt 6 5 1 26:15 11 14 3-2(AP)-2(AP)-3-3-1(OT)
15. Mannheim 6 0 6 9:24 -15 1 0-0-0-1(AP)-0-0

widać, że Mannheim złapało lekką zadyszkę. Dodając że grali oni mecze w ostatnim tygodniu w Pucharze Spengler Cup dzień po dniu + 1 mecz liga:

03/01-10 1. liga Iserlohn vs. Mannheim 5:4
30/12-09 Spengler Cup Davos vs. Mannheim
29/12-09 Spengler Cup Mannheim vs. Kanada
28/12-09 Spengler Cup Karl.Vary vs. Mannheim
27/12-09 Spengler Cup Mannheim vs. Din.Minsk

nie mieli czasu na odpoczynek i regenerację sił. Po za tym obie dryżyny spotkały się w grudniu na tafli Inglostadtu i to gospodarze przeważali cały mecz , miażdżąc Mannheim przewagą 5 bramek.

20/12-09 1. liga Ingolstadt vs. Mannheim 6:1

Kursy spadają dla mniej odważnych polecam kurs x2 oscyluje w zależności od buka (1,6-2,0)
 
gzs 0

gzs

Użytkownik
Spotkanie:Eispiraten Crimmitschau - Landshut Cannibals
Typ:2
Kurs:2.25
Bukmacher:BAH
Analiza: Mecz bardzo ważny dla drużyny gości.To ostatnia szansa aby sezon zakończyli w pierwszej ósemce.Po sześciu kolejnych porażkach w ostatniej kolejce pokonali na wyjezdzie wyżej notowane Drezno i jutrzejszy mecz poprostu muszą wygrać.Drużyny będące bezpośrednio przed nimi grają mecz między sobą,więc okazja jest niepowtarzalna.Co do gospodarzy ,to mają już po zawodach jeśli chodzi o play-off&#39;s,i ich mimo zwycięstwa w ostatniej kolejce na lodowisku lidera stawiam na drugią z kolei wygraną drużyny z Landshut.
 
J 0

johny-walker

Użytkownik
MKS Cracovia Krakow - GKS Tychy 1 @ 1,75
bet-at-home
Cracovia zagra w swoim najsilniejszym składzie. Jedyny zawodnik który z powodu kontuzji nie może wziąć udziału w meczu to Sebastian Pasiut. Jednak do składu na dzisiejszy mecz powraca David Musial.
Oprócz Pasiut trener Cracovii ma do dyspozycji wszystkich swoich zawodników i zobaczymy ich dziś w najsilniejszym zestawieniu.
Cracovia ma o co walczyć w tym meczu. Jest to ich ostatni bezpośredni pojedynek w rundzie zasadniczej. Jak dotąd Cracovia przegrywa w meczach bezpośrednich z GKS 2:3 i muszą dziś wygrać aby w tych wygranych się zrównać. W innym wypadku GKS będzie przed play off w dużo lepszej sytuacji. Jeśli trafią na siebie to w meczach do czterech zwycięstw, GKS wystarczy wygrać tylko trzy mecze by awansować.
Motywacja w Krakowie jest ogromna. Zawodnicy wiedzą jak bardzo ważny to mecz. Muszą wygrać, aby przed play off być na równi z GKS i walczyć na tych samych warunkach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom