>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Niekonwencjonalne ale skuteczne granie

Status
Zamknięty.
1 12

19stalowiak79

Użytkownik
Hej chętnie przeczytam tekst o Midlesborough ale nie ukrywam ze fajnie by było jakbys napisał trochę o tym jak to działa z tym podziemien i pokazał na jakiś przykładach.
PS Dlaczego piszesz ze Swansea nie mogła dzisiaj wygrać????
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Poki co korzystaj i zarabiaj pogadamy jak bedzie spokoj. Jest weekend trzeba zarobic troche siana, w prasie siedzialem prawie caly tydzien czas wykorzystac swieza wiedze w praktyce

Cardiff to wygra, Liverpool tez, walczymy o overa i beda typy na wieczor. Rownie mocne

A Middlesbrough gra dobrze z Arsenalem bo fan Arsenalu o doskonalym zmysle taktyczno - przestrzennym wytlumaczyl mi o co biega. A moglem sciemnic ze sam jestem geniuszem taktycznym i mam zmysl do trenerki ;) Troche to drugie, na kilometr rozpoznaje trenerskie rupiecie jak np Walter Zenga
 
pablokon7 29

pablokon7

Użytkownik
Milan strzał życia Locatelliego, Juve cały czas grało a Milan na kontrę, raz wyszło i pozamiatane bo później autobus i mozolna, nieskuteczna gra Juventusu, który ostatnio pod formą...Higuain jak za taka kasę to nie pokazuje zbyt wiele.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 1,1K

viren

Użytkownik
Trencin czasem wygrywa. Tak jak Legia. Ale ogolnie sporo mocza. Widzal ktos gola na 2-1 dla Legii? Spalony jak nic
Ale Lech niech dalej wyprzedaje wszystko co se da i robi w ciula kibicow ze buduje druzyne dlugookresowo. Za odpadanie z amatorami powinni miec na kilka lat zablokowany wstep do pucharow przez federacje bo tylko przynosza szkody innym klubom niskim wspolczynnikiem. W ogole od zawsze mowie ze powinny byc reguly kto sie skompromituje z pastuchami w pucharach automatycznie jest wykluczany z nastpnej edycji to by oduczylo klubow pastuchowania
Chodzi o to ze np ttaka Cracovia wiedziala ze jak sie pusci z jakas Macedonia w nastepnej edycji pucharow tez nie zagra nawet jak zdobedzie mistrzostwo. To by oduczylo lekcewazenia pucharow
Jak to mowia z gowna bata nie ukrecisz. Niech spadna z ligi
Przespalem Rangersow w NHL. i -1,5 a z 202 wyciagneli na 4-2
Mocne typy
1. City - Southampton X2 2,82 Ladbrokes ✅ ✅
2. BTS 2,10 Paddy Power ✅
3. Feyenoord - Ajax 1 2,45 bwin
⛔
Oczywiscie Feyenoord adowoli remis bo wystrzelili jak z procy i beda uwazac na Ajax i PSV wiec cos na remis mozna rzucic. Ale Ajax nie wygra tego meczu
Dlaczego City skoro tak celowo sie wylozyl z Barcelona? Jak pisalem tamten wynik byl zamowiony przez agentow i pasowal obu druzynom, Barcelonie dla podtrzymania marki, City zeby usprawiedliwic dalsze zakupy za kilkaset milionow, pasowal tez UEFA ktora powie ze pieniadze to nie wszystko, nie da sie kupic duszy itp pierdu pierdu.
City cienkie jest Guardiola zajezdza druzyne fizycznie, traca mase bramek nawet jak wygrywaja, pamieta ktos mecz kiedy nie stracili? Guardiola to zaden trener, idzie tam gdzie jest gotowiec za setki milionow, dokupuje za kolejne setki a i tak dostanie z Hiszpanami 07 zglos sie.
Ostatni mecz prosili sie o manto ale juz od kilku meczow nie wygrali nie wiem czemu akurat dzisiaj mieliby sie przelamac, za duzo kontuzji i przetrenowanie, do tego masa bledow w obronie. Southampton nie przegra
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
LIVE
1. Rangers - Celtic 1X ⛔
2. Leipzig - Werder 1 1,62 ✅
3. Leipzig - Werder powyzej 2,5 1,67 ✅

Powinny wszystkie trzy zaklady wejsc no chyba ze Lipsk bedzie oddawal ale nie
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Mecze z 17:00
Sevilla - Atletiko wiem jedno. Nie bedzie remisu. A kto wygra? Atletico. Za to ze Sevilla ogolila Dynam podpadli podziemiu

1. Chelsea - Man Utd jedynka 2,3 William Hill ✅
2. Chelsea - Man Utd BTS NIE 2,05 BetVictor ✅
3. Metz - Nicea jedynka! 3,45 Unibet ⛔

Rewelacyjny typ na Metz! Nice pojechali na puchary, co wiecej pojechali z Salzburgiem w Lidze Europejskiej, dzis dostana zadyszki . Zaplaca cene za angaz na maksa we czawrtek. TYP DNIA!!! Nicea odpuszcza dzisiejszy mecz
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Plzen - Sparta na nastepny typ mialo byc. Ale tylko zapisuje sobie drobnym drukiem. Oczywisci#e wygrana Plzen bo podlozyli sie w Europie z Astra a Sparta cos ugrala zdaje sie
2,10 na gospodarzy szok. Ale 1-0 dla nich sie nie liczy. Ale Chelsea jedzie jak z fura gnoju, mam nadzieje ze Nicea kompletnie opadnie z sil teraz i zostana ograni. Lub celowo oddadza mecz
Villarreal - Las Palmas X2 ⛔
Szykuje sie mala niespodzianka w Hiszpanii. Ale ja nie zawsze gram na niespodzianki. Chelsea jest faworytem i latwo wygraja to czemu nie zagrac by
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Ide dzis wczesnie spac bo mialem intensywny tydzien fizycznie i intelektualnie wiec na wieczor
1. PSG - Marsylia X2 3,65 ✅ ✅ ✅
2. Wynik do przerwy 12 (brak remisu) ⛔
3. Winnipeg - Edmonton jedynka 2,4 bet365
4. ponizej 5,5 1,92 12bet

Przeanalizowane ale dzis dzien odpoczynku
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
V 1,1K

viren

Użytkownik
Villarreal jednak ustawka 2/1 ale bardzo blisko bylismy. Podobnie jak z Lechem wczoraj. Obudzily mnie ustawki z Formuly 1
1. LAY Lewis Hamilton 1,76 Betfar Hamilton nie wygra ⛔
2. Safety Car NIE 2 wszedzie ✅
3. Liczba sklasyfikowanych (90% wyscigu przejechanego) ponizej 18,5 Paddy Power
✅
4. Sainz - Alonzo 1 2,28 pinek ⛔
5. Alonso bez punktow 1,96 betfair ⛔
6. Vettel - Raikkonen 1 1,70 pinek ✅
7. Hulkenberg - Perez 2,42 pinek ✅

Czyli w skrocie Hamilton nie wygra, Alnso sie wylozy, Hulkenberg rozczaruje, Raikkonen odda miejsce liderowi zespolu szybciutko, mimo wielu wypadkow nie bedzie safety cara.
To Teksas w koncu nazwa zobowiazuje, rannych beda dobijac
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Kaiserslautern - Bochum
1. Kaiserslautern DNB 1,94 SBOBET ✅
2. Kaiserslautern HT/FT 1/1
4,5 BetVictor ✅ ✅ ✅ ✅
Zaraz cos wyskrobie z nizszych lig angielskich i NHL
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Birmingham Senior Cup
1. Hednesford - Redditch 1 1,83 wszedzie (2-1) ✅
2. Stourbridge - Stratford 2 2,81 wszedzie (0-1) ✅ ✅

pierwszy mecz bardzo pewny
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Obie ustawki ;) weszly. My tzn Stourbridge dzis totalna zlewka. Na FA Cup znowu opykamy tych Whitehawk FC, bulka z maslem
W ogole co to za masowka na Bochum byla musze poczytac.

NHL
1. Montreal - Philadelphia X2 1,91 pinnacle
2. Chicago - Calgary 1 2 ComeOn

Chicago bardzo pewny mecz, goscie bez szans, a Philadelphie jak chcecie grajcie nawet -1,5.
Ja dzis zarobiony po szyje wszystko weszlo :jupi:
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
1. Keys - Cibulkova 1,88 5Dimes
2. Kosice - Nitra ponizej 5,5 21,82 pinnacle
3. Dynamo Dresden - Bielefeld nie przegra 2 pinnacle
4. SKA - Slovan 9 ComeOn KHL
5. SKA - Slovan remis 7,5 10bet

Tenis pewka, pilka powinna wejsc, hokej niewykluczona niespodzianka bardzo.

Rok temu mialem najlepszy dzien w historii zeszlego roku. Kilka zespolow w Niemczech tez odpuszcza puchar. Ktore? ... ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
V 1,1K

viren

Użytkownik
Oczywiscie tenis i pilka ustawka. Cibulkowa ma wywalone a Dresden chce powalczyc o awans odpuscili puchar bylo info insider
Kto skorzystal liczy kase zachecalem dwojke nawet dwojke -1

1. Liverpool - Tottenham Awans Tottenhamu 3 bet365 ⛔
2. Liverpool - Tottenham powyzej 2,5 1,75 1xbet ✅
3. Arsenal - Reading remis 7,98 pinnacle ⛔
4. Arsenal - Reading dwojka 13,13 5dimes ⛔
5. Genoa - Milan 1 2,94 pinnacle ✅ ✅
6. Genoa - Milan powyzej 3,5 3,8 Unibet
7. Leeds - Norwich powyzej 2,5 2,13 1xbet
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
WOW chyba wszystko w plecy. Ale to US Sport odrebny temat, inne zasady.
Wracamy do pileczki
Karvina - Liberec
1. Karvina win 3,05 12bet
2. powyzej 2,5 2,14 pinnacle

Napewno nie bedzie remisu. Ale nie bijcie jak Liberec wygra. Wiec wystarczy ze Karvina strzeli.

Nastepnym meczem typowanym bedzie West Ham z Chelsea. Chelsea dzis kladzie mecz po tym 4-0 w niedziele, dzis im nie wolno wygrac, maja udupiac kupony na zlecenie bukmacherow, zobaczycie.
Schalke tez puszcza puchar w lidze maja nie za ciekawie
Tylko za duzo nie ladujcie bo pod stolem to odkreca, to sa sku...wiecie co
Jak nie wejdzie to bede ustawki podawal 5 minut przed meczem.
Ale tu tyle kasy pojdzie na CFC ze jestem spokojny
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
V 1,1K

viren

Użytkownik
Noc - wczoraj gorzej byc nie moglo dzis lepiej byc nie moze zapewne

1. NY Islanders - Canadiens 1 2,45 bwin
2. Edmonton - Washington ponizej 5,5 1,75 bwin
3. Edmonton - Washington 2 2,05 bwin
4. MLB Cleveland - Chicago 1 kurs dobrze ponad 2

Jutro i pojutrze jestem mega zalatany jeszcze, szkoda bo mase ustawek fruwa w powietrzu a jak juz mam czas to towar lipny trafia w moje rece.
Ale Chelsea tzn West Ham dalo rade. Z sycyljska pomoca ????
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Radwanska - Pliskova
1. Pliskowa wygra 3,30 5dimes
2. Pliskova - 1,5 seta 5,63 pinnacle.

Mozna byc optymista
Skoro lemingi urabiane przez zydowskie media sa to ja tez
;)
Ale tak na powaznie sa inne powody dla ktorych Radwanska dzis plynie i leci z hukiem
Mysle ze Wojciechowski to pajac i wycofa sie z wyborow w ostatniej chwili. Wie ze nie ma szans. Jakby ktos na niego zaglosowal zaraz zaczelaby sie nagonka.
Ach zeby wygral i utarl nosa &#39;wielkim pooetom&#39; bylyby jaja ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom