>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Niekonwencjonalne ale skuteczne granie

Status
Zamknięty.
V 1,1K

viren

Użytkownik
Dodaje jeszcze dwa typy bedace naturalna konsekwecja powyzszych przemyslen:

Real dokladny wynik 5-3 201 bet365
Sampdoria wygrana 3-1 31 betfair

Jak wejda kursy z betfair odlicza sie 5% prowizji od zysku
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Czas powrocic do zdycyplinowanych typow po nieudanych eksperymentach

MLS

Toronto - Seattle 2
Toronto - Seattle powyzej 2,5

nastepnym typowanym meczm bedzie Cagliari w Serie A. Ponadto same przemyslane typy z Anglii. Dzis za duzo naraz bylo, jutro znowu miazga
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Witam.
Dzis typy poki co dla inwestorow, bo za dobrze przemyslane sa i dobrych wynikow sie spodziewam, ale typy beda za niecale dwie godziny. Dwa mocne i po smakowitych kursach!
Wczoraj o 16tej bylo za duzo meczow naraz, pewnie tez nie lubicie takich sytuacji, no i d tego mnostwo krecenia, bramek, odwracania meczow, no i Sunderland totalnie sobie dpuscl i co im zrobisz?
Bylo tez kilka dobrych pomyslow, jak przelamanie sie Rotherham z chorym QPR, Arsenalem miazga, overem Crystal Palace (to zawsze mozna grac) no a wieczorem Deportivo trzy bramki kurs 26 tez byl o wlos. Zdziwil mnie remis Wisly, taki wynik podobno nie mial prawa sie wydarzyc z tego co czytam sprawozdania
Stourbridge wystawili mocny sklad i wygrali. Skandal! Jesli sa tacy mocni to OK, oczekuje wygranej z Northampton we wtorek, a jak nie to ja tam wpadne i porozstawiam ich po katach. Do wtorku maja moratorium. Jak wygraja z Northampton to im wybacze

Milej lektury i do uslyszenia! Dzis...nie zapeszam ;)
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Czesc
jako ze wrocilem wlasnie do domu bedzie LIVE Betfair Chelsea - West Brom
14 minuta 0-0
1. LAY CFC 1,40 czyli ktos stawia po 1,4 u nas ⛔ 4
2. Remis 5,20 ⛔
3. Dokladny wynik 2-1 10 ⛔
4. Dokladny wynik 3-2 36 ⛔
5. Wynik do przerwy West Brom 9,6 ⛔
6. FT/FT 2/1 27 ⛔
7. Pierwszy strzelec Rondon 17,5 ⛔
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Kupon kolegi:
Choc z tym over 2,5 bedzie mial mega ciezko, jak cos odpusccie ten mecz, albo obnizcie linie bramkowa
1 Powyżej 2.5 Bologna v Empoli (Suma goli) 11/12/2016 Brak 2,10 Odbędzie się
2 Powyżej 2.5 Atalanta v Udinese (Suma goli) 11/12/2016 Brak 2,07 Odbędzie się
3 Powyżej 2.5 Brescia v Novara (Suma goli) 11/12/2016 Brak 2,05 Odbędzie się
4 Powyżej 1.5 AZ v Feyenoord (1. połowa - Gole) 11/12/2016 Brak 2,25 Odbędzie się ✅
5 Powyżej 2.5 FC Twente v Ajax (Suma goli) 11/12/2016 Brak 1,61 Odbędzie się

Zakłady akumulowane
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Kolejny podejrzany mecz.
Napoli oczywiscie ustawka, ja lubie grac przeciwko faworytom, jednak wiedzialem, ze tam nie ma co szukac ogrywania faworyta
Ale tutaj bedzie ciekawie
Anderlecht - Club Brugge - wszystko Betfair
1. LaY Anderlecht 2,40
Jak Anderlecht wygra przegrywamy 14 jednostek, jak nie wygra wygrywamy 9,5
2. Dwojka 3,35 TYP WLASNY
3. Powyzej 2,5 1,93
4. Powyzej 3,5 3,3
5. Powyzej 5,5 15,5
6. HT/FT 2/1 34
Bramki tam napewno beda padac i cos z tego wejsc powinno ;)
I moze Brugge nie wygra, bo ostatnio Anderlecht z Mainz byla ustawka pamietne 2-0 ===&gt; 2-3 z Mainz wiec jak cos to dzis Anderlecht odwroci, ale w tej sytuacji over formalnoscia
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Man Utd - Tottenham - kursy bet365, mozecie znalezc pelsze
1. Dwojka 3,75
2. Powyzej 3,5 3,10
Southampton - Middlesbrough
1. Jedynka 1,65 12bet
2. Southampton -1 2,29 12bet

Macie jeszcze 15 minut, napewno znajdziecie lepsze kursy jak chcecie
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Ladnie to tak? Sami faworyci?
1. Liverpool - WHU powyzej 5,5 6,50 Betfair TYP WLASNY
I co mnnie obchodzi, czy bedzie 5-1 czy 3-3. Raczej Liverpool im zrobi spluczke choc brak Firmino moze sie odbic negatywnie
2. Liverpool - WHU remis 6,5 Unibet
3. Liverpool - WHU dwojka 12 Betsson

2 i 3 nie mje typy wiec nie polemizuje. OK skoro tak. Osobiscie marnie widze bezdomne londynskie psy tam ???? tylko tyle chcialem wtracic
4. Liverpool - WHU ponizej 2,5 3 wszedzie
Patrz punkty 2 i 3

5. Trnava - Trencin 2 3,4 bet365
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Piast - Legia 1 6,68 pinek
Piast - Legia powyzej 4,5 5,50 BetVictor

Alcorcon - Girona 1

2,55 12bet

Mysle, ze tutaj jest ustawka, ale 100% pewnosci nie mam. Rzuccie cos na remis bo gospodarze nie przegraja


Lugo - Numancia ponizej 2,5 1,89 188bet
 
V 1,1K

viren

Użytkownik

Ustawka weszla. Klasyczne niedzielne hiszpanskie 2-1
Stalowiak zapytaj zawodnikow, czemu ustawili mecz nie rozumiemczemu pytanie do mnie ????

1. Betis - Bilbao 1 3,5 Betfair
2. Betis - Bilbao powyzej 2,5 2,43 188bet
3. PSG - Nice 2 10,01 pinnacle
4. PSG - Ncea remis 5,7 pinek
5. PSG - Nivea powyzej 2,5 1,67 pinnacle
6. PSG - Nicea powyzej 5,5 9,55 Betsson

Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG - Nice
Typ: Powyzej 4,5 gola
Kurs: 4,40
Bukmacher: Bet365
Analiza :
Najciekawsze spotkanie ligi francuskiej w tym sezonie, niespodziewany lider kontra murowany faworyt od lat do wygrania ligi i stawka tego meczu bedzie udowodnienie, komu nalezy sie fotel lidera po kolejce i czy ewentualnie wygrywajacy zasluguje na liderowanie w tabeli.
PSG to druzyna, ktora po odejsciu na wiosne Ibrahimovica i zmianie trenera wyraznie spuscila z tonu i notuja fatalne wyniki przeplatajac je dobrymi meczami i zasluzonymi zwyciestwami.
Nicea to niespodzianka sezonu. Jakkolwiek juz rok temu byli na wysokim miejscu, nikt sie nie spodziewal, ze tak wystrzela w tym sezonie i beda rozgniatac kolejnych rywali w meczach, gdzie czesto kilku roznych zawodnikow laduje dla nich bramki. O tym, jak dobry jest ten klimat swiadczy udana aklimatyzacja Mario Balotellego, z ktorym nie da sie wytrzymac chyba nigdzie, a tam reguarnie notuje dobre wystepy.
Gospodarze dzis podraznieni 2-2 z Ludogorcem w Lidze Mistrzow rusza do ataku od pierwszej minuty, podczas gdy goscie slyna z otwartej gry i posiadania wielu &#39;zadel&#39; i z pewnoscie nie zamuruja wlasnej bramki, tylko beda sie czesto odgryzac.
Ten mecz ma over namalowany na bandach reklamowych stadionu PSG, kwestia jest tylko, jaka linia peknie. Trzy bramki to minimum
Co za atak PSG! Formacja 4-3-3 Krychowiak-Verratti-Motta
Cavani-Matuidi-Di Maria
kontra
goscie troche defensywnie nastawieni. Ale przy 2-0 3-0 dla gospodarzy napewno wprowadza zmiany i pojda na wymiane nozy, co skonczy sie kolejnymi bramkami.
Czekamy na bramki PSG!
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Viren
Krychowiak i Motta goli nie nastrzelają to nie jest ofensywny skład...
Matuidi na skrzydle...
Co nie zmienia faktu że cisną strasznie
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
No ja wiem konar ten polski jelop w futrze to nie jest za bardzo ktos na kim mozna polegac.

Tym niemniej poki co bukmacher jest zamkniety w takiej klamrze, ze nie da sie juz wlasciwie przegrac na tych dwoch meczach, Betisu i PSG.

Jesli o mnie chodzi, niech Ncea strzela kolejne bramki i sie skonczy 2-4 1-5 to by bylo idealnie, nawet jak Paryz odkreci to overy jak w maslo wejda.

Krotko mowiac nie da sie byc na minusie juz tutaj

PS Brazylijski LKS wlasnie spadl :jupi::jupi::jupi: Pewnie ladnie wam naudupiali kuponow w tym sezonie
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Karta na US Sports

1. HHL NY Rangers - NJ Devils 2 3,40 BetClic TYP WLASNY
2. Rangers - Devils X2 1,84 pinek
3. NFL NY Giants - Dallas Cowboys 1 2,7 bet365
4. NBA LA Lakers - NY Knicks 2 1,8 Paddy Power
5. NBA Phoenix - NO Pelicans Phoenix -2,5 1,98 188bet
6. NBA Oklahoma - Boston Oklahoma -5,5 2,18 Unibet
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Witam.
Oczywiscie nie dodalem typu Giants + 2,5 zeby nie dublowac i weszlo. NHL ale baty. NBA przynajmniej wszystkie mecze na styku byly, oprocz oczywiscie typu wygrywajacego na Knicks, gdze nie bylo watpliwosci, kto wygra
Poranek bedzie troche zajety, nadrabiam zaleglosci z inwestorami plus nawiazuje nowe kontakty, dzis powinien byc insider z Bulgarii i wiele ciekawych typow.
Ktos pytal o wczorajszy mecz - ustawke z 2 ligi hiszpanskiej - oczywiscie mecz byl ustawiony tak jak tydzien temu przegrana Levante - chyba w obu tych meczach powtarza sie Girona. Tydzien temu mieli zapisane trzy punkty juz przed meczem, teraz musieli oddac punkty
Nie wszyscy inwestorzy dostali ja w pore, czasem ludzie zawrcaja glowe z duperelami na priv, a ja jestem czlowiek bardzo konkretny.
Jesli ktos chce rozmawiac na priv to jak najbardziej, ale blagam tylko powazne osoby, a nie &#39;mam 100 zl pomoz mi zrobic fortune do konca tygodnia bo mam 480 000 dlugow w bulgarskim Providencie&#39;. Tak ze jak ktos juz naprawde chce sie kontaktowac, ale prosze tylko powazne osoby.
Idiotow tutaj tez nie brakuje. Wspolczuje wladzom forum, ze musza sobie radzic z niektorymi dziwakami, nerwusami, hazardzistami i innymi rozstrojonymi osobami. Naprawde nie latwy kawalek chleba.
Do tego rzad PIS, ktory osoby obstawiajace w internecie uznaje za mafiozow i administratorzy musza sie blakac po zagranicach - wielkie brawa dla was, mam nadzieje, ze wychodzicie na swoim chociaz i ze warto i wszystkiego najlepszego w przyszlosci!
Wracajac do tematu, dzis powinien byc dochodowy dzien, wiec prosze sledzic temat. Mozliwe ustawki, a juz napewno insidery!
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Na kogo trafi dzis Legia? Da sie to obstawiac?
Obstawiam, ze trafi na Szachtar!

I taki typ - nie ustawka!
1. Voskobayeva - Kucova 1 3,25 bet365 tenis Dubaj
2. LIVE bet365 Kunlun - Barys KHL dwojka 5,5 9,10 remis 2/10 3,75
3. Manchester United trafi na Besiktas 14 bet365
4. Tottenham trafi na Astre Giurgiu 14 bet365
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Nie bylo ustawek z losowaniem pucharo, za duzo widocznie afer ostatnimi laty i calkem ciekawe pary wyszly - nie sadzicie? Bogacze tez maja problem
ALE TYP Z TENISA MOZE DA RADE,
JAK KTOS ZNA JEZYK ROSYJSKI PROSZE O KONTAKT ROZSSZERZAM DZIALALNOSC A CHCIALEM COS ZAPYTAC.
z GORY DZIEKUJE
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Bulgaria insider
Pirin - Beroe

5. Jedynka 2,75 bet365
5. Wynik do przerwy 1 3,6 bet365
6. Powyzej 2 goli 2,025 bet365

Wszystko na luzaku mozecie zagrac na zywo. Remisu nie bedzie. Albo dwoja, albo jedyna, obstawiam jedynke
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom