>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Niekonwencjonalne ale skuteczne granie

Status
Zamknięty.
V 1,1K

viren

Użytkownik
43. Dyscyplina: Piłka Nożna , Anglia ⛔
Spotkanie: Everton - Manchester United
Godzina: 17:00
Typ: wygrana Evertonu
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Dziwne, ze nikt tego nie pobral ale na sportowo United to bardzo cienki team. Gigantyczne transfery tylko w celu skupienia uwagi mediow i podpisywania niebotycznych kontraktow sponsorskich, od czasow Fergusona United sie skonczyl i jedynym wyjatkiem jest zdobycie Pucharu Anglii przez Louisa Van Gaala - najlepszego trenera United w erze postfergusonowskiej, choc ja wiem ze wielu fanow United bedzie mialo zgola odmienne zdanie.
Everton to druzyna, ktora potrafi grac wielkie mecze z wielkimi, jej problemem sa mecze z cieniasami u siebie. Kilka powodow, dla ktorych Everton to moim zdaniem wygra - jesli tylko mecz bedzie czysty.
1. Everton przegral ostatni mecz w niedziele, totalnie odpuscil sobie wycieczke do Southampton, ktore juz zaplacilo wczoraj za tamta nadspodziewanie latwa wygrana z Evertonem po golu w pierwszej minucie. Obstawiam, ze Everton skupia sie na dzis i z pustymi rekami nie wyjedzie z dzisiejszego meczu
2. Menedzerem United jest kompletny pajac, ktoremu po zdobyciu trzeciego tytulu z Chelsea cos kompletnie strzelilo do glowy i zachowuje sie bardzo dziwacznie, obwinia wszystkich dookola, ciska gromy na lekarke, kopie butelki. Dzis powinien byc zawieszony i bedzie cyrk z przekazywaniem instrukcji
3. Manchester wypsztykal sie we srode z West Hamem wygral 4-1, pisalem ze drugiego remisu nie bedzie i roztrzaskali planowo West Ham. Dzis idealna pora by byc sprowadzonym na ziemie
4. United nie jest druzyna, czolowka odjechala niemilosiernie, to zlepek gwiazd, Everton jest druzyna, mimo tej koszmarnej serii, to idealny moment na przebudzenie, Everton zaliczal w ostatnich latach takich momentow bardzo wiele
5. Owszem, United wygrywal bardzo latwo na Goodison, ale bylo to na ogol wtedy, gdy wydawalo sie ze Everton strzepie im skore. Dzis nikomu sie nie wydaje, ze Everton bedzie mial latwo, idealna pora na zaskoczenie.
Wygrana Evertonu
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Też grałem Everton ale z remisem nie wrzuciłem na forum bo mecz był ogladany i było zamieszanie.
Co myślisz o meczu w Valencii.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Podsumowanie:

Stan na 26 listopada: + 64,8

27 listopada:

Postawiono: 230
Wrocilo: 214,4


Wynik -15,6

Wynik skumulowany + 49,2
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
4 grudnia:
Postawiono: 460
Wrocilo: 483,7

Wynik: + 23,7
Wynik skumulowany: + 507,4

No i mamy za soba pierwszy tydzien grania
Na wyniki chyba nie ma co narzekac? Rowniez wczoraj zaliczylismy od wspanialej ustawki Girona - Levante na 2-1 dla gospodarzy, a potem trafionych kilka wysokich kursow. Potem kilka wlasnych wymyslow jak np na Neverton, ktory zaczyna grac jak jest w czambul i do niczego nie dojdzie, kosztowaly mnie duzy plus ale w pore sie otrzasnalem i wyhamowalem. W efekcie czego wieczor juz na plus.
W ciagu tygodnia zarobilismy 507 jednostek, a to oznacza pomnozenie kapitalu poczatkowego o ponad 50%!
Co jak co, ale chyba lepiej grac moje typy niz tracic czas na ogladanie tvn24 czy innego skomlenia swin oderwanych od koryta. Lepiej robic kase. Uzywajac wiedzy i zrodel. Prawda?
Dzis znowu typy wysokiej jakosci i musialaby sie zdarzyc jakas zmowa bogow, zeby byl ujemny wynik.
Ale pamietajcie, najwazniejsze to byc soba, nie lamac sie po nieudanym dniu, ja wiem jak wygrywac na bukmacherce i to po prostu robie. I wiem, ze bede wygrywal. Zawsze
Przypominam, ze dzis jeden mecz w grze juz, Lincoln - Oldham w FA Cup, typ podany. Nie jest to jakis superpewny typ, ale jak zwykle wartosciowy. I nie jest to moj wlasny wymysl ale typ ze zrodla
Jakies pytania?
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Czesc.
Zarzeczny wrocil :jupisdfgdfg:
1. Spartak - Rubin powyzej 2,5 gola 2,20 Betfair bukmacher (nie gielda) ✅
To tylko przystawka.
Pozniej bedzie potrojny typ, na razie jest omerta :cool:
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
LIVE
Spartak - Rubin
40 minuta 0-1

2. Wygrana Spartaka 3,9 betfair (odejme prowizje jak wejdzie)
✅ ✅ ✅
Przed meczem bym stawial zdecydowanie na Spartak. Mozliwe ze jest ustawka goscie do przerwy, gospodarze caly mecz. Spodziewalem sie tutaj 3-0 4-0 ale skoro Rubin strzelil to Spartak powinien ruszyc
@ Charming
Lincoln - Oldham 2 ale prawdziwa ustawka bedzie losowanie FA Cup. My chcemy trafic na Manchester United, jesli na nich wpadniemy to ktos tu jest genialny
@beafraid typ bedzie pozniej, pora zeby Spartak odwrocil losy meczu teraz
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Slowo daje Spartak strzelil chyba 15 sekund po tym jak podalem typ. Myslalem ze po przerwie rusza
Bursaspor - Rizespor
LIVE 19 minuta 0-0
3. LAY Bursaspor 1,82 Czyli Bursaspor nie wygra Betfair
⛔
 
C 135

charming

Użytkownik
No tak, śledze temat od jakiegos czasu i widze ze się szykujesz właśnie na ten mecz. Gratuluje wiedzy, kilka betów na prawdę konkretnych.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Chievo - Genoa
4. Wygrana Chievo 2,63 jedynka
5. Wynik do przerwy - prowadzenie Chievo 3,2 bet365
6. Chievo remis nie ma zakladu 1,74 Pinnacle
7. HT/FT Genoa - Chievo 36 bwin

@ Charming na Middlesbrough - Hull bedzie typ ale to nie jest glowne danie dnia
Mozna dzis smialo grac moje typy mimo gigantycznych zyskow przez weekend nic nie wskazuje na korekte.
Wstepnie powiem, ze Middlesbrough ma najgorsza obrone i bramkarza w Premiership. Wpuscili gola w kazdym meczu oprocz chyba z West Brom i jeszcze kims. Na Valdesa zawsze mozna liczyc ze jakiegos klopsa popelni! Ale Hull mega oslabione, jesli zagraja to co gra Burnley na wyjazdach, albo Leicester, czy chocby to co Everton w meczu z Chelsea to nic im nie pomoze
 
C 135

charming

Użytkownik
No to czekam na to główne danie, co do middlesbrough, wydaje mi się że pójście w stronę 1x2 to raczej niezbyt dobra decyzja no ale zobaczymy.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Union Berlin - Braunschweig
8. Jedynka 2,51 Pinnacle
9. DOKLADNY WYNIK 1-0 betfair TYP WLASNY
10. DOKLADNY WYNIK 2-1 11,5 TYP WLASNY
11. DOKLADNY WYNIK Zwyciestwo gospodarzy i wynik wyzej niz 3-3 czyli gospodarze wygraja strzelajac minimum cztery bramki 18 betfair TYP WLASNY
12. BTS NIE 2,3 BetVictor
13. Middlesbrough - Hulll X2 PODWOJNA STAWKA
14. Middlesbrough - Hull Hull strzeli 1,67 Skybet
15. Deportivo - Real Sociedad jedynka POTROJNA STAWKA
16. Deportivo - Sociedad remis 9/10 zaklad zabezpieczajacy na remis typ 16
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom