>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Niekonwencjonalne ale skuteczne granie

Status
Zamknięty.
V 1,1K

viren

Użytkownik
:grin:

Pozamiatal go jak Don King w Hot Shots 2

A ty ktos tam powyzej twierdzisz ze nie umiem grac.

Moze ale ma sie info.

Co ja mowie. Ustawki w mastersie ;) A lyzka na to niemozliwe
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
E3 Harelbeke - c.d.
wszystko Pinnaclesports

21. Sagan - Kristoff 1,657✅
22. Demare - Haussler 2,58✅
23. Cancellara - Van Avermaet 2,35
24. Roelandts - Boonen 1,645⛔
25. Trentin - Lowe 1,99⛔
26. Benot - Vanmarcke 2,24✅
27. Stybar - Terpstra 1,51⛔
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Vuelta Catalunya 6 etap
Pinnaclesports
30) Quintana - Froome 1,943✅
31) Van Garderen - Porte 1,942✅
Wybralem dwa najpewniejsze. Megakomfortowo
Przed nami Gent - Wevelgem. Juz wiem kto wygra. Nie jest to van Avermaet ani Cancelara. Odpowiedz jest zakodowana w podswiadomosci &#39;januszow&#39; tzn sa urabiani ze ten sie nie nadaje, nie umie wygrywac itp.
Inteligentni sie domysla
S A G A N
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
32) Dimitrov - Del Bonis under 22 1,96⛔

Pinnacle
ATP Masters Miami

Szybka jazda bedzie.

Nie pytaj jak ja to robie. Zapytaj co ty mozesz zrobic dla pokoju na swiecie. Make low not lory
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
I co to byla za zwiecha forum? Ja protestuje. Dopisuje sobie 80 jednostek za pewne zwyciestwo tego pana
http://www.cyclingnews.com/news/sagan-gent-wevelgem-might-prove-more-difficult-for-me-than-e3-harelbeke/
Co mialem zrobic jak nie mozna bylo podac typow. Mowilem zwyciezca jest jeden, zaden Avermaet, Cancelara czy tym bardziej jakis wozacy sie na klamce Demare.
Mam nadzieje chociaz ze inteligentni sie domyslili, pelno bylo wypowiedzi w internecie jak Sagan mowil, ze tym razem ciezko bedzie, przyzwyczail sie do drugich miejsc itp. Tak sie wygrywa
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
34) Margate - Concord Rangers 1 2,8 bet365⛔ This was not ustawka
Buki cos wiedza. Jak wejdzie to nawet wiedza wiecej niz mi sie wydaje
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Ostatnia ustawka weszla w podziemiu i wszyscy sie nachapali i to po bardzzo smakowitym kursie 2,7. Dzis wszyscy tu graja dwojke ale buki sie nie boja.Wiec wniosek jest prosty: Mam nadzieje ze posolili komu trzeba i ujrzymy bezproblemowa jedynke.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
35) Dimitrov - Murray 5,37 Pinnacle✅✅✅✅

I ustawki

36) Dimitrov + 3,5 2,37✅
37) Monfils 2-0 1,99✅
38) Muguruza 3,36 ⛔ale tutaj pewny jest tylko dodatni handikap na nia, jak przegra np 6-0 3-6 6-7 nie wieszajcie✅
39) Begu + 4,5 1,9⛔

Williams 2-0 i Mannarino byly ustawki (z czego jedna nie weszla) tez ale z praktycznych zastosowan zostal 2 set Sereny
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Hehe niby wazny turniej, topowi tenisisci, caly swiat oglada a nie widzi co jest grane.
Dzisiejszy dzien dobitnie pokazal ze sa pewne zakulisowe sily ktorym nikt nie moze sie oprzec i musza postapic tak jak jest nakazane.
Pisalem:
Ogladalem wzoraj Dymitrowa to co soba prezentowal zenada idealny wstep do przehandlowania dzis jak jeszcze seta na jednej nodze przegra z Andym...
Pozostaje miec nadzieje ze jakis odwazny turbodymomen dolozyl jeszcze po pierwszym secie na zywo. Kurs byl megakosmos ????
Ale to nie koniec dzisiejszych ustawek, niestety Muguruza nie wygrala ale dodatni handikap to byly darmowe pieniadze. I na tym nie koniec ;)
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
40) Kuznetsov - Kyrgios 3,75 Ladbrokes⛔
41) Kuznetsov + 3,5 gema 2 bet365 TO JEST PEWNE⛔, wygrana nie
42) Dimintrov - Monfils 2,37 Pinnaclesports
43) Djokovic - Thiem 8 Ladbrokes
44) Bieber + 1,5 seta 2,95 Pinnaclesports

Skad wiedzialem ze Dimitrov wczoraj wygra? Zobaczcie sobie gdzie korzenie ma Viren ;)

Dzis musialby sie cud stac zeby wszystko weszlo ale polowa to spokojnie ma podstawy. Juz pierwszy mecz i dwa pierwsze typy wygladaja bardzo obiecujaco i sa najlepsze na dzis.

Dorzuce cos jeszcze z pilki za pol godziny. Chlopcy i dziewczyny

 
V 1,1K

viren

Użytkownik
45) Coventry - Colchester 4,80 Pinnacle✅✅✅✅
46) over 5,5 11 Bet365⛔

Colchester mega wpuszczaki, najbardzej dziurawa obrona w England, ale gospodarze dzis bez filaru ofensywy Adama Armstronga, ktory jest na turnieju. Dziwne ze nie wnosza o przelozenie, Walsall bez problemu dostalo, wiec Coventry jeszcze teraz nie chce awansowac, dzis kilku mlodzikow w skladzie wiec pewnie klada meczyk. A jak nie to 5-1 6-0 nawet bez Armstronga mozna. Takie sobie wyniki jak na eks premiershipowych wyjadaczy to Coventry notuje: Joe Cole, Marc Antoine Frotune, Sam Ricketts, Marcus Tudgay, Stephen Hunt, Gael Bigirimana, no ludzie to mimo wszystko polowa skladu to aktywni reprezentanci swego kraju!

Bardzo dziwne ze nie wnosili o przelozke = podstawiaja sie dzis
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Sorry za ten tenis, nie ma to jak wlasne wymysly. Ale ostrzegalem ze moze byc korekta. Jeednak po tej walkarskiej nieddzieli caly swiat patrzyl i nie bylo krecenia. Pileczka pieknie, tam Coventry chcialo przegrac i przegralo. Za rok jeszcze wiecej premiershipowego szrotu chca chyba sciagnac i beda udawac, ze chca awansu.

W ogole to grajcie moje typy po udanych dniach odwrotnie i po nieudanych sluchajcie sie mnie to dojdziecie do duzych pieniedzy. Ale wy pewnie robicie na odwrot. Ja tez

Na dzis 3 typy i juz bedzie plusowo.

47) Nowy menager Aston Villi Nigel Pearson 4,5 Skybet 4 bet365
48) Southend - Sheffield United 3,20 Bet365✅✅
49) Goffin - Simon over 28,5 gema 3,65 Unibet⛔

Po jednym zdaniu - moze cos wyskrobie

Nigel Pearson to jest gosc co sobie w kasze nie da dmuchac. To on jest autorem sukcesow Leicester, afera z pilkarzami w Tajlandii kosztowala go posade ale to honorowy gosc i reka go swierzbi by pokazac cos jeszcze w menadzerce. Aston Villi przyda sie mocna reka, bedzie mial wielu zwolennikow, przekona do siebie fanow.

Sheffield United mial byc awans z pierwszej pozycji,. taki klub, baza, trener a jest posmiewisko. Praktycznie kazdy imodbiera punkt, mecza bule strasznie, dzis nie bedzie remisu. Wygraja albo przegraja. Zadna ustawka na remis. Kabaretowy klub w sportowej rywalizacji powinien przegrac.

Przesympatyczni awodnicy, profesjonalisci pelna geba. Wez najwiekszy over jaki potrafisz uniesc i zagraj, tu beda 3 sety - remis bedzie sprawiedliwym wynikiem w pojedynku Goffina i Simona. Tylko nigdzie nie moge znalezc, czyzby bylo cos na rzeczy....
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Jak widze ze ktos sie podpala na Atletico to pusty smiech mnie ogarnia.
Z czym do ludzi? PRzeciez oni wlaczaja piaty bieg kiedy chca i zajada ich jak psy.
Nie ogladaliscie meczow bezposrednich?
Tak Barcelona kryzys? Bo odpuscili sobie wyjazd na trudny teren sadzajac na lawce pol skladu?
Atletico nie ma najmniejszych szans awansowac: To ze Barca awansuje jest tak pewne ze to ze Sewilla wygra lige europejska.
Te zespoly maja abonament.
1. nieporownywalny poziom, skills poszczegolnych formacji itp
2. gra najlepsza druzyna swiata w optymalnym zestawieniu kontra zgraja nie wiem jak ich nazwac, wybijaczy moze, nie da sie tego ogladac i nie bardzo da sie z tym grac, bo jak grac z czyms co chce tylko wybic pilke na aut, rzut rozny, jak najdalej od wlasnej bramki

3. wystarczy ze FCB wlacza czwarty, a moze nawet trzeci bieg i strzelaja bramke w ciagu kilku minut, zrobia to kiedy chca i potem ucisza gre.
4. no i nie zapominajmy o unikalnej formacji Barcelonki, ktora am chody tam gdzie trzeba i dostana jakis karny w razie potrzeby.



TYPY KTORE WEJDA:
1. Barcelona pierwszy gol
2. Barcelona awans
A ja zagram sobie Barcelona wygra 2,30

Strzela bramke i obronia prowadzenie, nie pozwola sobie nawet na nerwowke, Atletico takie ma szanse na bramke jak Wolfsburg wczoraj, z tym ze defensywa FCB jest o niebo lepsza od realowskiej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom