>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NIE BĘDZIE REMISU!!!

rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dzien dobry, kto rano wstaje ten wygrywa. Marian juz mysli jak opykac Huddersfield. A jak nie ich to Stoke u siebie, ktorys z tych meczow napewno, moze oba

1639183457820.png

CIEKAWOSTKA

Coventry stracilo najwiecej goli w 1 p;olowie w calej lidze z ligi, najmniej w drugiej!

Ewidentnie lamakowy zespol. Ale jutrzejszy mecz mi sie wydaje jada po 1-0
 
Ostatnia edycja:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Wyjce kanadyjce mnie wyrolowaly dzis, chyba pierwszy raz.

Nie patrze na wyniki bo mam cos innego do roboty, ale z NBA Lakersi powinni wygrac bo oklahoma m sie podlozy jest ich eunuchem, a z NHL Philadelphia + 1,5 gola powinno wejsc

Za to podam wam dobre typy z anglii wiec cos dla was

Choc one moga byc tak dobre jak szczepionka Pfizera wiec juz wasza sprawa komu i kiedy wierzycie i co bierzecie
Post automatycznie złączony:

Wzialem kursy z pinnacle bo wyjezdzam i nie ma mnie caly dzien, moze znajdziecie gdzie lepsze. Wszystko po 10j

1. Chelsea - Leeds remis 6,24
2. Leeds 12,07
3. Luton - Fulham, Luton + 0,5 1,94
4. Wycombe - Wimbledon, Wimbledon + 0.5 2,04
5. Leyton - Crawley, Crawley DNB 3,85
6. KUPON: Portsmouth+Rotherham+Forest Green+Preston (1,56 Portsmouth , 1,49 Rotherham 1,8 Forest Green, 1,81 Preston - jak kto uwali Forest Green mozna dac tam X2 albo 2 DNB)
7. City - Wolves remis 8.06
8. Wygrana Wolves 19.98

9. Powyzej 3.5 2,47
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Kilka zdan komentarza. Wolves okrutnie przegrali mecz w ostatnich sekundach, napewno to nie byl mecz sprzedany w pakiecie z Jota, tamte zobowiazania juz splacili podkladajac sie w poprzednich

City juz tyle nawygrywal a potrafi przegrac z cienasam iz Crystal Palace to czemu nie z Wolves, wystarczy zeby Traore przygazowal i przod wykorzystal okazje

Wycombe bardzo podejrzany mecz. Jakkolwiek pewniak numer 1 do awansu dzis powinni przegrac. Nie powiem dlaczego. Dwojka albo X2 do woli.

Zobaczcie sobie h2h Wycombe z Wimbledonem :D Przegrywaja z nimi wszystko u siebie odkad powstal Wimbledon, musi byc jakas sasiedzka pomoc

Portsmouth i Rotherham jak nie wygraja takich meczow to ja nie wiem, szczegolnie Portsmouth, Rotherhamowi mozna jeszcze wybaczyc bo wala po 5-1 leszczy regularnie. Preston tez powinien wygrac

Mozna spokojnie dolozyc porazke West Brom i wygrana Coventry

Moze byc odkretka tego ustawionego meczu w zeszla sobote. Dla West Brom tamta wygrana byla zalatwiona, tak ze to zadni geniusze nagle

Wyniki

Chelsea - Leeds 1-1, 2-1
Luton - Fulham 1-1
Wycombe - Wimbledon 0-1 1-2
City - Wolves 1-3
Portsmouth - Morecambe 2-1
Rotherham - Burton 3-1

Preston - Barnsley 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Wyniki

Chelsea - Leeds 1-1, 2-1 - byl remis, gol z karnego w 93
Luton - Fulham 1-1 trafiony dokladny wynik
Wycombe - Wimbledon 0-1 1-2 i dokladnie taki wynik byl, gol na 2-2 w 97 minucie z karnego
City - Wolves 1-3 tu wtopa po calosci, znowu karny z kapelusza dla bogatych
Portsmouth - Morecambe 2-1 wygrali 2-0 zero pretensji, bylo spokojniej
Rotherham - Burton 3-1 trafiony dokladny wynik

Preston - Barnsley 2-0 tez jest wygrana, o ile wygral Preston 0 pretensji
No i prosze 7 meczow, tylko jedna bezdyskusyjna wtopa. Z dyskusyjnego karnego.

Dwa trfione dokladne wyniki, dwa mecze typowalem zblizony wynik tez weszly, dwa mecze zrujnowane w doliczonym, w tym jeden z dokladnym wynikiem (Wycombe)

Czy to byly zle typy? Nie!
Czy mozna mi zarzucac zla wole i zebyscie wtopily przyglupy bo typy sa do d..py? Nie!
Czy cos wiem o ligach angielskich? Tak! Preston, Portsmouth, Rotherham, bez problemu wygraly, Forest Green ostrzegalem o mozliwosci remisu (chyba sie skonczylo 5-5 z 1-4).
Czy typy i wyniki moga byc lepsze? Minimalnie, ale jednak tak!


a papierze oficjalnie nie wyglada to kolorowo, ale trzeba zwrocic uwage na kontekst

Ogolnie wczoraj wsztystkie mecze skonczyly sie wygrana faworytow (Arsenlu czy Liverpoou nawet nie bylo co ruszac) i az cztery z tych meczow byly otworzone otwieraczem do konserw ja to nazywam, czyli nie idzie faworytowi to jeb dajmy mu karnego z powietrza. I o ile do Manchesteru nie ma co sie czepiac, karny bezdyskusyjny, Liverpool tez, to juz Chelsea i Manchester City ewidentnie bylo smarowanie

Dzis juz ostaramy sie zepsuc plan Leicesteru sprzedania meczu Newcastle, naglasniajac taka mozliwosc, jesli Leicester wygra to sie nie pogniewam, za chwile Newcastle czekaja mecze z Liverpoolem, United, City i Chelsea czy jakos tak zobaczymy ile tam nazbieraja punktow jak nie dzis :)

Milego dnia a ja tez wyjezdzam trzaskac pensje europoselska, moze cos wrzuce rano.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Jesli chodzi o Formule 1

Wcale Mx Verstappen nie jest moim bohaterem mimo ze za Lewisem nie przepadam

Verstappen jezdzi bardzo brudno, to co on wyprawia ostatnio nawet dziecko wie ze mamy tu cos do czynienia z syndromem urazonego kujona, od ktorego ktos okazal sie lepszy

Hamilton jzdzi szybciej ostatnio, jedyne co Verstappen moze zrobic to spowodowac zderzenie albo zahamowac nagle przed jak ostatnio

Zmykam bo bedzie wyscig i chce zdazyc z powrotem, do tego miejmy nadzieje ustawka Leicesteru z Newcastle i ze sprzedadza im punkty

Bardzo mozliwe ze tak bedzie, nie mowie ze napewno.

Oby.

Jesli juz New ma zamiar sie utrzymac to opodatkujmy to i kasujmy wysokie kursy.

Wczoraj bylo 4,2 na Newcastle a dzis? Pewnie mniej
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Teoretycznie to nie byl udany weekend, ale trzeba wziac pod uwage kontekst. Raz ze bylem w terenie i mnie objechali, a dwa ze to co sie dzialo w Premiership to skandal

W nizszych juz nie bylo tak zle.

1. Coventry odpuscilismy, remis tam pasowal obu, choc nie do konca byli zadowoleni i jest remis. Mimo ze w strzalach 22-6 dla Coventry, olbrzymia przewaga, to znowu gol chyba w doliczonym. Powtarza sie schemat szybko traca gola i odrabiaja, najwiecej goli straconych w 1 polowie w calym Championship, najwiecej strzelonych w drugiej

Teraz mecz z ziomalami ze Stoke i szykuje sie 2-1!! Zgadnijcie co to oznacza ;) Napewno da sie z nimi ugadac. Ogolnie nie szukalbym w tym meczu wygranej Stoke, delikatnie mowiac ;) Zdecydowanie bardziej do ugody druzyna niz Huddersfield

2. 2 mecze poszly sie pasc w ostatnich sekundach Chelsea i Wimbedon, ale ostrzegalem Wycombe im daje punkty za kazdym razem

3. Obok tego ze bylem w terenie, ja zasuwam na swoja pensje a nie jak Roza Thun sadzam tluste dupsko na fotelu i wysrywam jakies rzygi (nie mam pretensji, tak jest zdrowiej) to to co sie dzialo w Premiership jest niesamowite

- City karny z kapelusza pozbawia nas kursu 6
- Chelsea karny z kapelusza w 93ciej
- Leicester karny z kapelusza, pewnie i tak by wygrali, ale zawodnik zaczal leciec zanim zostal sfaulowany
- Liverpool tez karny troche z kapelusza
- i tylko Norwich bezdyskusyjny faul na Ronaldo

Wszystkie te karne otwieraly wynik. Ile bedzie takich kolejek gdzie wszyscy faworyci jak po sznurku wygraja? Pewnie zadnej przez 2-3 lata teraz. A wiec dobrze, ze bylem w terenie

Dzis mecz Redditch - Bromsgrove - wielkie derby, znowu miasta dzieli moze 5 kilometrow. PRzeanalizujemy. Powinienem wrocic przed 19:45.

No chyba ze bedzie jakas ustawka to podam z krotkim wyprzedzeniem bo ostatnie dwa dni kiepsko trzeba nadrobic

I szykuje sie mega krojenie bukmacherow we wtorek - srode. Oni musza skotrowac, w weekend poniesli ciezkie straty wyplacajac wygrane wszystkich faworytow, szacuje moze 100 milionow funtow do tylu sa. Zaraz jakies City uwali na polecenie czy Liverpool

 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Warta Poznań - Śląsk Wrocław
Typ: Śląsk Wrocław
Kurs: 2.95
Bukmacher:STS
Analiza:


Tylko 2,65 Betclic, 2,62 Fortuna

No nie, ktos musi zarobic na tym meczu, skoro kolega zostal zdyskwalifikowany.

Najwazniejszym argumentem za dwojka jest, gdzie nie widze, u jakiegokolwiek bukmachera na analize nie spojrze to sugestia 'Warta z remisem'? 'Zagraj na Warte'

U grubego Krzysia z Fuksiarza na ten przyklad:

Czy Warta Poznań w końcu wygra u siebie? - weszlo.com

Wszedzie gdzie nie spojrzymy jeden glowny sciek lansuje Warte,

A uni bardzo kiepscy u siebei sa, od dawien daena nie wygrali, zmienil sie trener, atmosfera nowicjusza uleciala, drugi sezon jest trudniejszy od pierwszego dla beniaminka zawdze.

Slask dla odmiany zespolem wlasnego boiska, ale tam blyszczy ten zawodnik na E (Esposito?) Ktory chyba jest najlepszym strzelcem. Zgaduje beda go chcieli opchnac w zimie t okupia mu kilka bramek w ekstraklasie zeby podbic cene.

Do konca sezonu daleko, Warta nie tak tragicznie w tabeli, nadrobia jeszcze. Pora na promowanie Esposito.

Zagralbym dwojke i over 1,5 jak nie 2,5 ale mecz moze skonczyc sie wynikiem 0-1 i wtedy mimo dobrego typu wtopa. Tak bylo 2 razy w tym miesiacu

Warta - Slask 0-1 1-2 2-3

UWAGA jak byloby 2-0 dla Slaska grac 1X z remisem, juz tak kilka meczow poszlo mi pasc po tak wysokich kursach
Post automatycznie złączony:

Dzien dobry

Sorry z etak pozno ale spalem 12-16 a potem sprzatanie

To jedziemy


Jak jestem wyspany to sa dobre wyniki u bukmachera ;) Oby passa trwala do srody przynajmniej
Post automatycznie złączony:

C oto sie porobilo wow!

Starcie tytanów, polskie wątki i Chelsea skazana na Lille w 1/8 finału LM - weszlo.com

Jak spie atrakcje mnie omijaja
Post automatycznie złączony:

Widze Bayern posmarowal :D

Robert Lewandowski lubi losowanie
 
Ostatnia edycja:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Warta jednak prowadzi 2-0, ech te poniedzialki, juz trzeci albo czwarty dzien promocji bukmacherow. Wiecej dlugo nie wytrzymaja

A moze to dzialania firm majacych interes w masowym sprzedawaniu szczepionek na koronawirusa, ktore beda sie mnie staraly zdyskredytowac wydajac rozkazy druzynom, zeby odstawily inny wynik niz ja typuje.

Dlatego tez juz zmieniam retoryke, wiem byla antyszczepionkowa ostatnio i za to place.

A wiec:

Scharakteryzujemy jednego z antyszczepow.

Mam nadzieje Pizer i Moderna i Astra Zeneca polubia te charakterystyke, posmieja sie i ustawia dla mnie w nagrode kolejny mecz, jakim sa derby tutaj, Redditch kontra Bromsgrove.

Zamowie wynik, zobaczymy jak sie spisza.

Oto moja obiecana charakterystyka:

Wojciech Sumlinski

Widac ze cos nie halo u tego pana ewidentnie. Proby samobojcze, rzucanie sie w kosciele, teraz dolaczyl do grona krytykantow zbawiennych szczepionek.

Jak ci wszyscy prawicowi oszolomi typu Ziemkiewicz probowal wjechac do UK. I wszyscy oni mieli klopoty na granicy. Sa przetrzymywani 10 godzin na lotnisku, o ile pozwala im sie wjechac. Ziemkiewicz nie wjechal

Szukaja w UK poparcia i danin, znajduja duzy posluch wsrod zmywakowcow, ktorzy nagle odkryli swiatowy spisek i ich zycie na myjce nagle nabralo sensu :D

Trzeba powiedziec ze trafil na podatny grunt, tutaj sporo takich

No i jedzie sobie pan Sumlinski na granicy. Podchodzi do urzednika

- Dokumenty prosze.
- Prosze
- Oooo, ja tu mam pana na liscie niepozadanych elementow prosze obok.
- Ale o co chodzi, co jest grane, to jest jakis czarny PR!
- Co pan powiedzial???!!
- No to jest czarny PR.

Tak sie skladalo, ze urzednik na granicy byl czarny.

To delikatnie mowiac przesadzilo los pana Sumlinskiego, ktory znalazl sie w zamknietym pomieszczeniu na kolejne 10 godzin, zanim znalazl sie jakis litosciwy samolot, ktory go zabral z powrotem do kraju.

1639419960004.png

Geniusz intelektu, prawda?? Wyglada na dziwnie zadowolonego

No teraz Pfizer smiac sie i ustawiac ustawke. Mam nadzieje ze sie spodobalo.

Komu nie opowiadam tj historii, poklada sie ze smiechu, jak mozna byc tak glupim zeby do Murzyna powiedziec cos 'black'

A najlepsze, ze tak autentycznie bylo, sam opowiadal :D :D :D
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
No odkad go scharakteryzowalem Slask strzelil gola, a na wiecej czasu zabraklo

Redditch - Bromsgrove

Kilka uwag po jednym zdaniu

1. Napiete derby
2. Publika napewno dopisze.
3. Pogoda tez zmusza do biegania, gole beda
4. To sa bogate miasta, podobny dorobek punktowy, gole strzelone i stracone, sa dosc nisko w tabeli, ale glownie z powodu zaleglych meczow, nie jest tak zle jak dograja zalegle (powiedzcie to Legii)
5. Obie druzyny w dobrej formie, Bromsgrove nie przegralo od 6 meczow, Redditch stuknelo dominatora Peterborough sports i to na wyjezdzie po kursie 11
6. Pora w koncu na przegrana Bromsgrove

Typy. Wszytsko po 10j STS

1. Redditch wygrana 2,6

2. Redditch -1,5 4,85
3. Powyzej 4,5 4,65
4. Powyzej 3,5 2,6
5. Powyzej 2,75 1,85
6. Do przerwy/mecz Redditch/Redditch 4,35
7. Redditch wygra i obie strzela 4,9


Nawet jesli Redditch tego nie wygra to gole beda. Zle byc nie powinno

Ja mialem over 4,5 po 5,4 w betfair i to na niskiej plynnosci bez problemu da sie lepsze kursy znalezc
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Wieczorny atak na gruba kase nieudany, ale juz w nocy NBA dala popalic/zarobic.

Juz zmeczony bylem moja symulacja dawala doklanie 219 punktow na mecz Denver z Waszyngtonem i 9 punktow przewagi, wiec wlasciwie powinno byc 114-105, nie wie mskad wpisalem 119-110 pomylilo sie mi w rachunkach

A bylo 113-107, co w porownaniu z oryginalna prognoza 114-105 powiedzcie sam iczy to nie bylo bardzo blisko. W kazdym razie over, wygrana Denver, wygrana Denver w handikapie

Ten trener w Waszyngtonie to dziecko bogatego rodzica i legendy koszykarza, wiec zatrudnienie go bylo fatalnym bledem no ale skoro licza sie nie tyle kolor skory co koligacje rodzinne to krzyz im na droge, chyba nawet do 10tki sie nie zakwalifikuja.

A Denver zaraz pojedzie seria, moze nie taka jak Phoenix ale zblizona. Choc i Washingon fajne akcje mial, problem w tym ze mieli je kiedy dostawli 20ma punktami, inaczej im sie grao przy zblizonym wyniku, gdzie liczy sie presja, nie radzili sobie

Dzis duzy dzien z pilki, Coventry ze Stoke oby ustawka, bedziemy ogladac, bo pewnie szykuje sie wygrana Coventry, zaplace te 10 funtow za ekskluzywna transmisje, bo niebedzie w TV

Ale widze ze Coventry dopiero w sobote, co to za logika nie wiem, Premiership ktore ma mniej kolejek gra a laskawcy z Championship laba???!!!

I zamierzam wygrac na tym meczu.

Postaramy sie zlapac cos takieog jak Swansea z Nottinghamem, byly trener przyjezdza rozezlony i wkroja gospodarzom, ewentualnie klopoty w druzynie, ktore moga sie skonczyc rozjazdem

Wycombe musialo odpuscic w sobote, jak dzis graja z jakims Sunderlandem to sa gotowi wygrac 4-1
 
Ostatnia edycja:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, NBA
Godzina: 04: 00
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Phoenix Suns
Typ:
ZWYCIĘZCA I LICZBA PUNKTÓW
Phoenix Suns i powyżej 216,5
Kurs: 3.6
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Od razu zastrzegam, ze nie jest to jakis supermocny bet na punkty, ale wygrana Phoenix powinna wejsc.

No i jest to jeden z dwich glownych betow, drugimjest wygrana West Hamu. Jesli nie wygra Phoenix to West Ham mozna smialo grac! Konflikt w Arsenalu, Auba pozbawiony opaski kapitana. Przegraja dzis

Ale my siedzimy w nocy. Masowka przeciwko Phoenix, wszyscy zakladaja ze tragiczna seria Portland sie skonczy, a niby dlaczego? Phoenix to druzyna notujaca seryjne wygrane, swiezo po wyraznej porazce, gdzie praktycznie nie istnieje, dzis dobry moment wrocic na zwycieska sciezke i zlac slabeusza.

Ze Booker nie zagra i jakis zawodnik nie w pelni sil, ciemny tlum sie rzucil. Oby zostali przeflancowani w takich sytuacjach jak zwykle.

A czemu over? Wczoraj tylko 95 punktow, dzis powinno byc wiecej. Dokladnych punktow nie policze, bo mam otwartych duzo zakladek i wlaczony VPN na taki kraj, w ktorym Betexplorer nie dziala, ale wczoraj byl wyrazny under, dzis pora na over.

Strzelam Portland - Phoenix 110-119

Wygrana Phoenix powinna byc, [unkty to juz bardziej zyczeniowe myslenie jednak przyznaje

Policze dokladniej ile powinni rzucic na minutach

Policzylem punkty do tego meczu i wyszlo mi niestety 214. 215 max

A linia jest 216.5

Oby nie trafilo w linie, bo prognozy punktowe sa dosc dokladne.

Licze ze glupi bedzie mial szczescie tym razem

Ale to na noc, jak mowie, wygrana West Hamu kroi sie.

Z duzym wyprzedzeniem

Pierre-Emerick Aubameyang stripped of Arsenal captaincy and ruled out of West Ham match | Football News | Sky Sports

Aubameyang jak to sie mowi podsztychtowal pol druzyny zeby przestala dzis grac.

Duzy konflikt w Arsenalu, a wszyscy sie rzucili jak szczerbaty na suchary :D

To wlaczamy NBA i ogladamy

Dallas powinno przegrac z NHL i San Jose tez

Zobaczymy
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
San Jose przegralo, Dallas przegralo, Phoenix over i wygrana.

A mowia ze typowanie amerykanskich sportow jest trudne.

Dla tych co nie dojezdzaja inteligencja to tego zostala wygrana West Hamu z Arsenalem.

Na te chwile sie kroi, co nie znaczy ze w dzien nie dogadaja sie inaczej jak zrobi sie masowka, bukmacherzy policza to zadzwonia i zamowia inny wynik.

Tylko typy na krotko przed meczem rulez

Ale ja jestem zarobiony wystarczajaco

Milego dnia :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
A tak bylo wczoraj na Whatsapie

Ale betting obecnie nie jest priorytetem, sobie z marszu przegladam i dorabiam na ustawkach.

Oczywiscie sam grajac, a nie sprzedajac bo nie zamierzam, jak juz to za darmo sie podziele, ja nie musze handlowac.

Choc 'dyskutowac o futbolu' to ja zawsze lubie. Merytorycznie, wymieniac poglady. I plyny ustrojowe. Z kobietami oczywiscie. Dobra wymiana nie jest zla

1642307008234.png

1642307060206.png

Przyznacie stresu nie bylo, w 21 minucie Coventry 2-0 i b365 wyplacil bo placa przy 2-0 dla naszych

Ciekawy ten hesgoal sprawdzal ktos?

Aha i na przyszlosc.

Dzis lub jutro zostanie zwolniony Rafa Benitez z Evertonu. Prawdopodobnie tez trener West Bromwich i mozliwe ze Reading.

Napewno posade znajdzie Nuno Espirito Santo, jesli gdzies jest to grac, ze bedzie kolejnym trenerem Evertonu
Post automatycznie złączony:

1642307283707.png

Jest kilka ciekawych nazwisk.

Przede wszystkim nie John Terry. Obrazil rasistowsko Rio Ferdinanda albo jego brata i nie dostanie posady. To jest Anglia. Siedza mu za to na karierze. Ale tutaj go nie ma na liscie

Napewno nie Patrick Vieira, za dobrze mu idzie w Crystal Palace, nie Frank Lampard bo to cienias i knuje, Carrick bez jaj. Potter tez raczej nie, po co zmieniac dobrego sredniaka z ciekawym skladem, polityka, prezesem i perspektywami na jakis chory klub.

Rooney? Moze, ale juz sie prawie wykaraskali z dna czemu mialby odchodzic? Moze bo go wlasciciel troche na lodzie zostawil. Mozliwe ale za niski kurs

Nuno Espirito Santo 17 betfair 10j.

Sprawdzil sie w Wolverhampton, z dobrym skladem wygral Championship, potem udane wzmocnienia i puchary, a bezrobotny siedzi i czeka na oferty. Napewno go przechwyca, tym bardziej ze dziany klient wiec Portugalczycy ooanuja chetnie klub i zrobia kilka transferow

PS

Gdzie sa wyznawcy Matta Casha jak pisalem ze ten portugalski szarlatan Sousa dorabia na transferach? Tlumy sie zachwycaly
 
Ostatnia edycja:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Ja wole tutaj pisac, od razu wszyscy widza, ale jak ktos cos wnosi zawsze mozna na plaszczyznei prywatnej podyskutowac. Chwilowo mam do ogarniecia inne sprawy, ale jak ktos ma pojecie o pilce to oczywiscie, chetnie sam sie czegos naucze

Tak ze jesli juz to za jakies 2-3 tygodnie, ale od razu uprzedzam nie ma zadnych ustawek za 5000 czy cos, Coventry sledze i pisze oficjalnie, niczego specjalnie nie ukrywam ze dzis byla ustawiona wygrana, dyskutuje o tym jak o pogodzie po prostu

Dzis wpadam do domu, zagladam w cos i widze ,ze juz wygrali ten mecz. Na dwie godziny przed. Stresu nie bylo zadnego, myslalem ze poudaja choc łamak albo 1-0 po golu wymeczonym w drugiej polowie.


A ze cos wiem o druzynie, moj pech. Albo i szczescie ;)

Tak wiec poki co bede pisal tutaj jak mozna, wszystko oficjalnie, po prostu tak jest praktyczniej i szybciej, raz napiszesz a inni widza kto tam chce
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
Do góry Bottom