>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NIE BĘDZIE REMISU!!!

rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
No napewno nie bede plakal po sportowemu. Zydzi wczoraj ostro poplyneli, lewy hattrick,za takei wyniki moge zaplacic chwilowa korekta.

Napewno lepsze to niz utopic podwojnie, zagrac na Leicester i zostac przekreconym przez zydow, masonow, cyklistow, mniejscosci LGBT i kto tam jeszcze spiskuje. Oczywiscie Lee Mason ale on w niewlasciwa strone gwizdal izostanie schowany

To ogolnie nie byla slaba sobota ale nie zdazylem podac typow na 15ta.

Dzis nie jest najlepszy dzien do gry bukmacherzy rzucily sie na West Brom, wczoraj dobrze typowali: Leicester.

Czyzby dzis cos pod Newcastle sie szykowalo? Trudno mi to sobie wyobrazic na sportowo.

Dzis tez wychodze i moze nie zdaze na mecz West Brom dlatego musze podac wynik na podstawie tego co mam

1. Typ dnia
Illawarra Hawks i powyżej 180,5

4,10


analiza w dziale

Kurs 4,15 na angielskim Betclicku, 4,10 na polskim. Czyzby Grzegorz Schetyna w imieniu swoich zleceniodawcow z mafii hazardowej wnegocjowal 0.05 od kazdego kursu do swojej kieszeni? Widac ze ma wywalone na polityke, Lepper dbrze przedstawil jego przeplywy pieniezne.

Co ciekawe jak pisalem do poslow PIS i przedstawilem jak dokladnie Schetyna jest umoczony w mafii hazardowej nie bylo zainteresowania zeby go przeciagnac przez pierdel. Ciekawe czemu niewiedza czy cos wiecej?

2. Newcastle X2 + Tottenham wygra do zera NIE.

Jesli sie nie da zagrac na jednym kuponie (rozne idiotyczne zasady czasem maja bukmacherzy) to mozna grac Newcastle X2 a potem drugie zdarzenie.

Jednak przeraza mnie ten optymizm bukmacherow na West Brom. Smierdzi. No ale znowu jak sie pomyle West Brom wygra 3-0 to raz ze bukmacherzy poplyna a dwa ze moi wygraja i zydzi z Brightonu bardziej zagrozeni. Zasluguja na spadek od ilku lat ale maja wplywy
Post automatycznie złączony:

Wstawac i ogladac Blachowicza

kto wygra? Naprawde Blachowicz ma juz 38 lat?

To chyba wiadomo kto jest oplacony na buma czy jak to sie nazywa. Mozna tez ogladac kosza, polecem wygrana Illawarry

A tymczasem polowanie w toku:

Nigel Farage ‘quits politics’ after resigning as Reform UK party leader (msn.com)

Zawsze widzialem ze to tchorz, ale mu to nie pomoze, siegna go, kwestia czasu, tak sie konczy zdradzanie idei, nasladowcy do brania kase za zdrady sie oducza patrzac jak skonczy 'żabol' ;)
Post automatycznie złączony:

Ciekawe czy ma to zwiazek z pewnymi filmami na swoj temat ktore mogl juz zobaczyc w internecie i jak pewni ludzie dowiedzieli sie pewnych faktow i sie bardzo wkurzyli

Zacieram rece teraz niech mu sie dobiora do tylka
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
1. ja caly dzien w rozjazdach biznesowy weekend

2. Troche szkoda bo typ na porazke liverpoolu i porazke do przerwy ilamaka napewno bym gral do stystemu ale myslalem ze wroce 12tej a wrocilem 3:30

West Brom pewnie sporo ludzi poplynelo.

Ale mnie zadowalalo to ako co podalem z premiership kurs ponad 2 od dzis wracam do normalnej gry beda mniej se kursy i odrabiam w typach dnia

3. Trzeba bedzie obejrzec mecz gwiazd nba pewnei polowa zagra co nie moze grac w lidze bo kontuzje i zaraz kontuzje sie odnowia


Jakby Anthony Davis zagral to bylby skandal i bedac np zawodnikiem clippers bym go tak pozdrowil zeby nie zagral juz do konca sezonu

4. Jak mi sie bedzie chcialo dokonam tutaj egzekucji pewnego gowniarza ktory podbija na priv, obiecuje zlote gory (nie finansowe) a jak przychodzi co do czego czyli normalnej rozmowy bo ogarniam sprawy dziecko dupke sciska.

Przy czym wiem ze loguje sie na forum codziennie.

Ma to na celu odsianie gawedziarzy i golodupcow z jakiegokolwiek kontaktu ze mna, w internecie moze byc tak ze twierdzimy ze jestesmy nie wiadomo kim, jest to taki azyl, wentyl bezpieczenstwa, mozemy udawc kogos kim nie jestesmy.

Tymczasem ja wpadlem tutaj, pokazalem ze cos wiem o pilce i typowaniu i na starcie mam prawo patrzec na kogos z gory - oczywiscie to potem w miare blizszego poznania moze sie wyrownac.

A jeszcze lepiej byloby, zeby ktos mi pokazal poziom, do ktorego musze rownac, lubie wyzwania

Ja rozumiem, mozna dystkutowac o pilce, takze na plaszczyznie prywatnej ale strasznie irytujace jest jak ktos zawraca glowe i znika, bo dziecko utopilo pewnie na czterech typach z ligi angielskiej i mysli sobie o ten to jest do d...y typerem

I teraz conajmniej dwie osoby moga sobie myslec kim bedzie ten gawedziarz to podpowiem zeby jeden sie nie martwil, jest to ten nick do ktorego napisalem w sobote co slychac.

5. A tymczasem mozna smialo pytac w temacie, ekspert wypowie sie o pilce angielskiej tylko jak mowie z czasem odetniemy wszystkich tych zawracaczy glowy, gawedziarzy, golodupcow bo na to jestem strasznie przeczulony.

Choc oczywiscie do czasu warto cos poklikac, nie przesadzajmy, dzieki temu wiem jak chore sa niektore jednostki, a ci z tego forum to i tak w porownaniu z niektorymi, ktorych znam na plaszczyznie prywatnej to oaza stabilnosci.

To tyle z przemyslen

1615168731670.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
U 0

Usunięty użytkownik 172965

Gość
Dla mnie weekend udany i niewiele zabrakło, żeby była jeszcze jedna cyferka przed przecinkiem. No, ale klątwa 1 błędu wiecznie żywa. Chyba przestanę wrzucać na stronie Typ dnia, bo drugi raz co podałem to wpadło jako pojedynczy błąd. Poniżej 20 k netto przeszło koło nosa:
Niemniej budżet na grę jest i wspólnymi siłami wygrywamy z bukami ;)

A takie cacuszko siadło:
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Hehe ladnie chcac zarabiac nie graj meczow Watfordu, choc pstatnio sie uspokoili i nie remisuja 0-0 jak postawie na ich wygrana a wygrywaja w 93ciej jak postawie ze nie wygraja

No ale mojej sprawki tam niewiele na tym pukonie raczej.

Mozna operowac takimi stawkami bez problemu w totalbet?

Ciekawe jak wygladaja kursy w porownaniu z normalnymi, zgaduje w takim 5dimes mialbys 10-15% wiecej
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172965

Gość
Hehe ladnie chcac zarabiac nie graj meczow Watfordu, choc pstatnio sie uspokoili i nie remisuja 0-0 jak postawie na ich wygrana a wygrywaja w 93ciej jak postawie ze nie wygraja

No ale mojej sprawki tam niewiele na tym pukonie raczej.

Mozna operowac takimi stawkami bez problemu w totalbet?

Ciekawe jak wygladaja kursy w porownaniu z normalnymi, zgaduje w takim 5dimes mialbys 10-15% wiecej
Totalbet nie ma niskich limitów i można spokojnie grać nawet za kilkanaście tysięcy na kuponie, z maksymalną wygraną do 303 k PLN.
Niemniej jak ewentualna wygrana jest powyżej 200 k to wysyłają kupon do weryfikacji, która trwa ok. 1-2 minut. Tylko raz mi zablokowali taką ładną tasiemkę...
Ja gram kupony tak, żeby mieć max 2279 PLN z jednego --> wtedy nie ma dodatkowego 10% podatku. I oczywiście taki kupon powielam tyle razy, żeby osiągnąć zakładaną stawkę bazową (np. ten kupon z AKO 135 zrobiłem 8 kuponów ze stawką 12,5 PLN).
U nich jest fajna promka, że przy zaganiu trebla z kurasmi min. 1,2 z jednego zdarzenia nie ma 14% podaku. Kursy są też OK, więc dla mnie oni są zdecydowanie w top 3.
Z niecierpliowścią czekam na Twoje typy z UK, żeby elegancko pomnożyć kapitał.
 
R 275

RudnawaD

Użytkownik
Jutro zapowiada się ciekawy dzień, gra tylko 3 liga, chociaż Peterborough ostatnio popłynęło, a grzali wszystkich jak leci
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Jutro bardzo ciekawy dzien. Dzis wychodze - biznes travel - i nie wiem tez kiedy wroce ale zeby nie uniknac to podaje 3 bardzo konkretne typy. Kutrsy wkleje jak cos wejdzie bo jestem w biegu

1. Chelsea - Everton powyzej 2,5 gola TYP DNIA
2. West Ham - Leeds X2
3. Krykiet T20 Anglia - Indie Anglia

Bukmacherzy szykuja lewy typ na under 2,5 dzis. Pora wiec zagra cover. Wykosztowali sie w sobote, nie tak bardzo oddali w niedziele, choc troche sobie odbili na WBA nie wygranej,dzis pora zgarnac cala pule a my ich ukasimy

A wiec zdecydowany over!
Post automatycznie złączony:

Rachej Chelsea wygra ten mecz zdecydowanie po wczorajszych niespodziankach, juz widze sporo zoltodziobow gra Everton + 1,25 wiec pewnie sie skonczy 3-0 albo 3-1

Remisu nie bedzie, ale czy wygrana Evertonu wchodzi w gre? Nie wiem. Ale zdecydowanie over

A jutro dzien ze hoho. Peterborough opuscil ale z mocnymi rywalami i na gazie jak Burton, tam nie ma druzyny co by wygrywala wszystko

Po serii wygranych potrzeba odpuscic, ale formacja byla dziwna, juz nie stala trojka w ataku ale dolozyli czwartego
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Wczoraj nie po naszemu dzis konieczny kontratak.

Czyzby jednak bukmacherzy szykowali cos od lige mistrzow? Po tym jak powygrywaly zespoly pupilki z wasalami az sie prosi o dwojki po soczystych kursach.

Dzis to bedzie inny dzien, wiekszy dzien.

Napisze nawet o co naprawde chodzi z Sheffield Wednesday i dlaczego dalej przegrywaja.


Typy pozniej, ale napewno bede przygotowany merytorycznie, a moze bukmaherzy tez skontratakuja bo sobota i poniedzialek sie wykosztowaly

Tak wiec sporo typow, ligi przejrzane i ciezko bedzie nas objechac.

Przede wszystkim trzy mecze wagi ciezkiej w League One

Peterborough - Hull. To tylko z pozoru wyrownany mecz. Jak Peterborough chce to ich rozwali. Nie rozumiem czem ukursy podobne. Hull tylko dobry poczatek, to jest papierowy tygrys. To ze ogolili jakichs bidakow u siebie 2 razy z rzedu przyplyw wyrzucil ich na lidera. Ale oni nie awansuja nawet. Peterborough trzech zawodnikow z przodu ktorzy moga isc za miliony i pojda, Brentford juz ostrzy sobie zeby. Pytanie czy Peterborough chce awansowac? Moim zdaniem tak. Zrobili ostra awanture w zeszlym sezonie jak byli na piatym miejscu ale przerwala sie liga i okazalo sie ze podliczajac im PPG wyladowali na 7 miejscu i nawet nie weszli do barazy. Podniesli ostry raban

Portsmouth - Sunderland. Kolejny mecz potworow. Co prawda Portsmouth przegrywa ale dalej sa w play off i nikt nie wyrzuci trenera przed koncem sezonu mimo ze tak dostaja w dziob. Ten tydzien maja final jakiegos pucharu i Sunderland u siebie. Ta sama sytuacja jak Peterborough. Przegrywja wyjazdy ale jak walna czolowa druzyne u siebie to jakby zdobyli 6 punktow. Celem Portmouth baraze, wyzej sie nie da, celem Sunderlandu conajmniej baraze, beda atakowac bezposredni awans, jak tylko naucza sie grac w meczach, gdzie sa faworytami

Ipswich - Lincoln. Tutaj w sobote wyszla zasada 'lepsze jest wrogiem dobrego'. Wygrali 3 mecze, rozstali sie z trenerem i na dzien dobry w dupe. Ale trener dobry, tylko sie szlajal po klubach zeby sie gdzies w koncu zalapac. Obojtne mu ylo. Ale Gillingham to nie jest slaby zespol

Arcyciekawy mecz QPR - Wycombe, gdzie QPR moze przegrac z kazdym, wygrac z kazdym

League 2 niestety Walsall nie gra, ale jest Port Vale z tym trenerskim oslem Darrelem Clarkem. Na Oldham kurs 3 i moze to sie okazac jeden z latwiejszych kursow 3, ktore dzis wejda. Jak odchodzil z Walsall byli na 12tym miejscu, a Port Vale 18. Teraz po 4 tygodniach Walsall jest juz 18te a Port Vale 21. A jutro mecz Walsall - Barrow i wygrana tych drugich to juztylko 6 punktow przewagi nd strefa spadkowa i marzyciele o barazach z Bescot Stadium w koncu zaczna mysslec co tu robic bo za ciekawie nie jest
Post automatycznie złączony:

Ostatnio zostalem zasypany komercyjnymi propozycjami i staram sie to ukladac, tak ze wyniki i obecnosc na forum moga ucierpiec, ale dzis juz znowu plusowy dzien powinien byc, ale ogarne to w kilka dni i uporzadkuja.

Nawiasem mowiac ten wysyp nowych klientow jest tez ciekawy nastapil w momencie gdy zaproponowalem pewnym waznym politykom pomoc w kampanii wyborczej, a ja sie na tym znam i w ciagu tygodnia dostalem papiery rezydenta (na ktore czekalem ponad poltora roku), dwie ciekawe propozycje biznesowe i oczywiscie propozycje beziteresownej pomocy lokalnym politykom...

Tak ze wiecie, rozumiecie sobote i niedziele musialem poswiecic na partyjne obowiazki stad brak typow o czasie w wsobote i nie podane np Fulham czy Fulham do przerwy w niedziele. No i poniedzialek chyba zasluzona kara, nalezalo sie

Przypadek ;) ? Coz, narzekal nie bede. Ale od piatku jestem przeladowany, tym niemniej dzis zaczynam wczesnie prace zeby na ligi spokojnie sie wyrobic

Trzeba pamietac o jednej zasadzie, zawsze trzeba patrzec na kontekst.

Co ze Hull wygral teraz dwa mecze i sa liderem na pierwszy rzut oka jak ogolili totalnych cieniasow, ktorzy spadna, jak ciula graja generalnie, gdby nie fenomenalny poczatek to by kiblowali tam gdzie Fleetwood mniej wiecej.
Post automatycznie złączony:

Tak ze dzis wyjazd bardzo wczesnie, odwiedze miedzy innymi Solihull Moors i postaram sie zagrac ich mecz.


Dzis napewno jest wybor w sam raz i bedzie ciekawie, jak mowie napisze tez dlaczego Sheffield Wednesday dalej przegrywa
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172965

Gość
Tak niestety bywa, ja też zagrałem Peterborough i dupa. Czerwona kartka ustawiła mecz :( Ważne, żeby długoterminowo być na plusie. Ja dziś też popłynąłem na Anglii z BTTS i 2,5+ bramki w meczu Swansea. Ja nie wiem jak oni nic nie strzelili po 1:1 w pierwszej połowie... Jestem ciekawy co Rondani myśli o jutrzejszej minimalnej porażce Liverpoolu
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Też jestem ciekaw co Rondani powie o Liverpoolu...czy buki pozwolą wygrać bedacemu w lepszej dyspozycji Lipskowi...czy tak jak dzisiaj w Turynie będą pomagać gospodarzom ?
 
U 0

Usunięty użytkownik 172965

Gość
Też jestem ciekaw co Rondani powie o Liverpoolu...czy buki pozwolą wygrać bedacemu w lepszej dyspozycji Lipskowi...czy tak jak dzisiaj w Turynie będą pomagać gospodarzom ?
Juventus popłynął w dogrywce. Ciekawe czy może dziś też zaserwują nam jeszcze jedna dogrywkę....
No nic czekamy na opinie autora wątku.

Niemniej gazety już pompują balonik na zwycięstwo Lipska:

Ciekawe jak to wygląda w UK, ale obawiam się, że znów będzie powtórka z rozrywki i Liverpool zdecydowanie wygra na swoim stadionie po 6 porażkach w lidze...........
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Zajmiemy sie tym darmozjadem z Solihull. Dziwne ze jeszcze pajaca nie wywalili. Peterborough jednak podpucha z tym kursem byl wiekszy niz na gosci, czerwona kartka nie byla przypadkiem

Posypaly sie czerwone kartki i dobrze byc nie moglo


1. TYP SYSTEMOWY: Ajax - Young Boys Bet Builder Young Boys i powyzej 3 gole kurs 13 b365 10j
2. Typ dnia: Ajax - young Boys, young Boys 5, Unibet 10j
3. Dynamo - Villarreal, Dynamo 4,23 pin 10j

4. Manchester - Milan ponizej 2,5 1,9 b365 10j
5. Olympiakos - Arsenal ponizej 2,5 1,89 pin 10j
6. Tottenham - Dyn Zagrzeb powyzej 2,5 1,75 betclic 10j


Dzis bedzie wiecej czasu przyjrzymy sie Brazylii i sportom amerykanskim po LE

Tottenham mozliwy wałek bo tam szlo sporo kasy ktora wracala do prywatnych kieszeni dyrektorow (za Modrica, Krnjcara itp). Wiec moze sie nawet skonczyc 0-2
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dzis wycieczka misja w Coventry wiec caly dzien mnie nie ma, jutro bede
Tak ze typy musze podac teraz.

Fatalny wtorek a wiec odkrecamy

Typy z betrusha:

1. Solihull remis nie ma zakladu 3 b365 10j
2. Oxford Utd DNB 2,77 pin 10j
3. Huddersfield RNZ 2,75 Unibet 10j


Po jednym zdaniu.

Jak wiadomo Jimmy Shan sie zesral w srodku tygodnia, przegrali 0-5 czerwona kartka, totalny burdel, we srode sie tam przejechalem i od czwartku juz nie pracuje. Dziwne bogaty team a zatrudnil takiego kiernoza. Ale to juz przeszlosc pan Shan moze sobie butelki zbierac.

Pilkarze typu Adam Rooney to naprawde nie w kij dmuchal i nie zostali sciagnieci zeby zajmowac 18 miejsce ale 3-6

Hull jakas ustawka byla nie bojmy sie tego slowa. Kurs podpucha na Peterborough, celowy karny i odkretka. Dzis placa. Hull przegra, tym bardziej ze jest promowane i to ciulowy team przypadkowo na 1 miejscu. Do tego goscie to naprawde dlugofalowy projekt, ambitna druzyna i na fali

Wynik QPR pod spoldzielnie. Wola spuscic sheffiled i maja groznego rywala mniej w nastepnym sezonie. Nic ich nie kosztuje przegrana dzis, a mozna pozyczyc 3 punkty ktore moga sie przydac w nastepnym sezonie 1-2 2-3
Post automatycznie złączony:

Premiership

Do meczu Fulham moze wroce, ale tez to bedzie ciekawie. Mozliwe ze City znowu przegra

A do tego czasu:

4. Leeds 1X 2,23 pin 10j
5. Powyzej 4,5 6 betvictor 10j
6. Crystal Palace DNB 1,63 Betsson 10j
7. Burnley X2 2 Betway 10j
8. Powyzej 4,5 BetVictor 10j


Ciekawe sa tez mecze:

- Ipswich, ktore jak zwykle pierwszy raz nie zagram i wygraja po dwoch razach ktore zagralem i nie wygrali wiec smialo mozna stawiac

- Birmingham: jest spoldzielnia a Bristol opuscil ten sezon juz szykuja sie na nastepny, ostatnie dwa mecze bylo wiadome ze przegraja juz przed pierwszym gwizdkiemm. Naleza do spoldzielni. Birmingham wygrana do rozwazenia smial, nie tyle po sportowemu ale podejrzewam ze zalatwia, Bristol odpuszcza sezon

- Milwall napewno nie pusci Derby. Wygrana po kursie 3 do gry. Akrat to jedyny przyjaciel Sheffield w dolach tabeli - a wlasciwie bardziej wrog Birmingham. Ale oni sa jedni a spoldzielnia ma 6-8 druzyn

- Gillingham

- Shrewsbury

Burton bardzo ciekawy kurs. Wyglada na to ze nie ma opcji zeby wygrali

Oldham nowy trener

No i dwa ciekawe mecze na dole L2 Grimsby i Southend.

Jak powygrywaja alez Walsall bedzie mialo mokro w gaciach. Chyba jednak za wczesnie sie wyprzedali, dali posade trenera zamiataczowi lisci i degradacja bardzo realna. Za 2-3 koleki jzu beda w zasiegu 2-3 punktow od strefy spadkowej

I bardzo dobrze chytry dwa razy traci wczoraj kolejny doskonaly wynik czyli w trabe.

So uslyszenia wieczorem napisze cos wiecej ;)
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
No po wczorajszych wynikach trudno zarzucic mi zla wole, jak na typy na dlugo przed meczami to wyniki niezle, choc oczywiscie byly tez spektakularne wtopy jak Birmingham czy Burton ktory zamiotl po taaaaakim kursie

Ale pomijajac odjechane typy na over (choc w Evertonie blisko bylo, trzesly sie poprzeczki) wszystkie trzy typy handikapowe byly prawidlowe czyli Leeds nie przegra, Burnley nie przegra i Crystal jednak wygra

1. Co do West Bromwich na pierwszy rzut oka moglo by sie wydawac ze nalezy ich grac po tym jak zawiedli w meczu ktory musieli wygrac (z Newcastle) to w nastepnym meczu odbiora sobie, gdy nikt ich nie bedzie ich tykal. Na pierwszy rzut oka....

Guzik prawda. Hodgson i Allardyce mimo ze panowie w starszym wieku nie przepadaja za soba Sam nawet by nie probowal podchodow bo wie ze nie ma czego szukac. A ze sklad Crystal Palace maja lepszy i szerszy, nie budowany na kolanie z wypozyczen z chodzacymi minami i krowimi plackami jak West Brom to mozna sie bylo spodziewac wygranej Palace,

W Championship jest spoldzielnia i wszystkie wyniki ukladaja sie pod Birmingham, poza...Birmingham. Oni nie umieja nawet zalatwic meczu. Czesto przegrywam, poniewaz zakladam inteligencje i profesjonalizm zarzadzajacych klubem, niestety dla wielu klubow to jest obce pojecie.

2. Ta spoldzielnia jest nie tyle dla Birmingham bo nikt ich specjalnie nie kocha ale przeciw Sheffield. Po prostu pozbycie sie potencjalnego rywala do awansu/utrzymania w nastepnym sezonie wszystki msie oplaca. Shffield Wednesday juz spadlo Tom Lees odchodzi do Celtiku, Josh Windass do Ipswich po sezonie. Tu juz nie ma czego zbierac, spadaja z ligi, jest przetasowanie skladu na nastepny sezon. Tak ze smialo mozna zalozyc ze juz spadli, wszyscy topoi gracze sie zwijaja, zostaja przeplacone gwiazdeczki typu Jordan Rhodes. Choc jak znam Darena Moora to jak sytuacja bedzie beznadziejna zaczna seriami wygrywac i do utrzymania zabraknie punktu. D oSheffield wybiera sie Jimmy Shan - to juz naprawde koniec.

3. Oczywiscie Ipswich wygrywa zaraz jak ich odpuscilem, Millwall nie puszcza Derby bo chce zepsuc spoldzielnie, Gillingham bez problemu wygrywa ze slabiakami a wygrana Huddersfield kasuje wtopy na Hull i Solihull.

Dzis dzien gdy malo meczow i wszystkie ciekawe, idealny dzien do trafienia wiekszosci, ale odwazne i bezczelne typy tez musza yc. Zaczynamy oczywiscie typem na Brighton a dalej doczytam wiadomosci i ogane forum, bo o 14tej kolejna akcja polityczna

Ale do tego czasu spokojnie szystko ogarniemy

1. Southampton - Brighton oczywiscie Brighton 2,6 unibet 15j

Oczywiscie moge sie pomylic i Southampton wygrac, tak jak bylo z Leicesterem ale w koncu sily zakulisowe musza sie wlaczyc i utrzymac Brighton. Jak przegraja to beda musieli jeszcze bardziej kombinowac, oczywiscie przegrana wchodzi w gre (remis nie), ale w koncu rusza. Southampton byl utrzymywany przez reszte jak potrzeboal, teraz oni chyba pomoga. Dziwne, sklad Brightonu zdziesiatkowany jak dawno (Lamptey i jeszcze ktos) a oni sa faworytem no ciekawe dlaczego

Southampton - Brighton 0-1
 
U 0

Usunięty użytkownik 172965

Gość
1. Southampton - Brighton oczywiscie Brighton 2,6 unibet 15j

Oczywiscie moge sie pomylic i Southampton wygrac, tak jak bylo z Leicesterem ale w koncu sily zakulisowe musza sie wlaczyc i utrzymac Brighton. Jak przegraja to beda musieli jeszcze bardziej kombinowac, oczywiscie przegrana wchodzi w gre (remis nie), ale w koncu rusza. Southampton byl utrzymywany przez reszte jak potrzeboal, teraz oni chyba pomoga. Dziwne, sklad Brightonu zdziesiatkowany jak dawno (Lamptey i jeszcze ktos) a oni sa faworytem no ciekawe dlaczego

Southampton - Brighton 0-1
Ja widzę dokładnie tak zamo i zagrałem to w taśmie za 200 PLN.
Jestem bardzo ciekawy Twoich oponii na temat zwycięstw Manchesteru United (WHU musi zacząć w końcu powoli spadać w tabeli) oraz być może Tottków (świta mi wymiana punktów w lidze za awans w LE, ale to bardzo naciągane... niemnej tam powinni postrzelać)
 
Do góry Bottom