>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NIE BĘDZIE REMISU!!!

rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
2. Karlsruher - Braunschweig, Braunschweig 4,6 bwin 10j

Na remis tez cos mozna rzucic. Albo zagrac X2. Albo Braunschweig remis nie ma zakladu. X2 powinno wejsc
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
3. Arsenal - Tottenham, Tottenham 2,95 pin 10j

Mam nadzieje ze nie ma reguly ze jak jedni Zydzi wygraja na wyjezdzie drudzy musza przegrac
Post automatycznie złączony:

I 3 j na Arsenal. Bo tez sa przeslanki a remis najmniejsza szansa. Nie bedzie remisu tez ale moze byc jakies polecenie zeby nie bylo po sportowemu i Arsenal wygral i widze sporo typow na tottenham ze walcza o top 4

a zatem tottenham wygrana, Arsenal zwrot
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
A jednak zamnipulowany wynik. Czu;lem ale sie ludzilem ze sport zwyciezy. Ale nie przegramy dorzucilem na Arsenal. No ale nie przegramy juz piatego meczu z rzedu z Premeirship po powrocie

4. Man Utd - West Ham obie strzela NIE 2 pin 10j
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Przez caly weekend nie przegrywamy z Premiership. Nawet porazke Tottenhamu zamieniamy na zwrot. Za duzo ludu rzucilo sie na dwojke ale dzieki szostemu zmyslowi nie dajemy sie

Ciekawe jak mozna zrobic ustawke na oczach swiata i nikt nic nie podnosi pokazuje przyklad Southampton z Brightonem. Naprawde nikt nie widzi co tam sie dzialo przed meczem i w trakcie? Nie zna kulisow? Trenerzy Fulham czy Newcastle niekumaci ze nie podnosza sprawy co jest grane?

Wiadomo wyjscie z takim czyms oznacza otwarta wojne z cala federacja i liga, ale teraz majac pieniadze mozna zalozyc wlasne rozgrywki i dobrze je sprzedajac wyjsc na tym jeszcze lepiej niz majac na utrzymaniu lesnych dziadkow z federacji wraz z ich nieudolnymi Lee Masonami

Manchester tez jak myslalem same mecze na 0-0 oprocz jednego z City i West Ham przyjechal po 0-0

Dzis caly dzien mnie nie ma tpow jeszczze do opracowania nie widze, jade do Coventry, ktore juz tez jest ustalone ze nie spada. Wlasnie podpisali dzierzawe stadionu na 10 lat.

ciekawe ze druzyna rugby sobie kupila i teraz sie panoszy. Zgaduje ze zaplacili gruuubo ponizej wartosci rynkowej i poszly lapowki do radnych. Az przestudiuje szczegoly. Nie wierze ze klub ot tak sobie moze kupic od bogatszej gminy jeden z najwiekszych stadionow kraju. Niegospodarnosc az krzczy.

Ustalimy co tam sie stalo ;)

A tymczasem do wieczora, z Brazylii tez cos powinno byc jestem w dobrej grupie obeznanych osob, ale to ja przetwarzam informacje
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dzis w trasie od 4 rano do 21:30

liverpool nei bedzie remisu a teraz dopiero wlaczam co sie dzieje

Karanka zrobil dym na obiedzie na urodzinach prezesa wysmiali go i trzasnal drzwiami

Bowyer tez zrezygnowal chyba liczy ze sie zalapie na stolek

Tak ze sie bedzie dzialo

Patrzylem najblizsze dwie kolejki Championship i nie ma ani jednego meczu w ramach spoldzielni. Ale Sheffield Wednesday na 100% leci, wszyscy ciekawi gracze odchodza po sezonie, to juz przesadzone. Do walki o utrzymanie wlaczyl sie Rotherham, a nawet Wycombe ma nadzieje. Nie dziwne ze puszczaja nerwy. Karanka to ma szczescie ze nie ma publicznosci, zwialby do Hiszpanii po jednym meczu

Ale tam jest wieksza patologia, poprzedni prezesi zarzadzali klubem z wiezienia, dopiero ostatni nie siedzi, ale wyglada na takiego co powinien

tymczasem Coventry szykuje przemeblowanie skladu, wzmocnienia gdzie potrzeba i w nastepnym roku zagraja o awans. Ciezko bedzie ze spadkowiczami bo z miejsca takie West Brom bedzie faworytem do awansu, ale Sheffield United juz nie.

Nottingham, Coventry, Bristol City, pewnie 2 z tych trzech beda w szostce czolowej w nastepnym sezonie, moze Coventry sie nie zalapie ale 6-8 miejsce napewno ich stac jak beda wzmocnienia
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
A tymczasem w showbiznesie blacklifematters kontra wywiad i rodzina krolewska, do tego gestapo leje zczepionkowcow. Wczoraj sam jednej malo co nie odwinalem jak mi zwrocila uwage na brak maski ale na szczescie dla nich zajeli sie jakims czarnym

Ucz sie albo pojdziesz do policji wiecznie zywa zasada

Wywiad Harry'ego i Meghan. Dziennikarz Piers Morgan traci pracę - Kobieta (onet.pl)

Wielka Brytania. Burza po śmierci Sarah Everard. Protesty w kraju - WP Wiadomości

No coz chca wladzy Rotszyldzi, masoni itp to trzeba sie zmierzyc z rzeczywistoscia, zderzyc z prawda

Zalozylem sobie konto na Digital Spy gdzie temat wywiadu Meghan robi furore i chcialem sie podzielic z forumowiczami wiedza, ze Piers Morgan jest agentem MI6 i rzuca te kalumnie bo pieski dziennikarze ulokowani w mediach dostali komende szczekac ale co ciekawe nie da se publikowac.

Nie ma tez zasad kiedy i na jakich zasadach mozna pubikowac i jak napisac do wladz co mam zrobic zeby postować.

Ladnie ta cenzura siega wszystko jest przez nich opanowane. Jak mi sie bedzie chcialo i bede mial czas wloze im kij w szprychy tylko musze wymyslic cos fajnego, mam ich na oku w kazdym raie
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Witam, dzis w biegu, typ rzutem na tsme wiec zydzi nie maja czasu nas przejrzec izamacherzyc jak co

1.
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Angielska (Championship)
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Birmingham - Reading
Typ: Liczba goli wiecej (3.5)
Kurs: 4.95
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Birmingham w koncu kopnal Aitora Karanke, a wlasciwie ten trzasnal drzwiami widzac ze jest wyszydzany na obiedzie i po sobotniej porazce juz wiedzial ze z tymi pilkarzami nie dojdzie do porozumienia.

Nowym trenerem od wczoraj jest tak tak Lee Bowyer, a do czego on sie nadaje juz wielokrotnie pisalem.

Mniejsza o to. Co by nie powiedziec preferuje ofensywne ustawienia 4-4-2 3-5-2 4-3-3 i pod jego batuta wzrosnie zdecydowanie liczba goli w meczach z udzialem irmingham. Tojuz nie beda mecze bez BTSow czy 0-0 albo 0-1 czy 1-0. Beda tracic duzo wiecej, a czy strzelac? Coz druzyna liczy 44 zawodnikow, kilku zdecydowanie dobrych ale skonfliktowanych

Naprzeciwko Reading, przeciwko ktoremu ustawienie na atak jest samobojcze. Zanim sie obejrza pilka na ogol, wraz z zawodnikiem rywala, jest juz w bramce.

To bedzie podobny mecz do wczoraszego Charltonu, gdzie po kilku minutach bylo 0-2 i wydawalo sie ze po takach, a tymczasem niespodzianka bez Lee Bowyera Charlton bedzie lepszy

Komedia i katastrofa gwarantowana, ale poki co bedziem yrozkoszowac sie wynikami typu 5-2 czy 4-1 jako ze Birmingham gra prawie z samymi potegami od teraz. Beda furczaly gole az milo. A moze sami cos strzela? Pewnie tez ale over jest zdecydowanie lepsza opcja niz szukanie zwyciezcy w meczu padliny bez trenera albo jeszcze gorzej niz bez trenera.

Mozliwe ze ich Birmingham zaskoczy i po dziesieciu minutach bedzie 2-0. Ale goscie napewno nie stana.

Ofensywna formacja dzis w grze Birmingham, do tego kreatywni pomocnicy

Birmingham - Reading 2-3

A tak w ogole dzien dobry i rozejrze sie co by zagrac oprocz przystawki
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Birmingham wygrywa, ale to zadna zasluga geniusza, ot naturalna formacja calkiem niezlej druzyny

Tym niemniej jednego gola zabraklo, ale koniec 0-0 czy 1-0 Birmingham, teraz bedzie sie dzialo

Sheffield nie wygrywa jedynego meczu ktory mogli przez poltora miesiaca, teraz Barnsley Watford i Cardiff czekaja :D

Och dzieje sie sporo zaluje choc moze i nie ze mam ciekawe oferty i poswiecam sei polityce troszke ostatnio

Dzis ITV walnelo kolejnego babola.


Ale jesli mam byc szczery wczoraj gdybym gral wiecej bylo by gorzej, moze nie jutro ale piaek, sobota powinny wrocic normalne typy a przede wszystkim czas
Post automatycznie złączony:

O kolejny meczyk sie szykuje z cyklu 'musimy wygrac' i przygotowania zgaduje kilkudniowe. Czyzby odpuscili we wtorek zeby sie skoncentrowac na tym jak slynny Dariusz Zuraw z Benfika?

 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
1. Milan - Manchester, Manchester 2,10 b365 10j

Milan to cien juz od dawna. Udal im sie start psim smedem ale wszystko wychodzi. W lidze nie wiem czy sie zalapia do szostki a w pierwszym meczu Manchester ich olal wystawiajac taki sklad. Manchester przejdzie. Remis tez mozliwy ale ja mysle ze bedzie 0-2, 0-1 1-2

2. Arsenal - Olympiakos Olypiakos + 1,5 betsson 10j 1,77 10j

Tutaj w pierwszym meczu Grecy za bardzo szeroko sie wypieli. Nie powinni sie tak oddac ale oddali. Teraz tym bardziej ze Arsenal wygral z Tottenhamem i wlasciciel Olympiakosu ma interesy w Anliii idealny mecz na 0-1 1-2. Jesli Arsenal moze przegrac i awansowac to beda przeciagac strune. Mozna probowac nawet dwojke

3. Dynamo Zagrzeb + 0,5 1,99 betvictor 10j


Dynamo z Tottenhamem ma liczne powiazania i przeplywy. Jeden mecz wypadaloby oddac, mozliwe zwciestwo Dynama jedym golem.

Mozna zagrac tez na krzyz Olympiakos wygrana + Tottenham remis i Dynamo wygrana + Arsenal remis.

Dwojka niefaworytow nie wygra ale po lidze mistrzow i ierwszej rundzie gdzie ukmacherzy sie wykosztowali dzis powinny byc niespodzianki i ktorys z mecozw 2 lub 3 wygramy, a Milan miejmy nezieje ze nie bdzie remisu

Dziadkom i jakims bezglowym plakietkom aagentow Manchester powinien nakopac ze 3-0 i pokazac ze miejsce Milanu to 6-8 miejsce w Serie A
 
Otrzymane punkty reputacji: +121
U 0

Usunięty użytkownik 172965

Gość
1. Milan - Manchester, Manchester 2,10 b365 10j

Milan to cien juz od dawna. Udal im sie start psim smedem ale wszystko wychodzi. W lidze nie wiem czy sie zalapia do szostki a w pierwszym meczu Manchester ich olal wystawiajac taki sklad. Manchester przejdzie. Remis tez mozliwy ale ja mysle ze bedzie 0-2, 0-1 1-2

2. Arsenal - Olympiakos Olypiakos + 1,5 betsson 10j 1,77 10j

Tutaj w pierwszym meczu Grecy za bardzo szeroko sie wypieli. Nie powinni sie tak oddac ale oddali. Teraz tym bardziej ze Arsenal wygral z Tottenhamem i wlasciciel Olympiakosu ma interesy w Anliii idealny mecz na 0-1 1-2. Jesli Arsenal moze przegrac i awansowac to beda przeciagac strune. Mozna probowac nawet dwojke

3. Dynamo Zagrzeb + 0,5 1,99 betvictor 10j


Dynamo z Tottenhamem ma liczne powiazania i przeplywy. Jeden mecz wypadaloby oddac, mozliwe zwciestwo Dynama jedym golem.

Mozna zagrac tez na krzyz Olympiakos wygrana + Tottenham remis i Dynamo wygrana + Arsenal remis.

Dwojka niefaworytow nie wygra ale po lidze mistrzow i ierwszej rundzie gdzie ukmacherzy sie wykosztowali dzis powinny byc niespodzianki i ktorys z mecozw 2 lub 3 wygramy, a Milan miejmy nezieje ze nie bdzie remisu

Dziadkom i jakims bezglowym plakietkom aagentow Manchester powinien nakopac ze 3-0 i pokazac ze miejsce Milanu to 6-8 miejsce w Serie A
Wiem, że jeszcze nie koniec, ale cudownie przewidziales wtopy Arsenalu i Tottkow. Myślę, że Ajax też dziś nie wygra. Niemniej trzymam mocno kciuki za MU i Rangersów. Oby duch sportu zwyciężył a nie układy... Już buki dziś dobrze zarobiły...
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
No dzis ladnie weszlo ale tylko kasujemy wtopy.

Zwracam uwage na Ibrahimovica ktory to dziad pociagnie ich na dno. Nie dosc ze jak im szlo na poczatku sezonu to marnowal polowe sytuacji teraz zawsze dziwnym trafem jest chory jak sa kluczowe mecze podobnie jak Neymar

Do tego olal reprezentacje uznal ze nic nie osiagnie a jak ci zaczeli grac lepiej od niego eliminowac Wlochow, Holendrow i bez problemu zaczeli sie kwalifikowac do mistrzostw to ze skulonym ogonem sie przymila

A mowil ze w kadrze nie zagra podobnie jak Bale w Torttenhamie

Bale: nigdy więcej nie zagram w Tottenhamie (sport.tvp.pl)

Kabaretowy dziad i druzyna poplynie spadna poza czwarte miejsce tak to jest jak zbeira sie miejsce w skladzie lepszym tylko za nazwisko, teraz beda go musieli holowac
Post automatycznie złączony:

Oprocz szans Milanu na Lige Mistrzow rozpieprzy jeszcze kadre Szwecji, nie wyjda z grupy pewnie przegraja nawe tz Polska, ale tak to jest jak sie daje stanowiska po znajomosci za nazwiska

Oprocz tego ze zabierze miejsce komus zdolnieszemu, mlodszemu, bardziej zasluzonego popsuje atmosfere wdruzynie bo widac sa rowni i rowniejsi

Ale mu to nie przeszkadza :)

No to komedia roll on w wersji Milanu i reprezentacji Szwecji

Zenujace zachowanie
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Witaj,
Widziałem, że inni użytkownicy również pisali komentarze w Twoim temacie więc też sobie pozwoliłem soją 'uwagę' na pewien temat. Fajnie komentarze piszesz, czasem ciężko je się czyta jak ktoś jest 'uczulony' na polszczyznę ale już to pomijam. Co do dzisiejszego Twojego komentarza to mam bardzo dużą uwagę, otóż piszesz:
Zwracam uwage na Ibrahimovica ktory to dziad pociagnie ich na dno. Nie dosc ze jak im szlo na poczatku sezonu to marnowal polowe sytuacji teraz zawsze dziwnym trafem jest chory jak sa kluczowe mecze podobnie jak Neymar
Tak, marnował sporo sytuacji, z których to większą część sam sobie stwarzał, poza tym bardzo wiele sytuacji miał po wcześniejszych swoich świetnych zgraniach tyłem do bramki przeciwnika. Marnował rzuty karne, to fakt. Zlatan jest chory ja są kluczowe mecze? Oglądałeś chociaż połowę tych spotkań kiedy nabawił się kontuzji po których pauzował? No na pewno nie skoro piszesz takie komentarze. On nienawidzi schodzić z murawy bez względu na to, jaki jest wynik. Porównywanie urazów 40-letniego(za kilka mies.) Ibrahimovicia do 29-letniego Neymara to chyba spora przesada...

Kabaretowy dziad i druzyna poplynie spadna poza czwarte miejsce tak to jest jak zbeira sie miejsce w skladzie lepszym tylko za nazwisko, teraz beda go musieli holowac
Może i spadną poza 4-te miejsce w tabeli Serie A, tego w sumie sam nie wiem, bo świetne mecze w bardzo okrojonym składzie potrafią przeplatać fatalnymi występami w tym roku kalendarzowym. Zlatan zabiera miejsce lepszym za nazwisko? A kto tam jest taki lepszy? Leao? Czy może Rebić, który na szpicy spisuje się fatalnie. Większość jego dobrych lub przynajmniej przyzwoitych meczów, to gra na lewym skrzydle.
No to komedia roll on w wersji Milanu i reprezentacji Szwecji
Zenujace zachowanie
Jeśli to komedia, to dla mnie akurat w tej kwestii Twój komentarz jest bardziej komedią bo widać, że akurat tutaj nie jesteś w temacie bardziej niż ja a piszesz żeby nie wiem co... popisać się? Uważać się za najlepszego w każdym temacie? Tak jak napisałeś, że wystawianie Ibrahimovicia jest żenujące to akurat ja tak skomentuję Twój komentarz, chociaż nie mam takiego czegoś robić w zwyczaju.
PS. Akurat Zlatan jest piłkarzem, którego nie darzę zbytnio sympatią, ale doceniam go za taką formę w takim wieku (nie byłem zwolennikiem jego powrotu na San Siro).
Jeśli uraził Cię mój komentarz, to sorry. Moim zdaniem nikt nie jest dobry we wszystkim. Z Twojej strony nie widziałem zbyt wielu komentarzy na temat Calcio dlatego postanowiłem to skomentować bo uważam to za grubą przesadę lub napisanie czegoś 'na siłę'
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
E tam w kluczowych meczach zachowuje sie jak tchorz udajac choroby i proszac zeby go nie wystawiali. Zawsze jak jest grozny rywal to dziwnym trafem okazuje sie byc chory, unika konfrontacji, gdyby grali z Benevento napewno by gral

Druzyna nie moze na niego liczyc. Dobrze bylo jak siekali jakies Verony na poczatku sezonu, teraz jak sa lepsi rywale i zlapali zadyszke to koniec jest coraz gorzej

Dopuszczanie nawet w poblize kadry kogos kto tak z wyzszoscia zachowal sie wobec kadry 'ja pan a wy mozecie mi buty czyscic, nie dorastacie do mnie' jest demobilizujace i zaloze sie polowa kadry go nie trawi i nie chce obecnosci i zaraz obnizy loty

Tym niemniej kolejna porazka papierowego tygrysa, jeszcze 2-3 kolejki w lidze i beda poza czworka ten poczatek byl mocno zafalszowany staczaja sie w piorunujacym tempie

Nie moze byc tak ze ktos tak oglasza sobie 'o wracam do kadry' iwszyscy musza sie rozstepowac a przynajmniej nie jakis 40letbi dziadek dawno po topowej formie i tak obrazliwych komentarzach

Mamy de fact osytuacje gdy gwiazdorzyna rzucila kadre w trzy psy, inni wywalczyli awans ,a teraz odwidzialo sie i oglaszamy powrot robiac sobie z geby cholewe

Na dodatek miejsce zwalnia sie automatycznie, traci je jakis mlody, przyszlosciowy i lepszy zawodnik bo gwiazdeczka oglosila ze wraca i juz

Na dodatek ta gwiazdeczka jest chora zeby grac, szczegolnie jesli czeka lepszy rywal, nie lecacy na nazwisku i po prostu w pierwszej sytuacji zakladajacy czape

Zobaczymy co jest do gry w nocy

O widze ze ktos to ladnie ujl w trzech zdaniach na weszlo

'
Kompromitacja, p...lony Ibra, wypiął dupę na kadrę a teraz przyszła koza do woza.
Co chwilę kontuzjowany, zajmie miejsce zdrowego i będzie znowu siara w kadrze.
Na uj im to potrzebne ? '

Powinni zawodnicy sie zmowic i oglosic na konferencji ze nie chca dziada wpychanego na sile do skladu majacego plecy ktory sie na nich wypial a teraz jest wpychany na chama do kadry i bylby spokoj

PS Walsall znowu nie wygrali LOL a patrzylem 94 minuta bylem pewien. Zobaczymy co teraz 3 pkt w osmiu meczach, ado konca marca 3 mecze w tym Grimsby i Southend a wiec kolejne porazki sie kroja (oczywiscie porazki Walsall)

Ales bedzie frajda jak zjada do Conference
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Ciekawie tymczasem sie dzieje na rynku bukmacherskim

Firma Football Index, tak intensywnie promowana na jednym ze starszych forow Punterslounge padla

Do wczoraj nie kumalem o co chodzi jak zamiast normalnych kursow podawali jakies 40.41 49,42 itp ale doczytalem

Chodzilo o to ze mozna bylo kupowac akcje pilkarzy i ich cey rosly albo jak byl dobry wystep to placili dywidendy.

Co ciekawe akcje mozna bylo sprzedac nie w kazdej chwili tylko jak sie znalazlo fraje...ach przepraszam chetnego by je odkupic.

Do tego w kazdym momencie Football Index mogl sobie dodrukowac tyle akcji ile chce i je oczywiscie sprzedac


Co ciekawe jak jakis dziennikarz i autor ksiazek podnosil alarm to zatrudnili boty zeby robili mu negatywne opinie i komentarze pod ksiazkami na amazonie i ebayu.

No i trachlo

A byli na koszulkach Nottingham i QPR

Forum Punterslounge to tez ciekawa bajka. Reklamuja sie na najlepsze forum ale sa w calosci stowarzyszone z bukmacherami i na smyczy, prowadzone przez gnojka, powtarzam gnojka Paula Rossa, ktoremu na szczescie sie zmarlo w zeszlym roku i to forum z powodu cenzury i atakowania tych co drazyli tematy jest juz widmem. Zostalo tylko kilku oplaconych klakierow co maja placone za pseudoanalizy i rozkrecanie ruchu no i klku lokalsow ktorzy nic nie kumaja i dla nich to alternatywa dla rzutu moneta

W kazdym razie ostrzegam przed form punterslounge jedyni co tam pisza analizy maja placone za rozruch i to wcale nie o to chodzi zebyscie wygrywali, takich niszcza.

A zatem nomen omen krzyz im na droge zostal juz naprawde malo kto i nie wiem czyich dalsza dzialalnosc ma sens

W kazdym razie przypilnujemy zeby sie za bardzo nie rozkrecili i zostaly tylko oplacone pacholki dostarczajace informacji ktore odpowiednio przetworzymy

tak ze siak czy tak ciekawie sie dzieje uwazac nalzy na 'innowacyjne' firmy i 'renomowane' fora

To tylko tak ku przestrodze
Post automatycznie złączony:

O tu jest ladnie opisane

Coz, skoro ktos to wchodzil to sam sobie winien. To wałek na kilometr. No ale 'renomowane forum, najlepsze na swiecie' uparcie ich reklamowalo. Zapewne za free ;)

 
Ostatnia edycja:
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Football Index to był ciekawy, dośc nowatorski pomysł i chyba na początku całkiem dobrze się sprawdzał, sam miałem tam konto i nawet zarobiłem tam z 300funtów :) ale gdzieś po drodze albo coraz większa chciwośc się wdarła albo jak to czasem bywa "lepsze jest wrogiem dobrego" i zaczęto kombinować coraz bardziej, wtedy się wycofałem i wypłaciłem kase.
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
1. Fulham - Leeds Fulham 2,45 10j William Hill
remis 3,4 b365 3/10


Wiadomo Leeds gra pod Brighton, oddali im pieknie punkty wiec dzis sie beda chcieli posawic i urwac punkty Fulhamowi ale gospodarze to troche trudniejszy rywal a Leeds wcale nie taka rewelacja. Zostaja czesto lojeni az milo

Fulham chcac sie utrzymac musi takie mecze wygrywac, remis oczywiscie mozliwy jak West Brom - Newcastle takie 0-0 ale to do Fulham nalezy wygrac ten mecz i lac pacholkow Brightonu. Stac ich na to

jedynka remis nie ma zakladu
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Hehe poludniowcy z mysleniem na bakier

Media: Prezes Napoli ma już następcę Gattuso. Jest jeden warunek Piłka nożna - Sport.pl

Czyli w nagrode ze Gattuso awansuje do ligi mistrzow to go zqwolnia a jak nie awansuje to go nei zwolnia.

Gratuluje pomyslowosci. Gattuso to zaden trener no ale chcieli to maja pewnei sobie kupil posade zeb yw domu nie siedziec
Post automatycznie złączony:

To m imoze ktos wyjasni jakim cudem gosc skeszowal 250 tysiecy jesli dotychczasowe konie jakie trafil to 92000 max i skad w ostatnim wyscigu wzial sie kurs mniej niz 2 za konia ktory byl wart 5,50 nagle tak spadl?

Cheltenham Festival 2021: Punter cashes out to win £250,000 from £5 stake - BBC Sport

Envoi Allen jakims cudem zrobil sie 4/9 z 9/2 taki spadek na koniach

to przeciez ewidentnie cos nie tak i nie da sie konia ustawic na wygrana, ale na przegrana, tak mi sie przynajmniej wydaje. Wszystkim nie rozkaze sie odpuscic wiec rozumiem jak kurs wzrosnei bo kon dostanie jakis zastrzyk albo dzokej informacje ze ma przegrac, ale spadek kursow na koniach? I to w takiej skali ?Niespotykane zjawisko. I jeszcze nie wszedl
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Elektryczny meczyk i oczywiscie Klichy zagraly na maksa dla swoich przyjaciol z Brightonu, ale Fulham powinno dla siebie ten mecz wygrac. Tym niemniej to oni maja problem wiekszy niz ja

No i po czwartkowej lidze europejskiej mialem obawy czy kolejny dzien bedzie udany.

Lepiej utopic jeden zaklad w piatek zeby wygrac trzy w sobote niz wygrac jeden w piatek i utopic trzy w sobote.

Dzis wstepnie trzeba uwazac na te mecze, gdzies tam napewno beda podchody bukmacherow:

- Barnsley
- Norwich
- Brentford
- Hull
- Bolton

Najbardziej podejrzane sa Norwich, Hull i Bolton ale remis Barnsley tak po sportowemu tez mnie nie zdziwi. I tak sie uciesza ze pograza dalej Sheffield, ktore przypominam juz spadlo i odchodza wszyscy potrafiacy kopnac prosto pilke, zostana rozebrni jak Piast gliwice czy Lech Poznan, z ta roznica ze polskie zespoly sa rozbierane po sezonie mistrzowskim albo pucharowym a Sheffield po spadkowym

Jesli Peterborough o ktorym nic nie widac w plapkach dzis nie wygra to chyba mozna grac wszystkie mecze na niespodzianki jak leci tam

Bardzo dobre posuniecia trenerskie Charltonu i Portsmouth, bracia Cowley wracaja. Nie wiadomo czy odpala jeszcze dzis ale bedzie poprawa wynikow Portsmouth

Troche posprzatani zostali trenerzy ktorzy mysla ze jest smieszne ze jak wyjda na srodek boiska zrobia kupe i sie usmiechna, Kenny Jackett, Jimmy Shan itp zapakowac dziadow i zuli zafajdanych do domu starcoow i dac im zamiatanie lisci a nie trenerke

1616223988123.png

W koncu wracaja. Widac ze meili nosa nie pakowali sie w ten syf w Sheffield, Portsmouth ma tez niekumaty zarzad ale lepsze pieniadze i organizacje

Na ich 12 letnia kariere skladaja sie:

5 awansow w tym 4 z pierwszego miejsca
2 przegrane play offy
utrzymanie pewnego do spadku Huddersfield
Puchar EFL
cwiercfinal FA Cup z druzyna amatorska, pierwszy od ponad 100 lat

Sporo jak na nieco ponad 10letnia kariere, mozna zakladac ze play offy beda



Dzis mozna powiedziec oni kontra Paul Cook, ktory bez rewelacji spisuje sie w Ipswich, nie wygral pierwszych dwoch meczow, potem wygral jak odpuscilem ale czwarty mecz znowu wtopa. To jest bardziej desperat bioracy byle co, bracia bardziej selektywni.

Zobaczymy co dzis pokaza Portsmouth i Ipswich, Portsmouth faworytem ale niski kurs
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom