>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

NIE BĘDZIE REMISU!!!

rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Ja bym sie natknal na wojne nuklearna w Watykanie. Przesledzcie sobie co sie dzialo w meczu, dramaturgia szalona.

Sa juz 3 mecze na Lige Europy

1. Jablonec - Zilina, Jablonec 1(pierwszy) gol 1,57 b365 10j
2. Pacos Ferreira - Tottenham, Tottenham mniej niz 1,5 gola 1,74 Fortuna 10j

3. Slovan nie strzeli 1,83 b365 10j

To sa fajne typy i wszystkie mi sie podobaja, mysle ze conajmniej 2 powinno wejsc
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
4. Fram Reykjavik - Selfoss, Selfoss 5,5 Willhill 10j

polecam obserwowac na zywo, powinno sie dziac
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Dobre i 4,90 za Pacos

1629404771254.png

To zagrajmy tak. Partizana nie analizowalem, ale to Peru pewniejsze

1629404968668.png

Tak sobie patrze wstepnei na sobotnia Championship i zaloze sie ze trener Middlesbrough zarzadzil dzis bieganie po dachach. Dla ulatwienia bedzie celowal do nich z granatnika. On im tam da popalic. Powinni wygrac z Derby delikatnie mowiac, a kurs tez okolo 2,4

Czyzby wszystkie trzy zaklady na LE weszly? Bylbym zaskoczony
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
1629405339464.png

Bukmacherzy juz cos wesza w tym pierwszym meczu, pewnie wiedza kto wygra skubancy/e. Wystarczy cofnac sie do mojej analizy sprzed kilku dni i juz chyba srednio rozgarniety sie zorientuje kto wygra i komu sie to oplaca.

Bardzo niski kurs na Coventry, ale u siebie sa sila i moim zdaniem ida po awans wiec pewnie wygraja,

Generalnie w tym sezonie jest jeden faworyt w Championship. West Bromwich z takim skladem powinno rzadzic. Fulham tez dobre.

Peterborough to najbardziej rozrywkowa druzyna albo beda dostawac ostrow dziob albo wygrywac, zaczeli wygrywac, moze by w koncu na wyjezdzie cos ugrali? Ostatnio dali ciala wypuscili pewna wygrana w 95 minucie z silnym Cardiff a Preston 0-0-3.

W L1 bardzo dobra robota braci Cowley w Portsmouth i cuda Hasselbainka w Burton.


Doncaster - Portsmouth. Gospodarze zlal ich trener i pikuja w dol, zero motywacji. Cieniuja juz od dobrych szesciu miesiecy, z 1 miejsca spadli chyba na 12te w zeszlym sezonie, a w tym 0-0-3. Portsmouth nie stracil gola. Wydaje sie oczywista wygrana Portsmouth. Bedzie podstep?

Bilans Pearsona z Bristol City 4-4-10, z czego:

- wygrane dwa pierwsze mecze - efekt nowej miotly.
- wygrany ostatni mecz
- wygrana z Birmingham gdy Karanka juz sie gotowal do odejscia i chcial zrobi wszystko, zeby go zwolnili

Nie liczac tych brzegowych wygral tylko raz na 15 meczow. No i wygrali ze Swansea na wyjezdzie w jego drugim meeczu, wiec labedzie sie na nich uczula. Ale Bristol to zaden potentat, znowu wygra 1 na 15 meczow teraz
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Nawet wczoraj natrzepalismy kasy. Trafione 4/4 z Ligi Europejskiej czy tam Konferencji. Mam nowe fajne zrodlo typow :p

Dzis gra nasza bohaterka, przyznajcie z lozka byscie nie wyrzucili :p

hooded talk. w/ FANNY STOLLAR ( relationship reveal, tennis, travel & more ) - YouTube

Mecz za poltorej godziny, przeanalizujemy, ale po kursie 1,53 to maly, ale zyczymy jej jak najlepiej oczywiscie

Do tego Swansea wieczorem. Jakkolwiek jestem wielkim zwolennikeim Nigela Pearsona, however nie uda mu sie z Bristolem City.

Po pandemii kilku trenerow rzucilo sie byle gdzie, zeby trenowac, nie rozeznali sytuacji w klubach i zszargane zostana dobre nazwiska. Do tego np Pearson powiedzial ze nie bedzie trenowal Sheffield Wednesday bo jest emocjonalnie zwiazany z klubem. Efektem tego sa takie niewypaly jak Pearson czy Cook



Tym bardziej szacunek dla braci Cowley ze spokojnie czekali ponad rok i teraz zapewne wygraja League One. Jutro graja z kolejnymi outsiderami raczej tez ich ogola.

Notabene walka o awans w League One bedzie bardzo bardzo ciekawa. Znakomity start Portsmouth, 200% normy Burton, kilka wielkich klubow blisko: Sunderland, Sheffield Wednesday, spadkowicze beda bardzo wysoko: Rotherham i Wycombe, dwa kluby wystartowaly bardzo slabo: Ipswich i Charlton ale tez sie podniosa, pytanie czy juz nie przegraly sezonu. Stale postepy rbi tez Accrington, ktore co roku jest coraz wyzej, Gillingham tez juz bylo bblisko playoffow i jest stabilizacja. Alez bedzie ciekawy sezon

Powinny napewno awansowac Portsmouth, podejrzewam ze Rotherham sie zakreci kolo 2 miejsca no i Sunderland w koncu sie uda. A moze i nie. Raczej zawiedzie o wlos Sheffield Wednesday jak to zwykle w przypadku Darrena Moora bywa. Zdaje sie ze przegrali utrzymanie o jedna bramke w zeszlym sezonie, teraz tez tak bedzie przegraja awans

Aha bylbym zapomnial. Wszystkie cztery wygrane Bristolu City pod wodza Pearsona (na 18 meczow) byly na wyjazdach! U siebie nie wygral ani razu!!!

Bristol City boss Nigel Pearson has a fresh perspective after a tough time away from football | Daily Mail Online

JA tego nie kupuje, bedzie klapa

Nigel Pearson on fan celebrations, Swansea test and more! 🎤 - YouTube



Middlesbrough wyciagneli wnioski z meczu w lutym i dali im juz w dziob w tym sezonie, pora na Swansea. Oni w odroznieniu od Stoke zle podejda do tego meczu na Swans
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +29
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Fanny Stollar znowu to zrobila, odkrecila i pozamiatala, jutro polfinal, przyjrzymy sie kursom, moze zagramy, bo to solidnie wybiegany kurczak tylko zmierzal sie z rehabilitacjami ostatnio

Jarry tez bez problemu, formula na wygrywanie. To az sie przyjrze bo w tym tygodniu od wtorku kosimy. Oby Swansea rmisu tylko nie bylo, bo ze Bristol wygra nie wierze, po prostu nie wierze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Swansea wygrywa i my tez.

Dzis sporo meczow. Moze ktos ma jakies pytania, zwroci moja uwage na cos szczegolnie, prosze pytac a ja sie ustosunkuje. To tez dobra metoda na zwrocenie uwagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 2,3K

minioo

Użytkownik
Swansea wygrywa i my tez.

Dzis sporo meczow. Moze ktos ma jakies pytania, zwroci moja uwage na cos szczegolnie, prosze pytac a ja sie ustosunkuje. To tez dobra metoda na zwrocenie uwagi.

[/QUOTE
Witam serdecznie, to ja mam pytanko odnośnie dwóch spotkań w Serbii i Chorwacji. Crvena Zvezda B. - Backa Topola tu nie upatrywałbym się zwycięstwa gospodarzy a drugie spotkanie to Dinamo Zagrzeb z Lokomotiva Zagreb i tu też nie byłbym skłonny na grę w kierunku gospodarzy może coś Pan znajdzie w tym temacie. Pozdrawiam
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Jako że liga angielska jest moją ulubioną to zapytam autora tematu gdzie by upatrywał niespodzianki w tej kolejce bo jak wiadomo praktycznie zawsze jest jakas niespodzianka w Prwmier league, top 5 nie wygrywa jednoczesnie, zawsze ktos sie wykolei a teraz Liverpool i City mają słabiaków
 
M 2,3K

minioo

Użytkownik
Witam serdecznie, to ja mam pytanko odnośnie dwóch spotkań w Serbii i Chorwacji. Crvena Zvezda B. - Backa Topola tu nie upatrywałbym się zwycięstwa gospodarzy a drugie spotkanie to Dinamo Zagrzeb z Lokomotiva Zagreb i tu też nie byłbym skłonny na grę w kierunku gospodarzy może coś Pan znajdzie w tym temacie. Może zagrać przeciwko Fulham ?Pozdrawiam
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Co do piewrwszego pytania mialem na mysli sytuacje w zespolach angielskich.

Ale tak, zakladam ze Crvena dzis odpusci i przegra. Raz w sezonie.

Niespodzianke moja metodologia wskazuje w Liverpoolu. A City wygra do zera.

No i Arsenal zawsze jak juz wszyscy stawiaja na nich krzyzyk wygrywa z Manchesterem United itp. Pewnei celowo ich podtrzymuja w uludzie ze z tym chlopakiem do towarzystwa gdziekolwiek zajda. Sporo brakow w Chelsea np Pulic.

A wiec remis Liverpoolu, wgrana do zera City i wygrana Arsenalu

A nizsze ligi? Sporo ciekawych meczow, nie widze na pierwszy rzut oka okazji, Freddie Ladapo glowny striker Rotherhamu nie w pelni sil, moim zdaniem warto Sheffield Wednesday zaryzykowac, tym bardziej ze wlasnie w ich poprzednim meczu gol Ladapo w 96 minucie pociagnal Sheffield w dol.

No i Exeter to najbardziej overowy zespol, a nie strzlili juz gola przez 3 mecze, jak na nich to jest kuriozum, w koncu sie oudza.

Do tego pierwsza mysla byl over 2,5 Everton z Leeds. Wydaje sie formalnoscia.

A Championship, L1? L2? National dzis startuje hitem Solihull vs Wrexham. Ale Solihull opuscil ten dobry trener co ich prawie wciagnal do play offow. Wrocil chyba do Kidderminster. Ale Wrexham to 'botlersi' czyli spieprza awans jak zwykle

Post automatycznie złączony:

Nie zapominajmy ze Burnley w zeszlym sezonie zrobilo szpaler, ,rozlozylo sie przed nimi w ostatniej kolejce,dzieki czemu wzieli sobie LM od Leicesteru. Czyzby sie odwdzieczyli dzis?
 
Ostatnia edycja:
M 2,3K

minioo

Użytkownik
Co do piewrwszego pytania mialem na mysli sytuacje w zespolach angielskich.

Ale tak, zakladam ze Crvena dzis odpusci i przegra. Raz w sezonie.

Niespodzianke moja metodologia wskazuje w Liverpoolu. A City wygra do zera.

No i Arsenal zawsze jak juz wszyscy stawiaja na nich krzyzyk wygrywa z Manchesterem United itp. Pewnei celowo ich podtrzymuja w uludzie ze z tym chlopakiem do towarzystwa gdziekolwiek zajda. Sporo brakow w Chelsea np Pulic.

A wiec remis Liverpoolu, wgrana do zera City i wygrana Arsenalu


A nizsze ligi? Sporo ciekawych meczow, nie widze na pierwszy rzut oka okazji, Freddie Ladapo glowny striker Rotherhamu nie w pelni sil, moim zdaniem warto Sheffield Wednesday zaryzykowac, tym bardziej ze wlasnie w ich poprzednim meczu gol Ladapo w 96 minucie pociagnal Sheffield w dol.

No i Exeter to najbardziej overowy zespol, a nie strzlili juz gola przez 3 mecze, jak na nich to jest kuriozum, w koncu sie oudza.

Do tego pierwsza mysla byl over 2,5 Everton z Leeds. Wydaje sie formalnoscia.

A Championship, L1? L2? National dzis startuje hitem Solihull vs Wrexham. Ale Solihull opuscil ten dobry trener co ich prawie wciagnal do play offow. Wrocil chyba do Kidderminster. Ale Wrexham to 'botlersi' czyli spieprza awans jak zwykle

Post automatycznie złączony:

Nie zapominajmy ze Burnley w zeszlym sezonie zrobilo szpaler, ,rozlozylo sie przed nimi w ostatniej kolejce,dzieki czemu wzieli sobie LM od Leicesteru. Czyzby sie odwdzieczyli dzis?
Czyli może jednak City wcale nie wygra do zera ;)
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
To zagrajmy sobie typ dnia

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, National League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Barnet - Notts
Typ: Notts
Kurs:
1.75
Bukmacher: Betfan
Analiza:


Barnet to kabareciarze, zsuneli sie poza poziom zawodowy i nic nie wskazuje na powrot. W zeszlym sezonie, to co wyprawiali, szok, jeszcze nie tak dawno grali w ligach zawodowych.

Nie bylo spadkow, wiec dawali czadu, ilans u siebie 5-2-14 z czego na ostatnie 5 meczow 3 wygrane, w ty z liderem Sutton, ktore wlasnei opijalo awans i szykowali sie na bibe. Ktos pamieta chyba, gralismy po kursie 5. Zajeli ostatnie miejsce wsrod zespolow sklasyfikowanych, dwie druzyny pod nimi odpuscily sezon i sie zbuntowaly, tzn Dover, bo Macclesfield zostalo wyekspediowane z lig.

Co zwraca uwage, to przywiazanie do nazwisk, za trenera zieli sobie Tima Sherwooda, ktory oczywiscie o trenerce wie tyle co ja o motylach, teraz kolejny as Harry Kewell, znany z tego ze wylecial z Oldham, co ciekawe byli najlepsi na wyjazdach, najgorsi u siebie. Kabaretu ciag dalszy.

Notts celuja w awans, najprawdopodobniej przez play offy, ktore przegrali w zeszlym sezonie. To byl jeden mecz, przegrali z torquay, po dogrywce, ale przegrali.

Sytuacja w National przypomina League One, wiele druzyn napakowanych jakoscia, kasa, ambicjami, marzy o wydostaniu sie, z tym ze o awans jest trudniej bo tylko lider awansuje bezposrednio i jedna druzyna przez play ffy. Cos z tym powinni zrobic, conajmniej 3jak nie 4 druzyny powinny awansowac, bo spora konkurencja sie uzbierala druzyn nei odbiegajacych jakoscia od dolnych stref L2 conajmniej ,a jednoczesnie taki Walsalle sie psim smedem utrzymuja, mimo ze powinny spadac nawet z Nationala.

Dobra nasza, druzyny beda musialy ystrzelic jak Portsmouth bo trzy nie wygrane mecze oznaczaja praktycznie odpadneicie z walki o awans, konkurencja jest duza i trzeba klepac leszczy juz od pierwszej kolejki.

Barnet - Notts 1-3


Do tego - kursy pozniej

2. Middlesbrough
3. Powyzej 2,5 gola Leeds - Everton
4. Newcastle DNB
5. Portsmouth

Moze cos sie jeszcze znajdzie to dokleje
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Ale Exeter jedzie

A tymczasem Fanny Stollar znow to zrobila. Widzialem 8 na zywo na nia i uznalem ze poniej, a tu prosze

1629556677458.png
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Dzis moze byc dzien korekty, ktora nie poszukujmy sie nadejdzie, ale z Premiership zagramy swoje, a wiec na dluzsza mete dobrze

Zaczelismy dzien od falstartu z 2 ligi slowackiej, ale nie wiem czy to taki blad, zgodnie z tradycja tego tematu obiecywalem ze nie bedxzie remisu, ale wygrali gospodarze zamist gosci.

Co tam sie dzialo, kto sledzil ten wie. Niezle jak na niedziele rano, prawda? Kto by sie spodziewal ze taka strzelanina bedzie, 3 albo 4 karne i emocje do ostatnich minut. Nastepny mecz pewnie ci biedac yz Rogozna dostana 1-5

Fanny tez przegrala, myslalem o trzecim meczu, ktorybym chcial zeby przegral, a mianowicie Czestochowa z GKM. Kurs 1,53 na Czestochowe, mam nadzieje ze nie wygraja i spuszcza Zielona do 2 ligi. A dopiero co dorobili sie zawodnika w GP :D

Przyjrzymy sie co by na dzis
 
Do góry Bottom