>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NIE BĘDZIE REMISU!!!

R 275

RudnawaD

Użytkownik
Niestety southend psuje mi kupon
Post automatycznie złączony:

Kurde znowu tak blisko i tak daleko jeden gol i jeden mecz. Kolejny raz
Post automatycznie złączony:

Trzeci kupon dziś do kosza, szkoda, bo było znowu bardzo blisko 😒
Post automatycznie złączony:

Wkurwiające to już jest, jedna bramka, jeden mecz do fajnej wygranej. Zwracam honor wycombe, ale przydałoby się coś dziś trafić
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Ogolnie bardzo niezly dzien. Dwie na trzy niespodzianki weszly a w kuponie weszlo az 5 meczow na 6! A jakie kursy srednia sporo ponad 3.

Ja 35 jednostek do przodu (wydano 60, wrocilo 95).

A wiec nie wiem skad twierdzenie o slabych wynikach. Nie ma takich podstaw, oczywisscie glowne mecze byla spluczka ale cal ywic polega zeb ysie wybronic w tak niesprzyjajacych okolicznosciach. I chyba sie udalo :)

Jedyne co sie liczy to na dluzsza mete i gdzie bedziemy za miesiac dwa trzy.

Jakie znaczenie maja dwa mecze 10-0 z rzedu w plecy. W moim znaczeniu zadne

Teraz Walia rozniesie Szkocje w rugby, nie sluchajcie ekspertow ze Szkocja na fal, Walia kontuzje bleble

Ale liczacy sie na jutro typ, bo dzisiejszy mecz juz sie zaczal.

7. Irlandia - Francja, Irlandia 2,9 10j

daj szatanie, zeby takie 'beznadziejne' wyniki jak dzis byly kazdy weekend!

Post automatycznie złączony:

1613236093275.png

Ja rozumiem, ze styl jest bardzo frustrujacy dla osob posiadajacych mala ilosc gotowki i przesadzajacym ze stawkami na pojedyncze mecze, ale na dluzsza mete taki jest najskuteczniejszy i jedynym kryterium jest wynik w dlugim okresie.

A tu wynik jest chyba jednoznaczny.

Wycombe - dziekujmy ptaszkom ;)
Post automatycznie złączony:

Bristol City juz jest na gieldzie Betfair po @7.2

aaaa dopiero teraz zobaczyem, ze dales "draw no bet"
pewnie ktos wiedzial ze sprzedadza dupska, zagral na maksa i posciagal kursy. Zdarza sie nie upilnujesz 30 meczow zaraz. Teraz nalezy sie udac na strone Bristolu i zapytac dlaczego z takimzafajdanym klubem tak przegrali
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +129
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Przeliczylem dzisiejsze mecze po stawce liniowej:
5 nietrafionych
6 trafionych

A zatem 11 wyszlo, 25.25 wrocilo

Weic jak mowie zachecam do miksowania, remiksowania, klejenia systemow gdzie kryterium jest tylko jak pewnie sie czujesz.

Czylijak czujesz sie pewnei grasz wysoki system 3 z 4 4 z 5 5 z 7

Jak wolisz ostroznie to 2 z 4, 3 z 5 itp, im wieksza twoja pewnosc tym wiekszy dawaj ulamek.

To byly ogolnie bardzo wysokie kursy wiec mozna bylo znizyc system.

Generalnie jest tak ze agresywniejsza gra poplaca na dluzsza mete, do odwaznych swiat nalezy, jesli wiesz co robisz i nie zrazaj sie wtopami spektakularnymi, one zawsze beda

Alleluja

Manchester City - Tottenham

8. Tottenham nie przegra 3,71 pin 10j
9. Powyzej 3,5 gola 2,51 pin 10j


To napewno nie bedzie mecz jak city musli z leszczami z Sheffield czy innymi 1-0 2-0 itp. Tottenham podniesie poziom i zagra ryzykowniej.

Moj typ 2-2
 
R 275

RudnawaD

Użytkownik
Wiem, że najlepszym sposobem jest miksowanie, ale ostatnio poszedłem w system dużych stawek i kursów, gdzie naprawdę brakowało dosłownie centymetrów do zielonego kuponu i stąd moja lekka frustracja. A postanowiłem sobie, że dzisiaj trafię chociaż jeden kupon. Chętnie postawiłbym ta Walię, bo kurs już urósł mega, ale nie widzę większych szans
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
PS zaloze sie ze wiekszosc utopila grajace te typy. Mam napisac dlaczego? To dluzszy temat, hehe ogolnie jak mowilem ostrozni oszczedzajacy beda wtapiac, ci majacty wiekza sklonnosc do ryzyka i budzet niezle zarobia.

Tak wiec nei polecam tej zabawy jesli masz 650 zl w kieszeni, 100 tysiecy dlugow i myslisz ze sie odkujesz jednym strzalem. To byloby mozliwe, ale zawsze ktos da dupy. Dzis dalo Middlesbrough, jutro Watford
 
R 275

RudnawaD

Użytkownik
Gratuluję tym co postawili w meczu rugby na Walię przy kursie ponad 18 na Walie,nieźle się obłowili. Ja sobie pluje w brodę , bo nie wierzyłem w coś takiego. Pozdro
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Alez niesamowity mecz w rugby Szkocja - Walia

Mowilem grac Walijczykow, bukmacherka na dluzsza mete to cos wiecej nzi przeczytanie ' o Walia 14 kontuzji bedzie w dupe'

Na Walie chodzil kurs 17 duzo po tym jak pisalem grac gosci. Choc pisalem to przyprowadzeniu Walii, wartobylo ich sledzic

Mourinho do roboty tam darmozjadzie przeplacony albo wylot, ja bym mial lepsze wyniki za 1/10 tej kasy


10. Brighton - Aston Villa, Brighton 2,85 pin 10j
11. Aston Villa -1,5 gola 5,75 Unibet 10j


Jest spoldzielnia, Brighton ma duze wplywy, sporo druzyn zrzucac sie bedzie na punkty dla nich, stad te wygrane psim swedem. Aston Villa bezpieczna, puchary nie groza wiec pewnie dorzuca im 3 punkty

Nie bedzie remisu, ale jesli Aston to wygra to zwyciezy sport i na sportowo powinni ich pojechac niezle 0-2, 0-3 itp.

Zobaczymy ktora opcja zwyciezy, wstarczy jedna
Post automatycznie złączony:

* przy czym trzeba przyznac Tottenham niezly pech, Kane z wolnego minimalnie trafia w slupek, a city dostaje karnego z powietrza wiec to nie jest tak ze nie walcza
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
1. Southampton - Wolves, Wolves 3,20 Unibet 10j
2. powyzej 4,5 10 Unibet 10j
3. WBA - Man U, WBA +2 1,59 pin 10j
4. Colchester - Mansfield, Mansfield 1,83 b365 10j

Post automatycznie złączony:

5. Halep - Swiatek, Halep 1,88 pin 10j
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Wolves mowilem ustawka. Southampton za wolny ilet oddaje potrzebne 3 punkty

Jeszcze na lamaka sie umowili fiu fiu

To nie ostatnia ustawka w Premiership dzis

1613314681807.png

Dzien dobry

Tyle kasy lata, ze nie bylo czasu do Sama zadzwonic jutro sobie pogadamy.

Zgaduje ze Sawyersa i Gibbsa wykopal na ksiezyc? Dwa pierwsz epouniecia jesli chca punktowac.

Tu jeszcze bedzie ciekawie obstawiam ze West Brom strzeli i straci wyrownujacego w doliczonym tak jakMonaco. I sie skonczy 2-2.

Jutro Sawyersy beda po dachach latac na wyscigi z kotami :D
Post automatycznie złączony:

och Brentford widze, a gralismy ich z chelsea dostali swoja dole

Polecam ogladac WBA z Machesterem to bedzie switne widowisko, z piekla do poziomu najlepszej ligi swiata jest niedalo i west brom mze dzis rozegrac super meczk.

Bez Pogby Manchester nie ma kim wbic rozstrzyga, jak Fernandes nie zlapie na karnego to nie wyjda na prowadzenie
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
5. Arsenal - Leeds powyzej 3 gole 10 j

kurys pozniej
Post automatycznie złączony:

To chyba bardzo sensowny i realistyczny typ co?
 
Ostatnia edycja:
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Zastanawiam się czy Leeds jest w stanie to wygrać, ponieważ Arsneal to jest dno, jeszcze jak teraz patrze na ten skład to już wogole zastanawiam sie baaardzo nad Leeds @4.50
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
jak z Klichem wychodza to bardzo oslabia ich szanse. Klich w wyjsciowym przegrany mecz. Klich na lawce albo wchodzi z lawki = wygrany
Post automatycznie złączony:

Leeds nie ma podjazdu do Arsenalu ogolnie, to jest roznica poziomow jak sie spotykaja Leeds nie istnialo ostatnie 10 lat a pograli sobie troche w pucharach. Zawsze strzaly 24-1 itp. Over to bardzo sensowny typ, 2-1 chyba minimum sie skonczy a moze ktoras druzyna dostanie oklep np 5-1. Najlepszy typ na over moim zdaniem
Post automatycznie złączony:

Dzis wychodzi w podstawowym Mateusz Klich a zasada 'Klich w wyjsciowym mecz przegrany, Klich lawka albo z lawki mecz wygrany sprawdzila sie w 6 na 7 ostatnich przypadkow.

hoc ostatnio dali sobie rade nawet z nim
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Tak jak mowilem Leeds z Arsenalem zmienia sie w zgraje bezpanskich psow, do tego Klich w wyjsciowym to moglo zwiastowac tylko jedno, baty. Jeszcze jedna powinni wcsnac, powinny byc dwa karne dla Arsenalu

Ja lubie niespodzianki, ale nie tu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom