>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa i 2. Liga Żużlowa 2019

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ogólny temat na rozgrywki 1. i 2. ligi. Bardzo mocna Nice PLŻ transmitowana w telewizji może przynieść wielkie emocje. Również rozgrywki 2. ligi zapowiadają się bardzo ciekawie. Tutaj typujemy, analizujemy i staramy się pokonać bukmacherów i zarobić pieniądze na dwóch niższych ligach żużlowych w naszym kraju.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Halo, co tu tak pusto? Zapach metanolu już niemal unosi się w powietrzu! ???? Propozycje ode mnie na dziś:
Rawicz (-8,5) - Polonia 1 @1,91 Fortuna ⛔ Szok, żeby Berge nie zawalił końcówki, to mielibyśmy sporą sensację. Polonia mocna, zapowiedzi o awansie chyba nie były wcale tak na wyrost...
Polonia poczyniła pewne ciekawe ruchy przez zimę. Celem jest awans, ale jednak Grajczonek i Wells (choć ten jeździł w Rawiczu, może to być atut) to zagadki, Brzozowski co najwyżej średniak, a na temat juniorki kolejny rok brak słów. Ciągnąć sanki będą pewnie Bach z Berge, ale jak jeden z nich pojedzie poniżej oczekiwań to może skończyć się pogromem. Ze stawianiem poczekałbym jednak na ogłoszenie składów - jeśli pojadą Smektała i/lub Kubera, to śmiało można się pakować, jeśli nie, a w miejsce Grajczonka czy Wellsa wskoczy Ivacić to handicap może być zagrożony (aczkolwiek i tak skłaniam się ku temu, że tymi 10 punktami Rawicz wygra)
Łódź (-8,5) - Ostrów 2 @1,85 Totalbet ✅
Ostrów @4,22 STS ⛔
Jakby Walasek nie zawalił końcówki...
Trochę nie rozumiem kursów wystawiony na ten mecz. Buki chyba się rozochociły nadziejami Łódź (kolejny rok z rzędu) na awans. Nowy stadion, tor dla zawodników dalej zagadkowy. Pewniakami tylko Okoniewski i Musielak, pewnie swoje pojedzie też Andersen. Juniorka chyba delikatnie na stronę Łodzi, ale może być różnie. Z drugiej strony moim zdaniem mega mocna para Łoktajew - Gapiński. Gapa już dobrze w sparingach się pokazał, na poziom I ligi to bardzo dobry żużlowiec. Na Łoktajewa mocno liczę, kilka lat temu był jednym z większych talentów, na razie potencjał niewykorzystany, ale sparingi pokazują, że to może być jego sezon. Klindt w drugiej lidze objeżdżał Hancocka, Masters kręci bardzo dobre wyniki w Anglii. Walasek w ostatnim sparingu z Lesznem się skompromitował i od niego moim zdaniem będzie zależeć najwięcej - jeśli pojedzie pod komplet to Ostrów może tu nawet pokusić się o wygraną.
Kursy już lecą, było 5 na Ostrów.
 
M 0

manfredek6

Użytkownik
Cześć,
według mnie warto też spróbować na poniższy zakład:
N. Klindt poniżej/powyżej 8.5 punktów - over kurs 1.83 forBet
Mimo że będzie to pierwszy start Duńczyka na tym torze to wydaje mi się, iż nic nie stracił ze swojej skuteczności z tamtego sezonu i powinien udowodnić to w Łodzi. Dodatkowo u progu sezonu świetnie zaprezentował się w sparingu z mistrzem Polski gdzie zdobył 10 punktów (3,1,2,2,2) na tle dużo lepszych rywali.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz
Kolejarz -8.5 @ 1,98 fortuna ⛔ 45-45, Szlauderbach i Lidsey położyli mecz, Bach i Brzozowski za dobrze pojechali :dntlck:
Na szybko bo mecz o 15:30. Długo Kolejarz czekał na oficjalne ogłoszenie składu. Smektała nie jedzie, pojechał do Rawicza dopingować (info z jego relacji na instagramie). Kurtz i Baliński spokojnie mogą zakręcić się pod komplet. Lidsey też powinien dwu cyfrówkę zrobić, Pawlak jest solidny i te 6-7pkt powinien zrobić, Szlauderbach to najlepszy junior 2 ligi, pod 12 już nie będzie miał tak łatwo ale swoje punkty dorzuci. Po stronie Polonii jest Grajczonek, Berge czy Brzozowski ale to nie są tacy liderzy jak w Kolejarzu. Berge rok temu tylko 3pkt. w Rawiczu, lepiej pojechał Bach - 8 pkt. Skład uzupełnia powracający do Rawicza Ricky Wells. Kilka punktów powinien przywieźć ale też żadnym pewniakiem nie jest. Rawicz z Kurtzem wygląda dużo lepiej ale nie ma Kubery i Smektały więc ten bet nie jest taki pewny. Lekko zagram na zwycięstwo gospodarzy minimum 9 punktami.
Orzeł Łódź - Ostrovia Ostrów
Tobiasz Musielak over 9.5 @ 1,5 fortuna ✅ 12+1 (2,3,3,1*,3) brawo Toffeek!
Kurs bez szału (kurde jeszcze przed chwilą było 1,6 ???? ) ale i linia nie duża. Dla porównania forbet i STS daje lepszy kurs ale linia 10.5. Tobiasz schodzi ligę niżej i powinno być dużo lepiej. Jego duży atut to starty, dziś w parze z młodzieżowcem tracił nie będzie. Ostrovia jest dla mnie zagadką bo mają równy skład i zobaczymy czy ktoś szczególnie wyróżni się jako lider. Teoretycznie powinien nim być Walasek, który zaliczył dobry występ w Łodzi w meczu Północ-Południe. W biegu 11 Tobiasz łączy się z Tungatem i jadą przeciwko Gapińskiemu i Klindtem czy trafia nie najgorzej. W ostatnim sparingu przed ligą Tobiasz wykręcił komplet 15 punktów co jest dobrym prognostykiem na dzisiejszy mecz. Wiadomo, że początek to wróżenie z fusów ale na ten mecz wybrałem wg mnie najlepszą opcję na tę chwilę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Doczekaliśmy się! Sezon 2019 można uznać za otwarty. Nice liga jeszcze w swojej historii chyba nigdy nie była tak mocna i wyrównana. Toteż szczególnie na początku sezonu o niespodzianki może być nietrudno. Bukmacherzy w dzisiejszym meczu solidarnie bardzo mocno idą w kierunku Orła. Kursy w granicy 1,3 wg mnie nieadekwatne do poziomu ryzyka. Idę zatem jak kolega wyżej w kierunku gości z handicapem.
Orzeł Łódź (-8,5) - Ostrovia @ 1,75 forBet✅

Ustawiona linia na tyle wysoka, że można ją spokojnie bronić rezerwami taktycznymi. Do nich spokojnie trzech zawodników ( Gapa, Greg, Klindt) może podejść. Są w gazie i widać, że powinni być solidnymi grajkami na pierwszoligowym froncie. Juniorka też nie powinna odstawać. Wawrzyniak spasł się niemiłosiernie i kondycji może mu starczyć na pierwszy wyścig. Do tego chyba zawodnicy Orła jeszcze za bardzo nie spasowani z torem. Mecz powinien być stykowy (nie wykluczam remisu). Dlatego 8 punktów zapasu biorę w ciemno.

Klindt over 8,5 @ 1,7 forBet⛔
Walasek over 10,5 @ 2,00 forBet⛔

Ten bukmacher bierze pod uwagę wszystkie wyścigi, więc razem z ewentualnym taktykiem. Nicolai w parze ustawiony z Mastersem, który nie do końca mnie przekonuje. Walasek w parze z juniorem. Klindt w biegach 3 i 6 powinien w miarę solidnie zapunktować na minimum 2,2. Dalej trzy biegi (lub cztery) w których wszystko możliwe, ale zawodnik w gazie i jeśli nie będzie defektu lub wykluczenia to linia według mnie do grania.
Walasek ma linię wyższą, ale i przeciwników słabszych. Sprzęt widać na razie jedzie znakomicie. Sparingi pokazują, że będzie bardzo mocny. Nawet jeśli będzie przegrywał z liderami miejscowych to i tak wokół linii 10 punktów powinien się zakręcić.
Bieg 4 - Musielak i dwójka juniorów
Bieg 7 - Andersen, Tungate, junior
Bieg 10 - Okoń, Kai, Junior
Bieg 13 - Andersen, Kai, Masters
Pogrubione to wg mnie ewentualnie pogubione punkty. Może się zdarzyć, że pokona np Okoniewskiego, a przegra z Tungate, ale generalnie sprawa 1/1. Kurs 2,00 kuszący i bardziej adekwatny do grania niż jakieś 1,3 wystawione na zwycięstwo miejscowych.
Ważne jednak, że to dopiero początek rozgrywek i należy stawkować z rozwagą. W pierwszej kolejce dużo dziwnych rzeczy może się wydarzyć.
Z fartem!
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik


Wczoraj nie za bardzo poszło. Brakło po punkciku w przypadku overków.

Dzisiaj szybciutko przedstawię typ i udaję się w trasę do pierwszej stolicy zainaugurować swój sezon 2019.

Oskar Fajfer under 10,5 @ 1,80 STS

 
✅ 8 (1,2,2,3,0)

Bukmacher bardzo mocno jak i w dniu wczorajszym faworyzuje gospodarzy do wygrania spotkania. Kurs 1,25 to jak policzek biorąc pod uwagę, że linia handi to tylko 6,5 punktu. Nie będę szedł w stronę przyjezdnych gdyż Wybrzeże ma swoje kłopoty personalne, a granie na gospodarzy jest po prostu nieopłacalne. Linii 6,5 nie będę rozgryzał gdyż mecz może pójść w każdą stronę - od pogromu gości do zaciętego spotkania rozstrzygniętego w ostatnim biegu. Znalazłem za to zdarzenie, które wg mnie jest bardzo prawdopodobne do pozytywnego rozliczenia. Oskar, który przez ostatnie sezony występował w Gdańsku dzisiaj pojedzie po przeciwnej stronie barykady. Zawodnik ten nie jest jakimś wirtuozem na pierwszoligowym froncie - jest solidnym wyrobnikiem. Jego średnia meczowa w ostatnich sezonach to odpowiednio

2016 - 9,25

2017 - 6,56

2018 - 7,21

Ot taka mocna druga linia lub zawodnik z zadatkiem na lidera w słabszej drużynie. Spotkania sparingowe pokazują, że Oskar jest w niezłej dyspozycji. (3,3,3) z Poznaniem u siebie, (2,1,1,2*,3) z gorzowską Stalą i (2*,3,3,2*) z Polonią Bydgoszcz. Pomijając fakt, że mecze sparingowe, a ligowe to inna para kaloszy to jest jeden szkopuł. Oskar w parze pojedzie nie z awizowanym w składzie kapitanem - Juricą, a z młodym wilczkiem Jakobsenem, który ma szansę stać się objawieniem ligi. Zawodnicy będą sobie wzajemnie odbierać punkty (tzw duże - bonusowe za które dostają pieniądze nie są oczywiście wliczane). Dodatkowo w ramach rezerw taktycznych do których może dojść Faja może częściej trafiać na liderów z Gdańska. W biegach 1 i 13 obsada jest bardzo mocna i szansa na potracenie punktów spora.7 i 9 niby ciut słabiej obsadzone, ale to już ten moment gdzie taktyczne mogą iść w ruch. Prawdę mówiąc nie widzę dużych szans na zdobycz 11 i więcej punktów przez Oskara. Dodatkowo początek sezonu - jakiś defekt ( jak wczoraj Hans podczas podwójnego prowadzenia), taśma, wykluczenie - to wszystko zwiększa szanse powodzenia.

Osobiście wchodzę w typ już teraz bo mniemam, że albo kurs poleci w dół albo linia zostanie pozmieniana.

Pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik


Dziś postaram się krócej, bo jednak czasu wyjątkowo mało.

Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils

Peter Ljung over 10.5 @ 1,55 STS ✅ 12+1 (2,3,2*,3,2)

Spore spadki kursów w porównaniu do rana ale tak samo jak w przypadku Musielaka wczoraj, linia niższa. W porównaniu do tej którą prezentuję, forbet wystawił aż 12. Peter po roku przerwy wraca do Tarnowa i bez wątpienia będzie liderem. 2 lata temu w dream teamie był mocnym punktem ekipy ale nie takim liderem jakim rok temu w Lokomotivie. W tym sezonie będzie ciągnął Unię i jestem o tym przekonany, że będzie robił podobne wyniki jak przed rokiem. W meczu Północ-Południe w Łodzi przed tygodniem Peter miał dużą moc w silnikach. W parze z Kaczmarkiem nie powinien stracić punktów który w sparingach bardzo przeciętnie sobie radził. Po łączeniu się par trafia do kolejnego chyba najsłabszego punktów Jaskółek czyli Kułakowa. Z przeciwników zagrożeniem są Lahti i głównie Lebiediew. Właśnie z Lebiediewem Ljung zmierzy się x2 w biegach 1-13 i zapewne w 15 więc on jest potencjalnym zagrożeniem. Myślę jednak, że 1-2 pojedynki pójdą w kierunku Szweda. Pogoda na południu w ostatnich dniach ładna więc można było przygotować suchy i twardy tor typowo pod gospodarzy.

Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk

Andriej Kudriashov over 9.5 @ 1,67 STS ⛔ 3 (2,1,d,-). Jechał na pierwszym - upadek juniora i w powtórce 1pkt, jechał na drugim - upadek juniora w powtórce defekt na drugiej pozycji...

Tak jak pisałem w analizie odnośnie całego sezonu widzę w Rosjaninie lidera Startu. Dziś pod 13 z juniorami nie straci punktów, po łączeniu par trafia do Jakobsena i w biegu 11 jadą z dwoma najsłabszymi ogniwami Wybrzeża - Cyferem i Klingiem. Zapewne będzie tu już różnica 6 pkt na korzyść gospodarzy i pójdzie (podwójna) taktyczna więc będzie jakiś trudniejszy rywal. Linia jednak wysoka jakaś nie jest bo zdobycie 10 punktów przez lidera Gniezna nie powinno być wielkim problem. W sparingach forma dobra np. u siebie ze Stalą Gorzów wykręcone 2,3,3 i jedna tylko porażka z Bartkiem Zmarzlikiem. Około 11-12 oczek powinien dziś dorzucić.

AKO Ljung+Kudriashov: 2,588

Popieram typ kolegi wyżej gkskubik. Fajnie wyłapany typ ale teraz kurs spadł już tylko na 1,57 i zaraz pewnie linia będzie 9.5

Później może coś jeszcze dopiszę ale na szybko z telefonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
power30 18K

power30

Forum VIP
Ljung over 10,5 @ 1,55 sts ✅ 12 pkt
Ljung jest solidnym zawodnikiem jak na realia pierwszej ligii. Dzisiaj pojedzie przeciwko swojemu Łotyszom, w których barwach w zeszłym sezonie startował. Peter z pewnego poziomu nie schodził i zazwyczaj kończył z dorobkiem dwu cyfrowym. Tor na Mościcach bardzo dobrze zna, bowiem startował już w przeszłości w barwach Jaskółek. W parze pojedzie z Kaczmarkiem, z którym punktów tracić nie powinien. Ogólnie Lokomotiv dość przeciętnie spisywał się w sparingach. Ponadto ze względu na warunki torowe nie mogli potrenować na własnym obiekcie. Linia dość niska, zwłaszcza że u innych bukmacherów wynosi aż 12 punktów. Kurs może nieco niższy, ale do dubla jak znalazł.
Kudriaszow over 9,5 @ 1,67 sts ⛔ Cóż 2x na punktowanej pozycji (1,2 miejsce) i junior musiał się wyglebić...Tak samo wczoraj Taśmielak uwalil over Okonia
Rosjanin ustawiony w parze z juniorami. Tak więc nie powinien tracić punktów. W porównaniu do zeszłego sezonu kadra juniorska Startu o wiele słabsza. Później pojedzie z Jakobsenem na przeciętnego Klinga oraz Cyfera (o ile nie będzie RT). Na tle Stali Gorzów Andrej wypadł bardzo dobrze. Teoretycznie 5x musi przyjechać na drugim miejscu, ale sądzę iż spokojnie wygra 1-2 biegi.
Edit.
Ktoś mnie powyżej uprzedził ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Może ma ktoś wiedzę dlaczego STS nie ma h2h na zawodników w I lidze ? w poprzednich latach to był u nich standard i zawsze coś można było fajnego wybrać.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą, w Gniezno nie ma co się pakować, choć moim zdaniem ich tor będzie sporym atutem, który może przeważyć na ich korzyść.
Mnie ciekawi kurs na over 7,5 Becha @1,94 Fortuna ✅ i pogram to lekko. Naprawdę linia bardzo niska, przecież to był jeden z liderów Gdańska w zeszłym sezonie, średnia 2,24. Chyba buki zasugerowały się wystawieniem go jako doparowego, ale to chyba tylko zabieg taktyczny. W sparingach szału nie było, ale na Cyferze więcej niż punkt nie powinien stracić, oprócz tego ma 2x Jabłońskiego, którego też moim zdaniem spokojnie zje. Czyli na oko mamy tu już 4 punkty, pozostaje powalczyć z Kudriaszowem (tu chyba może być największy problem), Gałą (w zasięgu, ale może być różnie), Jakobsenem (jeśli pojedzie za Pavlica to tu też może być ciężko) i 2x Fajferem (o którym sporo napisał gkskubik). Jak dla mnie tutaj 8-9 punktów dla Becha, wiec linia o punkt za nisko.
Nie wiem co z tym Tarnowem. Dauga już nie raz zaskakiwało na wyjazdach, więc linia -14,5 z nieprzekonującym Kaczmarkiem, zerojedynkowym Kułakowem wydaje się być nieco przesadzona. Z drugiej stronie mają tego Cierniaka na juniorce, który może zrobić różnicę, a jednak Lokomotiv też nie ma w tej formacji kevlarów. Brak wyraźnego lidera chyba przekreśla ich szanse. Delikatnie pobieram under 9,5 Lebiediewa @2,15 Fortuna ⛔ (w STS bardziej bezpieczna linia ✅). Niestety odbił się od Ekstraligi, a dziś trudne zadania. Moim zdaniem z liderami Tarnowa nie wygra, co prawda na juniorach też nie powinien tracić punktów, ale kto wie, może Cierniak go objedzie? Dochodzą jeszcze taśmy, defekty. Pewnie pojedzie z taktyka, więc nie ma co liczyć na to, że w biegu 15 objedzie go para tarnowska, ale tak patrząc, gdzie może być to RT to i tak widzę go gdzieś w biegu z Ljungiem albo Mroczką.
STS chyba przesadził z kursem na Poznań, więc gramy zarówno czyste zwycięstwo @4,97 ⛔ jak i handicap +9,5 @1,8 ✅. Opole niby nieźle prezentowało się w sparingach, ale też nie przesadzajmy, że Poznań to jakieś ogórki. Co prawda stracili lidera w osobie Jakobsena, ale seniorka wygląda naprawdę bardzo solidnie. Bellego, Borodulin, Nowak, Krcmar, Dróżdż - no jak dla mnie to na poziom drugiej ligi to tu nie ma słabych punktów. Trochę brakuje mocy na juniorce, ale tam Opole też nie ma kim straszyć. Oprócz tego dorzucam over 9,5 Bellego @1,75 STS ⛔. Znowu dla mnie linia o punkt za niska. Zeszłoroczny najlepszy zawodnik PSŻ, jedyna obawa, to że potrafi punkty na Borodulinie, ale z bonusami to on tu się spokojnie zakręci koło 11-12 punktów, pytanie ile straci na koledze z zespołu.
Podsumowanie: dobra czutka z Dauga, szkoda że w to nie poszedłem. Tarnów nie tak mocny jak się może wydawać, chyba że Cierniak zacznie jeździć jak w barażu w zeszłym sezonie. Under Lebiediewa pograłem ostatecznie w STS, ale oczywiście rozliczam na minus - niestety błąd Tarnowian spowodował, że w swoim trzecim biegu Łotysz przywiózł 3 punkty zamiast 1.
Gdańsk z Gomólskim, Bechem i Pieszczkiem może być mocny, jak jeszcze Rudy Anglik dojdzie zamiast pozoranta Klinga to naprawdę może być ciekawy. Bech luźniutko w czterech biegach. 11 punktów - tak jak mówiłem, linia przestrzelona przez buki.
Poznań zgodnie z oczekiwaniami, postawił twarde warunki. Zabrakło trochę w końcówce do zwycięstwa. Bellego lider, takie linie będzie można pobierać moim zdaniem, ale pewnie od przyszłych spotkań 10,5. Choć Krcmar jak widać też mocny. Bardzo duży pecj, że ten typ nie wszedł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą, w Gniezno nie ma co się pakować, choć moim zdaniem ich tor będzie sporym atutem, który może przeważyć na ich korzyść.
Mnie ciekawi kurs na over 7,5 Becha @1,94 Fortuna i pogram to lekko. Naprawdę linia bardzo niska, przecież to był jeden z liderów Gdańska w zeszłym sezonie, średnia 2,24. Chyba buki zasugerowały się wystawieniem go jako doparowego, ale to chyba tylko zabieg taktyczny. W sparingach szału nie było, ale na Cyferze więcej niż punkt nie powinien stracić, oprócz tego ma 2x Jabłońskiego, którego też moim zdaniem spokojnie zje. Czyli na oko mamy tu już 4 punkty, pozostaje powalczyć z Kudriaszowem (tu chyba może być największy problem), Gałą (w zasięgu, ale może być różnie), Jakobsenem (jeśli pojedzie za Pavlica to tu też może być ciężko) i 2x Fajferem (o którym sporo napisał gkskubik). Jak dla mnie tutaj 8-9 punktów dla Becha, wiec linia o punkt za nisko.
Bech upadł dość mocno w Częstochowie na sparingu. Nie wiadomo czy nawet wystąpi w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk - najlepszy zawodnik w meczu - Kacper Gomólski -2,75 iforbet ⛔
Długo się zastanawiałem jak ugryźć ten mecz i ostatecznie zdecydowałem się na ten typ. Kacper jedzie z juniorami. Druga sprawa, zupełnie nie przekonuje mnie Krystian Pieszczek. On i Artur Mroczka, to takie dwa typy gwiazdek, którym zawsze coś nie odpowiada. Teren w Gnieźnie trudny, na pewno bliższy Kacprowi, który również ma niemało do udowodnienia po nieudanym sezonie w Zielonej Górze. Wyniki sparingów niemal identyczne w wykonaniu obu zawodników. Dlaczego nie po prostu h2h? Ponieważ patrząc na kolejnych wymienionych: Kudriaszow, Fajfer, Bech, Jabłoński nie widzę tutaj nikogo na 12+, a Gomólski będzie miał dodatkowy start z taktyka.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik


Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk

Miro Jabłoński under 9.5 @ 1,84 fortuna ⛔ 10 (3,2,2,3,w) ehhh... jedno oczko za dużo.

Na szybko bo z telefonu, dogrywamy jeszcze takie coś. Na Mirka linia chyba lekko za wysoka. Przed sezonem skreśliłem Mirka a w sparingach było dobrze, podobno na treningach też. W parze z Gałą, spokojnie może potracić punkty. W biegu 13 jedzie z Fajferem na dwóch mocnych seniorów Gdańska - Becha i Gomólskiego czyli bardzo trudny bieg. Jest jeszcze Pieszczek na którym może stracić. W poprzednim sezonie Miro męczył się sam ze soba, nie wiem czy od początku sezonu będzie aż taka metamorfoza aby zrobił tu dwu cyfrówkę.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik


Dzisiaj tylko jeden mecz.



Musielak over 9,5 @1,96 Fortuna



Bardzo niska linia na "Tofika", który zszedł ligę niżej, z nadzieją na odbudowanie się po kilku kiepskich sezonach w Ekstralidze. Zaczął bardzo dobrze, bo od 12+1 z Ostrovią, bardzo niedocenianą wtedy przez bukmacherów, co ma chyba odbicie w linii wystawionej dzisiaj na Tobiasza. W Łodzi przegrał tylko z Walaskiem i Gapińskim, czyli dwoma liderami Ostrovii. Tu zadanie będzie miał trudniejsze, ale też i linia odpowiednio niższa. Zakładam, że w Rybniku z Woryną nie będzie miał szans, z dwóch biegów z Batchelorem powinien wygrać z nim chociaż raz. Licząc, że na juniorach nie będzie tracił punktów (Chmiel potrafi jeździć, oby nie zaskoczył) oraz na Huckenbecku to ja tu po 4 biegach widzę 9 punktów. Rybnik raczej będzie zdobywał przewagę, więc albo w 14, albo wcześniej (9? 11?) pójdzie taktyczna, w której wystarczyłby jeden punkt. Tak czy inaczej, dla mnie linia o punkt za nisko, o czym świadczy kurs w forbecie - 1,67.



Podobnie jak tydzień temu, trzeba brać. :)



Rybnik -9,5 @1,84 STS



Jeśli się pojawi wyższa linia, to nawet bym się skusił na 11,5. Bez RT do nominowanych wychodzi mi jakieś +12 dla Rybnika. Jedyny minus jest taki, że nie są jeszcze objeżdżeni. Orzeł jest dla mnie przereklamowany. Hans zawiódł już w pierwszym meczu, tu może być podobnie. Tungate na wyjazdach w zeszłym sezonie nie błyszczał, Kai jest dalej niewiadomą. Swoje pewnie zrobią Musielak i Okoniewski, ale ile można ujechać na plecach dwóch zawodników to pokazał wczoraj Toruń. Do tego ogromna wyrwa na juniorce. Chmiel jest w stanie nawiązać walkę nawet z seniorami, Giera co prawda odstaje, ale nie jest wykluczone, że w juniorski powiezie rywali. W Rybniku dwa pewne punkty - Woryna pewnie zakręci się w okolicach kompletu, Batchelor też wysoka dwucyfrówka. Nieco słabszym ogniwem w zeszłym sezonie był Szczepaniak, ale wsparty Sundstroemem nie powinien przegrywać biegów. Szwed miał w Ekstralidze średnią podobną do Musielaka, jeśli tylko odnalazł już ścieżki na rybnickim torze, to liczę na pokaźną zdobycz punktową. Pod 10 pewnie Czałow, może Suchecki. Raczej bez sporej różnicy, na wiele bym nie liczył, tam będzie Batchelor od całej roboty, ale jeśli "10" będzie zawozić, to nie zdziwię się, jak wskoczy tam Chmiel.



Woryna over 11,5 @1,88 Fortuna

Woryna najlepiej punktujący w meczu @2 iForbet




Jak wyżej, pewnie będzie koło kompletu. Przegrywać za bardzo nie ma z kim (może Musielak raz go nadgryzie), po zmianie par jedzie z Czałowem/Sucheckim, więc o stratę punktów na rzeczc kolegów z zespołu też nie ma raczej co się obawiać (chyba, że w 4 będzie okazja do dowiezienia Chmiela na prowadzeniu, ale przy Tofiku jednak wątpię). Oby bez taśm i wykluczeń i jakieś nadzwyczajnej formy Musielaka (6 biegów), wtedy powinno być rozliczone na plus.



EDIT: Z racji na opady mecz się niemal na pewno nie odbędzie. Szybko poszło...
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik


Kolega wyżej już "rozszatkował" to spotkanie i nie bardzo jest co proponować. Jeśli mecz się po opadach odbędzie, a na tą chwilę działacze informują, że tak będzie to na pewno można iść w stronę handi na zespół gospodarzy. Forbet jednak inaczej ustawił linię dając niższy kurs - do dubelka idealny.



ROW Rybnik (-8) - Orzeł Łódź  @ 1,67 forBet  ????????  ZWROT



 



Opady, które nawiedziły Rybnik mogą tylko pomóc gospodarzom. Oni uwielbiają gnojowisko (trudne technicznie tory) i czują się na mokrym jak ryba w wodzie. Nie będzie betonu za to będzie jazda na całego. Do tego inauguracyjna jazda na 100% i brak odpuszczania. Zawodnicy wg mnie lepsi od podstarzałych gwiazdeczek zespołu Skrzydlewskiego. Łódź wg bukmacherów widziana jest w finale rozgrywek, ale na tą chwilę nie widzę jej nawet w PO. Dzisiaj powinniśmy widzieć jednostronne widowisko i linia handi 8 czy 10 punktów do zrobienia bez większego wysiłku.



 



Woryna (-0,5) - Batchelor @ 1,6 forBet ????????  ZWROT



 



Tu kolejny typ o niezbyt powalającym kursie... Jednak również powinno być w miarę sprawnie. Kacper własne śmieci zna jak mało kto. Ustawiony z młodzieżowcem w parze powinien gnać do mety po solidne punkty. Batch pojedzie jak mu wiatr zawieje. Mega chimeryczny zawodnik i nigdy nie wiadomo z kim przegra lub wygra. Różnica jednego punktu na korzyść Kacpra to żart - przypadków losowych nie liczę - i zdarzenie bezproblemowo powinno wejść.



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
cytat z dnia 6 kwietnia 2019 18:15 przez gkskubik



Kolega wyżej już "rozszatkował" to spotkanie i nie bardzo jest co proponować. Jeśli mecz się po opadach odbędzie, a na tą chwilę działacze informują, że tak będzie to na pewno można iść w stronę handi na zespół gospodarzy. Forbet jednak inaczej ustawił linię dając niższy kurs - do dubelka idealny.



ROW Rybnik (-8) - Orzeł Łódź  @ 1,67 forBet



 



Opady, które nawiedziły Rybnik mogą tylko pomóc gospodarzom. Oni uwielbiają gnojowisko (trudne technicznie tory) i czują się na mokrym jak ryba w wodzie. Nie będzie betonu za to będzie jazda na całego. Do tego inauguracyjna jazda na 100% i brak odpuszczania. Zawodnicy wg mnie lepsi od podstarzałych gwiazdeczek zespołu Skrzydlewskiego. Łódź wg bukmacherów widziana jest w finale rozgrywek, ale na tą chwilę nie widzę jej nawet w PO. Dzisiaj powinniśmy widzieć jednostronne widowisko i linia handi 8 czy 10 punktów do zrobienia bez większego wysiłku.



 



Woryna (-0,5) - Batchelor @ 1,6 forBet



 



Tu kolejny typ o niezbyt powalającym kursie... Jednak również powinno być w miarę sprawnie. Kacper własne śmieci zna jak mało kto. Ustawiony z młodzieżowcem w parze powinien gnać do mety po solidne punkty. Batch pojedzie jak mu wiatr zawieje. Mega chimeryczny zawodnik i nigdy nie wiadomo z kim przegra lub wygra. Różnica jednego punktu na korzyść Kacpra to żart - przypadków losowych nie liczę - i zdarzenie bezproblemowo powinno wejść.



 



 


&nbsp;


na rybnik w milenium na tą sama linie mamy kurs 1,75 jeśli ktoś chce to zagrać. pozdrawiam 
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik


ROW Rybnik - Orzeł Łódź



Troy Batchelor over 9.5 1,7 STS ZWROT / w pierwszym biegu trójeczka jednak zawody zostały odwołane.



Typ kolegi wyżej odnośnie Woryny w parze z Batchem powinien wejść. Ja pójdę jednak w stronę overka punktowego Troya. Pogoda w Rybniku była niepewna, na teraz jednak sytuacja jest taka, że mecz będzie rozegrany i tor jest dobry, będzie bardziej pod koło co powinno sprzyjać Troy'owi. Batchelor jest chimeryczny to prawda, ale na początku sezonu jak i w jego trakcie jedzie zazwyczaj dobrze. Zawala play-offy. U siebie w poprzednim sezonie średnia prawie 2,300. Dziś w parze z Sucheckim/Łogaczowem (nie widziałem jakiegoś pewnego info kto jedzie) nie powinien przegrywać. Później ciężki bieg 13 z Sundstroemem vs Musielak i Huckenbeck jednak dwa oczka powinien tutaj dowieźć. Linia za wysoka nie jest, forBet oferuje nam linię na poziomie 11 i podobny kurs więc warto lekko zagrać w stronę Australijczyka w STS. Co prawda bardziej przekonuje mnie on na wyjeździe gdzie musi być liderem i ciągnąć drużyne nie raz jadąc 6 razy to na domowym torze zrobienie 10 punktów nie powinno być wielkim problemem. 
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik


W dniu dzisiejszym nie powinniśmy mieć problemów z rozegraniem spotkania Wybrzeże - Unia. Przez cały tydzień bez opadów, od rano bezchmurne niebo. Czaję się na overek Mroczki, ale kurs i linia przez forBet jeszcze nie wystawione. Skoro się tak czaję to w międzyczasie zagram na... Czaję.



Artur Czaja under 5,5 @1,84 STS ✅ 3 (t,0,2*,1*,0)



Linia specjalnie wysoka nie jest i jeden wygrany bieg może wprowadzić trochę nerwowości, ale uważam, że warto zaryzykować. Artur u progu tego sezonu (praktycznie również większość poprzedniego) szału nie robi. W pierwszej kolejce na torze w Tarnowie w bardzo zaciętym meczu dorzucił do dorobku drużyny 4 punkty, przyjeżdzając czterokrotnie na trzeciej pozycji. Wśród pokonanych byli Puodzuks, Kostygov, Michailov i Rempała. Jak widać nie zdobył punktu na jakimś wyżej notowanym rywalu. Dzisiaj przyjeżdża nad morze i kelnerów, na których może zdobywać punkty jest zdecydowanie mniej. Na torze Wybrzeża Artur pojawił się dwukrotnie w całkiem niezłym dla niego sezonie 2017. Czaja uzyskał w nim średnią biegową 1,987 i był sklasyfikowany na 16 miejscu wśród najskuteczniejszych żużlowców. Nie przełożyło się to na wyniki uzyskane nad Bałtykiem. Oba spotkania nie zostały dojechane do końca, a Artur zdobył w nich odpowiednio 2(0,1*,1) i 5(2,1,2) punktów. Zobaczmy na tabelę biegową z udziałem Czai w dzisiejszym spotkaniu.



Bieg 3 - Cyfer, Kulakov, Bech, Czaja



Bieg 6 - Kulakov, Gomólski, Czaja, Żupiński



Bieg 9 - Czaja, Kling, Kulakov, Pieszczek



Bieg 13 - Bech, Czaja, Pieszczek, Ljung



Na własnych śmieciach nawet Kling (zawalił mecz w Gnieźnie, ale świetnie spisywał się w tygodniu na treningach) i młody Żupiński mogą odebrać mu punktowane pozycje. Kulakov u progu sezonu jest zdecydowanie lepszy, a armaty Wybrzeża mogą być daleko z przodu już na 30 metrze. Do tego przewiduję, że Wybrzeże dość łatwo poradzi sobie w meczu, a co za tym idzie Artur swoich wszystkich biegów nie musi odjechać. Kurs jaki podaje bukmacher biorę z pocałowaniem ręki już teraz bo mniemam, że jak w przypadku Fajfera w ubiegłym tygodniu może pójść w dół.



 



Pojawiła się oferta w międzyczasie w forBet. Pobieram over na Mroczkę!



 



Artur Mroczka over 7,5 @1,7 forBet ✅ 8 (2,3,3,u/-,ns)



Zawodnik ten dość hobbystycznie podchodzi w ostatnim czasie do żużla i jeśli chce w nim coś jeszcze osiągnąć to właśnie ten sezon jest ostatnim gwizdkiem na to. Zawodnik tor przy ul. Zawodników zna bardzo dobrze. Wychowanek Grudziądza dość często pojawiał się ze swoją macierzysta drużyną, a później w barwach Wybrzeża odjechał dwa sezony. Artur dobrze zazwyczaj spisywał się nad morzem. W sezonie 2017 w przywołanym wcześniej meczu zdobył po 6 punktów (1,2,3) i (0,3,1,2). W pierwszej kolejce pojechał dość przeciętnie 9(2,1,2,3,1) i nie pokonał ani Lebiedieva ani Lahtiego - armat zespołu z Daugavpils. Myślę, że dzisiaj zapunktuje jednak na tyle, że linię pokryje. Ustawiony w parze z drewnianym Kaczmarkiem jako prowadzący parę.



 



Bieg 1 - Mroczka, Pieszczek, Kaczmarek, Kling



Bieg 5 - Bech, Mroczka, Cyfer, Kaczmarek



Bieg 8 - Gomólski, Kaczmarek, Zieliński, Mroczka



Bieg 11 - Cierniak, Żupiński, Mroczka, Cyfer



Jak widać tylko po razie pojedzie z armatami Wybrzeża. Łatwiejszy Bieg 11 i w ósmym poradzi sobie z Zielińskim jadąc rowerem. Dodając punkty zdobyte na koledze z pary linia punktowa jak najbardziej do przekroczenia.



 



Powodzenia! 
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik


Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów



Artur Mroczka over 7.5 @ 1,8 ✅ Fortuna 8pkt. (2,3,3) na lajcie w trzech biegach, później upadek. Duże szczęście.



 



Popieram typ kolegi gkskubik wyżej. Mroczka jedzie z dobrym numerem, zaczyna z wewnętrznych pól i liczę na jego dwa/trzy oczka w pierwszych biegach. W parze z mocno przeciętny Kaczmarkiem tracić nie powinien. Bieg 12 też spoko bo trafia na Cyfera a nie na jakąś strzelbę Wybrzeża i na dwóch juniorów ale nie są oni ustabilizowani jeszcze na wygrywanie biegów z seniorami. Dwójka w tym biegu to minimum jeśli chodzi o Artura. Mroczka to były zawodnik Wybrzeża, tor zna dość dobrze. Linia za wysoka nie jest i około 9 oczek powinien wykręcić.  



Ostrovia Ostrów - Start Gniezno



Nicolai Klindt - Oskar Fajfer 1 @ 1,72 STS ✅ izi bet. 11-4.



 



Jak dla mnie bet dnia. Klindt w parze z mocnym Gapińskim ale w poprzednim roku kręcił tu komplety, domowa średnia ponad 2,400. Klindt w Łodzi pojechał w kratkę, dziś będzie lepiej. Fajfer na inaugurację przeciętny występ, dziś w parze z Kudraszowem, który pojechał słaby mecz ale ma potencjał aby być liderem i łatwo nie będzie na nim robić punktów. Ostrów ma wyrównanych seniorów i każdy może z Oskarem wygrywać. 12 bieg wydaję się dla Fajfera fajny ale nie powinien zrobić więcej jak dwa punkty co i tak suma sumarum da mniej punktów niż zdobędzie Duńczyk. 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom