>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa 2017 - KWIECIEŃ

Status
Zamknięty.
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils @2 (+16,5) STS 1,80 ✅ 52-38 po 14 biegu handi juz weszło

Ide w Loko , 37 pkt to nie jest aż tak dużo a Bogdanov i Lahti mogą tutaj jechać nawet po 7 razy i ponad dyszke obaj powinni mieć na luzie. Do tego dwaj solidni rajderzy Łogaczow i Podzuks. Po juniorach wiele sie nie spodziewam, wymagam tylko pokonania słabego Bielińskiego. Gdańsk owszem mocny ale to jest tor startowy na którym nie łatwo wyprzedzać a Loko ma właśnie takich zawodników startowych. 53-37 jak najbardziej realne i w zasięgu lokomotivu.
 
S 42

scorpionx

Użytkownik
Ernest Koza over 4.5 @1,7 STS
Tu znów bardzo zaniżona moim zdaniem linia. Owszem łódź ciężki teren, ale Ernest fajnie pokazał się w sparingach. Chłopak na prawdę się rozwija. Poradził sobie rok temu w krośnie, w tym sezonie myślę, że będzie jeszcze lepszy. Początek sezonu, więc nie jednemu zdarzy się wpadka, tu wystarczy w 5 biegach przyjechać choćby na 3 miejscu i linia osiągnięta. Uważam, że zdecydowanie za nisko dali i jeszcze niezły kurs.
W tamtym roku zdobył w Łodzi 4 pkt. Jeżeli przywiezie te jedynki jak mówisz na początku to wątpię że pojedzie 5 biegów, zaraz wskoczy ktoś za niego z taktycznej - w Krośnie nie bardzo miał kto. Warto dodać że jedzie w parze z Klindem który uważam jest lepszy. Ciężki typ według mnie. Osobiście bym nie ryzykował.
edit: No i się nie pomyliłem ????
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Mikkel Michelsen poniżej 9,5 punktów (wszystkie starty) @1.72 ForBET ✅ Mikkel Michelsen - 9+2 (2*,2,2*,3,-) na farcie, ale siadło ????
Tarnów u siebie będzie mocny, zdaję sobie z tego sprawę, dostają w pierwszym meczu niezbyt mocną Bydgoszcz, jednak dla mnie to Michelsen wygląda najsłabiej z całej piątki seniorów i to on ma największe szanse nie pojechać w nominowanych. Michelsen w zeszłym sezonie wykręcił u siebie średnią 1,0 - co prawda w Ekstralidze, teraz poziom niżej. O Duńczyku czytałem ostatnio informację, że na wyjazdach śmiga lepiej, co widziałem na własne oczy w Częstochowie, a u siebie wciąż nie potrafi się dopasować - na sparingu w Tarnowie, trójki i dwójki z bonusem robił na parze juniorskiej gości (Polis - Gruchalski). Dziś jest doparowym do Artura Czai, będzie miał te &quot;gorsze&quot; teoretycznie pola i uważam, że nie przekroczy dziś bariery 9 oczek.
Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils (Loko +16,5) @1.80 STS ✅ 52:38
Dla porównania - forBET oferuje tylko +12,5 na Loko, a więc różnica aż 4 oczek. Typ troszeczkę na czuja, liczę na to, że Lokomotiv postawi się Gdańszczanom. Skład Gdańska troszkę odmieniony, nie ma Zorro, który był pewniakiem na tym torze, a jest Gomólski, dla którego będzie to pierwszy oficjalny mecz w barwach Wybrzeża na swoim torze - różnie to zatem bywa. Lokomotiv ma kim postraszyć rywali - jest Lahti, jest Bogdanow, młody Łogaczow, zatem uważam, że są oni w stanie wyjechać 38 punktów na tym torze.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Tak sobie przeglądam ofertę i jeszcze jeden fajny typ znalazłem.
Gniezno (-20,5) - Opole 1 @1,72 iforbet ⛔ Niestety spartaczona końcówka, a powinno być łatwo.
Tak patrzę, patrzę i naprawdę niezły skład zlepiło Gniezno. Jabłoński tu komplet wykręci sądząc po tym, co prezentował w ZK. Do tego trzech utalentowanych zawodników, w tym dwóch, którzy pod koniec zeszłego sezonu naprawdę nieźle zaczęli się prezentować na poziomie Ekstraligi - Gała i Nowak. Oczywiście Stalkowski na juniorce to straszna wyrwa, niewiadoma jest też postawa Davidssona, ale na Opole to powinno w zupełności wystarczyć. Nie widzę zawodników, którzy mieliby tutaj powalczyć z liderami gospodarzy.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Podziwiam wasz optymizm co do wyniku Łotyszy, ale nijak mi tu nie wychodzi, że zrobią więcej niż 35 pkt. Pomijam fakt, że stracili trzech mocnych liderów w zamian co Lahti? A rok temu przegrali w dużo mocniejszym składzie !
Wybrzeże ma mega równy skład, 5 zawodników na podobnym poziomie, plus bdb junior na swoim torze, jedynie Bieliński to kolarz. U Łotyszy natomiast nie widzę nawet lidera, Lahti i Maksim coś tam może powalczą, może coś dorzuci Kjastas ale wszysko, nie mają juniorów, nie mają liderów, kim mają zrobić te 38 pkt?!!
Zdecydowanie Wybrzeże -16,5 w sts po 6/10 -6

mega pech, guma Gafura na samej prawie linii przy 5-1.....

taśma Batcha itd....
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Nie wiem, jak to się skończy, ale zeszłoroczny skład Łotyszy był taki:
1 Maksim Bogdanow 1 3 2 1 2 9
2 Oleg Michaiłow 0 1 0 1* 2+1
3 Kjastas Puodżuks 1 2 2 1 1 7
4 Denis Zworygin 0 1* 0 0 1+1
5 Andrzej Lebiediew 3 1 3 2 2 11
6 Jewgienij Kostygow d 1 1* 2 4+1
7 Davis Kurmis 0 1* 0 1+1
Łogaczow, Lahti i ZZ w miejsce Lebedeva, Zworygina i Michajłowa, to chyba nie jest dużo gorzej. Inna sprawa to skład Wybrzeża, ale nie o tym dyskusja...
 
rl2403 2

rl2403

Użytkownik
Warto zauważyć, że w 2016 r. w Gdańsku mecz był we wrześniu, gdzie Loko pod koniec sezonu odpuszczało wyjazdy w rundzie zasadniczej /brak Joonasa i Fredki/. Poza czynnikami sportowymi decydujące może być podejście Kokina i stosowanie rezerw taktycznych. Ja osobiście pograłem 2 z handicapem na Loko i liczę na walkę ze strony Łotyszy.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Polonia przyjechała do Tarnowa bez drugiego juniora, więc zostaje sam Sitarek. Wiadomo, Orwat czy Jagła(?) zapewne nic wielkiego by nie zwojowali, ale przy niepewnych tarnowskich juniorach kilka punktów może być za darmo, a Sitarek nawet przy rezerwach taktycznych nie będzie pierwszej świeżości. Zatem -24 @1,75 (b365) wygląda nie najgorzej, zwłaszcza że LEGALNY ma linię -28 i po niższym kursie. W Mościcach ciepło, chłopaki ułożą kawał dobrego betonu i nic tylko się przejechać po Bydgoszczy na początek.
 
H 13

harper

Użytkownik
Wyjściowa w STS była -22.5 ale potem zdaje się urosła do -28,5 pewnie wkłady szły w Poznań, który w sparingach pokazał się z mocnej strony. Jednak okazało się, że Rawicz taki słaby nie jest (przynajmniej z Niedzwiedziem)
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Rawicz(+10,5) - Ostrów 1 @1,75 iforbet
Rawicz fajnie pokazał się w pierwszej kolejce, a Ostrów na pewno nie jest drużyną dużo lepszą od Poznania, do tego Rawiczanie tym razem u siebie. Oznacza to, że dużo więcej punktów zdobędą juniorzy i Pawlak, do tego potwierdzony start Niedźwiedzia, u siebie na pewno jeszcze mocniejsi będą Mielniczuk i Grobauer. Upatrywałbym tu zwycięstwa gospodarzy, ale taki handicap to jest naprawdę perełka. @4,75 na wygraną Rawicza też do gry, ale lżej.
Sebastian Niedźwiedź over 9,5 @1,7 sts
Idąc powyższym tropem, linia wystawiona tak ze dwa punkty za nisko. Świetny występ w Poznaniu, tu również nie powinien zawieść. Obawiam się jedynie, że tym razem Grobauer może zabierać mu punkty, ale i tak powinien przywieźć ich ze sporym zapasem powyżej tej linii.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
AKO Piła+Tarnów @2,19, forbet
Piła nieźle zaprezentowała się w Rzeszowie gdzie wygrała mecz. Bardzo dobrze pojechała 3 Polaków no i Tarasenko także i dzięki temu zyskali też sporo na ZZ. Dziś podobny manewr. Myślę, że nieco lepiej pojadą też juniorzy. Do tego specyficzny, czarny tor. Lódź trochę rozczarowała. Wygrana, ale mało przekonująca z Krakowem. Oczywiście potencjał na pokonanie Piły mają, ale wyjeździe będzie trudno. Tarnów moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego meczu. Po prostu lepsi seniorzy po stronie gości i juniorka też mimo wszystko po stronie Unii. W kładzie Peter Ljung, który na wyjazdach powinien być mocnym punktem Jaskółek. No i fenomenalny ostatnio Kenneth Bjerre, który wygrywa wszystko wszędzie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Zwłaszcza, że Stal za &quot;brak zawodnika&quot; będzie mogła robić jedynie rezerwy zwykłe, więc Wojdyło i Rząsa pojadą po dwa dodatkowe starty... Watt niby w Daugavpils umie jeździć, ale obecnie jest w dramatycznej dyspozycji, co pokazuje w Anglii i tydzień temu w Rzeszowie. Szymko to wiadomo - kabaret. Jedynie Harris i Lampart coś pojadą, ale czterech seniorów Łotysze mają takich, że z nimi nie muszą wygrywać dwaj wspomniani zawodnicy. Powinna być jazda, jak z furą gnoju!
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/680888/ogromny-pech-stali-rzeszow-porsing-nie-pojedzie-w-daugavpils
Za Porsinga brak zawodnika, więc juniorzy. Watt kompletnie bez formy, więc kto ma ciągnąć ten wózek na Łotwie? Lampart i średni Harris wiele nie zdziałają.
Gdzie nie poblokowali warto grać handi na Loko (-20.5)
Brawo Kebi za info, tak powinno się działać na żużlu i zarabiać. Wisiało dobre 50 minut. Dzięki wielkie za &quot;jajeczko&quot; wielkanocne.
Byłem pewny, że Kokin w 15 da Kurmisa, ufff
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Głupota Łogaczowa może ten bet położyć. Punkty były za friko do zdobycia na juniorach Rzeszowa. Jeszcze niech Kokin da juniorów w nominowanych, bo wynik bezpieczny i pogrąży ten handicap :/
Edit:
Było gorąco. Dzięki za typ ???? Swoją drogą Stachyra też trochę pomógł ???? Btw. Łogaczowi z taką jazdą długiej kariery nie wróżę...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom