>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa 2016

Status
Zamknięty.
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Częstochowa (-28,5) - Krosno @ 1,90 STS

Jak dla mnie tutaj będzie mecz do jednej bramki. W Częstochowie po dwóch wyjazdowych kompromitacjach dzisiaj mobilizacja będzie razy trzy. Krosno w ostatnim meczu miałoby problem by u siebie z Lokomotivem taki handi pokryć, a co dopiero na wyjeździe. Być może za bardzo opieram się na meczu Krosna z Daugavpils, ale w tamtym meczu jedynie Jabłoński i Rempała coś walczyli - reszta kulała punkty na Łotewskich juniorach. I to wszystko na własnym torze. Włókniarz to trochę niewiadoma bo to pierwszy ich mecz u siebie, ale jak dla mnie to goście będą mieli spore problemy by do 30 punktów dobić.
 
R 4

rooll

Użytkownik
Rano bylo czewa -30.5. Postawilem na Krosno. Nie sadze by Wlokniarz wygral wiecej niz 60:30. Jak ktos bardzo chce na sile wygrac to moze sie poslizgnac. W Czewie popadalo wiec tor moze byc przyczepniejszy a na takim juz Ulamek i Trojanowski moga miec problemy. Jablonski w Czewie jezdzil wiec powinien te 8-9 pkt ujechac w 6 biegach. Wystarczy, ze reszta dorzuci kolejne 8-9 i wynik wchodzi bo z urzedu te 15 maja wiec 15 musza ujechac.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Paweł Miesiąc (+3) - Kjastas Puodżuks 1 @1,72 bet365 ✅✅
Drużyna z Opola wygląda mizernie, ale Paweł Miesiąc przyszedł tu, żeby być liderem. Oczywiście nie na tle całej ligi, ale na pewno na tle zawodników z Opola. On jak pozna tor potrafi nieźle punktować. Przede wszystkim bardzo waleczny i walki łokieć w łokieć nie odpuszcza. Puodżuks mnie nie przekonuje w ogóle. Miał bardzo dobry sezon bodaj 2 lub 3 lata temu, ale od tego czasu poszedł mocno w dół. Tor w Opolu na pewno będzie dla niego zagadką. Co więcej Dauga jedzie tam w roli faworyta. Czuję, że Opole będzie zmuszone korzystać z RT a wtedy spore szanse na 6 start Miesiąca. Nawet jeśli nie to taki handicap jest ciężki do odrobienia. Ja gram Miesiąca.
Maksin Bogdanow over 9, @1,5 bet365 ⛔⛔ // dzięki lokomotywo za 3 starty Maksima... ????????
Kurs nie powala, ale linia baaardzo niska. Jeśli Maksim pojedzie 5 razy to jest to moim zdaniem pewniaczek. Super forma od początku. Gdzie pojedzie tam wynik w okolicach kompletu. Jest taka opcja, że pojedzie 4 razy, tak jak to miało miejsce w Krośnie, gdzie dali jechać rezerwowym bo przewaga była spora. Nawet jeśli tak będzie to 10 punktów jest na pewno w jego zasięgu. Myślę jednak że dziś pojedzie już swoje 5 wyścigów.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet 365

Nice PLŻ

Orzeł Łódź vs Wybrzeże Gdańsk (handicap)
Typ: Wybrzeże Gdańsk (+10)
Kurs: 1.75

Łódź u siebie z Gapiński w składzie będzie bardzo mocna, ale bez przesady. Gdańsk też ma kim jechać, a 10 punktów przy manewrach taktycznych to spory handicap. GKS jest to w stanie nawet wygrać choć oczywiście będzie ciężko. Mimo wszystko powinni przekroczyć granicę 40 punktów.

Renata Gafurow (suma punktow)
Typ: Renata Gafurow - powyżej 7
Kurs: 1.83

Gafi póki co raczej poniżej oczekiwań jeśli chodzi o punkty. Często zdarza mu się robić dobrą robotę dla kolegów z pary kosztem swoich zdobyczy. Jeśli jednak Wybrzeże myśli dzisiaj o jakimś sukcesie to Renat musi zapunktowac. W parze ma 3x juniora więc potrzeba już tylko 5 punktów. Łódź to nie jest dla niego najlepszy tor, ale powinien pokryć. Tym bardziej że raczej spodziewam się taktycznej w jego wykonaniu.

Polonia Piła vs Polonia Bydgoszcz (handicap)
Typ: Polonia Piła (-18)
Kurs: 1.83

Jeszcze niemal dwie dekady temu byłby to mecz o złoto DMP. Jednak nic nie trwa wiecznie. Oba kluby zdają się jednak wychodzić na prostą. Szczególnie polska Polonia w tym roku zachwyca. Dwa pewne zwycięstwa nad faworytami ligi i prawie niespodzianka w Łodzi. Bydgoszcz nie na się kim przeciwstawić. Będzie pogrom i wszystko powyżej 30 punktów to mały sukces bydgoszczan.

Paweł Miesiąc vs Kjastas Poudzuks (H2H)
Typ: Paweł Miesiąc (+3)
Kurs:1.72

Nie wiem czy to jakaś pomyłka buka bo handicap jeśli już to powinien być na odwrót. Miesiąc chimeryczny ale potrafi jechać. Lotusa w tym roku slabiutki. Dodatkowo Paweł może pojedzie 6 biegów a Kjastas 4 lub 5.

Norbert Kościuch (-4) vs Oskar Ajtner-Gollob (H2H)
Typ: Norbert Kościuch (-4)
Kurs: 2.37

Głównie ze względu na kurs. Norbi w tym roku daje rade. W Pile świetnie spasowany i dzisiaj powinno być blisko kompletu. Oskar się rozwija. W Dauga pojechał przyzwoicie ale ram Lotysze maja swoje problemy torowe. Dodatkowo nie jechali w pełnym składzie. Do tego doszło trochę szczęścia. Dzisiaj powinno być nieco słabiej bo przecież Piła jest w pełnym zestawieniu plus maja świetnie przygotowany tor.
 
B 0

bannannn

Użytkownik
Polonia Piła (-18) vs Polonia Bydgoszcz 1 kurs 1.76 ⛔

Bydgoszcz nie będzie miała radnych szans w Pile. Przegrali oni nawet u siebie z średnim Rzeszowem. Piła na swoim torze jest piekielnie mocna i wynik 55:35 to minimum jaki zrobią. Zagram jeszcze za drobne:
Orzeł Łódź vs Wybrzeże Gdańsk 2 kurs 4,75 ⛔
Łódź z Piła wygrała na styk, a Gdańsk w Pile tanio skóry nie oddał. Fakt, że Łódź ma Gapę ale mimo wszystko myślę że będzie to bardzo wyrównany mecz i wszystko będzie zależeć od dyspozycji dnia.
 
sodzikksc 131

sodzikksc

Użytkownik
Orzeł - Wybrzeże +10 1.75 bbett.365. ⛔⛔
Ciut za wysoko, tor do ścigania dziś w Łodzi, mecz na styku, sts dał -6.5. Wybrzeże bardzo dobrze w Pile pojechało mimo 8 pkt przegranej. Tu jak wynik nie będzie szedł po myśli gości, pójdzie taktyczna w postaci Linusa, który formę ma bardzo dobrą, zawodzi Renat Gafurow, który jedzie dziś z juniorem i to może być jedyny minus tego typu. Fajfer będzie ciągnął dziadka Zorro, juniorzy niby po stronie Wybrzeża i tu może się ten mecz rozstrzygnąć w kwesti handi. Orzeł ma bardzo silną parę Gapa Andersen, Lahti będzie jechał chyba pierwszy ligowy mecz, Jamroga typuję jako najsłabsze ogniwo seniorskie, także cały mecz powinien się kręcić do 10 biegu przy minimalnym prowadzeniu Orła, później jak coś nie będzie szło pojedzie Linus albo Oskar i wynik powinien zakręcić okolicach 48-42, a może się myle i to Gdańsk wyjdzie zwycięsko, poczekamy początek o 13:45 transmisja w TVP regionalnej.

Over 11.5 po 2.20 Linusa ✅✅ można spróbować, bo widać że w głowie mu powrót do Ekstraligi. W Pile 13 pkt w 6 startach, tu gdzie dziś tor jest kopa a&#39;la Gorzów, pościga się z Hansem, będzie ciekawie, jak będzie taktyczna potrzebna jest kandydatem nr 1. Krzysiek Jabłoński nie będzie chyba przeszkodą i to Linus będzie dojeżdżał przed nim, a z gosodarzami Miśkowiakiem i Jamrogiem powinien sobie radzić.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Łódź - Gdańsk (+10) 2 1,75
remis +10 = 15,00
łącznie kurs ok. 1,56⛔
bet365

Kontuzja Gafurova po 1 biegu i niestety Gdańsk bardzo osłabiony musiał jechać cały mecz.

Takie wysokie handi uważa za przesadzone. Betsafe ma 6,5 i tam jest ok. Razem z =10 wychodzi nam handi +10,5 Tutaj nie będzie pogromu. Do Łodzian dołączył Gapiński to wzmocnienie no ale przecież przyjezdni mają w gazie Sundstroema , a Gafurov , Zorro czy Fajfer również przywiozą swoje pkt. Liczę,że juniorka przyjezdnych powalczy o wygrana w 2 biegu.

Over pkt (11) Sundstroema również do gry. Bardzo realne że dostanie bieg więcej jako RT więc pokrycie tej linii powinno się udać.

L.Sundstroem powyżej 11
L.Sundstroem = 11
kurs ok 1,71✅✅✅ bet365
Co do Gafurova trochę się obawiam bo niby linia niska no ale zdarzają mu się wpadki w biegach albo wykona dobra robotę dla kolegi kosztem siebie.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Piła -18 @1,72 but365 ⛔
Bydgoszcz przegrała wygrany mecz w Opolu. Rawicz, Opole to czerowne latarnie rozgrywek, a mimo tego Bydgoszczanie tam przegrali na inauguracje. Polonia w tym czasie rozgromiła 32pkt Częstochowe. Tydzień później Bydzia wygrała ze słabym Krakowem, a Pilanie przegrali 4 oczkami w Łodzi, dzięki postawie młodego Golloba, który na silniku od wujka walną komplet. 3 kolejka to obie drużyny miały wynik 49 - 41, Piła wygrała z faworytem rozgrywek, goście przegrali z rezerwowym składem Łotyszy. Wszyscy się podniecają, że Bydgoszcz w formie, że jest silna -10 z Rzeszowem grali, a tu zonk porażka u siebie. Przegrali w Opolu gdzie powinni wygrać, wygrali tylko 8 pkt z Krakowem spoko to im się należało, ale na Łotwie jechał Podzuks +3 juniorów to nie dziwmy się że dzięki taktycznym Kułakow Kurdiaszow i Gollob po 6 startów, trzymali wynik. Dziś przyjeżdżają do lidera rozgrywem i pilska Polonia zostanie rozgromiona, tyle że finansowo. Bydgoszcz wyjdzie ledwo z 30stu, 31-32 to max co im daje, no chyba że Piła puści juniorów za seniorów. Piła to obok Gdańska najsilniejsza ekipa, a Bydgoszcz sorry, ale jest gorsza niż Kraków czy Rzeszów, czyli rejony 8-9 miejsce.

M Szczepaniak -2 - Jedrzejewski @1,7 ✅
Szczepaniak jest niesamowity w tym sezonie, dziś vs Marcin który nie jeździ w Pile zbyt często. W Opolu tylko 8, na Łotwie tylko 6, brak mu jazdy. U siebie jest mocny na wyjazdach dużo traci. Zestawienie go ze Szczepaniakiem, a nie np Dolnym -2 to błąd, błąd buka, prezent który trzeba wykorzystać.
Jędrzejewski poniżej 9 @1,72 ✅
Jak pisałem 8 Opole, 6 Łotwa, u siebie mocny okej, ale na wyjazdach cieniuje.
Szczepaniak powyżej 11 @1,95 Rowno
Lider wali dwucyfrówki, aż miło. Chłopak na silnikach od Gravesena się odrodził, jest piekielnie szybki wygrywa gdzie chce i ile chce. Co tu dużo pisać, nie widzę dziś mocnych na niego, no chyba że ... Kościucha.

Gdańsk +10
@1,75 but365 ⛔
Spodziewałem się handi -4,5, a tutaj mam można powiedzieć -9,5. 5 punktów na moja korzyść nic tylko pobrać. Lahti w tym sezonie debiut, to samo Gapa. Kontuzja Schleina, odsunięcie od składu Puszakowskiego i Adamczaka. Dziwne ruchy kadrowe w Łodzi, nie podoba mi się to. Napewno dobrze na atmosfere w drużynie to nie działa. Popadał tam deszczyk więc będzie pod koło, czyli Zorro pojedzie + zna ten tor. Myślę, że pomoże gościom się spasować i przynajmniej 41 oczek uzbierają. Andersen nie jedzie tak fenomenalnie jak rok temu, juniorzy też nie są w ekipie Orła jacyś tam mocni. Gapa czy Lahti jakieś oczka pogubią. Źle wystawione handi wg mnie.
Zaraz będą analizy
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Orzeł Łodz (-6,5) vs Wybrzeze Gdańsk 1 STS @1.85 ✅✅ 58 - 31 Na luzie ,jak mówiłem Jabol i Zorro bez przekonania.Hans +Jamróg , Misiek rowniez bajka.
Ja gram na przeciw wszystkim na Łódź , myślę że wygrają ten mecz w okolicy właśnie tego handicapu czyli 49:41.W słabszych punktach Gdańska widzę Zorro i Jabola, nie wiem czemu , ale tak sądzę, mecz w tv także beda emocje.Witek zrobi wszystko żeby w koncu pokonać rywala przekonywujące. Rywala? Ale za to jakiego ???? Powodzenia! Łódź moim zdaniem zrobi cięzki tor i Hans powinien z Jamrogiem pojechać w miare swoich możliwości.

Kolejarz Opole vs Lokomotiv Daugavpils 2 (-22,5) STS 1,9 ✅✅ 31-58 ????
Chociaż wbrew mojej myśli pojechali juniorzy , to i tak byli lepsi od zawodników Kolejarza.Na luzie


Lokomotiv pragnie zwyciestwa ligi. Widac to , leją każdego kogo napotka na drodze i myślę ,ze lanie spiorą dzis Opolanom,którzy nie mają tak klasowych zawodników jak Loko.Wydaję mi się ,ze tylko Miesiac nawiąze walke lub Loko bedzie puszczac juniorów i typ nie siądzie. Dobry bet. ja to gram ????

//Mam nadzieję ,że ktoś z typów korzysta ????
 
meechum 41

meechum

Użytkownik
Polonia Piła - Polonia Bydgoszcz 2 (+18,0) @2,15 ✅ /bet365

Wszyscy idą w stronę Piły, to ja się wyłamię. Moim zdaniem linia jak najbardziej do pokrycia. Wszyscy jako argument podają ostatni mecz Polonii przegrany u siebie z Rzeszowem. Gryfy przegrały ten mecz tylko i wyłącznie postawą na startach. Co bieg po wystrzeleniu taśmy para Stali była na prowadzeniu. Myślę, że gorzej już być nie może i na tym elemencie się skupią. Druga rzecz - pierwszy słabszy występ Kułakowa. Piątkowy mecz pokazał jak dużo od tego pana zależy. Widać było, że ma jakieś problemy ze sprzętem. Wystartuje w parze z Mikołajem Curyło, który jako jedyny wykazuje tendencję zwyżkową i ufam, że te pięć oczek jest w stanie wywalczyć. Piła jest u siebie silna - to prawda, jednak ufam drużynie ze Sportowej.

Maxim Bogdanovs powyżej 9,0 @1,50 /bet365
Zgadzam się z typem na Bogdanovsa. Nawet jeśli wystartuje cztery razy jak w ostatnim meczu powinien pokryć linię 9 punktów. Kurs nie powala, ale nadaje się do jakiegoś małego dubla lub po prostu do pogrania mocniej.

Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk 2 (+10,0) @1,75 ⛔ /bet365
O tym meczu zostało już wiele napisane. Mi pozostaje się tylko zgodzić z kolegami.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wszyscy idą w stronę Piły, to ja się wyłamię. Moim zdaniem linia jak najbardziej do pokrycia. Wszyscy jako argument podają ostatni mecz Polonii przegrany u siebie z Rzeszowem. Gryfy przegrały ten mecz tylko i wyłącznie postawą na startach. Co bieg po wystrzeleniu taśmy para Stali była na prowadzeniu. Myślę, że gorzej już być nie może i na tym elemencie się skupią. Druga rzecz - pierwszy słabszy występ Kułakowa. Piątkowy mecz pokazał jak dużo od tego pana zależy. Widać było, że ma jakieś problemy ze sprzętem. Wystartuje w parze z Mikołajem Curyło, który jako jedyny wykazuje tendencję zwyżkową i ufam, że te pięć oczek jest w stanie wywalczyć. Piła jest u siebie silna - to prawda, jednak ufam drużynie ze Sportowej.
Typu na Polonie Bydgoszcz nie neguje, bo to Twoja sprawa, ale osobiście nie widzę tutaj szans dla nich na pokrycie tego handi. Ogromne dwie wyrwy na pozycjach seniorskich w osobach Curyły i Jacusia Golloba. Oczywiście wiem, że po pierwszych startach będą taktyki i po kolei będą lecieć Jędrzejewski, Kułakow, Kudriaszow i Ajtner-Gollob, ale weź pod uwagę, że to nie są wielcy żużlowcy nawet jak na warunki I ligi. Do tego wystarczy, że 1-2 z tej czwórki zawali mecz i już będzie lanie nawet do 30.

Piła u siebie mega mocna, co udowodnili dwoma pierwszymi meczami. Super para Kościuch-Szczepaniak powinna napykać punktów, Dolny też u siebie solidny zawodnik, Bjarne też pewniak do trójek, kwestia Wadima Tarasienki, ale on może spokojnie wygrywać z liderami gości. Dla mnie to tutaj bliżej 60:30 będzie, aniżeli 55:35.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Jak już tak wszyscy grają handi -18pkt na Piłę to nie lepiej zagrać handi -6pkt prawie po tym samym kursie po 8 wyścigu? Jak Piła ma tu wygrać wysoko to nie sądzę aby handi po 8 wyścigu nie zostało pokryte. Tym bardziej że Jacek będzie musiał swoje pierwsze biegi odjechać, dopiero później będzie mógł być zastępowany.
Piła -6pkt (po 8 wyścigu)
kurs; 1,66
bet365
✅ 28-20
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Sadze ze Kylmakorpi pojedzie cztery razy. Lotysze postawia na swoich w nominowanych. poszlo -11.5 za @ 2.25 ⛔ w sts. Zeby mi tylko w tych czterech startach kompletu nie przywiozl.

Edit; rece opadaja , akurat Fina puscili 5 razy
 
dzimi-pif-paf 7

dzimi-pif-paf

Użytkownik
Witam, dzisiaj zaległe spotkanie pomiędzy Rzeszowem a Krakowem i w oko wpadła mi taka oto para:

Baran - Hougaard --&gt;2 @2.25 STS ZWROT 10-10 /// dość pechowy zwrot, Hougaard podcięty przez Nichollsa przewraca się na 3 pozycji i zostaje wykluczony, w biegu 13 Baran na kresce mija Nichollsa

Baran od początku sezonu nie zachwyca, niby pkt. przywozi ale po sporych męczarniach, sam z resztą twierdzi, że łatwiej mu na wyjazdach niż u siebie bo najzwyczajniej w świecie nie dysponuje szybkim sprzętem a taki jest potrzebny na tor w Rzeszowie, jedzie dzisiaj w parze z Porsingiem i jest wielce prawdopodobne,że jakieś pkt. kolega z pary mu urwie. Z drugiej strony Patrick, jedzie z młodym więc pkt. raczej na nim nie straci, Dun wygląda póki co lepiej niż przyzwocie, spotykają sie w dwóch biegach 7 i 13, wg. mnie po takim kursie warto próbować grać Patricka.
 
F 18

falcon13031987

Użytkownik
Typ; Stal Raeszów-Wanda Kraków handicap -12,5 po kursie1.85 buk betsafe Mysle ze stal wygra wyżyj u siebie sa mocni i nie powinni z tym miec wiekszych problemow tak ze do grania.
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Typ; Stal Raeszów-Wanda Kraków handicap -12,5 po kursie1.85 buk betsafe Mysle ze stal wygra wyżyj u siebie sa mocni i nie powinni z tym miec wiekszych problemow tak ze do grania.
Z tym hendicapem bym uważał bo za Mazura może dziś zobaczymy Walaska w drużynie z Krakowa.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Bet365 wystawiony, a więc jadymy:

Maciej Kuciapa 0.0 Sam Masters -&gt; Maciej Kuciapa, @1.72

Co tu dużo mówić. Kuciapa może walić same zera wszędzie, ale na swoim torze w Rzeszowie zawsze dorzuca cenne oczka dla drużyny (ostatni raz startował w barwach Rzeszowa w 2014 roku, średnia domowa to 2,465). Tym bardziej, że Rzeszów jest torem specyficznym, lotniskiem. Dla Sama Mastersa będzie to pierwszy start w tym sezonie w barwach Krakowa. Jak już wcześniej napisałem, każdy wie, jak wygląda tor w Rzeszowie, jest kompletnie inny, niż małe, techniczne torki w Anglii, na których został wychowany, ponadto myślę, że Masters nie pojawi się na torze więcej, niż 3 razy, w związku z czym Kuciapa gładko powinien go pokonać. Krótka analiza, gdyż nie ma, co więcej napisać, każdy atut Kuciapa ma po swojej stronie.

/e: Walas oficjalnie w Wandzie, za kogo pojedzie? za Mazura? - http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/597451/oficjalnie-grzegorz-walasek-w-wandzie-krakow

/e2: Kuciapa 11 - Masters 4, easy ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
A dorzucę jeszcze:

Stal Rzeszów - Wanda Kraków -&gt; Stal Rzeszów (-8), @1.90.

Zacznę od rzeszowskiej drużyny. W poprzedniej kolejce sprawili niespodziankę, wygrywając w Bydgoszczy, gdzie chyba nikt się tego nie spodziewał. Solidnie zapunktowali wszyscy zawodnicy, co z pewnością dodało im sporo wiary we własne możliwości. Dziś pojadą pierwsze spotkanie przed własną publicznością i na pewno będą chcieli się pokazać z jak najlepszej dyspozycji. Atutem gospodarzy z pewnością będzie tor (pomimo nocnych opadów) oraz fakt, iż dziś w swoim składzie mają trzech zawodników, którzy wychowywali się na tym torze (Kuciapa, Lampart, Baran). Do tego dochodzą solidni obcokrajowcy (Nicholls, Porsing) i mamy pełny, bardzo ciekawy skład. Jedynym mankamentem może być ekipa juniorska, która nie ma zbyt wiele doświadczenia, ale podobna sytuacja jest w ekipie z Krakowa. No właśnie, Wanda Kraków, która do tej pory nigdy w historii nie wygrała w Rzeszowie. W skład ekipy gości wchodzą, w mojej opinii oczywiście, niepewny Harris, przeniesiony na pozycję doparowego, debiutant Masters, który nigdy pewnie nie widział na oczy tak długiego toru oraz Grzegorz Walasek. Co do Walaska, nie rozumiem optymizmu związanego z jego przyjściem do Krakowa. Walasek w tym sezonie jest cieniem zawodnika, w Anglii podziękowali mu za współpracę, w sparingach też nie prezentował się zbyt solidnie, a dziś na dzień dobry dostaje (prawdopodobnie) pozycję prowadzącego parę. Ja szczerze wątpię w to, aby Walasek tutaj jakoś odpalił i zrobił furorę, zdobywając 13 punktów (jeżeli tak się stanie, to napiszę posta z przeprosinami :grin ???? . Wiele w tym spotkaniu zależeć będzie od formacji juniorskiej, która w obu ekipach nie jest obsadzona &quot;gwiazdami&quot;. Rzeszów: Patryk Wojdyło, Grzegorz Bassara, z kolei w Krakowie: Eryk Budzyń oraz Michał Nowiński. Minimalny handicap mają tutaj juniorzy gospodarzy, ze względu na tor. Podsumowując, uważam, że Stal Rzeszów jest ekipą równiejszą i przede wszystkim ma w ogromny atut własnego toru, z którego dziś niewątpliwie skorzystają.

/e: Buk wycofał się z -10 na -8, ja twardo obstaję przy swoim :grin:

/e2: Grzegorzu, dlaczego :? ⛔⛔
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Kraków +10 @ 1,76 bet365 ✅ 48-42


W Krakowie potwierdzony właśnie Walasek. Ostatnio się kompromitował na torze dość często, wyrzucili go z Elite League, w IMP przegrywał z Brzozowskim i Borowiczem, no ale to jest Grzesio Walasek, który na rzeszowskim torze zawsze jeździł super; przykład to zeszłoroczny występ w barwach KSF, gdzie po ciężkiej kontuzji wrócił akurat na obiekt przy Hetmańskiej i zrobił 14pkt. Teraz, choć to I liga nie spodziewam się takiego wyniku, bo to nie jest sezon 2015 ;) Powinien zrobić więcej punktów od Mazura, którego zastępuje, dlatego handi sporo za wysokie.

Hougaard podcięty przez Nichollsa przewraca się na 3 pozycji i zostaje wykluczony
????

Zostaje objechany, robi kupkę i kładzie motor*
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom