>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nic nie jest niemożliwe. Skuteczność +70%.

Status
Zamknięty.
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
Generalne Podsumowanie od początku tematu. (27.11 - 24.12.2015)
Zwroty są liczone jako puste zera. Typów podanych było bodajże 33, ale z racji tego, że zwrotów nie liczę co powtarzam enty raz to nie ma ich w podsumowaniu.
Podane Typy: 30
Wygrane Typy: 21✅✅✅
Przegrane Typy 9
Skuteczność: 70% ✅✅✅
YIELD: 24% ✅✅✅
Stawki zainwestowane: 3000 j (płasko każdy typ za 100j)
Stawki wygrane: 3650 j
Zysk: 650 j ✅✅
Grając płaską stawką 100 PLN zysk byłby rzędu 750-880 PLN ✅
Grając płaską stawką 500 PLN zysk byłby rzędu 3800 - 4500 PLN ✅
Grając płaską stawką 1000 PLN zysk byłby rzędu (to aż się nie mieści w głowie) 8100 - 9000 PLN ✅

Po raz kolejny skuteczność +70% została udowodniona, ale zawsze znajdą się tacy, którzy w dalszym ciągu będą twierdzić, że to blef bądź szczęśliwy miesiąc, no ale cóż wszystkich nie jestem w stanie przekonać.
Jestem znowu po raz kolejny pozytywnie zaskoczony tak dużą ilością zgłoszeń i wiadomości bardzo miłymi i budującymi słowami. Jestem przekonany, że typy dały już nie jednego bardzo duży zarobek.​

Wesołych Świąt!!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
Będziesz jeszcze umieszczał typy?
W tym roku już na pewno nie. Co prawda jest jeszcze jedna kolejka Primera Division gdzie na pewno dostanę kilka typów i pewnie będą one zielone, ale to dostaną osoby, z którymi współpracuje. Jeszcze zobaczę czy po nowym roku wrócę do tematu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
E 6

esqlap

Użytkownik
Stawki zainwestowane: 3000 j (płasko każdy typ za 100j)
Stawki wygrane: 3650 j
Zysk: 650 j

Grając płaską stawką 100 PLN zysk byłby rzędu 750-880 PLN
Grając płaską stawką 500 PLN zysk byłby rzędu 3800 - 4500 PLN
Grając płaską stawką 1000 PLN zysk byłby rzędu (to aż się nie mieści w głowie) 8100 - 9000 PLN
Jak obliczyłeś te wartości w PLN??

100j na typ i 650j zysku to grajac za 100PLN/typ = 650 PLN zysku, 500PLN/typ = 3250 PLN zysku i wreszcie 1000PLN/typ = 6500PLN zysku. Powiedz mi jak Ty to obliczyłeś, bo już kolejne podsumowanie i kolejny raz się zastanawiam o co tu chodzi ;)
 
P 42

polska12

Użytkownik
Witam, świetna robota, śledzę Twoje typy od dawna, jestem pod wrażeniem, sam choćbym chciał nie dochodzę do takiej skuteczności, z racji tego że nie mogę pisać priva (to mój pierwszy post) chciałbym wypytać o możliwość wspólrpacy.
 
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
Jak obliczyłeś te wartości w PLN??

100j na typ i 650j zysku to grajac za 100PLN/typ = 650 PLN zysku, 500PLN/typ = 3250 PLN zysku i wreszcie 1000PLN/typ = 6500PLN zysku. Powiedz mi jak Ty to obliczyłeś, bo już kolejne podsumowanie i kolejny raz się zastanawiam o co tu chodzi ;)
Witam,

podsumowanie było na szybko robione i mogą być lekkie niedociągnięcia i chyba zrezygnuje z podsumowania stawkami. robiłem to podsumowanie na podstawie ostatniego bo nie było za dużo czasu, ale myślę, że każdy może sobie samodzielnie wyliczyć jaki jest plus. dzięki za uwagę i jutro na spokojnie zrobię jeszcze jedno podsumowanie za stawkę 500 PLN.

Pozdrawiam. :cool:
 
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
Witam, świetna robota, śledzę Twoje typy od dawna, jestem pod wrażeniem, sam choćbym chciał nie dochodzę do takiej skuteczności, z racji tego że nie mogę pisać priva (to mój pierwszy post) chciałbym wypytać o możliwość wspólrpacy.
Witam, napisz do mnie na GG o co dokładnie chodzi.
Pozdrawiam
 
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
Otrzymałem kilka wiadomości, abym zrobił bardziej szczegółowe podsumowanie jeśli chodzi o granie za płaskie stawki. Znalazłem chwilę czasu i poniżej udostępniam zysk za stawki rzędu: 100, 500 i 1000 PLN.

Za płaską stawkę 100 PLN zysk wynosi 849 PLN ✅

Za płaską stawkę 500 PLN zysk wynosi: 4245 PLN ✅✅

Za płaską stawkę 1000 PLN zysk wynosi: 8490 PLN ✅✅✅



Wszystko klarownie opisane i widać, że przy stawce 1000 PLN przy takiej skuteczności można uzyskać niesamowity zysk w niecały miesiąc! To jest coś wspaniałego. Osiągać takie rezultaty i jeszcze udowadniać innym, że nie bez powodu tak został nazwany temat i, że to nie jest taki sobie szczęśliwy miesiąc. To są realia moi drodzy. :cool:

Pozdrawiam! :cool:
 
T 0

thersu

Użytkownik
Otrzymałem kilka wiadomości, abym zrobił bardziej szczegółowe podsumowanie jeśli chodzi o granie za płaskie stawki. Znalazłem chwilę czasu i poniżej udostępniam zysk za stawki rzędu: 100, 500 i 1000 PLN.

Za płaską stawkę 100 PLN zysk wynosi 849 PLN ✅

Za płaską stawkę 500 PLN zysk wynosi: 4245 PLN ✅✅

Za płaską stawkę 1000 PLN zysk wynosi: 8490 PLN ✅✅✅



Wszystko klarownie opisane i widać, że przy stawce 1000 PLN przy takiej skuteczności można uzyskać niesamowity zysk w niecały miesiąc! To jest coś wspaniałego. Osiągać takie rezultaty i jeszcze udowadniać innym, że nie bez powodu tak został nazwany temat i, że to nie jest taki sobie szczęśliwy miesiąc. To są realia moi drodzy. :cool:

Pozdrawiam! :cool:

No i teraz wszystko ma ręce i nogi ????
 
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
Zwolnienie Van Gaal&#39;a z Manchesteru United wydaję być pewniaczkiem, a ja z chęcią przyjmę darmowe pieniążki. Jeżeli ktoś wie gdzie takowy bet można zagrać niech piszę na pw.

:cool::cool:
 
f.gonzalez 65

f.gonzalez

Użytkownik
Zwolnienie Van Gaal&#39;a z Manchesteru United wydaję być pewniaczkiem, a ja z chęcią przyjmę darmowe pieniążki. Jeżeli ktoś wie gdzie takowy bet można zagrać niech piszę na pw.

:cool::cool:
paddypower.com i skybet.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
#31
NHL
Mecz: New York Islanders - Toronto Maple Leafs
Typ: NY Islanders włącznie z dogrywką i rzutami karnymi bądź Islanders w regulaminowym czasie
Kurs: 1.60 / 1.95​
 
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
#34
Siatkówka
Korea LIVE (2-2)
Mecz: Suwon - Gumi
Typ: Suwon

Polecam zagrać na drużynę gospodarzy po kursie 1.50. Myślę, że Tie Break nie będzie formalnością, ale myślę, że Suwon wygra ten mecz.​
 
8 5

8matti

Użytkownik
Koniec pierwszej połowy i 2 kartki.... Myślałem, że będzie wtopa ????
A na koniec meczu miła niespodziewanka. Gratulacje. Czekam na jeszcze ????
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Koniec pierwszej połowy i 2 kartki.... Myślałem, że będzie wtopa ????
A na koniec meczu miła niespodziewanka. Gratulacje. Czekam na jeszcze ????
Przecież w meczu było 5 kartek, to czego gratulujesz? Typ był na powyżej 5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom