>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nic nie jest niemożliwe. Skuteczność +70%.

Status
Zamknięty.
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
Generalne Podsumowanie od początku tematu. (27.11 - 24.12.2015)
Zwroty są liczone jako puste zera. Typów podanych było bodajże 33, ale z racji tego, że zwrotów nie liczę co powtarzam enty raz to nie ma ich w podsumowaniu.
Podane Typy: 30
Wygrane Typy: 21✅✅✅
Przegrane Typy 9
Skuteczność: 70% ✅✅✅
YIELD: 24% ✅✅✅
Stawki zainwestowane: 3000 j (płasko każdy typ za 100j)
Stawki wygrane: 3650 j
Zysk: 650 j ✅✅
Grając płaską stawką 100 PLN zysk byłby rzędu 750-880 PLN ✅
Grając płaską stawką 500 PLN zysk byłby rzędu 3800 - 4500 PLN ✅
Grając płaską stawką 1000 PLN zysk byłby rzędu (to aż się nie mieści w głowie) 8100 - 9000 PLN ✅

Po raz kolejny skuteczność +70% została udowodniona, ale zawsze znajdą się tacy, którzy w dalszym ciągu będą twierdzić, że to blef bądź szczęśliwy miesiąc, no ale cóż wszystkich nie jestem w stanie przekonać.
Jestem znowu po raz kolejny pozytywnie zaskoczony tak dużą ilością zgłoszeń i wiadomości bardzo miłymi i budującymi słowami. Jestem przekonany, że typy dały już nie jednego bardzo duży zarobek.​

Wesołych Świąt!!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
Będziesz jeszcze umieszczał typy?
W tym roku już na pewno nie. Co prawda jest jeszcze jedna kolejka Primera Division gdzie na pewno dostanę kilka typów i pewnie będą one zielone, ale to dostaną osoby, z którymi współpracuje. Jeszcze zobaczę czy po nowym roku wrócę do tematu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
E 6

esqlap

Użytkownik
Stawki zainwestowane: 3000 j (płasko każdy typ za 100j)
Stawki wygrane: 3650 j
Zysk: 650 j

Grając płaską stawką 100 PLN zysk byłby rzędu 750-880 PLN
Grając płaską stawką 500 PLN zysk byłby rzędu 3800 - 4500 PLN
Grając płaską stawką 1000 PLN zysk byłby rzędu (to aż się nie mieści w głowie) 8100 - 9000 PLN
Jak obliczyłeś te wartości w PLN??

100j na typ i 650j zysku to grajac za 100PLN/typ = 650 PLN zysku, 500PLN/typ = 3250 PLN zysku i wreszcie 1000PLN/typ = 6500PLN zysku. Powiedz mi jak Ty to obliczyłeś, bo już kolejne podsumowanie i kolejny raz się zastanawiam o co tu chodzi ;)
 
P 42

polska12

Użytkownik
Witam, świetna robota, śledzę Twoje typy od dawna, jestem pod wrażeniem, sam choćbym chciał nie dochodzę do takiej skuteczności, z racji tego że nie mogę pisać priva (to mój pierwszy post) chciałbym wypytać o możliwość wspólrpacy.
 
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
Jak obliczyłeś te wartości w PLN??

100j na typ i 650j zysku to grajac za 100PLN/typ = 650 PLN zysku, 500PLN/typ = 3250 PLN zysku i wreszcie 1000PLN/typ = 6500PLN zysku. Powiedz mi jak Ty to obliczyłeś, bo już kolejne podsumowanie i kolejny raz się zastanawiam o co tu chodzi ;)
Witam,

podsumowanie było na szybko robione i mogą być lekkie niedociągnięcia i chyba zrezygnuje z podsumowania stawkami. robiłem to podsumowanie na podstawie ostatniego bo nie było za dużo czasu, ale myślę, że każdy może sobie samodzielnie wyliczyć jaki jest plus. dzięki za uwagę i jutro na spokojnie zrobię jeszcze jedno podsumowanie za stawkę 500 PLN.

Pozdrawiam. :cool:
 
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
Witam, świetna robota, śledzę Twoje typy od dawna, jestem pod wrażeniem, sam choćbym chciał nie dochodzę do takiej skuteczności, z racji tego że nie mogę pisać priva (to mój pierwszy post) chciałbym wypytać o możliwość wspólrpacy.
Witam, napisz do mnie na GG o co dokładnie chodzi.
Pozdrawiam
 
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
Otrzymałem kilka wiadomości, abym zrobił bardziej szczegółowe podsumowanie jeśli chodzi o granie za płaskie stawki. Znalazłem chwilę czasu i poniżej udostępniam zysk za stawki rzędu: 100, 500 i 1000 PLN.

Za płaską stawkę 100 PLN zysk wynosi 849 PLN ✅

Za płaską stawkę 500 PLN zysk wynosi: 4245 PLN ✅✅

Za płaską stawkę 1000 PLN zysk wynosi: 8490 PLN ✅✅✅



Wszystko klarownie opisane i widać, że przy stawce 1000 PLN przy takiej skuteczności można uzyskać niesamowity zysk w niecały miesiąc! To jest coś wspaniałego. Osiągać takie rezultaty i jeszcze udowadniać innym, że nie bez powodu tak został nazwany temat i, że to nie jest taki sobie szczęśliwy miesiąc. To są realia moi drodzy. :cool:

Pozdrawiam! :cool:
 
T 0

thersu

Użytkownik
Otrzymałem kilka wiadomości, abym zrobił bardziej szczegółowe podsumowanie jeśli chodzi o granie za płaskie stawki. Znalazłem chwilę czasu i poniżej udostępniam zysk za stawki rzędu: 100, 500 i 1000 PLN.

Za płaską stawkę 100 PLN zysk wynosi 849 PLN ✅

Za płaską stawkę 500 PLN zysk wynosi: 4245 PLN ✅✅

Za płaską stawkę 1000 PLN zysk wynosi: 8490 PLN ✅✅✅



Wszystko klarownie opisane i widać, że przy stawce 1000 PLN przy takiej skuteczności można uzyskać niesamowity zysk w niecały miesiąc! To jest coś wspaniałego. Osiągać takie rezultaty i jeszcze udowadniać innym, że nie bez powodu tak został nazwany temat i, że to nie jest taki sobie szczęśliwy miesiąc. To są realia moi drodzy. :cool:

Pozdrawiam! :cool:

No i teraz wszystko ma ręce i nogi ????
 
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
Zwolnienie Van Gaal&#39;a z Manchesteru United wydaję być pewniaczkiem, a ja z chęcią przyjmę darmowe pieniążki. Jeżeli ktoś wie gdzie takowy bet można zagrać niech piszę na pw.

:cool::cool:
 
f.gonzalez 65

f.gonzalez

Użytkownik
Zwolnienie Van Gaal&#39;a z Manchesteru United wydaję być pewniaczkiem, a ja z chęcią przyjmę darmowe pieniążki. Jeżeli ktoś wie gdzie takowy bet można zagrać niech piszę na pw.

:cool::cool:
paddypower.com i skybet.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
#31
NHL
Mecz: New York Islanders - Toronto Maple Leafs
Typ: NY Islanders włącznie z dogrywką i rzutami karnymi bądź Islanders w regulaminowym czasie
Kurs: 1.60 / 1.95​
 
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
#34
Siatkówka
Korea LIVE (2-2)
Mecz: Suwon - Gumi
Typ: Suwon

Polecam zagrać na drużynę gospodarzy po kursie 1.50. Myślę, że Tie Break nie będzie formalnością, ale myślę, że Suwon wygra ten mecz.​
 
8 5

8matti

Użytkownik
Koniec pierwszej połowy i 2 kartki.... Myślałem, że będzie wtopa ????
A na koniec meczu miła niespodziewanka. Gratulacje. Czekam na jeszcze ????
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Koniec pierwszej połowy i 2 kartki.... Myślałem, że będzie wtopa ????
A na koniec meczu miła niespodziewanka. Gratulacje. Czekam na jeszcze ????
Przecież w meczu było 5 kartek, to czego gratulujesz? Typ był na powyżej 5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom