>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Niższe ligi (III, IV) 2010/2011

Status
Zamknięty.
S 169

szmeru

Użytkownik
MKS Stąporków - Janina Libiąż III liga małopolsko-świętokrzyska typ: 2 ✅ 0:2
Zespół Janiny w kolejnym swoim spotkaniu zmierzy się w Stąporkowie z broniącym się przed spadkiem MKS.Piłkarze Janiny po ubiegłotygodniowej porażce w Muszynie 0:1 będą chcieli jak najszybciej wrócić na zwycięskie tory.Do składu wróci już po pauzie za czerwoną kartkę podstawowy obrońca Łukasz Sosnowski.Jeśli chodzi o MKS to tydzień temu przegrali spotkanie o &quot;6 punktów&quot; w Suchedniowie z Orliczem aż 0:5, w dodatku z wąskiej kadry zawodników prezentujących III ligowe umiejętności wypadło 2 piłkarzy,którzy muszą pauzować za kartki.MKS jak do tej pory u siebie przegrywał wszystkie spotkania z pierwszą 8 tabeli przynajmniej 2 bramkami,teraz także powinno być podobnie.Zespół Janiny jest zdecydowanym faworytem i powinien pewnie zgarnąć kolejne 3 punkty.
2 1.45 8/10
Granat Skarżysko-Hetman Włoszczowa IV liga świętokrzyska typ: 1 ✅ 1:0
Piłkarze Granatu po ubiegłotygodniowej pechowej porażce w Sandomierzu (bramka stracona prawie z połowy boiska) będą chcieli się jak najszybciej zrehabilitować i powrócić na pozycję lidera,droga do tego jest prosta - zwycięstwa.Rywalem będzie zespół Hetmana Włoszczowa zajmujący 10 pozycję w tabeli.W Granacie panuję pełna mobilizacja i nikt nie wyobraża sobie innego wyniku jak zwycięstwo,sytuacja kadrowa wygląda dobrze,będzie brakować tylko pomocnika Ryńskiego.Hetman w tej rundzie prezentuje się lepiej niż w poprzedniej(6 punktów w 3 meczach),w zespole nastąpiło sporo zmian.Główny cel zespołu to utrzymanie,wiadomo piłkarze Hetmana nie odpuszczą,ale argumentów piłkarskich może im zabraknąć.W poprzedniej rundzie Granat wygrał 3-1.Reasumując myślę,że Granat wróci na zwycięskie tory i zrobi kolejny krok do awansu do 3 ligi.
1 1.40 8/10
Jeszcze krótko o spotkaniu Wisły Sandomierz z Neptunem Końskie IV liga świętokrzyska.✅ 2:0 Wisła po wzmocnieniach zimą w 3 pierwszych kolejkach zdobyła komplet 9 pkt.W Sandomierzu zaczęto mówić o awansie (strata do drugiego Granatu wynosi 5 pkt),żeby ten cel osiągnąć trzeba wygrywać takie mecze jak ten z Neptunem,który broni się przed spadkiem.Goście nie są w najlepszej formie - ostatnio remis u siebie z ostatnią Piaskowianką,ogólnie 2 pkt w 3 meczach,więc Wisła powinna podtrzymać dobrą passę i zdobyć kolejny komplet oczek
1 1.55 8/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 35

krasny2

Użytkownik
Co do meczu Lubania to jestem pozytywnie zaskoczony postawą ekipy z Krakowa.
Cały mecz dominowali i gdyby nie karny to na Podhalu punkt by uciekł. Mecz sam w sobie dość nudny pod dyktando gości w samej końcówce Maniowianie mogli wygrać ten mecz jednak Kurnyta za lekko strzelał. Teraz mecz w Nowym Sączu ja zagram na ekipe Wolskiego ale bez szaleństw. Grają słabo jednak nie chce mi się wierzyć aby zespół rezerw I ligowca był w III lidze, a Lubań musi przestać grać piach.
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
MKS Kańczuga - Strumyk Malawa 2.05⛔ 0:0 ????
IV podkarpackaNiezmiernie ciekawie zapowiadajacy sie pojedynek pomiedzy druzynami z Kanczugi i Malawy. Obie ekpiy spotkaja sie w dosc odmiennych nastrojach. Gospodarze okupujacy ostatnie miejsce przystapia w dosc slabych nastrojach po wywalczenie 1 pkt w Nowej Debie z jednej strony cieszy lecz ciagle jest to malo. Ekipa gosci natomiast przyjedza jako rycerze wiosny dwa mecze dwie wygrane z dosc mocnymi rywalami Sędziszów i Kolbuszowa. Kanczuga mocno oslabiona przed runda gra mlodymi zawodnikami posciaganych na predce co bylo widac w pierwszym meczu przegranym 6:1. Licze na pewne zwyciestwo gosci kurs naprawde zachecajacy do gry
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
III dolnośląsko-lubuska
Ilanka Rzepin - Polonia Trzebnica @ 1 - 1,52 Tobet ⛔ 0:3 :|
O awans w tej lidze walczą właściwie dwie drużyny: Chrobry Głogów i właśnie Ilanka. Drużyna poukładana od strony organizacyjnej jak i finansowej.
Ilanka w rundzie wiosennej: D 4:0 Motobi, D 3:1 Orzeł Ząbkowice, W 0:0 Oława.
Warto jednak zwrócić uwagę, że w Oławie nie grał najlepszy strzelec Nnamani [11 bramek], który jest gotowy do gry w meczu z Trzebnicą. W środę Ilanka grała w Pucharze Polski na szczeblu regionalnym, w którym jednak siły części zawodników były rozsądnie rozdzielane. [Wygrana po dogrywce 2:0 z A-klasową Mewą Cigacice].
W Trzebnicy przed rundą wiosenną trochę zmian in minus i na awans nie ma co liczyć. Z drugiej strony spadek tej drużynie też nie grozi. Początek dobry i wygrana z ligowym outsiderem ze Świętoszowa 2:0. Później jednak wysoka porażka 0:3 w Świebodzinie, a przed tygodniem wyrównany mecz, ale porażka u siebie 0:1 z Motobi.
Dla Trzebnicy to jeden z najdłuższych wyjazdów w tym sezonie. Długa podróż do Świebodzina skończyła się 0:3, a zważając na to, że Ilanka dysponuje w mojej ocenie większym potencjałem kadrowym uważam, że ponownie Trzebnica z dalekiego wyjazdu wróci bez punktów.
IV liga lubuska
Pogoń Skwierzyna - Piast Karnin @ 1 - 2,00 Tobet ✅ 4:3
Skwierzyna to zdecydowanie najlepszy zespół w IV lidze lubuskiej. Wydaje się, że to murowany kandydat do awansu. Po pierwszych dwóch wiosennych meczach wydawało się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. [W 3:0 Bytom Odrzański, D 3:1 Carina] Przyszła jednak zadyszka, trudny mecz z Łucznikiem Strzelce, gdzie Pogoń pokazała jednak charakter [z 0:2 na 2:2.]. Przed tygodniem porażka w Krośnie Odrzańskim z Tęczą 0:2. Warto jednak zwrócić uwagę, że Pogoń grała w tym meczu bez podstawowego obrońcy Krauze i najlepszego napastnika Żeno [15 bramek], którzy wracają do kadry meczowej na mecz z Karninem.
Piast Karnin to drużyna, która potrafi urywać punkty najlepszym, ale za to często gubić w łatwy sposób z drużynami z dolnych rejonów tabeli. W rundzie jesiennej Piast przegrał u siebie 0:1 z Pogonią. Na wiosnę ma sporo szczęścia: remis na trudnym terenie w Ośnie Lubuskim 2:2, później u siebie 1:1 z przeciętną Spartą Grabik, szczęśliwa wygrana 2:1 w Bytomiu Odrzańskim i wygrana ze słabą Cariną 2:0.
Podsumowując, wysoki kurs na Pogoń wynika ze słabszych wyników w ostatnich dwóch meczach. Podkreślam jednak brak zawieszonych: najlepszego zawodnika - Żeno oraz podstawowego obrońcy, którzy są teraz gotowi na mecz. Do tego grali ze świetnie dysponowaną na wiosnę Tęczą i z trudnym dla nich rywalem Łucznikiem. Tym razem teoretycznie powinno być łatwiej.
Moim zdaniem kurs na Skwierzynę powinien wynosić ok 1,60. Mamy więc value i uważam, że warto próbować. ;)
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Start Dobrodzień - Polonia Głubczyce 2 1,40 ( IV opolska) ✅
Start jest w coraz gorszej sytuacji. Przegrali wszystkie wiosenne ligowe mecze przy stosunku bramkowym 1-10. Zespół pod wodzą nowego trenera nie tworzy monolitu. Praktycznie w każdym spotkanie Start gra innym ustawieniem co wprowadza dużo zamieszanie w szeregach piłkarzy z tego małego miasteczka. Zawodnicy mają coraz więcej pretensji do trenera co nie wpływa dobrze na atmosferę. Polonia ciągle liczy się w walce o awans i takie mecze jak ten sobotni musi poprostu wygrywać.
Victoria Chróścice - LZS Piotrówka 2 1,75 (III opolsko-śląska) ⛔
Gospodarze kolejny sezon bronią się przed spadkiem i potrzebują punktów w każdym meczu. Na wiosnę rozegrali narazie dwa spotkania ligowe remisują oba 1-1. Piotrówka zdobyła tylko punkt w trzech meczach i ciągle musi się obawiać o swoją przyszłość na III ligowym froncie. Zwycięstwo w Chróścicach pozwoli im odskoczyć od strefy spadkowej. Kadra gości jest na papierze silniejsza i mam nadzieję , że udowodnią swoją wyższość także na boisku. Podopieczni Koniarka powinni w końcu się obudzić z zimowego snu i zgarnąć trzy punkty kosztem Victorii.
Ponadto :
Start Namysłów - Śląsk Łubniany 2 5,00 lub X2 2,36 (IV opolska) ⛔
Start ostatni raz wygrał z Śląskiem na własnym obiekcie w sezonie 2002/2003
Sparta Paczków - Olimpia Lewin Brzeski X 4,50 (IV opolska) ⛔
Start Bogdanowice - Polonia Łaziska Górne X 3,55 (III opolsko-śląska) ✅
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
MKS Kańczuga - Strumyk Malawa 2.05
IV podkarpackaNiezmiernie ciekawie zapowiadajacy sie pojedynek pomiedzy druzynami z Kanczugi i Malawy. Obie ekpiy spotkaja sie w dosc odmiennych nastrojach. Gospodarze okupujacy ostatnie miejsce przystapia w dosc slabych nastrojach po wywalczenie 1 pkt w Nowej Debie z jednej strony cieszy lecz ciagle jest to malo. Ekipa gosci natomiast przyjedza jako rycerze wiosny dwa mecze dwie wygrane z dosc mocnymi rywalami Sędziszów i Kolbuszowa. Kanczuga mocno oslabiona przed runda gra mlodymi zawodnikami posciaganych na predce co bylo widac w pierwszym meczu przegranym 6:1. Licze na pewne zwyciestwo gosci kurs naprawde zachecajacy do gry
Nie neguję Twojego typu ale mylisz się w kilku aspektach.
Po pierwsze - Niezmiernie ciekawie zapowiadajacy sie pojedynek
czy starcie ekipy, która gra na poziomie okręgówki albo A klasy można nazwać niezmiernie ciekawym? Raczej nie. Faworyt jest jeden ale musisz rozniżniać dwie kwestie - gra u siebie i wyjazd a wlasnie na wyjeździe Kańczuga dostała 6-1 o czym piszesz a nie w domu.
Kolejno - Ekipa gosci natomiast przyjedza jako rycerze wiosny dwa mecze dwie wygrane z dosc mocnymi rywalami Sędziszów i Kolbuszowa.
Ty sobie z nas jaja robisz? Czy to są mocne ekipy? To drużyny, które walczą o utrzymanie w tej lidze. Ok, jest jeszcze przewaga nad strefą spadku ale to się może szybko zmienić. Wygrane z Lechią czy Kolbuszową to nie jest nie wiadomo jaki wyczyn. Strumyk jako pierwszy wygrał z Piastem na jego terenie - to jest sukces ale o tym nie wspomniałeś. Więc rozegrał już trzy mecze a nie dwa - i odniósł trzy wygrane.
Na przyszłość radzę staranniej analizować a nie pochopnie, gdyż z tego korzyści mogą być nijakie a ktoś kto nie zna ligi dostanie zonka.
aaa, i myslę, że nie odbierzesz tego jako ataku ???? Tylko starałem się wyjaśnić to co najważniejsze.
 
N 77

noobcior

Użytkownik
Pogoń Siedlce - Radomiak @ 4,45
Takim kursem nie można pogardzić! Spodziewałem się max. 3 na Zielonych, a tu proszę, taka ładna niespodzianka ze strony tobet. Radomiak w formie, ograli słabe Piaseczno i w dobrym stylu Mazura, co najważniejsze wygrali u siebie, co zdarzyło im się po raz pierwszy od dawna. Styl całkiem niezły, bramki można zobaczyć na klubowym portalu. Siedlce planowo przegrały w Ostrołęce - bez Kosmalskiego to nie ta sama drużyna.
Wydaje mi się, że Radomiak wreszcie udowodni swoją wartość i decydującym meczem o awansie do II ligi będą czerwcowe derby Radomia.
Radomiak do boju!

Pogoń Siedlce -
Radomiak Radom &amp; Narew Ostrołęka - Sokół Aleksandrów Łódzki
Według mnie typ godny uznania. Sam się zastanowię czy go grać i w razie czego podeprzeć remisem. Byłem na meczu w Ostrołęce i Pogoń nie miała za wiele do powiedzenia. Żadnego groźnego strzału na bramkę. Tylko dwie ciekawe sytuacje. W pierwszej połowie Kaliszewski po rajdzie trafił w boczną siatkę, choć gdyby się bardziej postarał mógł zdobyć gola. Natomiast w drugiej jak już przegrywali ładne dośrodkowanie, lecz lekki strzał głową i Łyziński nie mógł w tej akcji skapitulować. Byłe &quot;gwiazdy&quot; Narwi w swoim mieście nie pokazały nic. Lekkim żartem można nazwać grę a zarazem postawę Mariusza Marczaka. Podczas wchodzenia na boisko był wygwizdywany po czym pokazał środkowy palec kibicom. Przy każdym kontakcie z piłką gwizdy, po czym w około 65% ją tracił. Niemalże za każdym razem. Jedynie bramkarz Nerek prezentował jako tako poziom, co udowodnił wybiciem karnego. Jednak przy strzale Niedźwiedzkiego mógł się trochę lepiej zachować, lecz mnie ta interwencja w sumie cieszy. Grzesio Wędzyński zniszczy po Narwi kolejny zespół, więc radziłbym siedlczanom uważać.
Pogoń Siedlce - Radomiak Radom X2 @ 1.81 ⛔ tobet
Było trochę o Pogoni, teraz głównie o Narwi, która zalicza systematyczny wzrost formy. O ile mecz z Piasecznem był nudny i słaby w wykonaniu Narwi, to już z Mazurem było widać lepszą grę. Jedynym, ale ważnym mankamentem z tego spotkania było oddawanie inicjatywy po wyjściu na prowadzenie. To co grała Narew po strzeleniu gola można nazwać trochę żenadą, bo nie przystoi się tak bronić w dodatku na własnym boisku. Do straty bramki doszło w 20 minucie i do szatni działo się nie tak wiele jak w tych 20 minutach. W drugiej połowie Narew znowu prezentowała swój poziom, co udokumentowała zdobyciem drugiego gola przez Przemka Olesińskiego. Mecz z Pogonią był grany jak nie z liderem. Dominacja Narwi i tylko po czerwonej kartce Malanowskiego siedlczanie bardziej próbowali. Na nic się to zdało a Narew zamiast walczyć o utrzymanie jest w pierwszej piątce ligi, co można ogłosić niemałym sukcesem po odejściu kilku podstawowych graczy. Piotr Strzeżysz będzie próbował uderzać z daleka a przy dzisiejszej pogodzie może to zaskoczyć bramkarza Sokoła. Typuję 2:0 dla ostrołęckiej drużyny.
Narew Ostrołęka - Sokół Aleksandrów Łódzki 1 @ 1.45 ⛔ tobet
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
IV liga,grupa kujawsko-pomorska
Pogoń Mogilno-Sparta Brodnica
typ:1X
kurs:2,53
Do Mogilna przyjeżdża lider tabeli. Gospodarze zajmują 4 miejsce. W rundzie jesiennej w Brodnicy wygrała Sparta 2:0,ale obie bramki zdobyła w końcówce meczu. Ja w tym typie widzę dość duże value. Sparta razem z Cuiavią zdecydowanie przewodzą w lidze, nad 3 zespołem Brodnica ma 16 pkt przewagi. Można więc liczyć na mniejsze zaangażowanie drużyny gości. Pogoń natomiast u siebie jest nieobliczalna. Być może zawodnicy będą chcieli coś udowodnić po tym jak w poprzednim meczu u siebie uciekali z szatni,gdy sędzia oczekiwał na dostarczenie kart zawodniczych drużyny z Radziejowa. Pogoniści uciekli i sędzia odgwizdał walkower. Całe województwo o tym pisało,może jakieś ambicje zostały u pogonistów podrażnione;)
Kurs na wygraną Pogoni 5,55 też zagram za mniejszą stawkę.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Leśnik Margonin - Sparta Oborniki @ 1,18 tobet ✅ 2-0
Lokata, Leśnik 3 miejsce Sparta ostatnie. Szkoda że nie ma oferty na under over bo tu nawet over 6.5 by można było grać. Leśnik ma znakomity atak ale słabą obronę. Dzisiaj chłopaki zmobilizowani by napukać trochę bramek przeciwnikom. Dwu godzinna 18% lokata, ja gram.
Sokół Damasławek - 1922 Lechia Kostrzyn @ 5,00 ✅ 3-1
Damasławek narazie słabo w tabeli, ale na wiosnę &quot;grają&quot; zawsze lepiej. Raz fuksem urwą punkty, raz mecz kupiony i tak co roku utrzymują 4 ligę. Głośno na temat tego meczu jest ostatnio więc po takim kursie próbuję.
Polonia Chodzież - Polonia Środa Wielkopolska @ 4,50 ⛔ 0-3
Polonia ma potencjał, u siebie grają dobrze, też mecz śmierdzi więc może tu będzie &quot;sensacja&quot; kurs też niezły więc trzeba pobrać.
Ostatnie forumowe typy pozytywnie, co wał to wał w Damasławku chociaż podziękujcie ładnie za to ;)
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Spotkanie : Odra Chojna - Sarmata Dobra
Sarmata 2.55 tobet ✅ 0:2

Odra ma poważny problem z kontuzjowanymi zawodnikami. Ich ostanie spotkanie tydzien temu przeciw Bałtykowi Koszalin zostało odwołane z powodu duzej liczby kontuzji w zespole Odry. Około 9 zawodników nie nadawało się do gry. Teraz sytuacja lekko się poprawiła jednak w dalszym ciągu 4 zawodników z 1 składu na pewno dzisiaj nie wystapi. Sarmata w rundzie wiosennej nie zachwyca ostatnio zdarzyła im sie porazka z outsiderem Darzborem Szczecinek jednak taka sytuacja była w znacznej mierze spowodowana kontuzja dwojki napastnikow. Dzisiaj jeden z nich powinien byc juz gotowy do gry.
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Ma ktoś jakiegoś livescore&#39;a do niższych lig? Chodzi mi o coś zbiorczego poza magazynem piłkarskim, gdzie oferta wyników jest ograniczona i stronami poszczególnych klubów.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie wiedziałem gdzie mam to napisać, mam nadzieję że pomożecie a moderatorzy przymkną oko na ten post ????
W pojedynkę ciężko mi przekonać buka by wystawił w swojej ofercie &quot;Klasę Okręgową - Piła&quot; może jakby ktoś miał chęć to nasmarował by również jakiegoś emaila czy zagadał na czacie. Ostatnio w ofercie Tobetu pojawiła się Szczecińska okręgówka to czemu nie mogli by dodać Pilskiej. A w betsafe była nawet B-klasa. To tylko minuta czasu a byłyby niezłe perełki :razz:
Także jakby ktoś się zdecydował do nich napisać to niech mi da znać na PW.
Jak się uda to mimo że już nie podaję typów na forum, w zamian zarzucę typ bo znowu mam coś z niższych lig i pewnie kurs będzie w granicach 4-5 :razz:
 
S 169

szmeru

Użytkownik
Niestety firefox mi się zawiesił po napisaniu analiz do spotkań,a że nie mam na tyle czasu,żeby pisać od nowa napiszę krótko o obu meczach.
Poprad Muszyna - MKS Stąporków III liga małopolsko-świętokrzyska typ: 1 ✅ 1:0
Gospodarze po dobrej jesieni i transferach zimą zaczęli po cichu marzyć o 2 lidze,niestety w 4 pierwszych meczach zdobyli zaledwie 3 oczka.Zarząd klubu zareagował ostro na tą sytuację obcinając pensje zawodnikom od 5 do 15%,a gdy nie zakończą sezonu w pierwszej 6-stce o jeszcze więcej.MKS po dobrym starcie i 2 zwycięstwach doznał 2 porażek i zanosi się na kolejną,zespół kadrowo nie jest wystarczająco mocny na walkę w III lidze, a 2 pierwsze zwycięstwa były wynikami jakby ponad stan.Reasumując Poprad w obecnej sytuacji na pewno nie zlekceważy rywala,a że piłkarzy ma dużo lepszych powinien odnieść pewne zwycięstwo.
1 1.36 8/10
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna IV liga świętokrzyska typ: X2 ✅ 0:0
W niedziele w Bodzentynie dojdzie do spotkania dwóch drużyn walczących o awans do III ligi - trzeciej w tabeli Łysicy i wyprzedzającego ją o punkt Granatu.Gospodarze mimo,że zdobyli na wiosnę 8pkt nie grają dobrze,oba zwycięstwa zostały szczęśliwie wywalczone,a remis u siebie z przeciętną drużyną Spartakusa chwały im nie przynosi.Granat natomiast odniósł trzy spokojne zwycięstwa i doznał pechowej porażki w Sandomierzu z rewelacyjną ostatnio Wisłą (7 zwycięstw z rzędu).Myślę,że Granat wspierany w Bodzentynie przez liczną grupę swoich kibiców nie przegra tego spotkania,a jest w stanie pokusić się też o zwycięstwo.Łysica &quot;leży&quot; gościom tego meczu nie przegrali już z nią ośmiu kolejnych spotkań.
X2 1.37 8/10
2 2.40 3/10
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Na ten weekend wybrałem dwa typy do analizy. Jako, że Tobet wystawił okręgówkę Katowicką III to grzechem byłoby nie spróbować zagrać. Tak więc jeden typ pochodzi z wcześniej wymienionej Ligi, a drugi z 4 Ligi Opolskiej. Podam także kilka typów bez analizy, a które wydają mi się wielce prawdopodobne do trafienia.
Start Pietrowice Wielkie - Borowik Szczejkowice Liga Okręgowa Katowice III Typ: 1 1.50✅
Na pierwszy rzut oka kurs na gospodarzy nie robi wrażenia ale wydaje mi się, iż jest i tak zdecydowanie za wysoki. Start Pietrowice musi i powinien to spotkanie wygrać. Może na wstępie kilka słów o gospodarzach. Jest to drużyna budowana wokół bogatego sponsora, która w lidze okręgowej gra trzeci sezon, jednak ambicje działaczy sięgają zdecydowanie wyżej. Aktualna pozycja w tabeli to miejsce 9 ale do 2 miejsca tracą tylko 4 punkty. Zresztą gdyby nie gorszy start rundy Pietrowice dalej plasowałyby się w czołówce. Gwiazdą drużyny jest Łukasz Bawoł, zawodnik spokojnie strzelający w każdym sezonie ponad 20 bramek, zresztą w każdej drużynie gdzie grał był czołowym snajperem. Sam się czasem zastanawiam dlaczego nie idzie grać wyżej...pewnie kasa, której w Pietrowicach nie brakuje.
Ponadto Start posiada bardzo dobrego trenera Tomasza Makarskiego, byłego zawodnika Włókniarza Kietrz. &quot;Maki&quot; osiągnął bardzo dobry wynik ze Zrywem Wysoka awansując od B klasy aż do 4 Ligi, jednak po wycofaniu się sponsora i on zmienił miejsce pracy. Makarski ściągnął do drużyny kilku zaufanych zawodników z poprzedniej ekipy.
Powiem szczerze, że o drużynie gości wiem mniej. Na wyjeździe w tym sezonie nie wygrali ani razu, a teren w Pietrowicach jest niewątpliwie trudny. Pietrowice w tej rundzie jeszcze nie wygrały ale teraz nadchodzi moment by zdobyć pewne trzy punkty i z kim jak nie z najsłabiej grającą na wyjazdach drużyną Ligi?
Polonia Głubczyce - LZS Ligota Turawska 4 Liga Opolska Typ: 1 1.40 ✅ 9-1 !!!
Uważam, że Polonia jako jeden z głównych kandydatów do awansu zdecydowanie wygra to spotkanie. Ligota raczej nie spadnie, a Polonia do końca będzie walczyć ze Startem Namysłów o awans. Liga układa się tak, że nawet najmniejsza strata punktów może być bardzo bolesna w skutkach. Głubczyce pewnie wygrali swoje dwie poprzednie potyczki, nie tracąc bramki. Uważam, że w meczu z Ligotą również wygrają do zera.
Nie ulega wątpliwości, że gospodarze są mocniejsi kadrowo. Posiadają zawodników ogranych na wyższym poziomie rozgrywek: Wiciak, Czarnecki oraz przede wszystkim świetny snajper Frydryk. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Polonii będzie dla mnie ogromnym zaskoczeniem!
Inne typy:
Orzeł Babienica/Psary - Oderka Opole 2 1.72 ✅
Rozwój Katowice - Start Bogdanowice X2 2.09⛔
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Polonia Głubczyce - LZS Ligota Turawska 4 Liga Opolska Typ: 1 1.40
Inne typy:
Orzeł Babienica/Psary - Oderka Opole 2 1.72
Rozwój Katowice - Start Bogdanowice X2 2.09
Zgodzę się z tobą co do pierwszego typu.Polonia nie powinna mieć problemów, zwłaszcza że grają u siebie. Co do dwóch pozostałych to nie jestem pewien Oderki bardziej bym sie ku remisowi skłaniał. Start jest dobry na swoim boisku i raczej nie urwą punktów katowiczanom.
Od siebie polecam
Śląsk Łubniany - Start Dobrodzień 1 @ 1,62
W Dobrodzieniu ciągle nie dzieje się dobrze. Cztery porażki na wiosnę przybliżyły znacząco widmo spadku do niższej klasy rozgrywkowej. Mimo iż zimą do składu doszło kilku piłkarzy mających stanowić wzmocnienie to zatrudnienie obecnego trenera było nietrafioną decyzją. Ciągłe zmiany taktyki, niezrozumiałe rotacje w składzie nie tworzą dobrej atmosfery w drużynie co widać po wynikach. Wskazywany jako główny kandydat do spadku Śląsk po zimowych transferach gra dużo lepiej niż jesienią i raczej zrealizują swój cel czyli utrzymanie. Wygrana w tym spotykaniu pozwoli im przeskoczyć w tabeli sobotniego rywala i dojść na wyciągnięcie ręki do pozostałych zespołów walczących o utrzymanie.
Dodatkowo można pograć:
LZS Piotrówka - LZS Leśnica X @ 3,65

Jeszcze coś z ligi okręgowej katowickiej IV gdzie paradoksalnie mało kto chce awansować wyżej. W tej kolejce mamy kilka ciekawych spotkań i sądzę, że za drobne można zagrać:
Gazobudowa Zabrze - Piast II Gliwice x @ 3,60
Ruch II Radzionków - Walka Makoszowy 1 @ 2,30
Szombierki Bytom - ŁTS Łabędy 1 @ 1,42
 
W 33

wroclawiak

Użytkownik
Polonia Trzebnica-MKS Oława (+1) 2 @2.43 betsafe
Gospodarze przed tygodniem ograli vicelidera aż trzema bramkami i to na wyjeździe,czy ten wynik obrazuje wspaniałą formę trzebniczan?Nic z tych rzeczy..Ilanke na awans niestać i widać gołym okiem ,że kiedy mają wygrywać wygrywają,piłkarsko napewno są na 2-3 miejsce w lidze lecz organizacyjnie nie stać ich na drużyne w 2 lidze,dlatego puszczają mecze z drużynami o nic nie walczącymi-to jets moja prywatna opinia,jak jest naprawdę?Nie wiemy,lecz w nagły napływ formy piłkarzy z Trzebnicy nie wierze,gdyż 2 tyg temu ulegli u siebie Motobi 0-1.Goście z Oławy powoli się rozkręcają,tak jak mówiłem brakowało im przetarcia,zgrania i spokoju w rozgrywaniu piłki,Małecki jest w wysokiej formie i wygląda to coraz lepiej,ostatnio ograli walczący o utrzymanie Orzeł 2-0 co jest dobrym prognostykiem gdyż drużyna Orła na wiosnę gra znacznie lepiej,Polonia rozgrywa mecze w Łozinie,gdzie płyta jest średnia co będzie sprzyjało grającym bardziej defensywnie gościom,Oława ma utryzmanie zapewnione ,grają więc bez presji,wraca Lipiński który powinien coś strzelić..wydaję mi się ,że dziś Trzebnica nie wygra a kurs jaki proponuje Betsafe wart jest ryzyka,mecz o 11.
zapraszam na bloga..
 
K 158

kamil077

Użytkownik
Inne typy:
Orzeł Babienica/Psary - Oderka Opole 2 1.72
Rozwój Katowice - Start Bogdanowice X2 2.09
Dudusss następnym razem warto poszperać, bo jak już grasz X2 w stronę Startu to u konkurencji można było znaleźć 4,05 na to samo zdarzenie.
Pozdrawiam i liczę jednak mimo wszystko na zwycięstwo Rozwoju.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Zgodzę się z tobą co do pierwszego typu.Polonia nie powinna mieć problemów, zwłaszcza że grają u siebie. Co do dwóch pozostałych to nie jestem pewien Oderki bardziej bym sie ku remisowi skłaniał. Start jest dobry na swoim boisku i raczej nie urwą punktów katowiczanom.
Gram na Oderkę bo mają jeszcze szanse na awans. W Rybniku nie stawiają zbytnio na piłkę, a w Opolu tak. Sądzę, że Rybnik znów zaprzepaści szansę awansu o szczebel wyżej. Dla Oderki jest to bardzo ważny mecz, powiedziałbym że najważniejszy, ze względu na to że grają na wyjeździe i tylko wygrana pozwoli myśleć o awansie. W meczu Startu skłaniałbym się prędzej na wynik remisowy niż na zwycięstwo gości. Oglądałem ich mecz z Polonią Łaziska i mimo ciężkich warunków(wiatr) zaprezentowali się dobrze, powinni wygrać. Są przede wszystkim dobrze przygotowani fizycznie, mają dodatkowo dwóch szybkich zawodników z przodu: Mikler i Rybak co może im pomóc w grze z kontry w meczu z Katowicami.

Kamil 007: Masz na myśli Betsafe? 4,07 na X2 ? Fakt, nie sprawdziłem a teraz nie mam już możliwości.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Na dzisiaj przygotowałem dwa typy z mojego rejonu z 4 ligi wielkopolskiej północ. Pierwszy typ na Sokół Pniewy z podpórką, który cały czas musi zbierać punkty, aby nie zbliżać się do strefy spadkowej, jak wiadomo najlepiej punkty zdobywać na własnym terenie, może jakiegoś wielkiego składu nie mają, ale ich dzisiejszym rywalem będzie wysoko stojący w ligowej tabeli Leśnik Margonin, który mimo znacznych osłabień na wiosnę cały czas zbierał jakoś te punkty, z tego co słyszałem mieli w swoich spotkaniach sporo szczęścia i znakomitą skuteczność, bo jeśli mieli sytuacje to je wykorzystywali. Myślę, że w końcu to szczęście się skończy i nie uda im się ponownie uzyskać korzystnego wyniku w wyjazdowej konfrontacji w Pniewach, kurs na gospodarzy z podpórką aż 1.65, więc pobieram! Drugi typ wydaje się bardziej pewny, ale za to kurs już mniejszy, Warta Międzychód na wiosnę poczyniła znaczne wzmocnienia jak na czwartoligowca i nie przegrała meczu wiosną, dzisiaj grają u siebie z przeciętną ekipą z Trzemeszna i moim zdaniem Warta spokojnie wygra to spotkanie jednak wolę się zabezpieczyć podpórką, a kurs 1.33 w pełni mnie zadowala i w ten sposób otrzymujemy przyjemne ako z tych dwóch spotkań na gospodarzy z podpórkami ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom