>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Niższe Ligi Angielskie 2010/2011

Status
Zamknięty.
lancev 984

lancev

Użytkownik
Piłka nożna Anglia League One
Spotkanie: Brighton - Notts
Typ: 1 (AH -2)
Kurs: 4.10
Buk: Bet365
Analiza:

Brighton zamiata w League One aż miło. Od siedmiu domowych meczy nie stracili ani punktu. Ogrywają wszystkich jak leci. Wydaje się że są nie do zatrzymania w walce o awans do Championship, bowiem mają już 7 punktów przewagi nad drugim Huddersfield. Uwagę należy jednak zwrócić na liczbę rozegranych meczy lidera i drugiego zespołu - Brighton ma ich o 3 mniej czyli możliwe, że traci do lidera 2 punkty. Gospodarze muszą wyciskać wszystko ze swojej wspaniałej obecnie formy. Jutro nadarza im się świetna okazja, bowiem do Brighton przyjeżdża drużyna pogrążona w chwilowym (lub nie) kryzysie. Notts County, bo o nich mowa, w ostatnich pięciu meczach wywalczyli zaledwie 3 punkty, wygrywając z fatalnie spisującym się Sheffield. Dwa dni temu przegrali na swoim podwórku z kolejną kiepską drużyną - Bristol Rovers (strefa spadkowa). Jeśli przegrywają z outsiderami to co będzie w pojedynku z liderem i to na jego boisku ? Sądzę, że będzie powtórka z takich meczy, jak Brighton - Leyton czy Brighton - Plymouth, gdzie padały wyniki 5-0, 4-0. Notts nie ma tu żadnych szans.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Brighton - Notts County 1,52 1:0 ✅
Wszystko na to wskazuje, że dzisiejsi gospodarze od następnego sezonu prawdopodobnie zagrają w Championship. Są liderami w lidze, mają rozegranych 35 spotkań i 74 punkty, gdzie wicelider na 38 meczy zdołał zgromadzić 67 punktów. Więc wychodzi na to, że mogą odskoczyć na jeszcze więcej punktów i być bezpiecznym awansu.
Na swoim terenie Brighton spisuje się świetnie, jeszcze w tym sezonie nie przegrali, 13 zwycięstw i 4 remisy to ich dorobek z własnego stadionu. Bilans bramkowy, 42 strzelone i 13 straconych.
Notts na wyjazdach znacznie gorzej, tylko 3 zwycięstwa, 5 remisów i aż 8 porażek. Do tego należy dodać fakt, że Notts ma 3 najgorszy atak w meczach wyjazdowych w całej lidze, na 16 meczy zdołali tylko strzelić 16 bramek. Ciekawym jeszcze faktem jest to, że w ostatnich 5 meczach strzelili tylko 1 bramkę.
O ile moje źródło informacji jest sprawdzone to prawdopodobnie w tym meczu nie zagra C. Westcarr (29 meczy, 11 bramek) oraz obrońca G. Lee (14 meczy).
Przy obecnej formie gospodarzy trudno się tu dopatrywać jakiejś niespodzianki. Myślę, że w tym meczu gospodarze spokojnie wygrają, a kurs 1,52 biorę z pocałowaniem ręki.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Anglia League One
Spotkanie: Bristol Rovers – Peterborough
Typ: 2 (-1 AH)
Kurs: 2.60
Buk: bet365
Analiza:

W poniedziałek seria pięciu kolejnych zwycięstw zespołu Peterborough została przerwana przez inną drużynę z czołówki – Milton Keynes. Przez wpadkę z Dons stracili oni miejsce w pierwszej trójce, gdzie ich miejsce zajął Southampton. Święci mają tyle samo punktów, jednak o 1 mecz rozegrany mniej. Co ciekawe Peterborough ma również rozegrany 1 mecz mniej… od wicelidera, którego w przypadku jutrzejszej wygranej przeskoczy w tabeli i zajmie (przynajmniej na jakiś czas) drugie miejsce. Jeśli Peterborough chce zachować miejsce w czołówce i bezpośrednio awansować do Championship musi to spotkanie wygrać. Nie sądzę, aby scenariusz porażki przyjezdnych mógł się jutro powtórzyć. Peterborough wciąż prezentuje wysoką formę, dzięki której w pięciu kolejnych meczach zgarnęła sumę punktów. Przyczyn porażki z Milton należy upatrywać w klasie ówczesnego gospodarza, gdyż Peterborough to nie pierwszy zespół z czołówki, którego odprawili z kwitkiem. Peterborough chcąc odrobić stratę pojedzie do Bristol z jeszcze większą motywacją. Wiedzą, że mają przewagę, ponieważ gospodarze znajdują się w strefie spadkowej i raczej rzadko zdarza się, że urywają punkty rywalom z czołówki tabeli. Bristol na ostatnie pięć domowych meczy wygrał 1 i 4 razy przegrał. 3 punkty ugrali z fatalnie spisującym się Oldham. W czterech ostatnich meczach u siebie Bristol zdołał strzelić zaledwie jedną bramkę. Ich forma i umiejętności nie mogą równać się z formą Peterborough. Ci w pięciu ostatnich wyjazdowych meczach strzelili 12 bramek, zdobywając nimi 12 punktów. Ostatnio średnia przekracza 2 gole na mecz. Jeśli zespół wygrywa to nie poprzestaje na jednym trafieniu, tylko atakuje dalej. Stąd takie wyniki jak 0:5 z Oldham czy 1:4 z Sheffield. Sądzę, że i tym razem nie zadowolą się jednym trafieniem, ponieważ jak wspomniałem bardzo chcą ten mecz wygrać i jak najszybciej pozbawić przeciwnika złudzeń.
⛔
 
levy80 19

levy80

Użytkownik
MK Dons prezentują równą wysoką formę co w meczu z Walasll powinno się przełożyć na ponad 1 bramkowe zwycięstwo. Walsall może i urwało punkty zespołom z czołówki ale robili to na swoim terenie. MK jednak odnieśli na wyjeździe z Walsall zwycięstwo. Idąc tokiem rozumowania, że skoro nawet Peterb&#39;h padli na terenie Dons, to tym bardziej Walsall powinno tam przegrać. W przypadku zwycięstwa 1 golem jest zwrot.
MK Dons (azjan -1) - Walsall @ 2.375 ⛔ 1:1
 
K 108

kefir70

Użytkownik
w piątek :

Bristol R - Peterborough 2 1.95 8/10 - dobry , ładny bet. Staty Posh większość zna - ostatnio seria 6-7 zwycięstw w tym 4 na wyjazdach , ale w poniedziałem wtopili z MK Dons na wyjeździe właśnie. .
Meczyk oglądałem i napisze tak - piłka to nie jest sprawiedliwa gra - POsh po prostu Donsów miażdżyło. Okazji było bez liku - z 4-5 100% + słupek + od groma i trochę innych okazji do zdobycia bramki. Dzień konia miał bramkarz Donsów.
Od razu powiedziałem sobie , że stawiam na POsh w następnym meczu co by się nie działo.
Posh nadal walczy o bezpośredni awans , a Bristol o utrzymanie. Powinna być otwarta gra - a to jest duży handicup dla Posh.
Jeden mały problem to absencja ich playmakera Grant&#39;a McCann&#39;a - ale jak na tak mocną drużynę jak Posh - jeden taki brak w kadrze nie odwiedzie mnie od zagrania tego.
 
G 35

gesio

Użytkownik
Milton - Walsall
Milton @1.8⛔
Jest to mecz ważny dla obu ekip, gospodarze walczą o awans do Championship, mają już dość pewne miejsce w barażach, ale też cały czas szanse na 2.miejsce dające bezpośredni awans, tak więc pewnie dziś powalczą o wygraną, zaś goście cały czas walczą o utrzymanie się w League One. Milton w razie dzisiejszego zwycięstwa może awansowac z piątej pozycji na trzecią. Gospodarze są w gazie, maja imponująca serie 5 wygranych meczów, ostatnio pokonali zajmujące 4.miejsce Peterborough a wcześniej wygrali z liderem League One, a takie mecz juz coś znaczą o sile w ostatnich meczach Milton.
Milton u siebie 12-4-3, dziś typuje na zwyciestwo nr 13, znow Walsall na wyjazdach to najczesciej przegrywa 3-7-9, myślę ze kurs 1.8 na ten mecz to ciekawa opcja.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Piłka nożna Anglia League One
Spotkanie: Dagenham&amp;Redbridge - Sheffield
Typ: 1
Kurs: 2.51
Buk: Pinnacle
Analiza:

Gospodarze w świetnej formie - od pięciu meczy niepokonani (3 wygrane, 2 remisy). Na swoim boisku wygrali 2 ostatnie mecze. Wcześniej porażka z Bournemouth i remis z Huddersfield - oba te zespoły to czołówka tabeli i znowu 2 zwycięstwa. Forma zespołu jest dobra więc powinni poradzić sobie na swoim boisku ze słabiutkim Sheffield. Goście przegrali 3 ostatnie mecze. Wcześniej wygrali z fatalnie grającym Oldham i przegrali u siebie z ostatnim zespołem ligi czyli Plymouth. Forma przyjezdnych jest fatalna, co w połączeniu z całkiem niezłą postawą Dag&amp;Red na swoim boisku powinno przynieść łatwe zwycięstwo gospodarzy. W pierwszym meczu padł wynik 2:0 dla Sheffield. Myślę, że potrzebujący punktów (aby nie spaść) zespół beniaminka będzie się chciał zrewanżować tym samym wynikiem.
Propozycje bet365:
Dag&amp;Red @2.40 ⛔
Dag&amp;Red DNB @1.72 zwrot
Dag&amp;Red +0,5 @1.425 ✅
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Brighton - Swindon
Gospodarze mają jeszcze dwa spotkania zaległe w tej chwili ich przewaga wynosi 10pkt. Awans praktycznie mają w kieszeni wystarczy punktować na własnym terenie. A nie przegrali na nim od dziewięciu spotkań :!:. Swindon natomiast nie wygrał na wyjeździe od ośmiu spotkań. Spotkanie powinno mieć zdecydowanie przebieg jednostronny. W zespole prowadzonym przez Poyeta nie wystąpi Adam Abd El- i Chris Wood strata tego ostatniego może być bardziej odczuwalna jednak to tylko typowy &#39;&#39;Dżoker&#39;&#39; mając w składzie taki duet jak Glenn Murray i Ashley Barnes nie można myśleć o grze w podstawowym składzie skoro ta dwójka strzeliła już 31 goli. Trener gości będzie musiał dziś przy ustalaniu kadry nie brać pod uwagę Vincent Pericard i obrońcy Milan Minsuna. Spotkanie zapewne przyniesie wiele emocji jak zresztą każde w Anglii. Jednak faworyt tego spotkania jest jeden.

Win Brighton @@ 1,57 Pinncale ✅


18 bramek ? To za mało Glenn szansę na króla strzelców rosną..
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Barnet - Chesterfield
Spotkanie przyniesie wiele emocji Chesterfield może już dzisiaj świętować historyczny awans :!:. Wczoraj rozmawiałem z jednym z kibiców Chesterfieldu powiedział mi że dzisiaj będą świętować awans że w klubie jest nacisk na to spotkanie aby okazało się zwycięskie. Barnet to typowy zespół walczący o utrzymanie w tym roku również ich to czeka co prawda mają 3pkt. starty do bezpiecznej strefy jednak sytuacja gdy przyjeżdża lider... nie wydaje się dla nich za ciekawa. W zespole Chesterfieldu możemy zobaczyć obrońce Ian Breckin który wrócił po kontuzji której doznał w styczniu. Gospodarze grają dzisiaj bez Jake Cole i Matthew Parsons.Chesterfield po znakomitym ostatnim spotkaniu z Rortherhamem wygranym 5:0 myśli poważnie o zgarnięciu 3pkt. z terenu Barnet w dodatku w formie jest duet Lester i Davies ostatnio pierwszy trzy brami drugi jedną. Do tego świetnie broniący Lee w bramce i drużyna która strzeliła najwięcej bo już 74 bramek w lidze. tracąc 41.

Win Chesterfield @@ 2,05 William Hill ⛔
Edit : Jak to jest dostać bramkę w 94 minucie... gdy sędzia miał kończyć mecz hm ....
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Gateshead - Crawley
Na ustach całej Anglii nadal jest zespól Red Devils po znakomitej grze w pucharze Anglii po kompletnej dominacji w lidze. Jadą do zespołu środka tabeli który już zapewnił sobie utrzymanie i może myśleć o przyszłym sezonie. Trener Crawley podobno w żartach powiedział że chce zdobyć 100pkt. oraz goli. Oba scenariusze są możliwe. Tym bardziej że mają trzy spotkania zaległe i dziesięć gier do rozegrania. Jednak ich przewaga wynosi 12pkt. więc powoli mogą zacząć świętować awans taka drużyna nie odpuszcza żadnych meczy więc dzisiaj wychodzą na pewno dodatkowo zmotywowani po takich słowach trenera. W dodatku Crawley jest najlepiej grającym zespołem u siebie i na wyjeździe niema lepszego zespołu w lidze pod względem bramek 75:27 właściciel klubu &#39;&#39;wpompowuje&#39;&#39; nie małe pieniądze jednak żąda awansu rok po roku aż do Championship czy się uda :?: czas pokaże na razie są w piątej lidze. Podobno są ciekawe premie za sto punktów oraz goli ile w tym prawdy nie wiem ale coś w tym musi być bo patrząc na każde spotkanie tej drużyny widać niesamowitą werwę. Warto dodać że obie drużyny zagrają swoimi najlepszymi składami. Bardzo dyplomatycznie wypowiedział się trener Crawley &#39;&#39;Każdy mecz traktujemy jakby to miał być ten najważniejszy&#39;&#39;. I to powinno wystarczyć dzisiaj piłkarzom.

Win Crawley @@ 1,72 Pinnacle ⛔
Edit : Mieć tyle okazji tyle pecha.... ehh
 
K 108

kefir70

Użytkownik
Wyjątkowo krótko.
Gram to 2 z 3 :
Stockport - Southend 1 3.00 2-1
Port Vale - Bury 2 2.80 0-0
D&amp;R - SW 2 2.75 1-1
Good Luck

Aktualne staty
Wygrane/przegrane
Kursy &lt; 2.00 37/29
Kursy 2.00-2.99 14/19
Kursy &gt;3.00 2/3
W tym tzw. TYP KOLEJKI 10/5
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Oxford United - Burton Albion

Typ: Oxford United
Kurs: 1,80

Bet365

W dzisiejszym spotkaniu angielskiej League Two słynący z uczelni Oxford zmierzy się na swoim obiekcie z Burton. Gospodarze hrają prawie bezkompromisowo na swoim obiekcie. Zremisowali zaledwie dwa spotkania z Accrington, zajmuje obecnie dziesiąte miejsce, bezbramkowo oraz z Cheltenham jeden do jednego. Po za tym wygrali dziewięc spotkań i osiem przegrali. Oxford liczy jeszcze na grę w barażach o lige wyżej. W ostatnim pojedynku pokonał bezpośredniego rywala Crewe Alexandria a także zajmującego dwa miejsca wyżej Port Vale. Ich dzisiejszy rywal nie wygrał meczu od czterech spotkań. Ostatnia ich wygrana miała miejsce na początku marca z Lincoln było to na swoich &quot;śmieciach&quot;. Zaś na wyjeździe wygrali pierwszego marca z Northampton Town, najgorzej grającym zespołem ostatnich tygodni. Zwycięstwo gospodarzy w dzisiejszym pojednku pozwoli zbliżyć się na jeden punkt do zespołów walczących o baraże. Zapewne ta sztuka im się uda i włączą się w te walkę.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Oldham Athletic - Tranmere Rovers 0:0
Zaciekawił mnie dzisiejszy zaległy mecz w angielskiej League One. Drużyna Oldham nie potrafi odnieść ligowego zwycięstwa od 1 lutego (!), notując w tym czasie 3 remisy i aż 8 porażek. Jej ostatnie 6 ligowych występów to komplet porażek, a bilans bramkowy w nich osiągnięty to 2:14!
Tranmere Rovers nie jest bynajmniej drużyną lepszą (traci do dzisiejszego rywala 4 oczka przy 2 spotkaniach rozegranych mniej), ale przynajmniej w ostatniej kolejce przypomniała sobie, jak się wygrywa (1:0 z Colchester na własnym stadionie) i na pewno panuje w niej dużo lepsza atmosfera.
Ostatnia wzajemna konfrontacja zakończyła się zwycięstwem Oldham 2:1 (7 sierpnia na stadionie Rovers). Dzisiejszego wieczoru goście mają okazję do rewanżu, gdyż Athletic jest w wyraźnym dołku.

Tranmere Rovers lub remis @1.70 6/10 (unibet) ✅
 
lux991 3

lux991

Użytkownik
Oldham Athletic - Tranmere Rovers 0:0 ⛔
Typ: Tranmere Rovers
Oldham ma tragiczny bilans ostatnich spotkań – nie wygrali od 11 kolejek ( w tym 3 remisy) a w 6 ostatnich spotkaniach ponieśli porażkę, zdobyli tylko 2 bramki tracą przy tym 14.Z forum kibiców można wyczytać że zespół Oldham jest całkowicie bez formy, ma kłopoty finansowe (zawodnicy nie dostali ostatniej tygodniówki), zespół opuścił podstawowy gracz – Dale Stephens. Warto też wspomnieć że managerem Oldham jest ich napastnik 38-letni Paul Dickov.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Oldham Athletic - Tranmere Rovers 2 DNB (2,55)

Spoglądając w tabelę League One oraz przeglądając statystyki obu drużyn w ostatnich spotkaniach nie zapowiada się za ciekawe spotkanie. Zarówno Oldham jak i Tranmere mają ostatnio bardzo duże problemy ze zdobywaniem punktów. Gospodarze od początku lutego w 11 kolejnych spotkaniach zdobyli tylko trzy punkty. Do tego grają fatalnie w ofensywie, gdyż w tych meczach zdobyli tylko dwie bramki, tracąc przy tym, aż siedemnaście. Mają olbrzymie kłopoty i strefa spadkowa jest coraz bliżej chociaż w pierwszej części sezonu wydawało się, że o utrzymanie raczej walczyć nie będą musieli. Nie lepiej wypada drużyna gości, która jednak ostatnio się przełamała i mam nadzieję, że to dobry znak. Pokonanie w ostatniej kolejce Colchester United 1:0 pozwoliło Tranmere przerwać passę siedmiu kolejnych meczów bez zwycięstwa. Jednak oni w porównaniu z gospodarzami nie mieli, aż tak dużych kłopotów ze stwarzaniem sobie sytuacji i wykorzystywaniu ich. Mimo, że w pięciu ostatnich meczach wyjazdowych nie potrafili przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść to mimo tego w czterech z tych spotkań zdobywali bramkę. Do tego dochodzi także dyspozycja napastników obu drużyn. Sam Enoch Showunmi, który nie ma jakiegoś powalającego na kolana bilansu, gdyż w 35 meczach zdobył 9 bramek zdobył ich mimo wszystko więcej niż wszyscy napastnicy Oldham razem wzięciu. W drużynie gospodarzy znacznie lepiej funkcjonuje pomoc, gdzie prym wiodą Dale Stephens oraz Chris Taylor jednak również oni w ostatnich dwóch miesiącach nie strzelają bramek. Według mnie to typowy mecz na remis. Jednak goście mają już tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. To wszystko powoduje, że dziś muszą powalczyć o trzy punkty, a kiedy mają pokonać Oldham jak nie w dzisiejszym meczu, kiedy drużyna ta jest w głębokim kryzysie? Według mnie opcja Draw no bet po takim kursie jest bardzo dobra i warto dzisiaj spróbować.

Kurs z: Unibet
 
K 108

kefir70

Użytkownik
Wtorek 29.03.20.45 20.45

Yeovil - Carlisle 1 2.30 5/10
Yeovil - Carlisle 1dnb 1.66 8/10 TYP KOLEJKI
Yeovil - Carlisle over2,5 - 2.00 5/10 -Ze zdumieniem zobaczyłem kursy jakie wystawiono na to spotkanie.
Yeovil po ściągnięciu paru loanies - zwłaszcza do formacji ofensywnych - John&#39;a Obike i Shaun&#39;a McDonald&#39;a po prostu wymiata. W ostatnich 2 spotkaniach pokonbali o wiele wyżej notowane Leyton i Exeter strzelając łącznie 8 bramek !!! Shaun McDonald z Leyton zaliczył hat-tricka. To jest zresztą zawodnik , który zawsze miał udane wypożyczenia w Yeovil właśnie (co roku tam trafia na jakiś czas).
Yeovil nadal walczy o utrzymanie i cały czas każdy punkt jest na wagę złota.
Carlisle w lidze nie gra już w zasadzie o nic - bo spadek im nie grozi , a ewentualne play-offy to czyste mżonki.
Tyle , żę w weekend grają w finale JPT na WEmbley i jak dla nich - to będzie mecz sezonu. Jest info , że część zawodników I składu usiądzie na ławce , a szanse dostaną Ci którzy albo wracają po kontuzji albo co do zasady nie mieli okazji w I składzie za dużo pograć.
I w takiej sytuacji kurs 2.30 na gospodarzy ?????????????????????????????? W życiu tego nie przepuszczę. Pewnie piłka to piłka , ale jeśli obstawianie jakiś meczów w piłce właśnie ma sens to takich jak ten i po takim kursie.
Myślę też , żę over jest jak najbardziej sensownym betem bo Carlisle nie jest drużyną która muruje bramkę na wyjazdach , a po drugie zmiennicy będą przede wszystkim chcieli się pokazać. Czyli grać ofensywnie i do przodu.
I tyl.e.
Aktualne staty

Wygrane/przegrane

Kursy &lt; 2.00 38/29
Kursy 2.00-2.99 15/20
Kursy &gt;3.00 2/3

W tym tzw. TYP KOLEJKI 11/5
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Anglia League One
Spotkanie: Sheffield - Brentford
Typ: 2
Kurs: 3.75
Buk: Betsson
Analiza:

Brentford na fali wznoszącej, Sheffield wręcz przeciwnie. Gospodarze zdobyli 1 punkt w czterech ostatnich meczach, dzięki defensywnej grze i fartownym golu z Dagenham. Przegrywali z Notts, Peterborough i Southamptonem. Na swoim boisku radzą sobie równie źle. W pięciu ostatnich domowych meczach wywalczyli 2 punkty, w trzech ostatnich ZERO. Polegli nawet w pojedynku z outsiderem z Plymouth. Można powiedzieć, że Sheffield lepiej gra na wyjazdach, bo tam ostatnio zdobyli więcej punktów. Śmiało można rzec, że drużyna przechodzi niemały kryzys, bo jeszcze w listopadzie wygrywali u siebie 3 mecze pod rząd, strzelając w nich 11 bramek. Teraz ani śladu po takiej grze i myślę, że jutro ulegną kolejnym rywalom. Brentford bowiem jest w całkiem niezłej formie. Na 5 ostatnich meczy 3 razy wygrywał i odniósł dwie porażki. ALE przegrywał z pierwszą i drugą drużyna ligi i to tylko jedną bramką. Piłkarze przyjezdnych pokonali Charlton na wyjeździe i Leyton oraz Carlisle u siebie. Nie sądzę, aby obecna forma Sheffield mocno odbiegała od tej Charltonu, kiedy ci byli ogrywani przez jutrzejszych gości. Stawiam na jednobramkowe zwycięstwo gości i kolejną już porażkę Sheffield na własnym stadionie.
Propozycje z Betssona:
2 @3.75 ✅
2 DNB @2.65 ✅
X2 @1.74 ✅
e/ Jasne, że bez urazy Kefir. Zawsze dobrze jest wiedzieć co inni myślą na temat meczu, w dodatku, gdy podają dobre argumenty. Mnie jednak ciężko przekonać i tym razem dobrze na tym wyszedłem. ????
 
K 108

kefir70

Użytkownik
Jeśli mozna co do SW - Brentford.
Moim zdaniem granie 2 nie jest uzasadnione.
Po pierwsze - SW bije sie nadal o utrzymanie , a Brentford w zasadzie o nic juz nie gra.
Po drugie - Brentford w weekend gra jak dla nich najważniejszy mecz sezonu - finał JPT i część zawodników dzisiaj może odpoczywać.
PO trzecie - w ich składzie i bez tego jest parę konkretnych absencji , które konkretnie ich osłabiają.
Moim zdaniem jak juz SW po ok.2.00 - 2.10
Mam nadzieję , że bez urazy - to tylko dyskusja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Też zastanawiałem się nad mecze SW-Brentford i mam dwie opcję:
2X po kursie 1.65 ewentualnie over 2.5, czystego Brentford nie ryzykowałbym ale 2X wydaje się kuszące.
Ponadto myślę nad:
Exter-Swindon 2 lub over 2.5
Exter osłabione dwie czerwone kartki w ostatnim mecz i porażka 5-1 a w przeciwieństwie do tego Swindon nie najgorzej zaprezentowało się przeciwko Brighton
Exter osłabione, Swindon walczące o utrzymanie... myślę,że można zaryzykować ale jednak chyba over bardziej pewny
Degenham - Brighton 2X kurs 1.25 - też raczej pewna akcja
Rotherham-Shrewsbury over 2.5
Luton-Barrow over 2.5
Harrogate-Telford over 2.5 / 2X


Tamworth-Wrexham 2X

co o tym myślicie... zaczynam zabawę dopiero z grą ;) krytyka wskazana, w końcu chodzi o hajs ;)
 
K 108

kefir70

Użytkownik
Pierwsza myśl - nic na siłę. Bo po co...
Dla mnie dzisiaj przede wszystkim 3 mecze warte zagrania :
Yeovil - Carlisle 1.2.00
SW - Brentford 1 2.00
Port Vale - Lincol 1 1.75
I ewentualnie Swindon - tez o tym myslałem ...ale o ile juz to na pewno za mniejszą stawkę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom