>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Niższe ligi angielskie - 2009/2010

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Yeovil Town - Brighton &amp; Hove Albion ----- &gt; 1 @@ 2,70 1,5/10 ⛔
Yeovil jak pokazuje historia na własnym terenie z Brighton grać potrafi , W tym sezonie obie ekipy spisują się poniżej oczekiwań i pewnie do samego końca będę walczyć o utrzymanie jednak na dzień dzisiejszy w lepszej sytuacji są gospodarze a gdyby zdobyli dzisiaj kolejne 3 pkt. udałoby im się wyjść z dolnej części tabeli , Stawiam na gospodarzy po stawce 1,5/10

Charlton Athletic - Oldham Athletic ------&gt; 1 @@ 1,60 3/10 ⛔
Charlton ostatnio zaliczył ostatnio fatalną serię przez co stracił pozycję lidera i traci do Leeds już 3 pkt. , Na własnym terenie na 5 spotkań wygrali 4 i jeden remis , Goście na wyjazdach radzą sobie średnio. Najlepszy zawodnik Charltonu oraz strzelec Jamajczyk Burton już dziś ma wystąpić co jest dużym wzmocnieniem lini ataku. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy.
 
barcelonczyk 170

barcelonczyk

Użytkownik
Spotkanie: Notts County - Torquay
Typ:1 (handicap: Notts County -1,5 bramki)
Kurs: 1,95
Buk: Expekt
Analiza:

Dzisiaj o 18:15 rozpocznie się mecz Notts County - Torquay. Gospodarze są z pewnością zdecydowanym faworytem tego spotkania. Notts County zajmują w tabeli 8 miejsce i w pięciu jak do tej pory meczach u siebie nie zanotowali porażki wygrywając 4 mecze i remisując jeden z bilansem bramek 17:4. Notts County jak wygrywali u siebie w tym sezonie to strzelali przeciwniką co najmniej trzy bramki. Natomiast drużyna Torquay w tabeli zajmuje 23 miejsce a meczach na stadionie przeciwnika wygrali raz i odnieśli cztery porażki. Ostatnio forma Torquay pozostawia wiele do życzenia w 6 meczach zanotowali 2 remisy i 4 porażki. Historia pojedynków między tymi drużynami jest na kożysc Notts County którzy wygrali ich dwa ostatnie pojedynki 1:0 na wyjeździe i 5:2 na swoim stadionie. Moim zdaniem gospodarze wygrają pewnie i wysoko.
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Yeovil Town - Brighton &amp; Hove Albion ----- &gt; 1 @@ 2,70 1,5/10

Yeovil jak pokazuje historia na własnym terenie z Brighton grać potrafi , W tym sezonie obie ekipy spisują się poniżej oczekiwań i pewnie do samego końca będę walczyć o utrzymanie jednak na dzień dzisiejszy w lepszej sytuacji są gospodarze a gdyby zdobyli dzisiaj kolejne 3 pkt. udałoby im się wyjść z dolnej części tabeli , Stawiam na gospodarzy po stawce 1,5/10


Charlton Athletic - Oldham Athletic ------&gt; 1 @@ 1,60 3/10

Charlton ostatnio zaliczył ostatnio fatalną serię przez co stracił pozycję lidera i traci do Leeds już 3 pkt. , Na własnym terenie na 5 spotkań wygrali 4 i jeden remis , Goście na wyjazdach radzą sobie średnio. Najlepszy zawodnik Charltonu oraz strzelec Jamajczyk Burton już dziś ma wystąpić co jest dużym wzmocnieniem lini ataku. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy.
kiepsko tez sie troszkę zawiodłem...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Czasem się zdarza tak że wygrasz w jeden wekkend masę pieniędzy a w następny 1/3 przegrasz na właśnie takich spotkaniach , Charlton zagrał jak trampkarze ale cóż widocznie ten początek to był przypadek. Yeovil powinien także wygrać zabrakło skuteczności.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Stevenage-Salisbury - 1 @@ 1,60 (zwycięstwo Stevenage) 4/10 Bet365 ✅ ✅
Stevenage potrafi na własnym stadionie grać znakomicie , W tym sezonie mają po 15 kolejkach pozycję nr 2 ze stratą 9 pkt. do lidera z Oxfordu jednak drużyna Stevenage rozegrała jedno spotkanie mniej , Więc wielka szansa przed nimi wygrać dzisiaj z Salisbury z którym już 2 lata pod rząd na własnym terenie wygrywają dwubramkową przewagę oraz wygrać spotkanie zaległe a strata do lidera będzie wynosić zaledwie 3pkt. Jednak to czysta matematyka a boisko zweryfikuje wszystko po swojemu. Znakomicie w zespole Stevenage spisuje się napastnik Charlie Griffin to 28letni zawodnik który w tym sezonie już 4 razy trafiała do siatki rywali i jest najlepszym strzelcem zespołu. Typuje zwycięstwo gospodarzy po kursie 1,60
 
B 0

betarda

Użytkownik
Date :20 Oct
Sport: Soccer
Match / Event: Blue Square Premier: Stevenage v Wrexham
Market: 1X2
Pick: 1 Stevenage
Odds: 1.65
Stake: 5
Bookie: Pinnacle



Analyze: Well, I was licking my lips when I saw this fixture – and after checking the odds I haven’t changed my mind. More about the odds later. Stevenage Borough are looking for their third successive win when they host a wretched Wrexham side who have massively under-performed so far this season, and thereby close the gap on leaders Oxford United to 4 points. Borough are absolutely flying at home as their home record testifies; 5-3-0 17 - 5 Manager Graham Westley has assembled a competent and confident squad who are becoming increasingly street-smart in achieving results. This was evident in their impressive win against Salisbury at the weekend, as The Whites have also been impressive despite their 10 point penalty at the start of the season. Striker Charlie Griffin(5gls,1asst), Lee Boylan(3gls,2assts) and Yemi Odubade(3gls,3assts) have propelled the Hertfordshire team to second place. By stark contrast, Wrexham have endured a frustrating season so far and manager Dean Saunders needs to get a few quick wins under his belt to ease the weight of expectation as Wrexham bid to make a swift return to League football. However, their away record needs to improve quickly as this could be their undoing; 1-0-4 3-7. It’s also worth noting that Wrexham have only won 2 of their last 15 away games in all competitions. That&#39;s why Bestyieldbet thinks Stevenage Borough will confortably win - 1.65 Pinnacle Good luck!

Parso
 
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Queens Park Rangers - Reading
Typ: Queens Park Rangers - 1.5
Kurs: 3.35
bet365


Spotkanie dwóch drużyn angielskiej Championship. Zdecydowanym faworytem - moim zdaniem oczywiście - jest Queens Park Rangers. W ostatnich tygodniach QPR prezentuję się wyśmienicie, a już na własnym stadionie po prostu nie daje szans rywalom (4:0 z Preston, 5:2 z Barnsley). Wyniki londyńczyków na wyjeździe również budzą respekt: wygrana 0:2 z mocnym Cardiff City, remis 1:1 z Newcastle czy nikła przegrana z Chelsea (ówczesnym liderem Premier League) w Carling Cup (0:1). Jedynym zgrzytem była wyjazdowa porażka ze Swansea, którą jednak można spokojnie wpisać w koszty - nie można w końcu wygrywać wszystkiego. Reasumując, wydaje się że po nienajlepszym początku rozgrywek Rangersi złapali w końcu dobrą formę i będą się piąć w górę tabeli.

W odwrotnym kieruje wydaje się zmierzać zespół Reading. 4 porażki i zaledwie 4 zdobyte punkty w ostatnich 6 meczach są jasnym przykładem wyraźnego spadku formy tej drużyny, co przekłada się na pozycję tuż nad drużynami zagrożonymi spadkiem. Na usprawiedliwienie można powiedzieć że porażki przydarzyły się z drużynami aspirującymi do awansu (West Brom, Middlesbrough czy Cardiff). Problem w tym że dzisiejszy rywal - QPR - też zdaje się dołączać do pretendentów do Premier League. A będzie dodatkowo podbudowany wysokim i łatwym sobotnim zwycięstwem nad Preston (4:0), które ani przez moment nie było zagrożone. Z powyższych faktów można wysnuć jeden wniosek - pewna wygrana Queens Park Rangers, dlatego moim zdaniem niewielkim ryzykiem jest typ z handicapem na tę drużynę, co niniejszym uczyniłem.

Last 6 matches: Queens Park Rangers:
17/10/2009 Championship Queens Park Rangers vs. Preston North End W - 4:0
03/10/2009 Championship Swansea vs. Queens Park Rangers L - 2:0
30/09/2009 Championship Newcastle United vs. Queens Park Rangers D - 1:1
26/09/2009 Championship Queens Park Rangers vs. Barnsley W - 5:2
23/09/2009 Carling Cup Chelsea vs. Queens Park Rangers L - 1:0
19/09/2009 Championship Cardiff City vs. Queens Park Rangers W - 0:2

Last 6 matches: Reading:
17/10/2009 Championship West Bromwich Albion vs. Reading L - 3:1
03/10/2009 Championship Reading vs. Middlesbrough L - 0:2
29/09/2009 Championship Preston North End vs. Reading W - 1:2
26/09/2009 Championship Reading vs. Watford D - 1:1
19/09/2009 Championship Peterborough United vs. Reading L - 3:2
16/09/2009 Championship Reading vs. Cardiff City L - 0:1
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie: Watford FC - Sheffield Wednesday
Typ: Watford FC -1.5 AH
Kurs: 4,80
Buk: Bet365
Analiza:
Obie drużyny nie zachwycają forma w tym sezonie.Watford zajmuje jak narazie 12 miejsce,natomiast goście 15.Gospodarze na wyjazdach grają dosc dobrze,jak na Lige angielską i miejsce ,które zajmuje Watford to wyjazdy graja bardzo bardzo dobrze.Ale pytanie co robią w meczach ,w których są gospodarzami???
Na 6 meczy zdołali wygrac tylko jeden , trzy zremisowali i dwa przegrali.Zdołali na własnym obiekcie zdobyć zaledwie 9 goli tracąc sporo,bo aż 13.Nie można grać tak sąłbo na własnym obiekcie w nieskończonosć,tym bardziej ,ze widac bo wynikach ,ze ich stać na dużo duzo wiecej.
W poprzednim sezonie było całkiem odwrotnie.U siebie grali dobrze,ale wyjazdy przegrywali mecz za meczem.Goście to drużyna ,która jest bardzo groźna ale wmeczach kiedy jest gospodarzem.Mecze wyjazdowe im niesłużą i w dzisiejszym spotkaniu niepowinni zagrozić gospodarzom.
Watford by liczyć sie jeszcze w walce o awans do Premiership potrzebuje metamorfozy bo z taką gra u siebie nic wiekszego nie zwojują ale jestem przekonany,ze stać ich na zwyciestwo i to przekonywujące z Sheffield Wednesday.
W ostatnich 6 meczach gospodarze zdołali zdobyc tylko 6 pkt,goscie 7.
Watford przegrał tylko 3 mecze ale pozycje jaką zajmują jest spowodowana tylko 4 zwyciestwami i aż 6 remisami.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Czas na zwycięstwo Newcastle, po serii czterech spotkań bez wygranej już jutro nadarzy się okazja aby Sroki w końcu uszczęśliwiły swoich fanów. Doncaster przegrał jak do tej pory tylko trzy razy, ale aż ośmiokrotnie dzielił się puntami, stąd tak niska lokata w tabeli zawodników Seana O&#39;Driscolla. Newcastle na St James Park radzi sobie całkiem przyzwoicie, cztery zwycięstwa, dwa remisy, tylko dwie stracone bramki, dziewięć strzelonych. Obie drużyny zagrały ze sobą siedmiokrotnie, sześć razy lepsi okazali się gracze Newcastle. Do składu Srok wraca Fabricio Coloccini, pauzować będzie z kolei Alan Smith. Doncaster będzie musiał radzić sobie bez kapitana Briana Stocka oraz Adama Lockwooda. Liczę na przerwanie złej passy Srok, trzy punkty powinny zostać w Newcastle upon Tyne.
Moja propozycja: Newcastle ~ 1,55
 
lithis 13

lithis

Użytkownik
Spotkanie: Barnsley FC - Sheffield United
Typ: X
Kurs: 3,25
Buk: bet-at-home
Analiza:

Barnsley po 3 przegranych meczach (w tym jeden z ManUtd w League Cup) przed tygodniem odnieśli zwycięstwo nad najsłabszym w lidze Peterborough (1:2). Barnsley prezentuje grę typową dla średniaków, grając w kratkę i starając się wykorzystywać sytuacje nadarzające się na własnym terenie. Tym razem przyjdzie im zmierzyć się uznaną, choć ostatnio dołującą marką pod tytułem Sheffield United. 4 ostatnie kolejki w wykonaniu gości to pasmo 4 porażek, przy czym 2 ostatnie u siebie po dobrej grze, minimalną różnicą bramek i to nie z byle kim: aspirującym do awansu Cardiff City (3:4) oraz liderem Newcastle (0:1). Widać zatem potencjał i progres wśród „Szabli”. Zmorą gości ostatnimi czasy są na pewno kontuzje, dlatego też dziś nie zobaczymy: Stewarta, Kyle Walker’a a występ Andrew Davis’a również stoi pod znakiem zapytania. Gospodarze osłabieni brakiem Stephena Foster’a za to z powracającym po kontuzji Emilem Hallfredsson’em. Obie drużyny wykazują raczej zwyżkę formy, dlatego też skłaniałbym się ku remisowi. Barnsley na własnym terenie z pewnością nie zechce przegrać, szczególnie po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie. Dla Sheffield z kolei remis byłbym dobrym początkiem na wyjście z kryzysu. Za remisem przemawiają jeszcze 2 argumenty: identyczny bilans Barnsley u siebie jak Sheffield na wyjeździe, jak również brak remisów po stronie Barnsley od 9 spotkań.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Swindon - Leeds ---&gt; 2,05 Bet365 ✅ Przęłożone.

Leeds znakomity zespół przewodzi w lidze i walczy o kolejny awans , W zespole występuje znakomity Beckford który w 15 meczach strzelił 11 bramek , Znakomicie dogrywający Becchio oraz kilku inny znanych graczy jak choćby Michalik obrońca dobrze znany w Anglii, Swindon wystąpi bez 2 podstawowych graczy kurs jest godny uwagi oraz grania dlatego delikatnie warto spróbować 3/10

Hartlepool - Leyton ---&gt; 1 @@ 1,80 Bet365 ✅ ✅

Gospodarze Hartlepool lokują się na 11 miejscu w tabeli , Leyton zaledwie na 18 miejscu. Dodatkowo wystąpi dziś bez swojego obrońcy oraz pomocnika , Hartlepool potrafi na własnym terenie grać skutecznie jeżeli zagrają na &#39;&#39;zeroo&#39;&#39; z tyłu z przodu na pewno coś wpadnie dlatego typuje zwycięstwo gospodarzy.

Kilka suchych typów bo na analizy brak czasu :

Bury - Notts County 2 @@ 2,90 2/10 ⛔ 3:3 :O
Northampton v Grimsby 1 @@ 1,70 4/10 ⛔
Rushden &amp; D&#39;monds v Histon 2 @@ 4,00 1/10 ⛔ a było blisko
AFC Telford v Vauxhall Motors 1 @@ 1,50 4/10 ✅ Przełożone
 
kostil 0

kostil

Użytkownik
Hmm znalazłem z dzisiejszej dość głębokiej oferty parę meczy naprawdę godne uwagi ;) Szczególnie zobaczcie na kursy jakie oferują bukmacherzy na mecze bardzo wyrównane. Znalazłem z cztery takie mecze i bardzo bym prosił o osoby bardziej ogarnięte w niższych ligach angielskich o podpowiedź dla mnie i dla innych chcących skorzystać. (Chodzi mi o jeden najbardziej wiarygodny typ) A mianowicie:
Mecz: Kursy
Bury - Chesterfield 2.25 3.20 3.00
Crawley Town - Salisbury 2.15 3.25 3.05
Aldershot - Northampton 2.20 3.20 3.10
Walsall - Oldham 2.10 3.20 3.30
Interesuje mnie najbardziej zagranie jednego z tych meczy na czystą 2 (czyli mecz z kursem ~ 3) Na moje oko najbardziej nadają się do zagrania dwa pierwsze mecze, które podałem. Co wy na to? ;) Bardzo bym prosił o propozycję ;)) Śpieszmy się póki kursy nie spadną !! ???? )
 
M 0

millwall_oks

Użytkownik
Uparłeś się na te &quot;dwójki&quot; ale jak już chcesz coś stawiać to ja osobiście bym postawił jedynie na Chesterfield. Bo reszta meczy to według mnie albo remisy albo minimalne wygrane gospodarzy.
A na dziś to ciekawymi meczami są Charlton-Bristol R. wg mnie over 2,5 gola ; Leeds-Leyton 1 ; i zaryzykować można mecz Rochdale-Notts County X.
Pozdrawiam
 
kostil 0

kostil

Użytkownik
o_O Wreszcie otrzymałem sensowną odpowiedź ;] Postawiłem na Chesterfield juz wcześniej, bo tak jak mówisz jest największa szansa trafienia ;) Teoretycznie [!] Teoretycznie dlatego, że z doświadczenia wiem, że w meczach o takich kursach jest różnie, a szczególnie w niższych klasach rozgrywkowych ;] W każdym bądź razie dziękuję za zainteresowanie i odpowiedź!

Typ na Chesterfield będzie idealny do mojej progresji, która jak narazie spisuje się wyśmienicie ;]

pozdrawiam
 
M 0

millwall_oks

Użytkownik
Niema za co ???? Lubię niższe ligi ale tylko z pozoru bo tak jak piszesz: w tych ligach różnie się dzieje ???? Ale miejmy nadzieję, że akurat w tym przypadku wybór padł trafny ;)
 
M 0

millwall_oks

Użytkownik
Wyniki takie jakieś nie inne. Dosyć wysokie porażki. Chesterfield w ostateczności przegrało 2:1 ale cóż jak kupon pewnie Ci zawalił. Co do innych moich typów to remis nie wszedł, Rochdale wygrało 2:1, over 2,5 gola w meczu Charltonu z Bristol ładnie wszedł. Wynik to 4:2. No i te Leeds wymęczyło 1:0 po golu w 89 minucie. Zobaczymy jak będzie dalej.
 
kostil 0

kostil

Użytkownik
Noo w ogóle jakoś wyniki szybko się zmieniały w okolicach 90 minuty^^ Przykład meczu Aldershot - Northampton. Drużyna gości przez baaardzo dłgui czas prowadziła, a tu bum ???? - nagle było 2:1 dla Aldershot:p

Chesterfield mnie troche zawiódł - za późno strzelili bramkę, dlatego też był taki wynik:p

Generalnie zawalił mi kupon, ale tragedii nie ma ;)
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Dzieje się tak gdyż Angielski futbol jest bardzo dynamiczny i nawet w końcowych fazach potrafią zmienić losy spotkania na swoją korzyść wczoraj było tego wiele przykładów np. Leeds United i wiele innych dlatego ten futbol jest tak atrakcyjny.
 
dawio 0

dawio

Użytkownik
W 88&#39; odszedłem od kompa i zwątpiłem w Leeds, a później przychodzę i patrze 1:0 - cud ;p
naszczescie kupon wszedł ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom