>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NHL Stanley Cup playoffs 2020

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 0:45
Spotkanie: Winnipeg Jets - Calgary Flames
Typ: Blake Wheeler strzeli gola (łącznie z dogrywką)
Kurs: 4,00
Bukmacher: STS
Analiza:

Będzie to trzeci mecz tej serii. Po dwóch spotkaniach jest remis 1:1, więc teraz każde następne będzie miało coraz większą wagę. Problemem Winnipeg Jets są kontuzje. Nie zagra Scheifele, a wątpliwy jest również występ Laine. Są to gracze, którzy strzelają sporo bramek, więc jest to duże osłabienie ofensywy Jets. Wobec tych problemów ktoś jednak musi strzelać gole dla Winnipeg. Tym kimś może być Blake Wheeler. Wheler w 71 meczach strzelił 22 bramki. Bramkę udało mu się zdobyć w ostatnim meczu sezonu regularnego przeciwko Edmonton Oilers. W dwóch pierwszych meczach z Calgary nie błyszczał, choć w tym drugim oddał dwa celne strzały. Liczę na dużą aktywność tego zawodnika i że kilka razy spróbuje pokonać bramkarza drużyny przeciwnej, a wtedy jest szansa, że trafi do bramki rywali.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +72
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Popieram typ kolegi rasijskij rasijskij na duet Flames&Canes. Uwazam że to zespoły bardziej zbilansowane niz ich rywale, z wiekszą głębią składu. Canes okrzepli w poprzednich PO i w tych moga być czarnym koniem a Flames w przegranym meczu wcale nie byli gorsi, tamten mecz nie ułozył sie od poczatku ale Płomienie to kompletny zespoł i myślę że Jets , którzy maja kilka swoich problemów nie zdołaja dzis wyjsc na prowadzenie w serii

Flames&Canes kurs 2,62 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +121
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj Leafs tak rozstrzelali Korpisalo, że musieli coś trafić. Szkoda, że CBJ nie odpowiedziały z podobną siłą. Jako, że mamy underowe eliminacje spróbuję jeszcze undery 5,5 w meczach Flames i Canucks z kursem @2,67.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +72
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Kilka spotkań już się odbyło i o formie poszczególnych zespołów wiadomo co raz więcej. Z dzisiejszej kolejki można wybrać dwa lub trzy interesujące spotkania. Według mnie najpewniejszymi pojedynkami do wytypowania - o ile można tak powiedzieć w odniesieniu do hokeja na lodzie - są dwa pierwsze mecze. Islanders - Panthers i Coyotes -- Predators. W przypadku pierwszej pary to Isles kontrolowali zarówno pierwsze jak i drugie spotkanie. Nieźle potrafili przycisnąć Pantery do muru. Florida natomiast słabiutko prezentuje się w defensywie, penalty kill kuleje, a Bobrovsky broni poniżej oczekiwań. Wydaje mi się, że dzisiaj zakończy się kolejna seria. Jako, że wysoka skuteczność Isles w PP i jej brak w przypadku PK u Panter jest jaka jest to zaryzykuję również wygraną Isles z overem.

Jeśli chodzi o mecz Kojotów z Preds to ci drudzy w drugim spotkaniu sprawili wrażenie jakby złapali rytm. Myślę, że w pierwszym meczu serii dali się zaskoczyć i po prostu nie zrealizowali założeń co z pewnością uczynili w kolejnej grze. Kojoty pozwalają Preds na zbyt wiele, a defensywny styl gry nie pomaga wygrać spotkania. Liczę, że Predatorzy wyjdą dzisiaj na prowadzenie w serii.

Islanders ML & Predators ML @2,87 Betclic

Islanders ML & over 5.0 bramek @3,10 Unibet


Początkowo chciałem do AKO dołączyć Pingwiny, ale co za dużo to nie zdrowo. Myślę, że Pens powinni sobie poradzić. Podobnie jak Nashville w drugim spotkaniu sprawili wrażenie jakby dopiero "załapali". Między słupkami po obu stronach mamy dobrych fachowców, więc spodziewam się raczej underu. Nie wiem, czy zagram, ale dopiszę. Może ktoś coś doradzi.

Penguins ML & under 6,5 @2,14 Unibet
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Kolega powyżej wziął Pens&over a ja zagram i zaproponuje zakład na win Or draw /1,84/ na Montreal. Canadiens to bardzo młoda i perspektywiczna ekipa z utalentowanymi graczami i moim zdaniem dobrze się prezentują wiec dlaczego mieli by nie wygrać z ekipa Pens która nie zachwyciła mnie swą gra w dotychczasowych meczach
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Bardzo się cieszę że zwycięstwa Habs ale do przejścia Pens droga jeszcze daleka. Dziś z meczy w Edmonton i Toronto wybieram mecz Wild z Canucks. Stan rywalizacji 1-1.miakem okazję oglądać w znacznej większości te mecze i muszę przyznać że wg mnie lepiej w nich prezentowali się Dzicy. Nawet w tym przegranym meczu. Dziś liczę że to właśnie Wild wyjdą na prowadzenie bo wg mnie jest to zespół lepiej poukładany z większą jakością jeżeli chodzie o poszczególne formacje.

Wild RT kurs 2,4 fortuna
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Minnesota Wild ML @1,80 Unibet
Minnesota ML & Under 6,5 @2,63 Unibet

Kolejna próba. Trzeba pracować nad formą przed - mam nadzieję - nadchodzącym sezonem KHL i kolejnym sezonem NHL. PrePO wydają się być idealnym poligonem. Poprzednie spotkania typowałem bardziej na wyczucie. Dzisiaj dokładniej przyjrzałem się nadchodzącym meczom i mam nadzieję, że dzięki temu skuteczność trochę wzrośnie. Mimo, że "na papierze" obie ekipy wyglądają mniej więcej podobnie mój wybór padł na ekipę Wild. Mimo ostatniej przegranej Minnesota prezentowała się lepiej w obydwu spotkaniach. Pierwszy mecz wygrali do zera natomiast kolejny przegrali, ale tylko jedną bramką. Na pierwszy rzut oka mecz 50/50 ale większe szanse na zwycięstwo przypisał bym ekipie Wild. Poza tym zerknąłem na bilans spotkań między tymi zespołami i jest on zdecydowanie na korzyść Minnesoty: 6-3-1 w ostatnich dziesięciu meczach.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Wild - Canucks Over 5,5 @2,10
Na dziś wieczór a właściwie za kilka minut tez proponuje spotkanie pomiędzy Wild i Canucks w którym przewiduje Over 5,5. Zgadzam się z przedmówcami ze Wild prezentuje się lepiej i chyba będą bardziej zmotywowani do wygrania dziś wieczór tym bardziej ze to oni zdominowali Trzecia tercje w ostatnim meczu i raczej nie dadzą się zaskoczyć w pierwszej. Bezpieczniej jednak idę w Over.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
St. Louis Blues ML @1,98 Unibet

Kolejne spotkanie na dziś. Ostatnie starcie Blues z Avs można było oglądać z przyjemnością. Dobry, szybki, pełen akcji mecz. Bramkarze po obu stronach wykonali dobrą robotę, a St. Louis przegrali SEKUNDĘ przed końcem spotkania tracąc bramkę w osłabieniu. Gdyby nie ten pechowy gol sytuacja w walce o rozstawienie w playoffach wyglądała by zupełnie inaczej. Jeśli Nutki pokażą dzisiaj to samo co w starciu z Avs to z pewnością zainkasują zwycięstwo w meczu z VGK. Golden Knights nie pokazali się z dobrej strony w meczu z Dallas Stars. Do połowy trzeciej tercji przegrywali 1:3 i uratowało ich tylko niewytłumaczalne zachowanie przeciwników, którzy pozwolili strzelić sobie cztery bramki w ciągu dziesięciu minut. Nie sądzę, aby Blues pozwolili na coś podobnego. Zaryzykuję zakład na Blues nawet jeśli trener postanowi dać szansę Allenowi.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Otrzymane punkty reputacji: +10
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Niestety na drodze Wild stanął Markstrom i skuteczność tez troche szwankowała. Próbuje jeszcze jednego meczu.
Jets-Flames. Stan rywalizacji 1-2. Jets bez swoich mocnych strzelb Laine i Schefele. To powazne osłabienie. Ogolenie zespół Flames kadowo mocniejszy ale wiadomo to NHL i nie ma lekko , łatwo i przyjemnie. Ja jednak wybieram Flames bo wg mnie zamkną dzis ta serie

Flames RT kurs 1,95 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +44
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Toronto Maple Leafs & Under 6 @3,15 Unibet

Na koniec jeszcze zakład na Toronto. Leafs docisneli ostatnio śrubę przeciwnikom. Urządzili im niezłą strzelaninę i pewnie wygrali. Jackets nie przekroczyli nawet dwudziestu celnych strzałów na bramkę. Z tego co pamiętam mecze z udziałem CBJ często bywają underowe. Poza tym jeśli dzisiaj powtórzy się scenariusz z przed dwóch dni to rezultat może być podobny.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ostatni zakład na pożegnanie z eliminacjami. Utopiłem kilka złotówek przez ostatnie kilka dni, ale nie ma czego żałować, bo pewnie nawet dobrego trunku bym za tą kwotę nie kupił poza tym zatęskniłem nieco za typowaniem, a wiadomo, że lodowiska przez ostatnie miesiące były zamknięte i ciężko wyciągnąć wnioski z niczego. Dzisiejszego wieczoru liczę na wyrównane spotkania. Każda z ekip przeciwko której stawiam (może oprócz Isles) prezentuje się poniżej oczekiwań, więc istnieje duża szansa, że Panthers, Arizona i Habs wygrają swoje spotkania. Kurs spory, a nuż widelec coś się zwróci.

Gospodarze lub remis @4,87 Unibet

1596814736248.png
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie chce mi się wierzyć w odpadnięcie Preds choć nie takie firmy odpadały. Gra Nashville wygląda lepiej niż stan rywalizacji a dziś nie można sobie pozwolić na chwilę dekoncentracji i przestoju w grze. Poprzedni mecz nie ułożył się dobrze Preds, bramki na 2-1 dającej prowadzenie nie uznano bo o pół łyżwy był spalony. Później stracony gol i wykorzystana przewaga Kojotów i było po herbacie. Trzeba jednak oddać że przez większość spotkania to Preds byli zespołem lepszym, aktywniejszym jednak Kuemper trzymał wynik. Bronił na skuteczności prawie 98%, prawie jak cyborg. Dziś wg mnie nie wyjmie tyłu strzałów co ostatnio a Preds będą jeszcze bardziej zmotywowani by doprowadzić do meczu nr 5.
Stawiam dziś na przekonywujące zwycięstwo Drapiezców.


Predators RT kurs 2,15 fortuna ⛔
Post automatycznie złączony:

Drugi typ to wyraz kibicowskiej sympatii ale i też wynik tego jak grają Habs. Price w bramce potrafi wyjść stu procentowego gola, obrona kierowana przez Webbera i Petrego daje rade radę a i w ataku swoje dołoży. Atak to sporo młodości i fantazji, jest chemia. Wiem że Pens pod ścianą, że sporo więcej doświadczenia w zespole i gwiazd, ja jednak wierzę w Habs, że dają radę zamkac serie bo na pewno ich na to stać.

Canadiens Ml kurs 2,4 fortuna✅
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
jak zapatrujecie się na dzisiejsze spotkania bo ja myśle o overach 5,5 albo też wygrana Tampy bo ma dobry bilans z Flyers u siebie ;)?
Bramki to zawsze loteria, bo mecz meczowi nie równy. Ja osoboscie rzadko gram tą opcję. Co do wyniku meczu to myślę, że ekipy , które graja o rozstawienie nie grają na poważnie, spotkania te bardziej traktują jako rozruch przez właściwą grą. Trzeba po przerwie poczuć lód, zbudować chemie z partnerami w formacjach, przećwiczyć wszystko dokładnie. I to do tej pory można zaobserwować. Meczy w grupach ja do tej pory nie stawiałem, ale jak ktoś lubi to może spróbować. Flyers graja tej szklanej wiosce bardzo fajnie ale kadrowo to Bolts sa duzo lepi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
jak zapatrujecie się na dzisiejsze spotkania bo ja myśle o overach 5,5 albo też wygrana Tampy bo ma dobry bilans z Flyers u siebie ;)?
Patrząc na ostatnie wyniki chyba nie powinienem się odzywać, ale wtrącę swoje trzy grosze. Jeśli miałbym stawiać bramki to chyba zdecydował bym się na under. Całe eliminacje są mocno underowe, poza tym jak wspomniał kolega wyżej zwodnicy nie będą się zabijać o wynik w tym meczu. Co do zwycięstwa to celował bym delikatnie w Flyers z dogrywką. W meczu z Caps pokazali się z dobrej strony i jeśli nie zabraknie motywacji to dzisiaj rów jeż mogą zaskoczyć.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś ostatni mecz 1/16 . Do wyłonienia został jeszcze zwyciezca miedzy Leafs a Jackets. Ostatni mecz sporo szczescia mialy liście , można nazwac to tez sportowym charakterem, wyciagneli wynik z 3-0 w samej koncowce , zdobywajac trzy gole w cztery minuty. Dzis buki faworyzuja Toronto. Trzeba przyznac ze wszystkie formacje ataku sa bardzo mocne i niejeden zesoł nie posiada takich grajków, jednak to co wg mnie troche kuleje w tej ekpie to linia obrony. I to jest słaby punk , który Tortorella jak widac potrafi wykorzystać. Ja na przekór temu co oferuja buki gram dzis na awans ekipy Blue Jacket, bo wg stanowia wielkszy monolit jesli chodzi o całość

Blue Jackets ml kurs 2,25 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom