>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2010/2011- Stanley Cup Playoffs

Status
Zamknięty.
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam
No niestety ekipa Admina przebiegła się po mojej ekipie 4-0 ( Tampa po Stołecznych)
Ja niestety scenariusz co do Capitalistów mam bardziej pesymistyczny i raczej staną się powoli cieniasami a la Ottawa Senators i cięzko będzie im się podnieść,trzeba poprostu wykorzystywać swoje 5 minut,3 lata zje----i play offy i wystarczy.
Co do dzisiejszego meczu mam dylemat bo serce mówi San Jose a rozum Detroit,jednak pokieruję się sercem i gram na San Jose,więcej argumentów logicznych przemawia jednak za Czerwonymi Skrzydłami,naprawdę w play offach są niesamowici,od paru ładnych lat,czapki z głów,ma jedynie nadzieję ,że w końcu Rekiny coś ugrają w play off , jak będzie zobaczymy rano
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Coraz bliżej do miejmy nadzieję wielkiego spektaklu w San Jose. Seria która tak naprawdę jest godna finału konferencji dziś zostanie zakończona i jedna z drużyn kolejny rok z rzędu będzie wielkim przegranym. Piszę tak ponieważ jasną sprawą jest to iż San Jose i Detroit mierzą w Stanleya, każdy inny wynik jest tu przyjmowany jako rozczarowanie. Jak wspomniał wyżej Vader, Red Wings mogą stać się czwartą drużyną w historii która wygra serię od 3:0 dla przeciwnika. Osobiście wierzę że Skrzydła dokonają tego wielkiego wyczynu z uwagi na to że grają co raz lepiej, z meczu na mecz wydaje mi się że Sharks są pod co raz większą presją i jedynym ratunkiem jest Niemi, który trzeba przyznać świetnie spisuje się w tej serii. Mimo wszystko Fin sam nie powstrzyma rozpędzonej lokomotywy z Detroit, nie wiem czy dziś zagra wielki nieobecny spotkania no 6 Ryan Clowe, który jest najlepiej punktującym zawodnikiem w szeregach SJS, z drugiej strony nie wiadomy póki co jest status Franzena. Właściwie opieranie typu na statystykach itp, nie ma sensu ponieważ w takim spotkaniu może wydarzyć się dosłownie wszystko, ja mam nadzieję że będzie to świetne wyrównane widowisko ze szczęśliwym zakończeniem dla Red Wings, może i trochę kieruje się teraz nieobiektywną sympatią dla Detroit, ale od czasu gdy przegrali finał Stanleya z Pingwinami, bardzo mocno im kibicuje aby odzyskali trofeum, mimo tego że w tej drużynie mamy już wielu dość zaawansowanych wiekiem zawodników, to Detroit nadal jest na topie i gra hokej jak żadna inna drużyna, a kończąc wydaje mi się że jeśli nie uda im się w tym sezonie to bardzo ciężko będzie jeszcze w tym składzie kiedykolwiek wywalczyć Stanleya.
Detroit Red Wings ML 2.15 Pinnacle⛔
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Krótko bo jak zwykle czasu nie ma za dużo.

Boston Bruins - Tampa Bay Lightning
, Tampa wygra serię @2.25 Bwin
Można było się spodziewać, że ich pocisnę. Bwin początkowo otworzył rynek na poziomie @2.15 ale później pewnie skopiowali od pinnacle.
Ciężki pojedynek, ale jednak @2.25 na Tampe to za dużo. Buki powoli korygują błędy, wcześniej z Waszyngtonem Tampę dawali po 2.50-2.70. Teraz trochę niżej. Nie ma co się rozpisywać. Patrząc na grę, składy wyrównany finał. Na moje Boston ma przewagę w tym, że to nie jest ich pierwsze PO po długiej przerwie jak Tampy, stąd pewnie Tampę tak nie docenia się. No i pozycja bramki... Thomas ma fantastyczny sezon. Roloson doświadczenie ma z racji wieku ale umiejętności jednak słabsze od Thomasa. Pewnie takie są powody, że faworytem są Miśki. Ale ja jednak trzymam się, że czarnym koniem tych playoffów jest/będzie Tampa. Są głodni sukcesu. Stanleya zdobytego przed laty podnosili z obecnego składu nieliczni. Chłopaki grają dobrze poukładany hokej i są w stanie zrobić &quot;niespodziankę&quot; - spośród 4 ekip co zostały na polu walki bukmacherzy dają im najmniejsze szanse na wygranie pucharu.
Vancouver Canucks - San Jose Sharks Vancouver wygra serię, @1.70 Gamebookers
Chwała San Jose za wyeliminowanie Detroit, chociaż ze stanu 3-0 zrobić 3-3... dla mnie to oznaka słabości. Tyle, że VAN też miało taką oznakę słabości bo w I rundzie tak zrobili z Chicago. Było, minęło... nowa seria i nowy cel - taki sam jak poprzednio - wyeliminować rywala. Buki uznają za faworyta Orki, też pewnie zdeterminowane jest to tym, że to najlepsza drużyna sezony zasadniczego. Tutaj spodziewam się jednak zaciętej rywalizacji i 6 a może nawet 7 meczów, tyle, że wygraną drużyną będzie VAN. San Jose przez ostatnie sezony robili spore zmiany (wzmocnienia) w składzie ale jakoś na efekty w PO to się nie przekładało. Grają dobrze ale widzę, że to może okazać się za mało na Vancouver.
To tyle, teraz czas na Was :wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Boston Bruins (5:2) ✅✅✅
Typ:
over 5,5
Kurs:
2,250
Bukmacher:
bet365
Analiza:

Dziś w nocy rozpoczyna się finał Konferencji Wschodniej..Drużyna Tampa Bay wybiera się na mecz otwarcia tej serii do Misków z Bostonu..Moje oczekiwania co do zwycięzcy tej rywalizacji są jasne..Tampa Bay powinna dośc gładko poradzić sobie z Bostończykami, którzy dla mnie reprezentują dośc nijaki hokej..Przyznaję, ze wygrana z Lotnikami w czterech szybkich meczach mnie zaskoczyła zupełnie..Ale wciąz uważam, że jednak Finał Konferencji to trochę za dużo dla nich..
Ekipa gości gra hokej efektowniejszy i bardziej ofensywny..Mają niezwykle bramkostrzelne formacje ofensywne..Stamkos, St. Louis, Lecavalier plus niezawodny Bergenheim..Co zazwyczaj jest gwarancją masy goli w meczu..Jesli dobrze pamiętam w serii z Washingtonem padło w sumie 26 bramek w czterech meczach..16/10
Z kolei analogicznie Boston w czterech spotkaniach z Philadelphia 27 goli...20/7..
Dzisiejsi gospodarze są faworytami więc zawaham się ze stawianiem na gości, gdyż kurs oferowany na over, wygląda niezwykle kusząco..Rozważyć można również opcję, że Stamkos strzeli gola..Ale to juz wg uznania...
Polecam i pozdrawiam..
Dziś się okazało że ze składu Bostonu z powodu kontuzji wyleciał na mecz lub dwa Patrice Bergeron - najskuteczniejszy strzelec gospodarzy w Play Offach...
Tym razem wyjątkowo w załączniku wstawię skan kuponu..Dla niedowiarków, którzy w moim temacie w KzS zarzucają mi oszustwa itp..
P.s. Wstępnie kupon miał byc zawarty w Pinnacle ale bet365 oferuje ten sam kurs, wiec pusciłem tam..
//JuanRoman08..over 5,5 w serii po kursie 1,53 moim zdaniem był nie do przyjęcia..Za to under jak najbardziej do grania..
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stardog 250

stardog

Użytkownik
Dawno się nie udzielałem, ale jako że śledzę tegoroczny play off na bieżąco dodam kilka słów od siebie. Faworytem serii na wschodzie jest dla mnie Tampa (i kusi mnie dziś w pierwszym meczu TB ml po 2,2). Od stanu 3-1 z Pingwinami Tampa kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, Miśki z kolei powinny wg mnie zakończyć swój udział w PO już w pierwszej serii (dla mnie kluczowym jej momentem był błąd Pric&#39;a w 5 meczu). Boston w obu poprzednich seriach wyglądał bezbarwnie - wyeliminowanie Montrealu to zasługa jednego zawodnika - fenomenalnie broniącego Thomasa. W meczach z Philadelfią zadanie było ułatwione o tyle, że pomarańczowi grali bez bramkarza (bo ani Boucher ani Bobrowski to nie zawodnicy na miarę gry w play off). Między innymi stąd wyniki overowe. Dziś w przeciwieństwie do Funta spodziewam się underowego meczu ze wskazaniem na Tampe
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Przed nami pierwsze spotkanie finału konferencji i szykują się nie lada emocje. Na przeciwko siebie dwie świetnie usposobione ofensywnie ekipy, posiadające bardzo dobrych bramkarzy i co najważniejsze obie żądne awansu do finału. Nie będę ukrywał że sympatią darzę oba teamy i właściwie to który awansuje jest dla mnie rzeczą najmniej ważną. Jednak oceniając styl jaki Boston i Tampa prezentują to dla mnie mini faworytem jest ekipa Bruins. Nie rozumiem trochę określenia Funta, który styl Bruins nazywa nijaki tzn. że ani ofensywny ani defensywny a jednak skuteczny, ale nie dający radości z oglądania :?: Ja mam całkiem odmienne zdanie, Boston ma styl i to bardzo jasny i przejrzysty, przede wszystkim niesamowicie grają w ofensywie, większość pojedynków z Habss i Flyers, Bostończycy wyraźnie dominowali poprzez ciągły ostrzał bramki rywali. Już to pisałem ale się powtórzę Boston wyeliminował w pierwszej rundzie najniewygodniejszego rywala ze wszystkich możliwych, gdyby Montreal miał inne rozstawienie to jestem przekonany iż dziś to oni by grali w finale konferencji. Boston na tą chwile ma drużynę kompletną, nie ma słabych punktów, fakt że dziś zabraknie Bergerona na pewno jest dotkliwym osłabieniem, ale to nie powód by skazywać Niedźwiadki na niepowodzenie.
Tampa jak najbardziej zasłużenie awansowała do finału pokazując hokej przede wszystkim widowiskowy. Masa zdobytych bramek i świetnych okazji, drużyna dobrze zbilansowana, każdy może przesądzić o losach spotkania. W bramce &quot;dziadek&quot; Dwayne :razz: który jest obecnie w wybornej dyspozycji. Można tak wymieniać i wymieniać, jednak podsumowując obie drużyny to przewaga na pozycji bramkarza po stronie Bruins, Thomas podobnie jak Niemi to dwaj bohaterowie swoich drużyn, Tim w trochę mniejszym stopniu ale mimo wszystko. Defensywne poczynania powiedziałbym że również na korzyść Bruins, jednak rozpatrując PK a także PP to w tych dwóch kategoriach Tampa zdecydowanie lepsza. Na koniec ofensywa i tu obiektywnie oceniając wydałbym werdykt remisowy. Myślę że ta seria nie będzie jednostronna i już wyniki z półfinałów się nie powtórzą, szczerze liczę na 7 wyrównanych spotkań z pięknym finałem ;)
Na dziś typ otwierający i póki co rozpocznę od gospodarzy ponieważ uważam że zwycięstwa u siebie będą w tej serii decydujące ;)
Boston Bruins ML 1.72 Pinnacle ⛔
I dorzucam typ znaleziony w Tobet
Ilość meczy jaka zostanie rozegrana w tej serii: over 5.5 (1.53)
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam
Najpierw czapki z głów przed Tampą,kroczą od wygranej do wygranej,ciekaw jestem jak to dalej pójdzie,tego chyba chyba poza ich sympatykami nikt się nie spodziewał,a te 4-0 z Washingtonem to długo będę pamiętał.Brawa również dla szkoleniowców za przygotowanie formy na play off a to duża sztuka.
Na dziś Rekiny z Orkami zaczynają rywalizację , z racji tego ,że kibicuję San Jose więc i w nich upatruję fawotytów a po wyeliminowaniu Czerwonych Skrzydeł myślę ,że gorszej przeszkody już nie będą mieli,a będą teraz jeszcze mocniejsi bo jest to najmocniejsza ekipa z ostatnich lat ,którą im się udało wyrzucić w play off,Rekiny zawsze również mieli problem z formą na play off a w tym roku jest zdecydowanie inaczej.Osobiście szukam już pierwszego win away a kursy palce lizać,
Do boju San Jose Sharks !!!
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
crossmen ja też jestem pod ogromnym wrażeniem, które to już ósme zwycięstwo z rzędu ? w play off ! Gdzie o takie serie jest wybitnie ciężko bo tutaj już zęby i krew często i gęsto lecą ... Ciekawe jak to jest z Tampa, myślę że po prostu trafili idealnie z formą na ten moment bo przecież cały sezon z grubsza ich obserwowałem i wcale nie był to zespół mistrzowski - teraz na taki wygląda.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Wczorajsza postawa Bostończyków lekko mnie zniesmaczyła, podejście do meczu o taką stawkę w stylu: &quot;zagramy to co zwykle i na pewno wygramy&quot; jest dużym obłędem, który pomiędzy 11 a 13 minutą pierwszej tercji został solidnie skarcony. Każda bramka to błąd, najpierw totalny chaos przy wybiciu krążka, później Clark przeprowadza akcje coast to coast i nikt nawet nie stara się mu przeszkodzić włącznie z Thomasem, a na koniec Kaberle zachowuje się jak amator :? w tym momencie to spotkanie było przegrane i tak się też stało. Boston rozczarował przynajmniej mnie, jeśli mają zamiar nadal grać na pół gwizdka to Tampa szybko im wybije Stanleya z głowy. Oczywiście duże słowa uznania dla Błyskawic, świetnie wykorzystali nadarzające się okazje i prezentowali się o niebo lepiej ;)
 
stardog 250

stardog

Użytkownik
mnie Misie niczym nie zaskoczyły, w moich oczach caly play off w ich wykonaniu wyglada wlasnie tak. najdobitniej pokazuje to konstruowanie akcji (trudno dopatrzyc sie klarownych sytuacji, rozjazdow, akcji 2 na 1 czy 3 na 2). jedyny ich ratunek w Thomasie
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Spotkanie: SJ Sharks @ VAN Canucks
Typ: over 5,5 ⛔ (2:3)
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś w nocy rozpoczynamy serię finałową Konferencji Zachodniej..Po wczorajszej wyjazdowej wygranej Tampa Bay 5:2 w finale Wschodu dziś przewiduję bardziej wyrównany mecz..San Jose po siedmiomeczowej przeprawie z Detroit wybiera się do Kanady, gdzie będzie jeszcze trudniej..Analizując mecze San Jose - Detroit nasuwa się jeden oczywisty wniosek..Najlepszą receptą na zwycięstwo dla Vancouver jest zmasowany atak od pierwszej minuty..Detroit zaczęło grać tak od momentu gdy przegrywali w serii 3:0 i 1:3 w czwartym meczu..Wygrali trzy kolejne spotkania, doprowadzając do siódmego w którym niestety ulegli..Dziś gracze Vancouver powinni wyciągnąć z tego wnioski i zagrać tak ofensywnie jak to mozliwe..A mozliwości w ataku to oni mają ogromne..W meczach z Nashville kluczem do powodzenia dla Predators i wygrania dwóch meczy było wyłaczenie z gry duetu braci Sedin, którzy strzelili o ile dobrze pamietam po jednym golu zaledwie..Mam nadzieję, ze dzisiaj sobie to powetują, tym bardziej, że mają u boku niesamowitego Keslera, który miał czas dojśc do siebie po kontuzji twarzy (dostał krązkiem)..
Z kolei San Jose po ograniu w dramatycznych okolicznosciach Detroit są na fali i podejdą do tego meczu z marszu, po zaledwie dwudniowym odpoczynku..Joe Thornton i Patrick Marleau zrobią wszystko by coś wpadło do bramki Luongo..
Wierzę, że widowisko bedzie godne miana Finału Konferencji, aczkolwiek w pierwszym meczu wstrzymam się z werdyktem..Mam nadzieję, że zarówno dziś jak i w serii wygra Vancouver..Ale będzie to ciężka przeprawa i z ocenami poczekam do meczu numer dwa..

Póki co proponuję over bramkowy..
Powyzej to Typ Dnia..A teraz dwa słowa ode mnie.
W serii Vancouver - San Jose skłaniałbym się zdecydowanie ku Orkom, dlaczego?..Otóż wydaje mi się, ze zespół Rekinów jakby się trochę wypalił ostatnimi czterema meczami z Detroit..Niezaprzeczalnym jest fakt, że to oni przeszli dalej ale mam dziwne przeczucie, że jeśli Orki wyciągną wnioski z serii Canucks - Red Wings to od pierwszego meczu zacznie nam się prawdziwe widowisko, z bramkami włącznie..Bracia Sedin - oni praktycznie nic nie ustrzelili w meczach z Nashville, oczywiście nie ze swojej winy, obrona Nashville wyłączyła ich bardzo skutecznie z gry..Wierzę, że po tygodniowej przerwie wrócą głodni gry i zrobią wszystko by pierwsze dwa mecze na własnym lodowisku zapisać na plus..
Czy over jest dobrym pomysłem?..Wczoraj byłem swięcie przekonany w meczu Tampa Bay i Bostonu, że tak..Dzis wydaje mi sie pewniejszym rozwiązaniem niż czysta jedyneczka..a dwugrogowo kurs nie zachwyca na Vancouver..


//crossmen - jeśli chodzi o moje odczucia dotyczące tej serii TB-Boston to ja bym progresją zagrał na TB ale chyba się skuszę na wyższe kursy..Na WHillu można zagrać kto pierwszy zdobędzie 4,5,6 goli w meczu..Proponuję progresje na to że Tampa Bay zdobędzie pierwsza 4 gole, kurs pewnie bedzie oscylował powyzej 3,0..Boston pomimo efektownej drugiej rundy wciąż mnie nie przekonuje, i nie daję chłopakom więcej niż 2 wygrane w serii..Bardziej skłaniałbym sie ku 4:1 lub 4:0 na Tampa Bay..Ale to moje dośc subiektywne odczucie, podobnie mam zresztą w stosunku do Canucks.. To tylko luźna propozyja, jakby co to nie ja
A własnie przypomniało mi się to..No niestety tu za wiele zarobić się nie dało..:]
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja jak zwykle mam trochę odmienne spojrzenie na finał konferencji zachodniej :razz: San Jose staje przed wielką szansą wywalczenia upragnionego finału, ta drużyna już pod koniec sezonu zasadniczego dawał znaki, jako że jest już gotowa do walki o Stanleya. Finał konferencji już osiągnęli, co dalej się okaże. Mimo wszystko nie zgodzę się z opinią jako że Rekiny się wypalają lub łapią zadyszkę, gdyby tak było to na pewno nie byłoby ich w finale konferencji. Detroit wystawiło ich na wielką próbę, a jednak spotkanie numer 7 pokazało że San Jose jest świetną drużyną. Na pewno pomysł z natarciem od początku spotkania na bramkę Rekinów jest dobrym argumentem dla Vancouver by szybko zdobyć bramkową przewagę, jednak wątpię w to czy Orki będą do tego zdolne. W mojej ocenie Canucks nie mają takiego potencjału w ofensywie jak Red Wings. Sezon zasadniczy a PO to dwie różne bajki, najlepsi gracze właśnie w PO udowadniają swoją wartość i tak było choćby z Datsyukiem, Lidstromem czy Bertuzzim. Po stronie Van oczywiście są nazwiska, bracia Sedinowie, Kesler i Burrows ale to nie ten sam poziom. Zwłaszcza Sedin brothers zawiedli w spotkaniach z NSH, drużyną która w praktyce zaprezentowała jedynie twardą grę i nic więcej. Daniel Sedin w tej serii zdobył zaledwie jedną bramkę... Dla mnie osobiście bohaterem Van jest Kesler, który aktualnie znajduje się w wybornej formie, nie zapominam o Luongo ale po drugiej stronie jest Niemi, człowiek który mnie zaszokował, broni jak w transie, naprawdę chylę czoła przed nim, za to co do tej pory już zrobił. Podsumowując według mojej subiektywnej oceny faworytem tej serii jest SJS, grają lepszy hokej, mają świetnego bramkarza, ofensywa pod postacią Setoguchi i Couture spisuje się naprawdę dobrze i to chyba wystarczy. Nie skreślam Vancouver, żeby nie było niejasności, ale mam pewne obawy co do ich siły ofensywnej. Na Rekinów potrzeba czegoś przynajmniej porównywalnego z mocą Red Wings, jeśli Sedinowie się nie przebudzą to Rekiny ich zjedzą.
Na początek trzeba spróbować SJS :razz:, Tampa wczoraj pokazała że można także dlaczego tu by nie miało być zwycięstwa gości.

SJS ML 2.40 Pinnacle ⛔
SJS over 2.5 (1.87 Tobet) ⛔
I coś odnośnie serii:
SJS (+1,5) 1.72 Tobet
 
stardog 250

stardog

Użytkownik
Boston - Tampa, Tampa ml 2,25 Tobet
Z powodów, które przytoczyłem wcześniej gram dzisiaj na Tampe. Nie przekonuje mnie gadka, że Miśki muszą bo przegrały już pierwszy mecz u siebie. Przekonuje mnie natomiast to co widzę, a widzę drużynę która swe dotychczasowe sukcesy w PO opiera na bramkarzu. Nie podoba mi się zupełnie gra ofensywna bostończyków, nie widzę tam ani presingu, ani zgrania w ataku. Z pewnością Miśki będą musiały zagrać dziś agresywniej, ale sądzę, że to może być za mało. Montreal pokazał już w pierwszej rundzie, że można ograć Boston 2 razy z rzędu na ich terenie i uważam, że dziś Tampa zrobi to samo.
 
stardog 250

stardog

Użytkownik
post pod postem, ale musze przyznać, że Miśki pożarły wczoraj Tampe w dwoch tercjach.w pierwszej to nie byly niedzwiadki tylko mama niedzwiedzica z intruzem na swoim terytorium. faktem jest jednak, ze od drugiej tercji grali juz to co zwykle i niewiele brakowalo a Tampa o maly wlos nie wyrownala. Thomas jak zwykle ????
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Aż się pochwalę..
Kolejna noc bez niespodzianek..Cytat z Typu Dnia..
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie:
Vancouver Canucks - San José Sharks (7:3)
Typ: Daniel Sedin 2 or more points (goals + assists, OT including)✅
Strzelił 2 gole = 2pkt ✅✅✅
Kurs: 3,15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś w nocy rozpoczynamy drugą odsłonę spektaktlu na Zachodzie..Vancouver podejmie ekipę z San Jose..W poprzednim meczu w niezwykłych okolicznościach Vancouver wygrało 2:1, strzelając obydwa gole w ostatniej tercji..Po raz kolejny Daniel Sedin nic nie upolował..W ostatnich 11 meczach Play Off ustrzelił &quot;zaledwie&quot; trzy bramki i dorzucił dwie asysty..Jak na najlepszego &quot;punkciarza&quot; sezonu zasadniczego to tyle co nic..Po pierwszym finałowym meczu odezwały sie głosy krytyki pod adresem braci Sedin...Moim zdaniem nieuzasadnione, bo obydwaj graja niesamowicie, jeśli nie w ofensywie to odwalają kawał dobrej roboty w defensywie..I tak to tłumaczył trener Vancouver..Daniel Sedin przyznał, ze ostatnio nieco przystopował ale skoro Kessler nadrabia i wygrywają mecze to nie widzi w tym większego problemu..Zapowiedział również, że dzis da z siebie więcej..A jeśli dotrzyma słowa to 2 pkt są jak najbardziej realne..Jeden gol i asysta..Kurs wygląda obiecująco..Typ równiez..Gramy Panowie..
Mniej zorientowanych w NHL pragnę poinformować że Daniel Sedin w sezonie zasadniczym strzelił 41 bramek (czwarty w NHL)i zdobył łacznie 104 pkt (lider rankingu)..
A co do meczu i wyniku..To zdecydowanie stoję po stronie gospodarzy..San Jose juz po raz kolejny pokazało jak można przegrać wygrany mecz..Po objeciu prowadzenia oddają cała inicjatywę przeciwnikom, a Ci bezwzględnie to wykorzystują..Gdyby nie opoka tego zespołu jaką jest bramkarz Niemi to San Jose już dawno miało by wakacje..A tak zagrają jeszcze ze 2-3 mecze..
Kursy na które zwracałem uwagę wybierając ten typ..Kto pierwszy strzeli 3 gole..Over 5,5..Vancouver -1,5..San Jose poniżej 2,5..over na sumę strzałów..
Ale zdecydowałem się na najwyzszy..I chyba jeden z pewniejszych ????
Powodzenia..
Edit: San Jose zdobyło trzeciego gola na niecałe 3 minuty przed końcem meczu ustalając wynik 7:3..
Przypominam po raz kolejny, ze NHL jest sportem nieobliczalnym, tu nie ma pewniaków..I nie gramy za sumy, z której stratą nie bylibysmy w stanie sie pogodzić..
San Jose już się chyba nie zmieni, znowu objeli prowadzenie po to by je stracić i przegrać mecz..Orki zmiotły Rekiny w końcówce drugiej i trzeciej tercji aplikując im kolejno 5 goli..
Druga noc z rzędu na wielkim plusie ????
Bawiąc się na &quot;live&quot; udało mi się przemnożyć stan początkowy siedmiokrotnie..:]
Moim skromnym zdaniem jeden wygrany mecz w serii dla Sharks to wszystko o czym moga marzyć..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Kolejna noc bez niespodzianek..Cytat z Typu Dnia..

San Jose już się chyba nie zmieni, znowu objeli prowadzenie po to by je stracić i przegrać mecz..Orki zmiotły Rekiny w końcówce drugiej i trzeciej tercji aplikując im kolejno 5 goli..
Druga noc z rzędu na wielkim plusie ????
Bawiąc się na &quot;live&quot; udało mi się przemnożyć stan początkowy siedmiokrotnie..:]
Moim skromnym zdaniem jeden wygrany mecz w serii dla Sharks to wszystko o czym moga marzyć..
Niestety ale dwa pierwsze spotkania w wykonaniu Sharks były na strasznie słabym poziomie ;/ najlepszym udokumentowanie wczorajszego spotkania była druga tercja gdzie Rekiny poza kilkoma strzałami z niebieskiej nie były w stanie inaczej zagrozić bramce Lu. Jeśli dyspozycja SJS się nie zmieni to niestety ale ten finał nie będzie trwał długo. Vancouver wczoraj obnażyło każdą ze słabości przyjezdnych, już nie wspomnę o postawie Eager&#39;a który chyba ze swej bezsilności grał na minuty karne. Jak na razie jeden wielki zawód i powoli można wróżyć zdobycie Stanleya ekipie z Zachodu. Na wschodzie jest granie bez jakichkolwiek względów na defensywę. Przyjemnie się to ogląda, ale w praktyce będzie to zgubne dla Tampy lub Bostonu w walce o Stanleya.
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie:
Tampa Bay Lightning-Boston Bruins ⛔ 0:2
Typ: Lecavalier, V 2 or more points (goals + assists, OT including)
Kurs:
3,40
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dzisiaj czas na kolejne show..Mało prawdopodobne by pobiło wczorajszy mecz Vancouver albo dwa pierwsze mecze tej serii ale liczę, ze i dzisiaj hokeisci dadzą z siebie wszystko..Miśki z Bostonu wybierają się na być może kluczowy mecz, gdzie spróbują odrobić straty z pierwszego meczu, gdy ulegli na własnym lodowisku 2:5..Stan rywalizacji 1:1..Dla jednych i drugich jest to bardzo ważne spotkanie..Gdyż wygrana gospodarzy w dwóch kolejnych meczach stawia ich w komfortowej sytuacji 3:1 i ewentualnym szóstym decydującym meczu u siebie (o ile w piątym na wyjeździe się noga powinie)..Z kolei Boston zagra bez obciążenia psychicznego, wtopili u siebie więc tutaj pójdą na całość.. W meczu drugim przez pierwsze pół meczu deklasowali ekipę gości by pod koniec zwolnić i zgotować sobie nerwówke w ostatnich minutach, gdy Tampa doprowadziła do stanu ze stanu 2:5 do wyniku 5:6..
Od rozpoczęcia Play Off stale powtarzam, że nie wierzę w Boston i ich hokej mnie nie przekonuje, podobnie jak wczoraj z San Jose..Gdyby to ode mnie zależało to podziękowałbym im juz w pierwszej rundzie..Ale to jest sport i ja nie mam nic do gadania..Mam nadzieje i szczerze w to wierzę, że dziś St Loius, Stamkos i &quot;tytułowy&quot; Le Cavalier z Bergenheimem do pomocy pokażą Misiom gdzie jest ich miejsce i, że przegrana w poprzednim meczu była wypadkiem przy pracy..Na tą chwilę wciąz nie jestem pewny czy lekarze dopuścili do gry kontuzjowanego napastnika Bostonu Bergerona bez którego gra im się nie klei..
Wracając do sedna sprawy..Vincent Lecavalier w drugim meczu tej serii strzelił gola i zaliczył trzy asysty (łacznie 4 pkt), w meczu pierwszym wygranym 5:2 nic nie strącił (0pkt)..w serii z Washingtonem odpowiednio 2, 2,1,1..Coś czuję w kościach, że dziś przed własną publicznością ostukają porządnie bramkę Thomasa..I że Vincent będzie wyróżniającą się postacia w tym meczu..I to gram..
Wczoraj i przedwczoraj siadło pieknie więc czemu nie tym razem..? :smile:
//JuanRoman08 chyba po raz pierwszy się zgadzamy..Eager wczoraj w nocy działał mi juz na nerwy, co nie wyszedł to ławka kar..Grał nieco poniżej 20 minut..i dostał 20 minut kar..:?Nawet stamtąd prowokował i kijem naprawiał kamerę..:] Na miejscu trenera San Jose wziąłbym go na dłuższą rozmowę..Bo albo ma się bić albo grać..Jak bić to San Jose może się spakować..
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dzisiejszy mecz na pewno niesie ze sobą kilka niewiadomych. Do składu Bruins prawdopodobnie powróci Bergeron tak więc Miśki już przed spotkanie wychodzą leciutko na plus. Jakie to będzie spotkanie ciężko przewidzieć, jednak w myśl pierwszych dwóch, domyślam się że bramek tu nie zabraknie. Jednak właśnie to że te spotkania są tak otwarte jest dla mnie trochę nużące ponieważ w pierwszym spotkaniu Tampa uzyskała znaczącą przewagę i Bruins i ich pogoń była już właściwie bezcelowa, a w drugim spotkaniu to Miśki w drugiej tercji praktycznie wygrały spotkanie. To się odbija w znaczącym stopniu na emocjach w danym spotkaniu. Mam nadzieję że dziś w końcu zobaczymy wyrównany pojedynek. Dla mnie jak na razie postacią numer jeden tej konfrontacji jest 19letni Tyler Seguin, który zdobył już 3 bramki i 2 asysty. Chłopak mimo tak młodego wieku naprawdę zaskakuje swoją dojrzałością w niektórych momentach ;) Mój typ na zwycięzcę dziś jest dość mało przekonywujący jednak, skłaniam się ku Tampie. Jedyną nie wiadomą jest dla mnie dyspozycja Rolosona, który ostatnio zjechał po 6 wpuszczonych bramkach, liczę że dziś się trochę odegra na Bostonie.
Tampa Bay (over 2.5) 1.70 Tobet
 
T 7

tarunt2010

Użytkownik
spotkanie :Tampa Bay - Boston
typ: over 5,5
W tym spotkaniu myslę ze emocji a przede wszystkim bramek nie zabraknie ????
Tampa i Boston pokazaly jakim potencjalem dysponuja w ofensywie. Nie bede za duzo wypisywal na temat meczu, bo moim glownym argumentem jest to iz w pierwszych dwoch meczach padlo kolejno 7 i 11 goli!!! to mowi samo za siebie, typ raczej pewny ???? Polecam ????
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Czas ugiąć karku i posypać kudły popiołem..
Dzisiejszej nocy Niedźwiedzie..Bo ciężko o nich pisać Misie pokazali to o czym JuanRoman08 pisał od dawna...Zagrali z pazurem i to przyniosło efekt..Thomas zamurował się w bramce..Obronił 38 strzałów jeśli mnie skleroza nie myli i Boston ogrywając 2:0 Tampa Bay na wyjeździe wraca do gry..Mało tego prowadzi w serii i może w kolejnym spotkaniu zrobić krok milowy w stronę Wielkiego Finału..Czy im się uda zatrzymać nawałnicę w kolejnym meczu?..Mam nadzieję, ze nie..Ale cokolwiek się nie stanie w meczu nr 4 to za ubiegłą noc należą im się wielkie brawa..
Moje proroctwa okazały się wielką klapą..Żaden z graczy Tampa Bay nie punktował..
Zauważyłem dziwną prawidłowość..Za każdym razem gdy typuję odwrotnie niż JuanRoman to mój typ siada..Ale gdy zagralismy na tą samą drużynę to kompromitacja..:]Dziś wstrzymam się nieco czekając na kolegę typera - i wtedy ostro na Vancouver.. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom