>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Panowie ...
sam miałem grać Pens ale zapominacie o najważniejszym ... na takich public betach Vegas rządzi.
Penguins kurs 1.65 - public był ok. 72%, wcześniej ponad 80 - jasny sygnał
Toronto kurs 1.55 - public bet 84%
Sytuacja analogiczna z open game gdzie miałem racje, że jest to mina.
Teraz pewnie takie kursy ze 2-3 razy wejdą, a potem ;)
Zgadza sie to jawna podpucha ze strony bukow a ja sie znow jak uczniak dalem nabrać::zoltakartka:
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj trochę poważniej podszedłem do sprawy, obejrzałem skróty, fragmenty spotkań, poczytałem trochę, poszukałem i wymyśliłem sobie dwa typy na dziś.
Spotkanie: Carolina Hurricanes - NY Rangers
Typ: NY Rangers OT/SO @2,88 ⛔
Gospodarze są mocno faworyzowani przez bukmacherów. Kursy rzędu 1,80 (spadły z 2,20) mogą być mylące, natomiast kurs na wygraną Rangersów w RT wynosi aż 4,00. Jak dla mnie mocno przeszacowany. Oglądając fragmenty spotkań zauważyłem, że Carolina nie pokazuje niczego szczególnego. Mają kim postraszyć w ataku, ale obrona popełnia sporo błędów. Gra wygląda nieco chaotycznie. Pierwsze spotkanie przegrane z Isles w dogrywce (1-2) Kolejny mecz to spotkanie z Jackets, które potoczyło się szczęśliwie dla Huraganów i wygrali 3-1, ale Blue Jackets sami sobie zgotowali taki rezultat słabo grając w obronie i nie wykorzystując dogodnych sytuacji. NY Rangers czekają na pierwsze zwycięstwo w sezone. Ponieśli dwie porażki, ale nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić, a Rangersi mieli takich sytuacji bardzo wiele. Dużo strzelają (najwięcej strzałów w lidze ex equo z Caroliną właśnie) potencjał w ataku jest ogromny. Gra wygląda na poukładaną, może oprócz niektórych formacji defensywnych. Bramkarz Erik Lundqvist w wysmienitej formie. Jeśli Rangersi zaczną wykorzystywać dogodne sytuacje (kreują sobie ich sporo) i wykorzystają słabe punkty Hurricanes to mogą zgarnąć punkty nawet w RT. Warto dodać, że Carolina nie lubi grać ze Strażnikami. H2H wyraźnie pokazuje, że zesół z Nowego Jorku nie leży gospodarzom dzisiejszego spotkania. Ostatnie pięć spotkań między nimi to cztery zwycięstwa Rangersów w RT.
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Toronto Maple Leafs
Typ: Blackhawks OT/SO @2,15 ⛔
Zdecydowałem się zagrać na Blackhawks biorąc pod uwagę nie najlepszą formę Leafs. Szczęśliwe zwycięstwo z Canadiens w OT i porażka 3-5 z Senators to nie są wyniki których oczekiwano w preseason. W ostatnim spotkaniu gra Leafs wyglądała nieco lepiej niż w home openerze mimo to przegrali. Mówiło się o Toronto jako ekipie na miarę finału konferencji, ale trener chyba nie do końca poukładał zespół i jeszcze sporo pracy przed nimi. Dzisiaj czeka ich trudne spotkanie bo zagrają mecz w Chicago. Blackhawks najpierw w niezłym stylu ograli Senatorów, a następnie odrobili straty w spotkaniu z solidnymi Blues i także zgarnęli komplet punktów. Ward w niezłej dyspozycji, puścił kilka bramek ale nie wynikało to z jego błędów. Dobre spotkania zagrali Anisimov, Toews, Saad, Kane. Jonathan Toews prowadzi w klasyfikacji strzelców z czterema bramkami na koncie. Tutaj tak jak w poprzednim analizowanym spotkaniu Chicago to ciężki teren dla Leafs. Ostatnie pięć spotkań międy drużynami to cztery dogrywki (dwie dla Blackhawks) i jedna wygrana Chicago w RT, a jeśli wziąć pod uwagę bilans od 2000 roku czyli 17 spotkań o stawkę - 11 wygrali gracze z Chicago.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzisiaj trochę poważniej podszedłem do sprawy, obejrzałem skróty, fragmenty spotkań, poczytałem trochę, poszukałem i wymyśliłem sobie dwa typy na dziś.
Spotkanie: Carolina Hurricanes - NY Rangers
Typ: NY Rangers OT/SO @2,88
Gospodarze są mocno faworyzowani przez bukmacherów. Kursy rzędu 1,80 (spadły z 2,20) mogą być mylące, natomiast kurs na wygraną Rangersów w RT wynosi aż 4,00. Jak dla mnie mocno przeszacowany. Oglądając fragmenty spotkań zauważyłem, że Carolina nie pokazuje niczego szczególnego. Mają kim postraszyć w ataku, ale obrona popełnia sporo błędów. Gra wygląda nieco chaotycznie. Pierwsze spotkanie przegrane z Isles w dogrywce (1-2) Kolejny mecz to spotkanie z Jackets, które potoczyło się szczęśliwie dla Huraganów i wygrali 3-1, ale Blue Jackets sami sobie zgotowali taki rezultat słabo grając w obronie i nie wykorzystując dogodnych sytuacji. NY Rangers czekają na pierwsze zwycięstwo w sezone. Ponieśli dwie porażki, ale nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić, a Rangersi mieli takich sytuacji bardzo wiele. Dużo strzelają (najwięcej strzałów w lidze ex equo z Caroliną właśnie) potencjał w ataku jest ogromny. Gra wygląda na poukładaną, może oprócz niektórych formacji defensywnych. Bramkarz Erik Lundqvist w wysmienitej formie. Jeśli Rangersi zaczną wykorzystywać dogodne sytuacje (kreują sobie ich sporo) i wykorzystają słabe punkty Hurricanes to mogą zgarnąć punkty nawet w RT. Warto dodać, że Carolina nie lubi grać ze Strażnikami. H2H wyraźnie pokazuje, że zesół z Nowego Jorku nie leży gospodarzom dzisiejszego spotkania. Ostatnie pięć spotkań między nimi to cztery zwycięstwa Rangersów w RT.
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Toronto Maple Leafs
Typ: Blackhawks OT/SO @2,15
Zdecydowałem się zagrać na Blackhawks biorąc pod uwagę nie najlepszą formę Leafs. Szczęśliwe zwycięstwo z Canadiens w OT i porażka 3-5 z Senators to nie są wyniki których oczekiwano w preseason. W ostatnim spotkaniu gra Leafs wyglądała nieco lepiej niż w home openerze mimo to przegrali. Mówiło się o Toronto jako ekipie na miarę finału konferencji, ale trener chyba nie do końca poukładał zespół i jeszcze sporo pracy przed nimi. Dzisiaj czeka ich trudne spotkanie bo zagrają mecz w Chicago. Blackhawks najpierw w niezłym stylu ograli Senatorów, a następnie odrobili straty w spotkaniu z solidnymi Blues i także zgarnęli komplet punktów. Ward w niezłej dyspozycji, puścił kilka bramek ale nie wynikało to z jego błędów. Dobre spotkania zagrali Anisimov, Toews, Saad, Kane. Jonathan Toews prowadzi w klasyfikacji strzelców z czterema bramkami na koncie. Tutaj tak jak w poprzednim analizowanym spotkaniu Chicago to ciężki teren dla Leafs. Ostatnie pięć spotkań międy drużynami to cztery dogrywki (dwie dla Blackhawks) i jedna wygrana Chicago w RT, a jeśli wziąć pod uwagę bilans od 2000 roku czyli 17 spotkań o stawkę - 11 wygrali gracze z Chicago.
Myślałem dość podobnie. Może i oba nie wejdą ale któryś dog dzis zabierze win. Rangersi robią rewolucję w skladzie juz od tamtego sezonu. Nash, TJ Miller, McDonagh, Grabner czyli zawodnicy obciazeni dosc wysokim salary cap opuscili kluba na poczatku roku. W ich miejsce przyszli młodsi zawodnicy. Trzeba pamietać ze w NHL poziom jest wyrównany i ogórków tam nie ma.( wide win Habs nad Pens) jedyna zagadką dla tego meczu bedzie pierwszy wystep młodego rosjanina w bramce Rangers Georgijewa. W poprzednim sezonie nie dawał dość dobrych zmian ale to byłjedo debiut w NHL. tez licze na Rangers dzis. Tutaj brałbym typ x2 i do tego dołozył czyste zwyciestwo Kings, bo jest tam sporo doswiadczonych zawodników i mysle ze tym razem bedzie to rehabilitacja przed własna publicznoscią
kursy 2,05⛔i 1,9 ✅warte juz gry
EDIT: Brawo Ilya , dzis 2 pkt
Maple Leafs odpuszczam.
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Po tylu niespodziankach w tak krótkim czasie w ukochanym NHL, przerzucam się na statystyki zawodników.
New York Islanders - San Jose Sharks
Islanders - Bailey J. +0.5 @1.6✅
Boston Bruins - Ottawa Senators
Ottawa - Stone M. +0.5 @1.8✅ ( wysoki kurs w porównaniu do innych buków )
Buffalo Sabres - Vegas Golden Knights
Knights - Karlsson W. +0.5 @1.5✅
Knights - Audy-Marchessault J. +0.5 @1.5✅

Można kombinować AKO, grać solo jak kto lubi.
Moja propozycja : ✅✅✅
Bailey J. - Dobry start sezonu w ciągu 2 meczy 1 gol oraz 2 asysty, zeszły sezon nie najgorszy 71 pkt. w ciągu 76 meczy, w presezonie rozegrał 5/8 meczy w których zgromadził 6 punktów, oddał 6 strzałów w tym 2 skuteczne.
Stone M. - W dotychczasowym sezonie 1 gol, na pustą bramkę, w poprzednim sezonie sporo kontuzji nie zagrał w blisko połowie meczów ale zgromadził 63 punkty w ciągu 58 spotkań, w presezonie rozegrał 4/6 spotkań w których zgromadził 3 punkty. Kurs adekwatny do ryzyka po powrocie z kontuzji w zeszłym sezonie dalej narzekał na ból nogi lub kolana ( nie mogę znaleźć wywiadu ).
Audy-Marchessault J. - W aktualnym sezonie pierwsza bramka strzelona przez tego Pana dla swojej drużyny w meczu z Philadelphią oraz asysta dająca wyrównywającego gola w meczu z Minnesotą, wygranym po rzutach karnych. W presezonie rozegrał 5/7 strzelając 4 gole oraz asystując przy takiej samej ilości. W zeszłym sezonie zgromadził 96 punktów w 97 meczach.
Karlsson W. - Mało skuteczny w presezonie, 0 punktów na 2 mecze i 3 strzały na bramkę, natomiast w poprzednim pogrom, 102 mecze oraz 93 punkt, w sezonach grając w Jacketsach występując w 80-90 meczach zdobywał 20-30 punktów. Widać że młody Szwed przechodząc do nowego klubu odblokował się, kwestia czasu kiedy zacznie gromadzić punkty. W presezonie radził sobie nie najgorzej w 5/7 rozegranych meczach zdobył 6 punktów strzelając przy tym 2 bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
NY Islanders - SJ Sharks
Rekiny fajnie się wzmocniły w tym sezonie i z biegiem czasu ta ekipa wejdzie na jeszcze wyższy poziom. W obu spotkaniach do tej pory dominowali nad swoimi rywalami i brakowało sporo szczęścia.
Mają bardzo duży potencjał z przodu, a przyjście Karlssona daje nową jakość z tyłu.
W obu spotkaniach oddali po aż 33 strzały na bramkę rywali, a już Predators pokazali, że wyspiarze nie są ekipą mocną z tyłu.
San Jose Sharks over 2.5
Buffalo Sabres - Vegas Golden Knights
Rewelacja zeszłego sezonu vs jak to bywa w ostatnich latach, jedna ze słabszych drużyn.
Vegas na razie 1 zwycięstwo i 1 porażka, ale w obu spotkaniach grali naprawdę dobrze, a z Minnesotą byli drużyną zdecydowanie dyktującą warunki na tafli. Szabelki wygrały wczoraj z Rangersami, ale w/w byli strasznie nieskuteczni, co moim zdaniem dzisiaj nie powtórzy się w spotkaniu z Knights.
Vegas Golden Knights over 2.5
AKO: 2.32
Stawka: 7 j
EWK: 16.24 j

Miałem grać czyste 2 na Vegas i San Jose (myślę, że na luzie, ale idę w brameczki)
Punkty: (po 1j)
Audy- Marchessault 1.67

2 mecze, 1 bramka i 1 asysta
Joe Pavelski 1.57
brak punktów, na przełamanie

Logan Couture 1.60

1 asysta
Boston Bruins - Ottawa Senators
1.67 kurs na Boston, Public Bet 86% ... ciekawe co tu się wydarzy.
Boston dostał w palnik w pierwszym spotkaniu aż 7-0 z Caps, potem wygrali 4-0 z Buffalo.
Ottawa postawiła się Hawks bardzo, porażka po dogrywce (3-3) i zwycięstwo z Toronto 5-3.
Sporo strzelali, a linia na dzisiaj ustawiona na tendencję 6+, bo kurs na over 5.5 mamy 1.70.
Ottawa Senators over 2.0
1.55
2j
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Patrzę na to co nam dzisiaj oferuje NHL i nic mi nie przychodzi do głowy oprócz czegoś w kierunku Sharks. Bruins odpuszczę bo kurs zaniżony, co do spotkania Sabres - Knights to chyba szukałbym czegoś w kierunku gospodarzy, gra w ostatnim spotkaniu dobra, a kurs 3,00 ciekawy. Zostało poranne spotkanie Ducks - Red Wings. Kaczki ładnie weszły w sezon notując dwa zwyciestwa w RT nad Sharks i Coyotes. Gibson - goalie gospodarzy w niesamowitej formie - można powiedzieć że to z nim przegrały Rekiny. Ostatnio czyste konto w meczu przeciwko Kojotom. W drużynie Kaczek nie ma wyraźnych liderów, ciężar gry rozkłada się na wielu zawodników. Nie oddają zbyt wielu strzałów ale dobra skuteczność pozwala im zdobywać punkty. Naprzeciwko staną gracze z Detroit. Zespół sezon zaczął źle. Dwie porażki z Jackets i Kings. W obydwu przypadkach strzelili po dwie bramki. Na obronę i bramkarza Red Wings nie można narzekać. Natomiast formacje ofensywne nie zachwycają. Biorąc pod uwagę świetną - jak dotąd grę obronną gospodarzy i solidną pracę bramkarza i obrońców gości poszukał bym jakiegoś underu.
Under 5,5 bramki @1,73 ✅✅✅
Ducks poniżej 3,5 bramki @1,50 ✅✅✅
Red Wings poniżej 2,5 bramki @1,54 ✅✅✅
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis bez analizy bo nie podrodze z czasem.
Taki kurs na czystą 1 Bostonu to jaja. Przecież Senatorowie sie nie poloza na lodzie. Wiem ze potencjal i jakość po stronie Miskow ale bez przesady . tam trafiaja najlepsi gracze na świecie. Może i typ nie wejdzie bo nie ma racjonalnosci w nim ale daje
Senators x2 kurs 2.31 fortuna
Drugi typ
Vegas ml 1.73 fortuna
Vegas tez będzie mocne w tym roku dla mnie wiecej potencjalu u Rycerzy.
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Las Vegas - Karlsson W.liczba punktów kanadyjskich (razem z dogrywką i decydującym rz.karnym) / Buffalo - Las Vegas + 0.5 1.55 fortuna ✅
Karlsson w poprzednich meczach wyglądał obiecująco. Dzisiaj wychodzi w podstawowym składzie przeciwko drużynie której LV powinno sobie poradzić bez jakiś większych problemów. Las Vegas ⛔ po 1.71, że wygra całe spotkanie również pobieram. Nie jestem wielkim fanem NHL, ale czasami coś tam oglądnę i poczytam.
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Flyers - Sharks
Po wczorajszym mizernym spotkaniu z New York, Rekiny muszą przemierzyć calutki kraj by zawitać na tafli Lotników. Przeciwnicy czekają sobie już spokojnie i odpoczywają od soboty czasu amerykańskiego na pierwsze domowe spotkanie. Ich lodowisko to zawsze był trudny teren. Bodajże jeszcze w tamtym sezonie lub dwa sezony temu kręcili tam świetny rekord kompletu zdobytych punktów z rzędu. Po meczu z Lotnikami Rekiny mają dzień przerwy by później znowu zawitać w Nowym Yorku. To dużo podróżowania, trzeba jakoś rozłożyć siły. Jeśli dziś wypompują się z Lotnikami braknie ich na następne dwa wyjazdy. Ekipa z Philadelphi w poprzednich spotkaniach spisała się troszkę lepiej niż jej potencjalny rywal. Mimo ostatniej porażki 5-2 z Colorado, nie można powiedzieć, że był to zły występ. Zabrakło skuteczności i kontuzja van Riemsdyka w pierwszej tercji wybiła lekko z rytmu. Jego powrót datuje się na połowę Listopada, więc Lotnicy muszą radzić sobie bez niego. Jeszcze nie wiadomo kto stanie w słupkach, ale nie jest to dla mnie zbyt istotne w momencie startu sezonu gdzie nikt nie złapał jeszcze rytmu i formy. Simmonds, Voracek i Giroux powinni pociągnąć zespół do zwycięstwa.
Pokrótce - liczę na świeżość Lotników, ich homepower i &quot;czystsze&quot; głowy. Meczyk must win.
San Jose - Philadelphia OT (???? uuuu porządne lanie...)
@1.93 fortuna (na takim lvbecie philadelphia stawiana jest w roli faworyta, wszędzie indziej dog)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
UWAGA!
Wszystkich pasjonatów hokeja na lodzie zapraszam do wzięcia udziału w zabawie RANKING NHL 2018/2019. Przewidziane są nagrody (więcej info niebawem). Temat znajdziecie w dziale NHL.​
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Na dzisiaj również przygotowałem lecz bez analizy jakoś nie mam weny dzisiaj. Jedynie do Staal`a coś naskrobałem ????
Winnipeg - Wheeler B. +0.5 @1.5 ✅ 1 pkt ( asysta )
Winnipeg - Scheifele +0.5 @1.5 ✅ 1pkt ( gol )
Carolina - Staal J. +0.5 @1.85 ✅ 1pkt ( gol )
Sharks - Couture J. +0.5 @1.65 ✅ 1pkt ( gol )
Calgary - Gaudreau J. +0.5 @1.6 ✅ 3pkt ( 3 asysty )
Calgary - Tkachuk M. +0.5 @1.65 ✅ 1pkt ( asysta )
Toronto - Marner M. +0.5 @1.55 ✅ 4 pkt ( gol i 3 asysty )

Kolejny raz wszystkie overy na zawodników siedzą ????

Ja gram wszystko solo, nie mam dziś ochoty mieszać się w AKO, powodzenia ????
Staal - Początek sezonu wygląda obiecująco dla tego pana w 3 meczach zanotował 2 bramki, jedna na minutę przed końcem pierwszego meczu przeciwko NY Islanders ( przegrany po dogrywce ) zaś druga w meczu z NY Rangers oraz 2 asysty. Zeszły sezon nie należał do najlepszych wstrząs przez który pauzował Jordan uniemożliwił mu grę na prawie 2 tygodnie, nie mnie zdobył on 46 punktów w 79 meczach. Moim zdaniem Staal oszczędzał się po powrocie z kontuzji aby nie nabawić się kolejnej W presezonie rozegrał wszystkie 3 mecze w których zdobył 4 punkty ( 2 bramki i 2 asysty )
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wczoraj w nocy nieźle poszło z Ducks - Red Wings więc i dzisiaj coś popróbuję, krótko bo napięty grafik:
Spotkanie: Hurricanes - Canucks
Typ: Hurricanes i over 3,5 bramki @1,99 ✅✅✅
Carolina przegrała mecz na inaugurację z Isles, ale wzięli się w garść i dwa kolejne spotkanie wygrali. Zespół posiada ciekawą ofensywę, są młodzi zdolni gracze jak Svechnikov, Aho, Teravainen, jest doświadczony Staal. Canucks słabo wyglądają w obronie. Nie mają też tylu świetnych zawodników co Hurricanes. Jeśli Carolina zagra tak jak w trzeciej tercji z Rangersami to bierze dwa punkty i może zobaczymy kilka bramek.
Spotkanie: Flyers - Sharks
Typ: Flyers OT/SO @1,93 ⛔⛔⛔
Oglądałem ostatnie spotkanie Rekinów z Isles i nawet nie sprawdzając z kim zagrają kolejny mecz stwierdziłem, że można pograć przeciwko nim. Gra się nie układa, moim zdaniem powinno się znaleźć kilka zmian w formacjach. Karlsson wygląda jakby nie bardzo wiedział co ma robić, Kane łapie wiele kar, a Couture gra w przewagach tak jak by nie było go na lodzie. Dzisiaj zagrają z Flyers. Gospodarze zagrają swój home opener. Do tej pory dwa punkty w dwóch spotkaniach wyjazdowych. Nie najgorszy wynik. Z tego co widziałem ich gra wygląda dużo lepiej niż gra Rekinów. Myślę, że doping kibiców i motywacja inaugurcją sezonu w Philadelphii poniesie ich do zwycięstwa.
Spotkanie: Dallas Stars - Toronto
Typ: Stars OT/SO @1,78 ⛔⛔⛔
Gwiazdki w świetnej formie. Ograli 3-0 Kojoty i 5-1 Jets, a więc bilans bramek 8-1. Dzisiaj kolejny mecz u siebie z Leafs, które szczęśliwie zdobyło aż 4 punkty w 3 spotkaniach. Dwa razy po dogrywce. Szczęśliwie, bo moim zdaniem w meczu z Canadiens na zwycięstwo zasłużyli bardziej Habs, a w spotkaniu z Blackhawks to właśnie gospodarzom należało się zwycięstwo. Myślę, że dzisiaj w Dallas nie będzie tak szczęśliwie dla Tavaresa i spółki. To trudny teren, a Seguin, Radulov, Janmark i bramkarz Bishop są w świetnej dyspozycji i powalczą o punkty.
Z pozostałych spotkań:
Nashville - Calgary TYP Nashville &#39;60 @2,02 ⛔⛔⛔
 
leniwylen 122

leniwylen

Użytkownik
Ja z kolei gram na przełamanie Rekinów. Również oglądałem ich wczorajszy oklep od NYI, i rzeczywiście wyglądali fatalnie zarówno w ofensywie jak i defensywie (pozdro Nawałka) i gorszego meczu już chyba nie zagrają. SJS to dla mnie jeden z głównych faworytów do wygrania zachodu, i nie ma się co oszukiwać, że będą grali taką chujnię jak w tych pierwszych meczach(w wygranym meczu z Kings też nie wyglądali za ciekawie).
Sharks win 60&#39; - @2.62✅
Do tego gram jeszcze dubelka
Subban +0,5 + Aho z bramką @4.55⛔
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Washington Capitals - Vegas Golden Knights
Typ: Caps i powyżej 5,5 bramki @3,35✅✅✅
Gospodarze zagrali dwa dobre spotkania w jednym ogrywając Bruins 7-0 a w kolejnym po wyrównanym spotkaniu przegrali z Pingwinami po dogrywce. Gra Stołecznych może się podobać. Wydaje mi się że z nowym szkoleniowcem ekipa gra bardziej ofensywnie, agresywnie i szybko. Goście z Vegas słabo weszli w sezon. Nie twierdzę że nie stać ich na podobny sezon jaki rozegrali w ubiegłych rozgrywkach. Nie twierdzę też że nie stac ich na wygraną w Waszyngtonie. Porostu więcej atutów widzę po stronie Capitals. Może gracze z Vegas mają w głowie finał pucharu przegrany właśnie z Caps 1-4 w serii? Myślę, że gospodarze zdołają strzelić co najmniej 4 bramki a goście odwdzięcza sie także conajmniej dwiema lub trzema. Gram taki zakład bo jest to według mnie najbardziej prawdopodobny rezultat, a kurs bardzo ciekawy.
Mnie odważnie:
Capitals &#39;60 @2,03✅✅✅
Capitals OT @1,59✅✅✅
Jak ktoś gra na punkty to można pograc:
Oshie +0,5 @1,67✅✅✅
Carlson +0,5 @1,70✅✅✅
Audy - Marchessault +0,5 @1,50⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Dziś kolejny raz próbujemy z punktacją kanadyjską.
Washington Capitals - Vegas Golden Knights
Capitals - Ovechkin A. +1.5 @2.55 1xbet, @2.8 fortuna✅
Capitals - Kuznetsov E. +1.5 @2.54 1xbet, @2.94 fortuna✅
Capitals - Ovechkin A. strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rz.karnym) ??? 1xbet (czekam na zakład), @2.3 fortuna✅
Capitals - Kuznetsov E. strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rz.karnym) ??? 1xbet ( czekam na zakład), @2.9 fortuna✅

Zakłady na 1xbecie się pojawiły ale nie było wyżej wymienionych graczy i wszystkie typy dotyczyły over 1.5 i 2.5 ... żenada.
Pod lupę bierzemy dwóch Rosjan tj. Alexander Ovechkin oraz Evgeny Kuznetsov.
Jeden z lepszych duetów w NHL, moim zdaniem mocne top1 w zeszłym sezonie oraz playoffach. W zeszłym sezonie drużyna zakończyła rozgrywki na 6 miejscu, mimo kilku kontuzji Ovechkin ( 1 ) Kuznetsov ( 3 ) zdołali się wpisać na listę top 20 najlepiej punktujących graczy. Ovechkin 11 pozycja z dorobkiem 87 punktów w 82 meczach ( 49 bramek oraz 38 asyst ) natomiast Kuznetsov znalazł się na przedostatnim miejscu na tej liście zdobywając 83 punkty w 79 spotkaniach ( 27 bramek i 56 asyst ) W rozgrywkach playoff w/w zawodnicy zostali najlepiej punktującymi zawodnikami. Kuznetsov na 1 pozycji z dorobkiem 32 punktów ( 12 bramek 20 asyst ) w 24 meczach, tuż za nim Ovechkin 27 punktów ( 15 bramek 12 asyst ) również w 24 meczach. Dodatkowo w rozgrywkach playoff gracze spędzili wspólnie 85% swojego czasu na lodzie. Podczas 388 minut spędzonych wspólnie na lodzie drużyna Caps`ów zanotowała bilans bramkowy 36:12, podczas 132 minut kiedy na lodzie brakowało jednego z nich drużyna miała bilans 6:5, natomiast podczas 864 minut bez obu zawodników drużyna osiągnęła bilans 34:38. Można zauważyć że jest to podpora drużyny a obaj panowie są świetnie zgrani.
W presezonie obaj panowie rozegrali po 4 mecze Ovechkin uzyskał 6 punktów ( 4 bramki 2 asysty ) a jego kolega Kuznetsov 4 punkty ( 4 asysty ), Kuznetsov aż 3 razy asystował Ovechkin`owi przy golu i raz obaj asystowali przy bramce Bowey`a. W aktualnym sezonie obaj zawodnicy idą łeb w łeb w ciągu 2 meczy uzbierali oni po 3 punkty strzelając po 2 bramki i jeden raz asystując.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom