>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Również postaram się od czasu do czasu wrzucić jakiś typ z analiza ????
Takie pytanko jeszcze mam koledzy, wiecie jaki buk oferuje jeszcze punktację kanadyjska oprócz fortuny?
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Minnesota - Vegas
Typ: over 5.5 Kurs: 1.75 ⛔
Spotykaja się ekipy które na inaugurację doznały porażek. W preseasonie radziły sobie różnie. Vegas miało extra wyniki praktycznie wygrywali z kolei rywale na własnym lodowisku świetnie gorzej w delegacji. Dodatkowo Vegas ma jakiś kompleks drużyny Minnesota gdyż nie mogą jakoś z nimi wygrać dlatego nie podejmuje się typowania kto to weźmie. Jak dla mnie najrozsadniej jest pograc over bramek. Obie ekipy za wyczaj racza kibiców niezłym widowiskiem pod tym względem tak więc i dziś liczę na coś podobnego.
Wynik: 1:2
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
:hokej::hokej:
Florida Panthers @ Tampa Bay Lightning

Panthers 60&#39; @ 3.45, Unibet ⛔
Panthers ML @ 2.50, Unibet ⛔
Trochę nie rozumiem tych kursów na Panthers chyba. W openerze sezonu dla obu ekip spotkają się w małych &quot;rivalries&quot;. W ostatnim sezonie w head-to-head lepsi byli Lightning, ale dwa wcześniejsze sezony wzięli Panthers. Bardzo często te mecze są zacięte i na styku, więc faworyzowanie aż takie Lightning jest chyba niesprawiedliwe. Tym bardziej, że Panthers w tym roku mogą sprawić niespodziankę i zanotować solidny sezon. Mają dobrze wyglądającą ofensywę z Barkovem na czele i pomocą Trochecka czy Hoffmana. W tamtym sezonie notowali średnio trzy trafienia na mecz co postawiło ich w TOP10 ofensyw w całej lidze.
Panthers wygrali pięć z ostatnich dziesięciu spotkań z Tampą oraz pięć z ostatnich siedmiu openerów sezonu regularnego. Widzę tu duże value.
:hokej::hokej:​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Calgary Flames - Vancouver Canucks
Sezon dla obydwu zespołów już się rozpoczął i nadchodzi czas na drugie spotkania. Kalendarz tak się poskładał, że będzie to spotkanie rewanżowe. Z uwagi na fakt, że szranki między tymi dwiema ekipami zawsze są bardzo emocjonujące i pełne rywalizacji (często, gęsto niezbyt zdrowej) widzę już ogromną przewagę swojego boiska i chęć zemsty za porażkę na tafli Rogers Arena. Oczywiście nigdy nie można brać sobie zbyt poważnie poczynań preseason, jednak w tych meczykach zdecydowanie lepiej wypadła ekipa z Calgary. Co by powiedzieć tutaj o ostatnim meczu o punkty. Może ujmę to tak. Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Za tyle kar otrzymanych przez gospodarzy, płomienie powinny zmieść ich z tafli. Stało się jednak zupełnie inaczej. Mimo iż Calgary oddało prawie dwukrotnie więcej strzałów, otrzymując na swoją bramkę jedynie 23, mecz przegrali z wysokim handi. ŻADEN z 10 powerplayów nie został wykorzystany w meczu. Zdecydowaną przewagę płomieni było widać również na bulikach. Zdecydowanie lepiej w pierwszy mecz wszedł Jackob Markstrom, ale też nie miał się za bardzo okazji czym popisać. Wszystkie te dziwne zbiegi okoliczności, czyli nieprzewidywalność za którą tak kochamy nhl, sprawiły że pierwszy mecz można powiedzieć derbów zaowocował zwycięstwem Orek.
Uważam, że podrażnieni i rozczarowani swoją nieporadnością gracze z Calgary zagrają dziś całkiem inaczej i Gaudreau, Monahan czy Tkachuk powinni zapakować pare rewanżowych brameczek. Po pierwszym sygnale że w powerplay coś nie gra, postarają się udowodnić, że stać ich na bramkę w przewadze (może i nie jedną). Okazji do tego na pewno będzie bez liku. Forma Markstroma zostanie dopiero sprawdzona, natomiast ta Smitha z pewnością nie podniesie się z dnia na dzień by zaliczyć np taki SO. Bilans H2H do meczy w domu wyśmienity dla Calgary (4/5 ostatnich). Dziś będzie agresywnie, ofensywnie i efektywnie. Ponieważ z początku sezonu nie warto wchodzić grubo, poluje na takie coś ze względu na smaczniejszy kurs niż zwykły win lub chociażby bardzo prawdopodobne +5,5:
Calgary i powyżej 5,5 bramki @2.8
eFortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiejszej nocy spróbuję dubla:
Spotkanie: Penguins - Canadiens
Typ: Penguins -1,5 @2,07 ⛔
Spotkanie: Leafs - Senators
Typ: Leafs -1,5 @1,91 ⛔
AKO @3,95 ⛔
Pingwiny zagrały ostatnio bardzo dobry mecz z Capitals, który zakończył się zwycięstwem Pens w dogrywce. Canadiens także zagrali niezłe spotkanie w Toronto, ale dali sobie wyrwać zwycięstwo w dogrywce i wydaje mi się, że w Pittsburghu będzie trudniej o podobny rezultat. Jeśli chodzi o drugie spotkanie to myslę, że Leafs wyciągneli wnioski z poprzedniego - słabego - meczu z Habs u siebie i dzisiaj zagrają o wiele lepiej. Widać że Tavares jest głodny gry i odpali z hukiem - mam nadzieję - dzisiaj. Przeciwnicy z Ottawy... no cóż. Żadnych wzmocnień, pozbyli się Karlssona, zarząd wydaje się słabo ogarniać sprawy związane z zespołem. Nie wydaje mi się, żeby Leafs zagrali kolejny tak słaby mecz i powinni pewnie pokonać przeciwników.
 
verno 614,7K

verno

Znawca - Hokej
Też mam dzisiaj swoich faworytów ale sądzę że przeciwnicy postrzelają także odpuszczam handi a idę po prostu w over, dla mnie jest to bezpieczniejsze ???? taki zestaw:
Toronto Maple Leafs over 3.5 @1.72⛔⛔3:5
St. Louis Blues over 3.5 @2.20✅✅4:4
Pittsburgh Penguins over 3.5 @1.85 ⛔⛔1:5 ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja Panowie i Panie(jeżeli są) spróbuje tripla
Tampa Bay Lightning - Floryda Panthers
typ Bolts ml kurs 1,53✅
Derby Florydy zawsze sa ciekawe. Jezeli zawodnicy Tampy podejda do meczu odpowiednio skoncentrowani to mysle ze nie powinni miec problemu z pokonaniem rywali zza miedzy. Kucherow, Stamkos, Stralman, Hedman, McDonagh, Johnson, Point, Palat, Kilorn, w bramce Wasilewski to zwodnicy doswiadczenie zaprawieni w bojach i nie sadze zeby chcieli zaczac sezon od porazki, po drugiej stronie ekipa Panthers, mloda druzyna, która bedzie groxna dla najlepszych bo chłopaki maja potencjał
Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens
typ Pens ml kurs 1,38⛔ tak to jest jak sie gra przeciwko druzynie której sie od lat kibicuje.
Co tu duzo pisać , w NHL nie ma słabych druzyn ale Habs w tym sezonie wyjatkowo osłabieni i przebudowani, w derbch Quebecu udało sie wyrwać punkt, ale nie sadze by to sie udało z Pens, druzynie doswiadczonej ze znakomitymi zawodnikami mimo wszystko typ ml
Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators
typ Leafs ml kurs 1,32⛔
Tutaj wszystkie atuty po stronie gospodarzy, którzy maja super młodzie i gwiazdy, u Senatorów słabina i liście powinny ich bez problemu ograć, ale typ ml
ako 2,79 fortuna⛔
Z mniejsza stawke pogram to samo ale na mecz.⛔ Kolega rasijskij tez dobrze zakombinował z tym dublem, szanse napewno sa.
W zwiazku z tym ze duzo meczy zagram jeszcze ml dubel Predators, Flames ako ponad 2✅✅ chociaz to zmniejszylo straty
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Przeglądam dzisiejsze spotkania NHL i przyszedł mi do głowy jeszcze jeden typ, a mianowicie:
Minnesota Wild - Vegas Golden Knights
Typ: Minnesota OT/SO @1,78 ⛔
Typ: Over 5,5 bramki @1,82 ⛔
Typ: Minnesota &#39;60 @2,30 ⛔
Typ: Minnesota i powyżej 5,5 bramki @4,00 ⛔
Obie drużyny przegrały swoje mecze inauguracyjne. Wild poległo w Colorado (1-4) a Knights przegrali w Philadelphii (2-5). Gospodarze nie zagrali zbyt dobrego spotkania z Avs. Oddali mało strzałów. Brak wykorzystanych przewag (5). Jednak Minnesota nigdy nie grała zbyt dobrze na wyjazdach. Trzeba zaznaczyć że bramkarz Wild odwalil jednak dobra robotę bo dwie z czterech bramek które wpadły to strzały do pustej bramki, a więc obronił 38 z 40 strzalow Avalanche. Skład drużyny z poprzedniego sezonu nie zmienił się znacząco, nie ma co się nas tym rozwodzić. Ekipa gospodarzy prawie znalazła się w Play Offach - jeśli dobrze pamiętam zabrakło punktu. Minnesota Wild to ekipa zdecydowanie &quot;własnego podwórka&quot;. Po drugiej stronie mamy ekipę z Vegas. Rewelacja poprzedniego sezonu. Zwana przez niektórych &quot;zbieraniną&quot; drużyna zaszła aż do finałów Pucharu Stanleya gdzie zostali pokonani przez Capitalsów. Mam przeczucie że w tym sezonie nie zajdą zbyt daleko. Z ciekawszych wzmocnień można wymienić Paula Stastny&#39;ego z Jets I byłego lidera Canadiens - Maxa Pacioretty&#39;ego, który w ostatnim spotkaniu z Flyers nie pokazał się z najlepszej strony łapiąc głupie kary za niesportowe zachowanie i nadmierna ostrość w grze. Knights podobnie jak Wild oddali mało strzałów na bramkę rywala. Słaba gra w przewadze. Spora część winy spada na gwiazdę zespołu - Marca Andre Fleury&#39;ego który puścił trzy bramki w cztery minuty i został zmieniony przez Subbana. Obrona również się nie popisała. Dzisiaj liczę na zwycięstwo gospodarzy, którzy zawsze solidnie wyglądają u siebie. Na koniec trzeba dodać że w poprzednim sezonie Minnesota ograła Knights we wszystkich spotkaniach - dwukrotnie u siebie i raz na wyjeździe za każdym razem pokrywając over 5,5 bramki, a więc zespół z północy USA ewidentnie &quot;lubi&quot; grać z dzisiejszym rywalem. Powodzenia!
EDIT: Ależ czerwono dzisiaj w dziale NHL...
 
N 182

nafal

Użytkownik
Panowie, poczytałem wasze opinie i pograłem sobie czysto zwycięstwa Pingwinów i Liści, ako mi z tego wyszło 2,64. Oby zielono ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Arizona - Anaheim
Typ: Arizona &#39;60 @2,80 LIVE ⛔⛔⛔
Arizona mocno zaczęła mecz. I duża przewaga w strzałach na bramkę, dobra gra w przewadze choć jeszcze bez goli. Kaczki łapią niepotrzebne kary. Na razie mało argumentów po stronie Anaheim. Coyotes agresywnie, dobra gra kombinacyjna. Myślę, że jeśli utrzymają poziom to Kojoty biorą dwa punkty w regular time.
EDIT: Jak pech to pech. Arizona przeważa - wygrywa Anaheim ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ano i wyszła znow stara prawda z nhl ze takich cienkich kursow sie nie gra. Od jutra poluje na lepsze duble a nie na takie g....::zoltakartka:
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Panowie ...
sam miałem grać Pens ale zapominacie o najważniejszym ... na takich public betach Vegas rządzi.
Penguins kurs 1.65 - public był ok. 72%, wcześniej ponad 80 - jasny sygnał
Toronto kurs 1.55 - public bet 84%
Sytuacja analogiczna z open game gdzie miałem racje, że jest to mina.
Teraz pewnie takie kursy ze 2-3 razy wejdą, a potem ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom