>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL offseason & preseason 2010

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jedziemy do Pragi :grin: :?:
hmmm...
Jakby ktoś chciał to ratuję linkiem -&gt; http://www.worldticketshop.pl/bilety/bilety_boston_bruins/77344_boston_bruins-phoenix_coyotes
Trzeba liczyć ok. 1700-2000 PLN wypad dla jednej osoby. No chyba, że ktoś mieszka przy granicy to może jechać na mecz, obejrzeć i wrócić.
Może bym się skusił... ale 9 października będę oglądał (mam już kupione bilety) jak Tomek Gollob zostaje mistrzem świata. Trochę taniej mnie to będzie kosztowało :p
http://www.kupbilet.pl/index.php?f78=f96&amp;amp;f13=f15&amp;amp;f106=sw0059&amp;amp;
W 2008 roku w Pradze też była inauguracja. Mecz NY Rangers - Tampa Bay Lightnings (2:1).
Bilety sprzedano zdaje się w 2-3 dni. Później chodziły po 400-500 €...
Jednak nie zdecydowałem się :?
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Uuuułaaaa właśnie to mnie interesowało najbardziej ile taka przyjemność będzie kosztowała, ale teraz trochę opadł mi zapał wyjazdu :cool:
Może cena za bilet nie jest kosmiczna ale dla zwykłego szaraczka czyli dla mnie trochę by uderzyła w sakwę :razz:
Trzeba to przemyśleć, może jeszcze ograbię trochę buki to pojadę :grin:
A tak w ogóle byłby ktoś jeszcze zainteresowany :?:
Vader już odpada bo jedzie na żużel :razz:
 
Baqu 853,5K

Baqu

Forum VIP
Sharks odnowili umowę z Devin Setoguchi​


Once again, the San Jose Sharks made another strong offseason move by locking up young forward Devin Setoguchi for another year and a modest 1.8 million cap hit. This re-signing comes after keeping both Joe Pavelski and Patrick Marleau and choosing to let Evgeni Nabokov set sail for greener pastures.

The Sharks entered this offseason with a number of this core players needing new contracts. Expect the team to sit on top of the Pacific Division once again and therefore carry a number of fantasy relevant players. Setoguchi could be a 60-70 point player or a 40-50 point player, but his nine points in 15 playoff games points to the latter.

Oilers przedłużyli umowę z Jeff Deslauriers​


The Edmonton Oilers and impromptu starter Jeff Deslauriers agreed to a one-year contract worth 1.05 million. Since the status of Nikolai Khabibulin remains questionable, Deslauriers will enter the season as the more experienced netminder.

Unless the Oilers have a major boost in their overall play, rostering a goaltender who will split time on an expected lottery pick would not be beneficial. In fact, he should not even be drafted until young players like Taylor Hall and Jordan Eberle prove they can play at the NHL level and veterans like Ales Hemsky chip in as well.

Almost everything possible went wrong for the Oilers last year but the team still has a good amount of holes. Still a guy who finished last season with a 3.26 and .901 SV% fails to give me any confidence.

za dailyfaceoff
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Blackhawks nie chcą Niemiego, zatrudnili Turco

Decyzja arbitrażu hokejowej ligi NHL nie spodobała się właścicielom Chicago Blackhawks, którzy nie zamierzają zapłacić 2,75 miliona dolarów Anttiemu Niemi za grę w najbliższym sezonie. Dlatego zatrudnili nowego bramkarza Martyego Turco za około 1,5 mln dol.

Niemi, który w ubiegłym sezonie zarobił 826 875 dolarów, poprowadził w tym roku &quot;Czarne Jastrzębie&quot; do triumfu w rozgrywkach o Puchar Stanleya, ich pierwszego od 1961 roku. Chociaż był jednym z bohaterów fazy play off, nie doszedł do porozumienia z klubem w sprawie podwyższenia apanaży - działacze proponowali mu niewiele ponad półtora miliona, tłumacząc, że przy wyższej kwocie mogą przekroczyć limit plac - salary cap, który wynosi obecnie 59,4 mln dol.

26-letni fiński bramkarz oddał więc sprawę do arbitrażu władz ligi, a te orzekły, iż Blackhawks powinni mu zapłacić za najbliższy sezon 2,75 mln dol., jeśli zdecydują się przedłużyć z nim kontrakt. Dzień po tym werdykcie menedżer klubu poinformował o podpisaniu kontraktu z Turco. Oznacza to, ze Niemi nadal pozostanie zawodnikiem o statucie &quot;wolnego agenta&quot;, co pozwala mu bez żadnych ograniczeń poszukiwać nowego pracodawcy.

W fazie play off Niemi wystąpił w 23 meczach, odnotowując 16 zwycięstw. Tracił w nich średnio 2,63 gola (dwa razy nie puścił ani jednej bramki). W NHL zadebiutował w rozgrywkach 2008-09, a po dwóch sezonach ma za sobą 42 ligowe mecze w rundzie zasadniczej, w tym 27 wygranych. Skuteczność jego interwencji wynosi 91 procent, a straty to 2,33 gola w meczu.

Natomiast 34-letni Turco w ciągu dziewięciu sezonów w Dallas Stars rozegrał 509 spotkań, z których 262 było zwycięskich. Udanie interweniował w 91,3 proc. przypadków, a puszczał średnio 2,72 gola. W 2006 roku wystąpił w reprezentacji Kanady w igrzyskach olimpijskich w Turynie

źródło: PAP
 
Baqu 853,5K

Baqu

Forum VIP
Calgary Flames Unveil Heritage Classic Jersey

The Calgary Flames announced that they will wear a fusion design jersey honouring the history of professional hockey in Calgary (inspired by the Calgary Tigers’ uniform) for the Heritage Classic at McMahon Stadium on February 20, 2011 versus the Montreal Canadiens.







---- ---- ----

powiem szczerze, że wyglądają bardziej jak szerszenie a nie jak płomienie ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Modano zawodnikiem Red Wings
Oficjalnie potwierdzona została informacja o ruchu transferowym Detroit Red Wings. Czerwone Skrzydła postanowiły zatrudnić słynnego amerykańskiego hokeistę - Mike&#39;a Modano.
Modano związał się z wielokrotnymi zdobywcami Pucharu Stanleya na jeden rok, oficjalna prezentacja wielokrotnego reprezentanta USA odbędzie się w piątek.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Sezon się skończył i nagle temat o NHL zamilkł ja wiem, ze OrngCrsh
zapewne jeszcze dochodzi do siebie po tym jak jego &quot;Lotnicy&quot; przegrali finał:razz:
Witam, dlugo nie bylo mnie na forum, trzeba bylo sobie odpoczac od NHL. Oczywiscie na biezaco sledze offseason:cool: Dzisiaj pare slow o ruchach dwoch finalistow z poprzedniego sezonu - zapraszam do dyskusji..
Chicago Blackhawks
Po sezonie 2008/09 (porazka z Detroit w finale Western Conference) bylem pewny ze Hawks sa glownym faworytem do zdobycia Stanley Cup w 2010 o czym wiele razy pisalem w trakcie sezonu i playoffow. Jednak w nadchodzacym sezonie Chicago ma male szanse na powtorzenie swojego sukcesu - przynajmniej takie jest moje zdanie (oczywiscie to chodzenie po omacku, poglad ten zweryfikuje pewnie pierwsza polowa sezonu zasadniczego). Patrzac na sklad Jastrzebi nasuwa mi sie pare wnioskow. Po pierwsze, najwazniejsze ogniwa Chicago zostaja - Toews, Kane, Sharp, Bolland i Hossa (forwards) oraz Keith, Seabrook, Campbell i Hjalmarsson (defensmen) - i za to chwala wladzom Hawks. Jak widac obrona wlasciwie nie zostala oslabiona. Jednakze w nastepnym sezonie na pewno nie zagra az 7 zawodnikow z finalowego, mistrzowskiego skladu! Ladd, Byfuglien, Eager i Sopel poszli do Atlanty, Versteeg do Toronto, Burish do Dallas, natomiast rewelacyjny Niemi (wg mnie to on &quot;zrobil roznice&quot; w finale i przechylil szale zwyciestwa na strone Hawks) jest UFA i narazie nie wiadomo gdzie bedzie gral w nastepnym sezonie, ale na pewno nie w Chicago. Co wiecej, Hawks sa nadal $2.200.000 ponad salary cap i nie beda w stanie podpisac Maddena oraz prawdopodobnie beda zmuszeni pozbyc sie jeszcze ktoregos z waznych zawodnikow... Kto ma zastapic ww. hokeistow? Jak narazie, oprocz Stalberga z Toronto i bramkarza Turco nie przyszedl nikt sensowny... Czarne chmury nad Chicago? Kto wie... Rozwiazaniem problemu byloby pozbycie sie Hueta (cap hit: $5.625.000), jednak trudno mi sobie wyobrazic ze znajdzie sie chetny na wykupienie Francuza z tak poteznym kontraktem.
Philadelphia Flyers
A jak wyglada sytuacja w Philly. Od razu rzuca sie w oczy odejscie do Tampy Simona Gagne . Reakcja fanow byla jednoznaczna, w parenascie minut po ogloszeniu tego transferu na profilu Flyers na facebooku, pojawily sie tysiace negatywnych komentarzy na ten temat. Nic dziwnego, Gags byl symbolem Philadelphii. Jednak Paul Holmgren nie mial wiekszego wyboru, zeby zmiescic sie ponizej salary cap musial pozbyc sie ktoregos z lepiej zarabiajacych zawodnikow... Bardzo kontuzjogenny Gagne byl chyba najlepszym wyborem (cap hit: $5.250.000), chociaz sam nie jestem zwolennikiem tego posuniecia, wg mnie lepiej bylo nie sprowadzac Meszarosa (cap hit: $4.000.000) i zostawic Gagne... Jesli chodzi o majace wieksze znaczenie oslabienia Lotnikow to by bylo na tyle. Odszedl jeszcze obronca trzeciej linii Parent . O wiele lepiej przedstawia sie lista wzmocnien - moim zdaniem w tym sezonie obrona Philly bedzie jeszcze lepsza niz w zeszlym (moze najlepsza w NHL), bo do zelaznej czworki swietnych obroncow: Prongera, Carle, Timonena i Coburna doszli jeszcze wspomniany juz Słowak Meszaros oraz Matt Walker z Tampy. Przyszedl rowniez weteran O&#39;Donnell . Jak widac, ciezko bedzie napastnikom przeciwnych druzyn:cool: W ataku Simona Gagne ma zastapic Nikolai Zherdev , ktory po roku banicji w Rosji wraca do NHL. Przypominam ze to niezwykle utalentowany napastnik. Jestem entuzjasta tego transferu. Dochodzi jeszcze jeden z najtwardziej grajacych zawodnikow NHL, prawdziwy grinder - Jody Shelley , razem z Carcillo bedzie tworzyl calkiem ciekawy duet hehe:cool: Poza tym bedzie drugim obok Hartnella zawodnikiem Philly dobrze grajacym tylem do bramki, kogos takiego na pewno brakowalo.
Moim zdaniem, Holmgren moglby pokusic sie o sprowadzenie jeszcze jednego (oprocz Zherdeva) utalentowanego skrzydlowego. Flyers sa ponizej salary cap juz tylko $320.000, jednak moznaby oddac ktoregos z obroncow, ktorych Phila ma pod dostatkiem - mysle tu albo o O&#39;Donnellu albo o Walkerze.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Dave Scatchard będzie nowym zawodnikiem St. Louis Blues. Wczoraj podpisał roczną umowę o klauzuli „two-way”. Jeśli będzie grał w NHL zarobi 550 tys. dolarów, a jeśli trafi do ligi AHL – 155 tys. dolarów.
34-letni napastnik poprzedni sezon spędził w organizacji Nashville Predators, grając zarówno w NHL, jak i w afiliacji Drapieżców w AHL - Milwaukee Admirals. W poprzednich 13 sezonach, center reprezentował barwy Vancouver Canucks, New York Islanders, Boston Bruins, Phoenix Coyotes oraz Predators. Rozegrał łącznie 651 meczów, zdobywając 268 punktów i zaliczając 1.034 minuty karne.
Źródło: nhl.com.pl
Jeżeli chodzi o Chicago to uważam, że niepodpisanie Fina to duży błąd, Turco mnie nie przekonuje...wydaje mi się, że to nie jest bramkarz z, którym można walczyć udanie w PO. Argumentować można to tym, że nasz GM nie miał wyjścia, ale cóż...Teraz jestem ciekawy gdzie pójdzie Niemi??
 
Baqu 853,5K

Baqu

Forum VIP
Martin Gerber wraca do NHL, podpisał kontrakt z Edmonton

With Nikolai Khabibulin, Jeff Deslauriers and Devan Dubnyk already under contract for next season, the Edmonton Oilers signed free agent netminder Martin Gerber.

Gerber may serve as a depth signing or thrust his way into a starting role. Outside of Khabibulin, who may not play at all next season, this Swiss goaltender has played in the most NHL games and could surpass Deslauriers and Dubnyk easily. Gerber has ten shutouts in 211 NHL games, winning a stanley cup in 2005-2006 in his one season in Carolina.

Alexander Frolov będzie grał w pierwszej linii

A recent interview with Andrew Gross of The Record revealed Alexander Frolov will in fact play on the top line alongside star winger Marian Gaborik.

If you failed to pickup my subtle hints during my last piece on Frolov, playing with Gaborik should put him back on the 30 goal plateau. In addition, both players also should make the center around them better as long as that player can keep up with them and distribute the puck. Gaborik plays a highly skilled puck possession game which make him either the playmaker or sniper at any time so one of Brandon Dubinsky, Todd White, Erik Christensen, Vinny Prospal or Artem Anisimov will benefit heavily from their surroundings.

Last season Dubinsky mostly played left wing on the top line and potted a career high in goals. The Rangers may want a 20 goal guy on the second line to even the scoring. Prospal played center at times last season and really gelled with Gaborik but lost his role to Christensen down the stretch. Coach John Tortorella seems hesitant to rush Anisimov and played him mostly on the third and fourth lines as well. Newly acquired White may be cut during training camp but put up good numbers in the past playing with Ilya Kovalchuk and is a former teammate of Gaborik in Minnesota.

za dailyfaceoff

Bruins 2010 Montage - The &#39;Inception&#39;


http://www.youtube.com/watch?v=K1fP5mojv-A&amp;amp;feature=player_embedded
 
ortiz 0

ortiz

Użytkownik
sazkaticket. cz/ ticketen/eventDetail. aspx?docid =19078625 / usuncie spacje z mojego linku, tu macie bilety tansze i to o wiele ;)
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
The Chicago Blackhawks have signed forward Fernando Pisani to a one-year, one-way contract worth $500,000.
Swoją drogą wielkie brawa dla GM Chicago, za to co robi. Wcześniej Nick Boynton, który w poprzednim sezonie zarabiał 1.5mln teraz u nas zarabia 0.5mln. Teraz kolejny Pisani u nas za 0.5mln, a sezon wcześniej w Edmonton Oilers brał 2.5mln! :cool::cool:
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Mistrzowskie :!::!::!::!:
Takie &quot;preview&quot; to esencja tego co przed nami, a także tego co już za nami :mrgreen:
Ogólnie to już mi brakuje NHL i czekam na początek sezonu, chociaż jak na razie za dużo się nie dzieje w przedsezonowych przygotowaniach, a liczyłem na jakieś spektakularne &quot;trejdy&quot; :roll:

Wiem że to ma mało wspólnego z tematem, ale musiałem wyrazić swój zachwyt :grin:

Propsy dla Ciebie Seku(L)ar :spokodfhgfh:
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Kolejna garstka informacji z Central Division:
Detroit Red Wings przedłużyli na dwa lata umowę z napastnikiem Justinem Abdelkaderem. W przyszłym sezonie zawodnik zarobi 750 tys., a w kolejnym 825 tys. dolarów.
23-letni Abdelkader wystąpił w poprzednim sezonie w 50 meczach Skrzydeł, strzelając trzy gole, trzykrotnie asystując i zbierając 35 min. karnych. Był też trzecim najaktywniejszym graczem Detroit a bandach [152 bodiki].
Skrzydłowy został wybrany przez Red Wings w drugiej rundzie draftu w 2005 r. z nr 42.
Źródło: nhl.com.pl
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Ejj Adrian Ty będziesz wiedział. Kiedy się zaczaynają mecze przedsezonowe?
Jeśli chodzi o mecze przedsezonowe Chicago Blackhawks to pierwszy mecz grają 22 września z Tampa Bay Lightning
a tak wygląda pełny plan meczów przedsezonowych Chicago:
Tampa Bay Lightning - Wed, Sept. 22 - MTS Centre (Winnipeg) - 7 pm
Detroit Red Wings - Fri, Sept. 24 - Joe Louis Arena - 6 pm
Detroit Red Wings - Sat, Sept. 25 - United Center - 7 pm
Pittsburgh Penguins - Tues, Sept. 28 - Consol Energy Center - 6 pm
St. Louis Blues - Thurs, Sept. 30 - Scottrade Center - 7 pm
Pittsburgh Penguins - Fri, Oct. 1 - United Center - 7:30 pm
St. Louis Blues - Sun, Oct. 3 - United Center - 5 pm
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Kolejne newsy ;)

Free agent forward Raffi Torres signed a US$1-million, one-year contract with the Vancouver Canucks, the team said Wednesday

Restricted free agent Steve Downie agreed to terms on two-year, $3.7M deal with the Tampa Bay Lightning on Wednesday.


Los Angeles, CA (Sports Network) - The Los Angeles Kings have agreed to terms with free-agent defenseman Willie Mitchell on a two-year contract worth $3.5 million per season.

Wydaje mi się, że trochę drogi

Nicklas Grossman uzgodnił warunki dwuletniego kontraktu z Dallas Stars

&quot;The Dallas Stars have agreed to terms on a two- year, $3.25 million with defenseman Nicklas Grossman.&quot;
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Kolejne INFO ????
The Toronto Maple Leafs had added some depth at forward as the team announced the signing of Clarke MacArthur to a one-year contract on Saturday worth a reported $1.1 million.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Dwie informacje:
Stempniak na 2 lata w Arizonie.
The Phoenix Coyotes have re-signed unrestricted free agent Lee Stempniak to a two-year contract, the Arizona Republic reported on its website late Sunday.
Sam Gagner podpisał z Edmonton
The Edmonton Oilers have signed 21-year old forward Sam Gagner to a two-year, $4.55 million contract. The cap hit is $2.275 million per year.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom