>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Napisałem przed chwilą mejla do działu bukmacherskiego w tej sprawie. Wrócę i dam znać jak dostane odpowiedz od nich , wg mnie to jakiś skandal . No chyba że sie boją jednak że nie dojdzie do wznowienia sezonu... Kpina te polskie firmy .
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Czyli wygranych w dywizjach też powinni rozliczyć po kursie z tego wygląda?
Witam. Co to kużwa jest z tą Fortuną ? Wyżej zakład na sezon zasadniczy rozliczony a mi zwycięzcy dywizji na zasadniczy wiszą dalej nie rozliczone Wtf...
Wydaje mi się, że liga w tym sezonie nie podała ostatecznie klasyfikacji dla dywizji, ale przygotowane zostały wspólne tabele dla konferencji i układ PO na tej podstawie więc jak dla mnie zakłady będą rozliczone jako zwroty. Chyba, że gdzieś mi to umknęło i taka informacja była przez władzę ligi podana i zwycięzcy dywizji są podani.

Napisałem przed chwilą mejla do działu bukmacherskiego w tej sprawie. Wrócę i dam znać jak dostane odpowiedz od nich , wg mnie to jakiś skandal . No chyba że sie boją jednak że nie dojdzie do wznowienia sezonu... Kpina te polskie firmy .
Na pewno nie obawiają sie wznowienia sezonu poniewaz wszystko jest już klepnięte i ekipy szukują się do PO, 7 ekip już na wakacjach.
Post automatycznie złączony:

Edit: Jednak z tego co widzę na Twitter to ekipy chwaliły się zwycięstwami w Dywizjach więc jednak chyba decyzje były podjęte, choć oficjalnego komunikatu Ligi nie widziałem. Może ktoś uzupełni o to oficjalne źródło.
Ogólnie to według TT poszczególnych ekip
Metro Caps
Atlantic Bruins
Pacific Vegas
Central Blues
 
Ostatnia edycja:
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Też czytałem . Dywizje powinny być rozliczone już dawno. Nie wiem na co oni czekają.. Oczywiście emailowo odpowiedzieli że już nad tym "pracują" taką odpowiedz dostałem bez jakichś konkretów. Jak dadzą zwroty to reklamuje i tyle . 4 ekipy weszły bezpośrednio do play offs z zachodu i wschodu więc jakiś polski buk nie ma prawa robić tu żadnych zwrotów , wiem jedno to były ostatnie zaklady dlugoterminowe które u nich zagrałem, oczekuje rozliczenia fair i drugi raz szukam innej firmy do takich betów. Jak są inne frmy które potrafią rozliczać bez problemu

 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Z tego co ja czytałem to dywizje są z wygranymi, sezon nie jest anulowany, dywizje powinny być w 100% rozliczone po kursach.
A jakieś oficjalne źródło z NHL? Jeśli takie masz to na nie się powolaj w kontakcie z bukiem.

Też czytałem . Dywizje powinny być rozliczone już dawno. Nie wiem na co oni czekają.. Oczywiście emailowo odpowiedzieli że już nad tym "pracują" taką odpowiedz dostałem bez jakichś konkretów. Jak dadzą zwroty to reklamuje i tyle . 4 ekipy weszły bezpośrednio do play offs z zachodu i wschodu więc jakiś polski buk nie ma prawa robić tu żadnych zwrotów , wiem jedno to były ostatnie zaklady dlugoterminowe które u nich zagrałem, oczekuje rozliczenia fair i drugi raz szukam innej firmy do takich betów. Jak są inne frmy które potrafią rozliczać bez problemu

To że 4 ekipy weszły bezpośrednio do PO nie ma żadnego związku z dywizjami bo klasyfikacje były robione konferencjami a nie dywizjami i do PO weszły najlepsze 4 z całej konferencji a nie po 2 z dywizji.
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
To że 4 ekipy weszły bezpośrednio do PO nie ma żadnego związku z dywizjami bo klasyfikacje były robione konferencjami a nie dywizjami i do PO weszły najlepsze 4 z całej konferencji a nie po 2 z dywizji.
Ja to rozumiem wszystko kto awansował. Pytanie jak rozumiesz zakład w polskim buku opcja central konf zwyciezca? Chyba logiczne o co chodzi. Bet dotyczy zwycięzcy central Division. Fakt że opis tego w fortunie brzmi nieco dziwnie. I może wprowadzac lekkie zamieszanie bo nie ma przecież zadnej centralnej konferencji , konferencja jest wschodnia i zachodnia a nie centr. To są dywizje a wiec dywizja centralna w konferencji wschodniej tak dokładnie a nie jakas konferencja centralna..Dla mnie zwroty to będzie chamstwo i więcej w tym temacie nie mam nic do powiedzenia .czekam co zrobią. pozdro
 

Załączniki

B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Szczerze nie mam pojęcia ale chyba nikt tu sie nie "walnął" sądzę że to tylko zwykłe niedopisanie. Nic trzeba na koniec miesiąca cisnąc bukmachera . jak cos to priv
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Panowie dlaczego Fortuna w dalszym ciągu zwleka z rozliczeniem zakładów dotyczących zwycięzców poszczególnych DYWIZJI (atlantic ,pacific, itd..) nie konferencji w NHL ? Zakłady dotyczą regularnego sezonu .Wszystko już ustalone ze liga wraca playoffs startuje 1 sierpnia.Po napisaniu do nich na mejla ze 3 razy piszą tylko proszę czekać... Nie wgłębiałem się w ich regulamin, wie ktoś jak to w końcu policzą bo denerwuje mnie ta firma powoli .Komuś rozliczyli sezon regularny na plus wygrane zakłady a tego nie zamierzają ??/ Wg mnie jak rozliczają niepełny sezon reg komus na plus to dywizje tez powinny być rozliczone w końcu! Nienormalne z ich strony .
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Panowie dlaczego Fortuna w dalszym ciągu zwleka z rozliczeniem zakładów dotyczących zwycięzców poszczególnych DYWIZJI (atlantic ,pacific, itd..) nie konferencji w NHL ? Zakłady dotyczą regularnego sezonu .Wszystko już ustalone ze liga wraca playoffs startuje 1 sierpnia.Po napisaniu do nich na mejla ze 3 razy piszą tylko proszę czekać... Nie wgłębiałem się w ich regulamin, wie ktoś jak to w końcu policzą bo denerwuje mnie ta firma powoli .Komuś rozliczyli sezon regularny na plus wygrane zakłady a tego nie zamierzają ??/ Wg mnie jak rozliczają niepełny sezon reg komus na plus to dywizje tez powinny być rozliczone w końcu! Nienormalne z ich strony .
To jest to co już kiedyś pisałem. Czy liga oficjalnie ogłosiła zwycięzców dywizji, bo układanie tabel miało inna formę niż zawsze. Jeśli ogłosiła i masz oficjalne źródło z NHL to na to się powolaj
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Kalendarz rozpisany, miasta do gry wybrane, ekipy na obozach, pierwsze spotkania przed oficjalnym rozpoczęciem za kilka dni. Ogólnie wszystko przygotowywane do rozpoczęcia, ale jak będzie to się okaże 1 sierpnia. Zostało 11 dni, a to sporo czasu. Gracze, którzy obawiali się powrotu mogli bez konsekwencji zrezygnować. Innych ekipy muszą zgłosić do strefy bezpieczeństwa, bodajże chyba po 30 graczy, którzy będą mieli testy każdego dnia. Więc tak naprawdę gra jest w planach, ale sytuacja dynamiczna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom