>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL/NCAAF 2014/2015

Status
Zamknięty.
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
moja reakcja byla podobna...miałem takie wyczucie, że poszedłem w kimę 5 minut przed końcem meczu...jak rano przeczytałem, że Pats zagrają z Seahawks to zdębiałem..nie wiem jak to się mogło stać, ale GB spusiaczyło na całej linii..przez 4 kw byli lepszą ekipą i przewalili ???? Packers naprawdę grali dobrze, ale zawsze u PAckersów nie podobała mi się jedna rzecz - playcalling McCarthy&#39;ego...2 tripy w redzone i 6 ptk...jasne ze latwo mówi się z pespektywy czasu, zwłaszcza że GB przegrało, ale oglądając mecz, mówiłem sobie, że gdybym to ja wywoływał zagrywkę to poszedłbym po TD przy 4th&amp;1. Zresztą Maroon w Dyskusjach pisal też, że jeśli chcą wygrać to muszą zdobywać TD a nie FG i to byłą ta rożnica. I ten fake przy field goalu czuć było nosem...Seattle nic, kompletnie nic nie szło. W takiej sytuacji próbujesz wszystkiego, absolutnie wszystkiego, żeby &quot;wprowadzić&quot; drużynę w mecz&quot;..kto nie ryzykuje ten nie ma. Nic mnie tak w sporcie nie denerwuje jak asekuranctwo, a McCarty jest wybitny w tym względzie. Sportowo GB było lepsze, ale siła woli zdecydowała o tym, że to Seahawks wygrali - oni chcieli wygrać, a McCarthy nie chciał przegrać. To była ta różnica i bardzo dobrze się stało (ale ten 2pt conversion Seattle..co robili obrońcy GB gdy piłka pół godziny leciała to nie wiem). Przedziwny mecz. Inna sprawa, że reguły dogrywki w NFL to parodia - na dobrą sprawę o wygraniu konferencji decyduje rzut monetą. Powinno być jak w NCAAF - obie drużyny mają szansę na punkty, a drużyny grają z 20yd na polu przeciwnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Seahawks wygrali - oni chcieli wygrać, a McCarthy nie chciał przegrać.
To chyba najbardziej trafne podsumowanie tego spotkania. Mnie strasznie bolał ten playcalling w 4q kiedy trzeba było spalić zegar. Wiadomo w tych sytuacjach się biega, do tego Hawks świetnie bronią, ale kurna przecież LACY to walił prosto przed siebie w obronę.
To co te drużyny grały w ostatnich tygodniach potwierdziło się i teraz. Packers są świetni w I połowach(zdobyli najwięcej pkt w całej lidze), a Hawks budzą się w drugich częściach spotkań.
Legion of Boom zrobił swoje, bo Rodgers nawet nie próbował grać na kontuzjowanego Shermana. Rozumiem, że to świetny zawodnik, ale widać było ograniczenie przez kontuzję. Mając tak świetnego WR jak Nelson trzeba było próbować.
Ciekawy jestem SB i nawet nie mam pojęcia kto to wygra...
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Luck to chyba niedługo będzie miał problemy z psychika na samą myśl o Nowej Anglii , którys kolejny mecz jego i jego ekipy gdzie dostają dośc grubo od Patriots.
Wczoraj spora rzeżnia przeprowadzona nad ekipą ze stanu Indiana , głównie przez Blout&#39;a (uczelnia Oregon sie kłania)
Super Bowl IMHO będzie o wiele bliższy tym wcześniejszym niż to co widzieliśmy rok temu czy dwa (akurat Baltimore do awarii światła miażdzyło 49ers).
Za niecałe dwa tygodnie kibicuje Patriots.
Można jak co roku poszukać oferty na TD defensywy lub Special Teamu.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Poczekajcie, poczekajcie bo troszkę się rozpędzacie ????
Przecież Packers przegrali nie dlatego, że nie wykorzystali swoich szans na początku spotkania ale dlatego, że obrona spieprzyła wszystko co mogła pod koniec... Po pierwsze onside kick a po drugie 2pts gdzie właściwie to było hail mary ???? Tu i tylko tu należy upatrywać przyczyn porażki. Sam pisałem, że powinno być 28-0 do przerwy dla GB, ale może to spowodowałoby, że SEA szybciej i wcześniej ruszyłoby do ataku.
Zgadzam się w pełni, że obecna forma dogrywki jest bardzo krzywdząca...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Player Total Completions:
Tom Brady powyżej 23.5 @1,85
betsson
Taki pierwszy zakład, który rzucił mi się w oczy w związku z nadchodzącym SuperBowl. Brady w zasadniczym miał średnią 23,3. W postseason zaliczył odpowiednio 33 oraz 23 podania. W ostatnim spotkaniu vs. SEA w 2012 miał 36 celnych podań.
To wydaje się naturalne, że L.Blount nie poszaleje przy obronie Seahawks a Brady ma komu podawać. Dodam jeszcze, że wart zagrania będzie zakład na receiving yds dla RB S.Vereena. Proponuję każdą wartość pow. 35-40 yds brać w ciemno ????

Longest field goal over 43,5 yds @1,85

betsson
Kolejny typ, który wydaje mi się bardzo ciekawy. Przypominam, że grają w hali ( oficjalnie dach ma być otwarty, ale wszystko zależy od pogody) więc warunki to kopania są idealne. W postseason żaden z kickerów nie miał jeszcze okazji kopać powyżej 40 yds. W zasadniczym zdecydowanie lepszy był kicker NE, który miał udanych 12 z 13 prób w przedziale 40-49 yds oraz 1/1 +50. Hauschka, czyli kicker SEA, wypada tu trochę gorzej, bo tylko ok 70% skuteczności (9 na 13) w przedziale 40-49 i 50% przy +50 yds. W 2012r., w ostatnim wspólnym spotkaniu, kickerzy obydwu drużyn 4 razy wchodzili na boisko, kończąc wszystkie 4 próby na plus. Najdłuższy FG wtedy to 35 yds. Przypominam, że w przypadku FG dodaje się ok. 17 yds do aktualnej pozycji piłki, czyli 44 yds to field goal z 27 yds.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
NE @1,95
NE(-7,5) @3,35

betsson
Krótko, dlaczego tak.
TE Gronkowski jest w 100% zdrowy po raz pierwszy od dawien dawna. Na pewno jeden S Chancellor w obronie na niego nie wystarczy. Przy podwajaniu bądź zonie można spokojnie grać WR Edelmana lub RB Vereena. I tak cały mecz ???? Tak na marginesie, to dzisiaj się pojawił raport, że Chancellor ma problemy z kolanem, może jakaś ściema, bo wcześniej było cicho, tak czy inaczej w piątek trenował w ograniczonym zakresie. RB Blount wystarczy, żeby zdobywać po kilka yds i zaliczać pierwsze próby. Doceniam defence SEA, ale o ile w zasadniczym był perfekcyjny, to w postseason LoB pozwalał na dużo, nawet &quot;kulawemu&quot; QB Rodgersowi. Thomas III i Sherman trenują na full, jednak to były poważne kontuzje i nie wiem co się stanie, gdy np. upadnie na kontuzjowany łokieć...Patrząc na statsy zupełnie nie widać dominacji formacji obronnej SHawks a wręcz wartości są zbliżone do defensywy Pats. Pamiętam, jak &quot;jechaliśmy&quot; na QB Bradiego z początkiem sezonu ale właśnie od tego momentu chłopak zaczął grać idealnie. I tak do teraz ????
Co do SEA, to przez wszystkie przypadki odmienia nazwisko RB. Lynch to, Lynch tamto, Beast mode, itp.. itd. Zgodzę się, to kluczowa postać i patrząc na mecz NE-BAL, może nawet bardzo, z tym że Ravens mają QB Flacco. Moim zdaniem QB Willson nie stanowi takiego zagrożenia jak Joe i secondary Pats będzie mogło schodzić niżej, bo Revis i Browner w zupełności wystarczą na Baldwina i Kearsego. Moim zdaniem największe zagrożenie dla Pats będzie ze strony TE Luka Willsona. Stąd też zakłady, które przytaczam poniżej.
Pamiętajmy jednak, że ogromnie dużo zależy od dyspozycji w danym dniu, poza tym każdy z trenerów na pewno szykuje niespodzianki, więc nasze założenia mogą kompletnie wziąć w łeb ???? Miłego oglądania.
TE L.Willson to score TD @3,25
TE L.Willson powyżej 27,5 receiving yds @1,78
EDIT: już o tym pisałem na facebooku, teaser +6 SEA +6 NE ma kurs 2,00. Czy bukmacher chce tak rozdawać pieniądze ? Chyba nie ???? Mam nadzieję, że mają na myśli duża przewagę Patriots ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
@Michael
Za pewnie i Darth Vader i coach Hawks szykują pewnie jakieś specjalne zagrywki na dzisiaj + nie zdziwię się jak będą flagi czerwone latać już w 1. kwarcie jak rok temu - za duża stawka meczu
Dzisiaj mecz o Super Michę , czyli parę towarzyskich betów bez zbędnego rozpisywania.
Defensive or Special Teams Touchdown Scored @ 2.40 ⛔
W ostatnich SB wiele razy czy to defensywa czy to po returnie zdobywała TD.
W tym roku papiery na defensywne przyłożenie na bank ma Seattle , w NE McCourty i Revis tez postraszą - chociaż Wilson za pewnie tyle rzucać nie będzie - bo z Green Bay wyglądało to tragicznie.
Kurs dobry , chociaż oczekiwałem nieco wyższego.
Marshawn Lynch to score a Touchdown? @ 1.55 ✅
BeastMode to dobra opcja na przyłożenie dzisiaj - w sumie mocniejszy punkt ofensywy od Wilsona
Zapewnie Gronkowski będzie kryty dość mocno , więc można poszukać przyłożenie jednego z tych mniej znanych/używanych receiverów w ekipie z Nowej Anglii - Amendolę (4.00) ✅ , LaFella (2.50) ✅ czy T.Wright&#39;a (4.45) ⛔
kursy za Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Nie wiem czy rok temu było większe zainteresowanie Super Michą na forumku czy po prostu w tym roku jakoś ludzi to nie kręciło/ubyło przez rok czasu.
Końcówka z cyklu klasyka gatunku - playcalling przechwytu Wilson&#39;a do dyskusji na tygodnie/lata.
Tak jak słynny catch Tyree&#39;ego sprzed kilku lat.
W tym roku Kearse tez mega fartem wyłapał podanie na sam koniec , ale jednak Hawks za dużo szczescia by mieli licząc to co działo się w spotkaniu z Green Bay.
W sumię jak przewidywałem przed spotkaniem - ostatnie kilka minut rostrzygnię wynik i wybitnie się nie pomyliłem.
NFL Offseason w pełni teraz + Draft na przełomie Kwietnia i Maja.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Nie miałem pomysłu przed meczem, więc wolałem nie podawać typu, którego sam nie zagrałem.

Wczorajszy mecz przejdzie do historii, pojedynek godny SuperBowl. Chyba każdy zadaje sobie pytanie co miał w głowie trener Seahawks przed ostatnią akcją. Jeden jard, byłem niemal pewny, że touchdown jest nieunikniony, w końcu mieli bestię!! A on kazał podawać górą i to jeszcze środkiem, gdzie szanse na przechwyt są ogromne. Inna sprawa, że Wilson też zawalił, nie tylko tę akcję. Od początku wydawał się taki, jakby miał problemy z podawaniem, choć przez pierwsze kwarty i tak wyglądał lepiej od Brady&#39;ego.
Co do rozgrywającego &quot;Patriotów&quot;... No legenda po prostu, inaczej nie da się go nazwać. Wygrał mecz na kilka minut przed zakończeniem. Został MVP, chyba zasłużenie, bo pomimo dwóch strat i tak w pełni okazał luki najlepszej obronie tego sezonu.

Szkoda Seahawks, szkoda Lyncha też, niby próbował usprawiedliwiać trenera potem, ale mimo to pozostaje niedosyt. Ważne jest, żeby teraz po prostu się nie osłabiali, bo dalej mają skład, który za rok może zdobyć pierścień.

Aha, wczorajsze Super Bowl to najlepiej oglądane show w historii TV. Zasłużenie. ????
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Od początku wydawał się taki, jakby miał problemy z podawaniem, choć przez pierwsze kwarty i tak wyglądał lepiej od Brady&#39;ego.
Odniosłem w tym momencie nieco inne wrażenie.
Wilson po prostu.... bał się rzucać po ostatnich przygodach z defensywą Green Bay. Zresztą nie pierwszy i nie ostatni czarny QB , który boi się rzucać.
Ratował go ten rookie z Kentucky łapiąc kilka naprawdę ciężkich piłek do złapania (w tym dwa razy bodajże na TD) + Kearse z tym &quot;czymś&quot; na koniec.
Brady fakt - ten INT w End Zone rzucił juz z obrońca na kratce , no ale nie zmienia faktu , że wyglądał lepiej (w sumie wpływ miało też to , że Sherman kompletnie nic nie grał większość meczu)
A , że podania były krótki często lub na wysokości linii wznowienia to już od systemu ofensywnego zależy.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Mnie ten Superbowl kompletnie nie emocjonował ..może to kwestia przedmeczowa, ponieważ żadna z tych drużyn nie jest &quot;moją&quot; drużyną a może nie..nie wiem..nie przeżywałem tego spotkania tak jak wcześniejszych SB..
Odnosząc się do samej końcówki, nie chce pisać, że wiedziałem, że będzie INT czy strata i że Seahawks nie wygrają, ale mocno zastanowiło mnie, że po biegu Lyncha Patriots nie brali czasu..nie mam pojęcia dlaczego, czas leciał, kamera pokazała Sexy Billa a ten nic...tak jakby wiedział, że Seahawks nie zdobędą TD ???? sam playcalling tragiczny, o tym była mowa..gdzieś czytałem,że Carroll chciał, zeby to Wilson został MVP a nie kontrowersyjny Lynch..może coś w tym jest, nie mniej jednak jak pisał Rijo niski rzut przez środek na tym etapie meczu to czysty idiotyzm.równie dobrze ktoś mogłby tą piłkę podbić..rzuca się do zewnątrz na jakąś izolowaną akcję 1 na 1...Seahawks też powinni chcieć zbić czas do maximum, więc powinni biegać tym bardziej, że mieli jeszcze timeouty..sam rzut Wilsona nieprecyzyjny, wybór Lockette&#39;a na tą akcję chybiony..Lockette to typowy speedster, a tam wypadało jakiegoś masywnego zawodnika, który mógłby zagrać ciałem, a Butler przy kontakcie go skosił równo..reakcje niektorych przegranych po meczu też zastanawiające - Carroll cały w kwiatkach, przegrał właśnie SB, a uśmechnięty od ucha do ucha, Lynch długo nie czekał, by wyjść w miasto ze Snopp Dogiem, a sam klimat w Seattle nieciekawy - każdy każdego wspierał, jedynie OFF COORD Seahawks widział winę w każdym, tylko nie w sobie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
rijo 407

rijo

Użytkownik
Odniosłem w tym momencie nieco inne wrażenie.
Wilson po prostu.... bał się rzucać po ostatnich przygodach z defensywą Green Bay. Zresztą nie pierwszy i nie ostatni czarny QB , który boi się rzucać.
Ale to było widać nawet w trakcie meczu, gdzie często decydował się zdobywać samemu te kilka jardów niż komuś podać. Inna sprawa, że obie obrony pracowały perfekcyjnie - Wilson mógł robić niemal co chciał, ale nie miał komu podawać.


Mnie ten Superbowl kompletnie nie emocjonował ..może to kwestia przedmeczowa, ponieważ żadna z tych drużyn nie jest &quot;moją&quot; drużyną a może nie..nie wiem..nie przeżywałem tego spotkania tak jak wcześniejszych SB.
Nie mów, że Cię choćby sama końcówka nie wciągnęła. ???? Toż to jeden z lepszych finałów ostatnich lat, dramatyczny, ale piękny. No i nawet nie ma go co porównywać do tego sprzed roku.

Mi się tam podoba zachowanie Petego. Przegrał, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, sam przyznał, że skład jeszcze wiele osiągnie i to mi się w sumie podoba.
Polecam wysłuchać jego dzisiejszy wywiad. ????
http://www.seahawks.com/news/articles/article-1/Six-things-we-learned-from-Seahawks-head-coach-Pete-Carroll-on-710-ESPN-Seattle/5d4c831a-e4b5-47a9-9769-137ccd7efdac
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom