>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

NFL/NCAAF 2009/2010

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP


http://www.nfl.com/ http://www.ncaafootball.com/

Powoli zaczyna się preseason. Dyskusja już została zapoczątkowana w grupie społecznej NFL. Dlatego warto ją przenieść tutaj. Początek sezonu zasadniczego NFL to 10 wrzesień. Myślę, że temat może być zarówno o NFL jak i rozgrywkach akademickich w futbolu amerykańskim czyli NCAAF.
Forum Nasze stało się numerem 1 w sieci. Jest bezsprzecznie najaktywniejszym forum bukmacherskim. Z roku na rok coraz więcej osób udziela się w temacie NFL. Poprzedni sezon to 105 postów w temacie. Rok wcześniej 47. Tendencja jest rosnąca dlatego w tym sezonie licznik merytorycznych wpisów w temat powinien pęknąć przy 200 postach ????
Z obserwacji po forum i informacji wynika, że jest na forum ok. 20 osób które mniej lub bardziej interesują się Futbolem Amerykańskim. Około 5-7 osób bardzo intensywnie. Być może w przyszłości ten sport zostanie połączony z baseballem i kilkoma innymi dyscyplinami w nowy dział na forum- US Sports. Są takie przymiarki. W tym dziale nie byłoby jednak NHL i NBA które zostałby w dotychczasowych działach. Jak będzie to się okaże w przyszłości.
Ja od zawsze w US Sports jestem wierny NHL. Resztą czyli MLB i NFL interesuje się zamiennie. Poprzedni rok sporo śledziłem/grałem MLB a mało co NFL. Rok wcześniej sporo NFL a mało MLB. Więc teraz wypada rok z NFL. Ale coś czuję, że zostanie to wyparte przez inną dyscyplinę.
Póki co za nami pierwszy mecz w preseason w NFL. Buffalo Bills - Tenessee Titans. Przed meczem nic nie grałem na live lekko zarobiłem pierwsze pieniądze grając under 39.5.

W poprzednim sezonie XLIII Super Bowl zdobyli Pittburgh Steelers pokonując Arizonę Cardinals 27-23.

MVP został Santonio Holmes.


Zapraszam do dyskusji i podawnia typów fanów NFL. Krótkie kilku zdaniowe posty są także mile widziane. Nawet zamiast prowadzić luźne rozmowy w grupie społecznościowej można to robić tutaj ;)
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Pre-season
Gramy !!

Mam nadzieję, że nikomu nie muszę przypominać aby nie szaleć za stawkami w preseason. W tych spotkaniach sprawdzani są praktycznie wszyscy zawodnicy, tak więc możliwy jest każdy wynik.

moje propozycję na noc z cwartku na piątek:

BAL (-3)@1,95
Betsson

OAK - DAL over 34,5@1,95
Betsson

Ciężko o komentarz, bo mówimy bardziej o przeczuciu w tych spotkaniach. BAL słabsze w tym sezonie, ale powinno dać radę WAS, którego zmorą będzie ofensywa.
Czy DAL sięgnie dna w tym sezonie ?? Z drugiej strony nie rozumiem też optymizmu fanów OAK, z którym się spotkałem na kilku forach. Myślę, że sobie trochę &quot;postrzelają&quot; w tym spotkaniu

Zakłady długoteminowe:
Wygląda na to, że nastała era Steelers. Ich football jest brzydki, ciężko się go ogląda ale jest skuteczny. W AFC powalczyć na pewno jeszcze mogą IND, SD, TEN i pewnie NWE, choć mimo powrotu Brady&#39;ego nie widzę ich w Super Bowl. Po cichu liczę na dobrą postawę MIA...
W konferencji NFC stawiam w tym roku na PHI. Rok w rok dochodzą bardzo wysoko w drabince i tym razem powinni zagrać w SB. MCNAbb to już nie młodzieniaszek... Obok NYG w walce o tytuł konferencji widzę... CHI oraz ATL


NFL: Steelers @10
NCAA: Florida
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Jak wiadomo to preseason i trenerzy sprawdzaja wszystkich zawodnikow, szczegolnie młodych i pozyskanych w drafcie.

Philadelphia Eagles - New England Patriots

typ: 2 (ML) ✅
kurs: 2,17
Z tego co czytałem trenera orłów nie interesuja wyniki preseason, do tego dochodzi kilka kontuzji i nie chce ryzykowac kolejnych. Tom Brady wraca po kontuzji i zagra w tym meczu, ciekaw jestem jego formy po urazie. Bellichek zalezy bardziej na wygranej po słabym zeszłorocznym sezonie gdzie nie dostlai sie do PO.

Oakland Raiders - Dallas Cowboys
typ: under 34 ⛔
kurs: 1,87
Obrona Dallas to uzdolniona młodziez ???? Do tego z obu stron słaby atak, w oakland nie przygotowany do końca QB a pozostali dwaj to cienkie lolki. Mozna tez pocisnac Dallas ML

I zgadzam sie z typem Michael Ellisa na Baltimore. ✅
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik

Philadelphia Eagles - New England Patriots

typ: 2 (ML)
kurs: 2,17

Z tego co czytałem trenera orłów nie interesuja wyniki preseason, do tego dochodzi kilka kontuzji i nie chce ryzykowac kolejnych. Tom Brady wraca po kontuzji i zagra w tym meczu, ciekaw jestem jego formy po urazie. Bellichek zalezy bardziej na wygranej po słabym zeszłorocznym sezonie gdzie nie dostlai sie do PO.

typ naprawdę wart uwagi. Kiepsko narzie w PHI. Artykuł na ten temat tutaj:
http://www.nfl.com/trainingcamp/story?id=09000d5d811d6d34&amp;amp;template=without-video-with-comments&amp;amp;confirm=true
 
eagle19 0

eagle19

Użytkownik
Ja nie stawiam bo nic pewnego, ale ciekawi mnie mecz Pittsburgh Steelers - Arizona Cardinals. Licze tez na wygrana eagles ale z tego co piszecie to raczej nic nie ugraja.
ps. zna ktos moze stronke internetowa na ktorej mozna ogladac mecze nfl?
Vader// Sądzę, że tutaj będzie sporo meczów można obejrzeć--&gt; http://atdhe.net/
 
shen 408

shen

Użytkownik
Trudno coś mądrego przed pierwszymi meczami
preseason napisać,wg mnie można spróbować

Baltimore-Washington over 34,5 2,34
Ravens stracili koordynatora obrony Rex Ryana,który
został coachem NY Jets,Redskins jak zawsze beznadziejni
w ofensywie,dziś jednak wg mnie będzie można spodziewać
się wysokiego wyniku,bo raczej podczas sezonu oba
teamu na offense nie będą stawiać.


Mały przedsezonowy preview dla wszystkich teamów
http://sports.yahoo.com/nfl/news;_ylt=Aiua0LI.9Rq2n1gucRRCblA.ubYF?slug=tsn-09nflpreview_bills&amp;amp;prov=yhoo&amp;amp;type=lgns
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
na suchutko bo to dopiero preseason.cyferki przyjdą później.

OAK UNDER 34.5 1.90
OAK-2 1.90
BAL-3.0 2.00

poza tym widzę masówkę na Patriots ciekawe jak się spisze po kontuzji Brady
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
moje propozycję na noc z cwartku na piątek:

BAL (-3)@1,95✅
Betsson

OAK - DAL over 34,5@1,95✅
Betsson

Ciężko o komentarz, bo mówimy bardziej o przeczuciu w tych spotkaniach. BAL słabsze w tym sezonie, ale powinno dać radę WAS, którego zmorą będzie ofensywa.
Czy DAL sięgnie dna w tym sezonie ?? Z drugiej strony nie rozumiem też optymizmu fanów OAK, z którym się spotkałem na kilku forach. Myślę, że sobie trochę &quot;postrzelają&quot; w tym spotkaniu

obrona BAL znowu dała znać o sobie ???? już nie mogę się doczekać ich pojedynków z PIT. Kości będą trzesczały.
Cowgirls, jak prześmiewczo są nazywani gracze DAL naprawdę mogą zaliczyć najgorszy sezon w histori, zobaczymy.

Brady zagrał b.dobrze, tylko czy starczy mu WR w sezonie ? Porównajcie statsy receiverów NE i PHI... spora różnica. Pats słabo wyglądają z backapem dla Brady&#39;ego. A PHI podpisała z Vick&#39;em ????

Biję się w pierś , bo nawet nie wiedziałem. PIT ma polaka w składzie. K Piotr Czech z Oleśnicy.
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
na suchutko bo to dopiero preseason.cyferki przyjdą później.

OAK UNDER 34.5 1.90 ⛔ [41]
OAK-2 1.90 ✅ [31-10]
BAL-3.0 2.00 ✅ [23-0]

poza tym widzę masówkę na Patriots ciekawe jak się spisze po kontuzji Brady
No i Brady spisał się całkiem nieźle. BAL na luzie, defence na 0. Liczyłem, że OAK lepiej spisze się w obronie i wpadnie under. A tu chłopaki postrzelali.

p.s z tym Polakiem to i ja nawet nie wiedziałem. No i fajnie, niech się rozwija ????
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Boje sie ze jednak Dallas tak jak piszesz Michael siegnie dna, krazyła opinia ze maja utalentowana obrone, ale jak daja sobie tyle pkt wbic z OAK to kiepsko z nimi, zobaczymy na kolejne Weeki preseason a najpierw ten dokonczymy, dzisiejszej nocy raczej gospodarze powinni powygrywać tak na 1 rzut oka pisze.
re down: uzasadnienie :&gt;?
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Propozycję na dzisiejszą noc:

IND-MIN over 35@1,95
NYJ - STL under 33,5@1,82
NO (-3)@2,05


IND słabo broni przeciwko grze biegowej, a liczę także, że Manning dorzuci może jakieś 2 TD&#39;s.
NYJ i STL zawsze lubiły sobie postrzelać w bepośrednich spotkaniach, tylko kto ma tam teraz zdobywać punkty? a NO jest po prostu lepsze...
 
shen 408

shen

Użytkownik
Saints-Bengals over 37,5 1,95
Oba teamy mocne w ofensywie,dziś zapowiada się prawdziwa strzelanina,z jednej strony Drew Bress i Reggie Bush kontra powracający po kontuzji Carson Palmer i Chad Ochocinco.Saints w tamtym sezonie byli najbardziej ofensywną drużyną w NFL,Palmer i spółka jak mają dzień to też potrafią zdobywać seryjnie punkty.Oba zespoły mają raczej średnio/kiepską obronę więc over 37,5 jest realny.
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
dziś zagramy tylko tak:
NYJ UNDER 33 1.90
linia minimalnie nam się obniżyła, no ale sprawdźmy jak tam będzie dzisiaj z defensywą obu ekip. Jak wspomniał Ellis : &quot;..tylko kto ma tam teraz zdobywać punkty?&quot; i miejmy nadzieję, że jednak wielu chętnych się nie znajdzie ;)
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Ale obrona też słaba a linia nie za wysoka, zagram over ✅albo odpuszcze ten mecz.
A tak to Colts ML po kursie 2,2 można ⛔
Najpewniejszym typem dzis jest jednak Saints -3✅, po prostu sa lepsi do tego starterów wystarczy porównac.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Propozycję na dzisiejszą noc:

IND-MIN over 35@1,95⛔
NYJ - STL under 33,5@1,82⛔
NO (-3)@2,05✅


IND słabo broni przeciwko grze biegowej, a liczę także, że Manning dorzuci może jakieś 2 TD&#39;s.
NYJ i STL zawsze lubiły sobie postrzelać w bepośrednich spotkaniach, tylko kto ma tam teraz zdobywać punkty? a NO jest po prostu lepsze...
no to poszaleliśmy z tym underem ???? Na podsumowanie tego meczu niech wystarczy to:
Touchdown STL - Sam Gado 77 yd run (Josh Brown kick is good), 14:48. Drive: 2 plays, 77 yards in 0:25

I pomyśleć, że zastanawiałem się czy nie grać IND (-1)... 145 yardów w całym meczu... to dwóch Samów Gado wygrałoby z MIN ????
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
dziś zagramy tylko tak:
NYJ UNDER 33 1.90 ⛔
linia minimalnie nam się obniżyła, no ale sprawdźmy jak tam będzie dzisiaj z defensywą obu ekip. Jak wspomniał Ellis : &quot;..tylko kto ma tam teraz zdobywać punkty?&quot; i miejmy nadzieję, że jednak wielu chętnych się nie znajdzie ;)
no i wpadło o 10 za dużo.Chłopcy poszaleli. Michael fajny kurs na handi złapałeś na NO ????
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
ATL (+3) @1,91
GB (-3) @2,08
TEN (-3,5)@1,85

DET odmienione w tym sezonie, ale czy aż na tyle ?? Na wszelki wypadek z plusikiem na silną przecież ATL.
GB przeciętne, ale zdecydowanie lepiej niż CLE.
TEN to pewniak dzisiaj.
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
póki co tak

Det under 35 1.90

cyferki na 0. Atlanta w zeszłym preseason dobrze spisywała się w defensywie. Det zrobiło trochę zmian w obronie, ich nowy trener Jim Schwartz jest defensive coordinator. Wszystko to, to takie granie na przeczucie. Jak cały preseason.
 
belkin 0

belkin

Użytkownik
To i moze ja podam swoje propozycje na dzisiejszy wieczor:
Detroit Lions - Atlanta Falcons typ:1 kurs:1.61
Buffalo Bills - Chicago Bears typ:2 kurs:2.40
Green Bay Packers - Cleveland Browns typ:2 kurs:2.32
Kansas City Chiefs - Houston Texans typ:2 kurs:2.32
Tennessee Titans - Tampa Bay Buccaneers -3/+3 typ:1 kurs:1.85
San Diego Chargers - Seattle Seahawks typ:2 kurs:2.53
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
To i moze ja podam swoje propozycje na dzisiejszy wieczor:
Detroit Lions - Atlanta Falcons typ:1 kurs:1.61
Buffalo Bills - Chicago Bears typ:2 kurs:2.40
Green Bay Packers - Cleveland Browns typ:2 kurs:2.32
Kansas City Chiefs - Houston Texans typ:2 kurs:2.32
Tennessee Titans - Tampa Bay Buccaneers -3/+3 typ:1 kurs:1.85
San Diego Chargers - Seattle Seahawks typ:2 kurs:2.53
no to typki dałeś teraz belkin z optymizmem :-D
co do CHI to też myślałem o nich, zobaczymy co Cutler pokaże ale z drugiej strony BUF u siebie i T.O. ... odpuściłem sobie.
SEA mocniejsze ale SD bardzo wysoko we wszystkich power rankingach i dodatkowo po poprzednim sezonie z kontuzjami ich rezerwy grały sporo i się ograły i szczerze mówiąc myślałem tutaj nad SD (-3), ale też odpuściłem.
Ciekawie wygląda ten typ na HOU.
Chyba trzeba zacząć sobie powtarzać: to tylko preseason, to tylko preseason ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom