>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NFL - luźne rozmowy, ciekawostki, pytania

Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Mecz pomiedzy zainteresowanymi druzynami(h2h) , w tym przypadku jest remis 1-1 pomiedzy Tennessee i Indiana ale Tennessee maja lepszy bilans w dwu meczu , wygrali 19 pkt a Indiana wygrala 17 pkt , wiec w tabeli na NFL.com prowadzi Tennessee i ta tabela bardziej bym sie sugerowal, bo niektore serwisy podaja ze Indianapolis prowadzi.

Tutaj jest wiecej opisane co jest brane pod uwage w pierwszej kolejnosci:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Gdyby jeszcze ktoś nie wiedział dzisiejsze Super Bowl na żywo w tvp sport
 
Otrzymane punkty reputacji: +321
P 213

pln123

Użytkownik
Naprawdę? I znowu będą przez cały mecz albo połowę wyjaśniać zasady gry. Kto to jest Tom Brady i jego żona etc.
Komentarz będzie tragiczny więc nie wiem czy to taka przyjemność oglądania.

E: no, ale to dobra wiadomość. Przynajmniej na dużym ekranie się obejrzy. Dzięki za wiadomość.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Naprawdę? I znowu będą przez cały mecz albo połowę wyjaśniać zasady gry. Kto to jest Tom Brady i jego żona etc.
Komentarz będzie tragiczny więc nie wiem czy to taka przyjemność oglądania.
Dlaczego uważasz, że będzie tragiczny? Po tym kto komentuje raczej wnoszę, że tragicznie nie będzie.

A to, że będą tłumaczyć zasady gry to akurat nic złego.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dokładnie tak jak kibic-zwierzę pisze z tego co widzę to komentują ludzie mający o tym pojęcie a nie żaden Laskowski czy inny Streijlau
 
P 213

pln123

Użytkownik
Dlaczego uważasz, że będzie tragiczny? Po tym kto komentuje raczej wnoszę, że tragicznie nie będzie.

A to, że będą tłumaczyć zasady gry to akurat nic złego.
Kiedyś oglądałem transmisję z polskiej ligii (nie wiem czy na TVP czy Polsat Sport - obstawiam, że to był finał i na Polsat).
Komentarz był słaby, a komentował chyba jakiś sędzia lub były sędzia. Nie wiem, może już przyzwyczaiłem się do komentarza zza ocenu. Tłumaczenie zasad gry podczas meczu moim zdaniem jest zbędne. Powinni w studio zrobić dla niezorientowanych zasady gry w 5-10 minut.
Poza tym w Polsce to będą oglądać widzowie, którzy - jak mniemam - zasady gry znają.

Kto będzie komentował? Macie taką informację?
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Kiedyś oglądałem transmisję z polskiej ligii (nie wiem czy na TVP czy Polsat Sport - obstawiam, że to był finał i na Polsat).
Komentarz był słaby, a komentował chyba jakiś sędzia lub były sędzia. Nie wiem, może już przyzwyczaiłem się do komentarza zza ocenu. Tłumaczenie zasad gry podczas meczu moim zdaniem jest zbędne. Powinni w studio zrobić dla niezorientowanych zasady gry w 5-10 minut.
Poza tym w Polsce to będą oglądać widzowie, którzy - jak mniemam - zasady gry znają.

Kto będzie komentował? Macie taką informację?
Piotr Bera i Jakub Kazula
A w studiu Gutka i jesżyczę jeden nie pamiętam nazwiska. Gutke znam i pojęcie o sprawie ma reszta jest mi nie znana
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Piotr Bera i Jakub Kazula
A w studiu Gutka i jesżyczę jeden nie pamiętam nazwiska. Gutke znam i pojęcie o sprawie ma reszta jest mi nie znana
Gutka w porządku chłopak, ale tez z tego, co dowiedziałem się to będzie w studiu Karol Potaś, tez w porządku chłopak kilka late temu , może nie aż tak kilka za proponował mi, abym pisał artykuły o NFL oczywiście na stronie NFL24.pl, ale odmówiłem jakoś ja jestem bardziej od analiz, ale patrząc z perspektywy czasu poradziłbym sobie, ale człowiek jest uwiazanay jak sie zgodzi a nie zawsze jest czas.
 
Do góry Bottom