>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

NFL - luźne rozmowy, ciekawostki, pytania

michael-ellis 1,5K

michael-ellis

Użytkownik
Miasto
Wawa
Świetna seria pokazująca codzienne życie Toma Bradyego. Dalszych odcinków szukajcie na YT. Dzisiaj został opublikowany czwarty.
EDIT: wygląda na to, że nie obejrzycie tej serii na YT. Każdy kto ma profil na Facebook, musi szukać Tom vs. Time.

michael-ellis 1,5K

michael-ellis

Użytkownik
Miasto
Wawa

Chyba jest dobra chemia w Tampie :cwl::cwl:. Zresztą, było to widać w zeszłorocznym Hard Knocks. Jestem bardzo ciekawy jak daleko zajdzie ten zespół.
A swoją drogą Fitzpatrick ( którego osobiście bardzo lubię i cieszą mnie jego dobre występy ostatnio), to jeden z inteligentniejszych graczy NFL. Ostatnio sporo się mówiło o wynikach Wonderlic test, które wyciekły ( nadal nie wiadomo czy to prawda ) a tam chłopak to ścisła czołówka. Szczegóły tutaj: http://wonderlictestsample.com/nfl-wonderlic-scores/
Zresztą sami możecie zrobić sobie ten test. Odnośnik jest na tej stronie. Oczywiście jest po angielsku...

Gucci Mane 11,1K

Gucci Mane

ModTeam
Członek Załogi
Miasto
Poznań/Valetta
Fitzmagic kozak, ale szybko może się zmienić na zeszłorocznego Fitztragic.
Cleveland prawdopodobnie wygrałoby mecz z Saints i po niedzieli mieliby wygraną, remis. A tak mają remis i przegraną przez Zene&#39;a Gonzaleza, kickera Browns. To co zrobił było typowo &quot;Brownsowe&quot; - 2 nietrafione field gole i 2 nietrafione extra pointy. Browns przegrali 18-21. Gonzalez zmarnował 8 punktów. W czwartek grają z Jets i myślę, że im włoją u siebie i tym razem wygrają, pierwszy raz od 2016.
Kibice w Cleveland pokazali jak wykonywać FG i PAT :cwl:
1041473183843590144
Carlson z Vikings też zajebisty. 2 FG w dogrywce nietrafione z czego jeden na wygraną :cwl:

Gucci Mane 11,1K

Gucci Mane

ModTeam
Członek Załogi
Miasto
Poznań/Valetta
Vikings podpisali Bailey&#39;go wg. mnie najlepszy kopacz obok Tuckera z Ravens
Tak wychodzi z liczb. Odrzucił ofertę Cleveland. Nic dziwnego, z Vikings ma szansę na coś grubego, poza tym na pewno ważnym czynnikiem było to, że jego nowa drużyna podobnie jak Cowboys, gra na zamkniętym stadionie.

michael-ellis 1,5K

michael-ellis

Użytkownik
Miasto
Wawa
Obejrzałem sobie właśnie na spokojnie [email protected] to było niewiarygodne ????
Żadna akcja w tym meczu nie była nudna. Niesamowicie intensywne spotkanie. Jestem przekonany, że żadna, nawet najlepsza obrona, nie poradziłaby sobie z tak intensywnym atakiem, jaki pokazały obie drużyny dzisiaj. Mahomes i KC to absolutna przyszłość tej ligi ???? Zagrał tyle świetnych piłek z beznadziejnych, wydawałoby się sytuacji. Pats powinni zacząć się modlić, żeby Chiefs nie mieli home field advantage, bo po prostu nie dadzą rady ????

5xharoldx5 19,7K

5xharoldx5

Typer
Przeglądam sobie wyniki z dnia wczorajszego i w oczy rzucił mi się wynik drugiej kwarty meczu Buffalo Bills z Chicago Bears. Grający u siebie Bills przegrali tą kwartę 0:28. Tak się zastanawiam jak można przegrać kwartę różnicą czterech przyłożeń(+podwyższenia za 1 pkt.)?;)
Wie ktoś jaka jest rekordowa wygrana kwarty w NFL?

Gucci Mane 11,1K

Gucci Mane

ModTeam
Członek Załogi
Miasto
Poznań/Valetta
W 2007 Detroit Lions eksplodowali w 4 kwarcie i zdobyli 34 punkty wygrywając mecz 37-24. A więc łatwo policzyć, że po 45 minutach gry przegrywali 3-24, a wygrali 13-punktami. No, ale.. to w końcu Bears ????

Tutaj taka ciekawostka a raczej śmieszny filmik. Romo to legenda z boiska, a i w budce komentatorskiej radzi sobie super. Fajnie opowiedział rozmowę McDanielsa z Brady'm ????

https://www.youtube.com/watch?v=jhh9YmpKmlE

Gucci Mane 11,1K

Gucci Mane

ModTeam
Członek Załogi
Miasto
Poznań/Valetta

Drew Brees za miesiąc będzie miał 41 lat. Ale nic sobie z tego nie robi i nie zwalnia tempa. Przyszły hall-of-fame'er dołożył wczoraj kolejny rekord do swojej listy. Ma najwięcej passing touchdownów w historii NFL. Przebił Peytona Manninga, który już więcej TD nie dorzuci oraz Brady'ego, z którym będzie jeszcze walczył o utrzymanie tego rekordu. Brees ma już całą kolekcję rekordów. To między innymi:

- most consecutive games with a touchdown pass in NFL history 
- single-season passing yardage record 
- most completions in NFL history (o około 500 udanych podań przebija Riversa)
A od wczoraj także - most passing touchdowns in NFL history

Więcej o rekordach TUTAJ.

Kibice Saints liczyli wczoraj na ustanowienie rekordu i Brees ich nie zawiódł. Co ten chłop wyprawiał. Zdobył 4 TD i uwaga... skompletował 29/30 podań. Tak, tylko jedno niecelne podanie. Oglądałem mecz i wiele podań było rzuconych w "tight window" ale i tak były dostarczone. 

Gdyby ktoś miał ochotę zobaczyć obrazki z tego momentu to tutaj krótkie highlightsy z wczorajszego meczu:

https://www.youtube.com/watch?v=LpNXKkoKEhY

Gucci Mane 11,1K

Gucci Mane

ModTeam
Członek Załogi
Miasto
Poznań/Valetta
Wiemy kto 13. stycznia w Nowym Orleanie zagra o mistrzostwo rozgrywek College Football 

Wczoraj wieczorem i w nocy rozegrano półfinały w rozgrywkach NCAA. Dwa mega mecze. Polecam obejrzeć powtórki. Pierwszy, nie zdradzam wyniku - starcie Clemson z Ohio State. Występ Trevora Lawrence'a z Clemson. Śmieją się, że wygląda jak Celine Dion, ale chłop ma jaja, a ma dopiero 20 lat.

https://www.youtube.com/watch?v=3ZhYjN0jBhc

W drugim wynik już sam tytuł sugeruje. 6 TD passing TD jednego QB w meczu futbolowym na tak wysokim poziomie nie zdarza się często. Joe Burrow to zdobywca tegorocznej nagrody Heisman Trophy i w sumie na pewno pick nr 1 w Drafcie 2020. Sięgną po niego Cincinnati Bengals, którzy tankowali ostro żeby wziąć zawodnika LSU, który wychował w Ohio, czyli stanie gdzie leży Cincinnati, więc to miejscowy chłopak. 

https://www.youtube.com/watch?v=zJglr8rAa_k

Wieczorem ostatnia kolejka sezonu regularnego w NFL.
Jakby ktoś miał ochotę poczytać, to wrzuciłem parę typów z analizami TUTAJ.