>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NFL - luźne rozmowy, ciekawostki, pytania

michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Świetna seria pokazująca codzienne życie Toma Bradyego. Dalszych odcinków szukajcie na YT. Dzisiaj został opublikowany czwarty.
EDIT: wygląda na to, że nie obejrzycie tej serii na YT. Każdy kto ma profil na Facebook, musi szukać Tom vs. Time.

 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik


Chyba jest dobra chemia w Tampie :cwl::cwl:. Zresztą, było to widać w zeszłorocznym Hard Knocks. Jestem bardzo ciekawy jak daleko zajdzie ten zespół.
A swoją drogą Fitzpatrick ( którego osobiście bardzo lubię i cieszą mnie jego dobre występy ostatnio), to jeden z inteligentniejszych graczy NFL. Ostatnio sporo się mówiło o wynikach Wonderlic test, które wyciekły ( nadal nie wiadomo czy to prawda ) a tam chłopak to ścisła czołówka. Szczegóły tutaj: http://wonderlictestsample.com/nfl-wonderlic-scores/
Zresztą sami możecie zrobić sobie ten test. Odnośnik jest na tej stronie. Oczywiście jest po angielsku...
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Fitzmagic kozak, ale szybko może się zmienić na zeszłorocznego Fitztragic.
Cleveland prawdopodobnie wygrałoby mecz z Saints i po niedzieli mieliby wygraną, remis. A tak mają remis i przegraną przez Zene&#39;a Gonzaleza, kickera Browns. To co zrobił było typowo &quot;Brownsowe&quot; - 2 nietrafione field gole i 2 nietrafione extra pointy. Browns przegrali 18-21. Gonzalez zmarnował 8 punktów. W czwartek grają z Jets i myślę, że im włoją u siebie i tym razem wygrają, pierwszy raz od 2016.
Kibice w Cleveland pokazali jak wykonywać FG i PAT :cwl:
1041473183843590144
Carlson z Vikings też zajebisty. 2 FG w dogrywce nietrafione z czego jeden na wygraną :cwl:

 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Vikings podpisali Bailey&#39;go wg. mnie najlepszy kopacz obok Tuckera z Ravens
Tak wychodzi z liczb. Odrzucił ofertę Cleveland. Nic dziwnego, z Vikings ma szansę na coś grubego, poza tym na pewno ważnym czynnikiem było to, że jego nowa drużyna podobnie jak Cowboys, gra na zamkniętym stadionie.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Obejrzałem sobie właśnie na spokojnie KC@NE... to było niewiarygodne ????
Żadna akcja w tym meczu nie była nudna. Niesamowicie intensywne spotkanie. Jestem przekonany, że żadna, nawet najlepsza obrona, nie poradziłaby sobie z tak intensywnym atakiem, jaki pokazały obie drużyny dzisiaj. Mahomes i KC to absolutna przyszłość tej ligi ???? Zagrał tyle świetnych piłek z beznadziejnych, wydawałoby się sytuacji. Pats powinni zacząć się modlić, żeby Chiefs nie mieli home field advantage, bo po prostu nie dadzą rady ????
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ale smaczków dzisiaj w NFL. Tucker nigdy nie pomylił się przy extra poincie. Do dzisiaj... a był to kop na remis w meczu na 20 sekund przed jego końcem. Wow.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Przeglądam sobie wyniki z dnia wczorajszego i w oczy rzucił mi się wynik drugiej kwarty meczu Buffalo Bills z Chicago Bears. Grający u siebie Bills przegrali tą kwartę 0:28. Tak się zastanawiam jak można przegrać kwartę różnicą czterech przyłożeń(+podwyższenia za 1 pkt.)?;)
Wie ktoś jaka jest rekordowa wygrana kwarty w NFL?
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
W 2007 Detroit Lions eksplodowali w 4 kwarcie i zdobyli 34 punkty wygrywając mecz 37-24. A więc łatwo policzyć, że po 45 minutach gry przegrywali 3-24, a wygrali 13-punktami. No, ale.. to w końcu Bears ????

Tutaj taka ciekawostka a raczej śmieszny filmik. Romo to legenda z boiska, a i w budce komentatorskiej radzi sobie super. Fajnie opowiedział rozmowę McDanielsa z Brady'm ????

https://www.youtube.com/watch?v=jhh9YmpKmlE
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


Drew Brees za miesiąc będzie miał 41 lat. Ale nic sobie z tego nie robi i nie zwalnia tempa. Przyszły hall-of-fame'er dołożył wczoraj kolejny rekord do swojej listy. Ma najwięcej passing touchdownów w historii NFL. Przebił Peytona Manninga, który już więcej TD nie dorzuci oraz Brady'ego, z którym będzie jeszcze walczył o utrzymanie tego rekordu. Brees ma już całą kolekcję rekordów. To między innymi:

- most consecutive games with a touchdown pass in NFL history 
- single-season passing yardage record 
- most completions in NFL history (o około 500 udanych podań przebija Riversa)
A od wczoraj także - most passing touchdowns in NFL history

Więcej o rekordach TUTAJ.

Kibice Saints liczyli wczoraj na ustanowienie rekordu i Brees ich nie zawiódł. Co ten chłop wyprawiał. Zdobył 4 TD i uwaga... skompletował 29/30 podań. Tak, tylko jedno niecelne podanie. Oglądałem mecz i wiele podań było rzuconych w "tight window" ale i tak były dostarczone. 



Gdyby ktoś miał ochotę zobaczyć obrazki z tego momentu to tutaj krótkie highlightsy z wczorajszego meczu:

https://www.youtube.com/watch?v=LpNXKkoKEhY
 
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wiemy kto 13. stycznia w Nowym Orleanie zagra o mistrzostwo rozgrywek College Football 

Wczoraj wieczorem i w nocy rozegrano półfinały w rozgrywkach NCAA. Dwa mega mecze. Polecam obejrzeć powtórki. Pierwszy, nie zdradzam wyniku - starcie Clemson z Ohio State. Występ Trevora Lawrence'a z Clemson. Śmieją się, że wygląda jak Celine Dion, ale chłop ma jaja, a ma dopiero 20 lat.

https://www.youtube.com/watch?v=3ZhYjN0jBhc

W drugim wynik już sam tytuł sugeruje. 6 TD passing TD jednego QB w meczu futbolowym na tak wysokim poziomie nie zdarza się często. Joe Burrow to zdobywca tegorocznej nagrody Heisman Trophy i w sumie na pewno pick nr 1 w Drafcie 2020. Sięgną po niego Cincinnati Bengals, którzy tankowali ostro żeby wziąć zawodnika LSU, który wychował w Ohio, czyli stanie gdzie leży Cincinnati, więc to miejscowy chłopak. 

https://www.youtube.com/watch?v=zJglr8rAa_k

Wieczorem ostatnia kolejka sezonu regularnego w NFL.
Jakby ktoś miał ochotę poczytać, to wrzuciłem parę typów z analizami TUTAJ.
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Na zwycięzcę dywizji czy konferencji można stawiać w LV BET
Kolejny raz STS ma ciekawe typy na ilość wygranych danej drużyny w trakcie sezonu.
Batlimore i Kansas City mają najwyższą granice -> 11,5
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Dziwne rzeczy dziś w meczu dnia.
Chiefs mieli 27-10 i nagle w 4Q leciały kary wszystkie pod Tampę. Kansas mieli np. 30 jardów do zdobycia w próbie, tracili posiadanie, a Tampa dzięki karom za grę w obronie Kansas zrobili 14 punktów i wszystkie handi poszły się je... .
 
Otrzymane punkty reputacji: +119
Do góry Bottom